První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 03.06.2012, 09:27 hod.

Potrefená husa...dál to všichni znají

kikopp
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastipuska#2338
Bydliště:Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kikopp » 03.06.2012, 09:43 hod.

TristanTzara píše:Já to sem nepíšu pro vás, ale pro lidi, kteří se nad tím dokážou zamyslet, případně k tomu i něco dodat.
xD mne už je smiešne z tohto človeka, tak poďme všetci teraz papagájovať názory, ty to budeš kritizovať dookola, ja to budem chváliť dookola a to tu budeme robiť každú minútu nášho voľného času a možno sa dostaneme do Guinessovej knihy rekordov pre max. tupú diskusiu :)

jednoducho svoj názor si povedal tak načo to tu papagájuješ, toto má byť o prvom názore a nie o tom že čo príspevok od teba to D3 je blbosť, kravina, nepodarok, nekupujte to atď...Mňa napr. maximálne sklamalo Fallout3 od Bethesdy ale teraz som nešiel na fórum fanúšikov F3 písať aká je to kravina, k čomu to vedie? Len sa to tu hltí príspevkami vrátane tohto, ktoré s topicom už prestávajú čo to mať spoločné. Jediná vec čo teraz Blizzard nezvláda je preťaženosť serverov a s tým spojené problémy s konektivitou a AH, to je všetko, na hru ako takú prevládajú vysoko pozitívne názory (nemyslím recenzie ale komentáre od ľudí, stačí mať širší rozhľad). A spomenuté dva problémy sú len otázkou času kedy sa vyriešia.

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od TristanTzara » 03.06.2012, 10:14 hod.

Dej odkaz, kde pořád dokola píšu, že D3 je kravina, blbost atd.
A jestli ti moje příspěvky vadí, tak je prostě nečti.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 03.06.2012, 10:32 hod.

LordKiller píše:mě tam neskutečně chybí českej channel a nemožnost si ho založit
Zrovna čtu Bashiokův blue post, kde říká, že to mají na "to do" listu stejně jako hromadu dalších věcí. Mám pocit, že Diablo po 1.0.3. patchi nepoznáme, pokud stihnout vše, co mají v plánu. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Drakkari » 03.06.2012, 10:34 hod.

Chadzi píše:
Drakkari píše:tak si tu smaz ucet a vypadni, když už nejseš fan a nadavas tu diablu do nehorazdnych kravin, failu a nudne blbosti tak uz tu nemas co delat, papa :)
Diablo není jenom jedno a když se někomu jeden díl nelíbí, tak to neznamená, že není fanoušek série a má jít pryč. To opravdu ne.
Máš pravdu, omlouvám se, ujelo mi to.

Pro mě je zas Diablo 2 neskutečná zhovadilost, graficky retardovanej s*it, zrušení knížek na skilly byl fail desetiletí a battle.net zahlcenej boty a spammery fuj, ostudné, nudné a nehorázdné :D

Teď si neďelám srandu, Diablo 2 se mi fakt nelíbí, trojka je podle mé 220h herní zkušenosti o několik řádů kvalitnější hra. A Battle.net zas podle mé zkušenosti šlape mnohem lépe než fungoval ve stejné fázi po launchi u D2 :D

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vinz Clortho » 03.06.2012, 12:20 hod.

Zda se ze Bnet uz trochu poladili, uz druhej den nemam nejmensi problem s nalogovanim nebo lagama. Rikam porad, dejte tomu par patchu a bude to slapat jako hodinky :)
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Baglik » 03.06.2012, 12:38 hod.

TristanTzara píše:Já to sem nepíšu pro vás, ale pro lidi, kteří se nad tím dokážou zamyslet, případně k tomu i něco dodat.
Já myslím že každej si dokáže udělat obrázek o hře sám někomu se líbí, někomu ne, tak je to všude. Neexistuje hra která by se líbila každému.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od DURiN » 03.06.2012, 13:52 hod.

Komunita se fakt ne zapře :) souhlasíš seš náš bratr a kámoš na život a na smrt změníš názor padej vypadni odtud.
Tady ani nejde o to že někdo nadává na D3 ale fajn každý se vyjádří třeba se mu to nelíbí tak tečka řekl že se mu to nelíbí podal pádné argumenty tak pojď me to rozebrat.

A ne stylu podá argumenty co se mu to nelíbí a hned tu naletí smečka Fanatiku a člověká uráží nepodají jediný rozumný argument jenom se do člověka navažují.
Píši tu úplný nesmysli a spíše to spamují blbostí místo argumentací.

Když se to někomu nelíbí fajn jeho názor ale neznamená že člověka budu hned zesměšňovat blbostí.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Red Eagle » 03.06.2012, 14:28 hod.

DURIN je to presne ako pises. Ja osobne na nasich troch ,,kinder fanboyov,, Drakkari Vinz Clortho a Still Alive ani nereagujem.. beriem to tak ze ok su to este deti cize ich vulgarizmy prskanie a snahu o zesmiesnovanie beriem z usmevom..
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Drakkari » 03.06.2012, 14:59 hod.

ok, nechám tenhle haterskej topic bejt, brečte si tu jak chcete, normální lidi hrají a baví se tak to jdu dělat taky :D

a komentujte si a přidávejte názory na to ze hra je pouze online a obcas zlobí login a jaký je diablo 3 svinstvo treba do aleluja lol

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Lightofstorm » 03.06.2012, 15:18 hod.

...u D2 jsme hodně nocí pařili a pařili (tenkrát pěkně v herně a jelo se).... s očekáváním D3 jsem si D2:LOD nainstaloval a už mi to přišlo jako tupá rubačka......

...u D3 oceňuju skutečnou nutnost postřehu, správnou kombinaci skillů dle aktuálního gearu i atmosféra není špatná....

...pokud se mě někdo ptá na názor na D3 odpovídám jednoduše...

skutečné Diablo začíná na Infernu

.... (a není potřeba nic dodávat)....

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 03.06.2012, 17:03 hod.

Red Eagle: Pravděpodobně možná budu starší než ty.. ale to je fuk.

I negativní sláva je sláva, jak vidno :)
Btw co jiného říct člověku, co by měl radost z potencionálního "cracknutí" D3, než to že je idiot? :)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 03.06.2012, 17:08 hod.

Still-Alive píše:Red Eagle: Pravděpodobně možná budu starší než ty.. ale to je fuk.

I negativní sláva je sláva, jak vidno :)
Btw co jiného říct člověku, co by měl radost z potencionálního "cracknutí" D3, než to že je idiot? :)
zase som idiot?:p Mozno mi len rozum sluzi lepsie ako tebe a preto vidim aj nieco ine ako negativa a strach, ale ked to znamena byt idiotom tak to kludne prekusnem.
Potom ked budes hrat za neake 2 roky modovane diablo vdaka tomu ze to niekto crakne si na to spomen :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od LordKiller » 03.06.2012, 18:30 hod.

Garn píše:
LordKiller píše:mě tam neskutečně chybí českej channel a nemožnost si ho založit
Zrovna čtu Bashiokův blue post, kde říká, že to mají na "to do" listu stejně jako hromadu dalších věcí. Mám pocit, že Diablo po 1.0.3. patchi nepoznáme, pokud stihnout vše, co mají v plánu. :)
třikrát hurá, to je pro mě téměř nejpodstatnější stránka hry :D až to udělaj, tak budu online pořád a spamovat náš channel :D

lordmystic
Quill Rat
Příspěvky:14
Bydliště:Strakonice

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od lordmystic » 04.06.2012, 12:53 hod.

takže jsme to s kámošem rozehráli, zatím jedeme jen normal. oba jsme do nedávna hráli D2 a to dost intenzivně. a první zkušenosti? první dojem nic moc, nepřehledné, takové šedivé a nevýrazné. druhý dojem po nějaké době hraní. zajímavý systém, zajímavé rubačky, docela nás to chytlo. třetí dojem zase slabší, vše vás vede za ručičku, můžete klidne ignorovat příběh, jde kam vám ukazuje šipka, rubete klikáte, vše bezduše. to samé dovednosti, vyberete dovenost, pořádně nepoznáte jak která je silná, efekty kouzel jsou až moc přeplácané, chvílemi se mi úplně ztrácí kurzor a člověk se vůbec nevyzná na bojišti. také strašně roztahaný první akt, stále dokola se opakující dungeony, docela monotoní. občas nějaký boss, ano není problém, často se ale rube na můj vkus příliš dlouho (moc života) a škodu nedělá téměř žádnou. hlubší pohled až dohrajeme dál...
http://shadowork.net
*lordmystic (europe.battle.net) SCNL

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Baglik » 04.06.2012, 12:58 hod.

lordmystic píše:takže jsme to s kámošem rozehráli, zatím jedeme jen normal. oba jsme do nedávna hráli D2 a to dost intenzivně. a první zkušenosti? první dojem nic moc, nepřehledné, takové šedivé a nevýrazné. druhý dojem po nějaké době hraní. zajímavý systém, zajímavé rubačky, docela nás to chytlo. třetí dojem zase slabší, vše vás vede za ručičku, můžete klidne ignorovat příběh, jde kam vám ukazuje šipka, rubete klikáte, vše bezduše. to samé dovednosti, vyberete dovenost, pořádně nepoznáte jak která je silná, efekty kouzel jsou až moc přeplácané, chvílemi se mi úplně ztrácí kurzor a člověk se vůbec nevyzná na bojišti. také strašně roztahaný první akt, stále dokola se opakující dungeony, docela monotoní. občas nějaký boss, ano není problém, často se ale rube na můj vkus příliš dlouho (moc života) a škodu nedělá téměř žádnou. hlubší pohled až dohrajeme dál...
Normal je jen jakýsi tutorial, zábava začíná na vyšších obtížnostech :)

lordmystic
Quill Rat
Příspěvky:14
Bydliště:Strakonice

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od lordmystic » 04.06.2012, 13:10 hod.

tak uvidíme, doufám že ano. zatím se s tím seznamuji, ale doufám že budou nějaká silnější kouzla, aby člověk mohl nadělat pořádnou paseku... zatím je to takové hodně snadné, ale upracované...
http://shadowork.net
*lordmystic (europe.battle.net) SCNL

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od DURiN » 04.06.2012, 13:11 hod.

No nevím mě nejvíce bavil Nightmare. Inferno mě nějak moc nebere hlavně mě nejvíce vadí ta životnost rubat do někoho půl dne mě moc nebaví.

Hlavně já mám raději v RPG strom skillu které se mohu vylepšovat a síla nezávyslá na zbrani max (vylepšení daného kouzla) Tenhle systém založený jenom na zbraní a výbavě se mě nelíbí. Pochybuji že to asi data diskem změní. Jenom mě zajímá co chcou dělat když říkali že LvL neporoste. Pochybuji že by třeba nové kouzla.

Snad nové postavy. Já skončil teda na Infernu a už mě to nebaví pro mě je to nezáživný. Mě se hlavně nelíbí systém hry ze začátku jsem to vítal teď se mě to nezamlouvá. Zatím budu pařit SC2 a počkám si nějaký měsíc než to uplně vychytají aby to bylo aspoň zabavný.

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od lakai » 05.06.2012, 07:13 hod.

Přesně jak tu psal Messix, od D2 jsem se nemohl odtrhnout, D3 solo mě přestane po hodině bavit, ale hlavně to hraju s kámošema a to mě u toho dokáže udržet. U mě zatím jasně vede D2. Nicméně je potřeba říct, že lidi D3 srovnávají s D2 LoD, takže na pořádné hodnocení bych počkal až po vydání 1. datadisku.

lordmystic
Quill Rat
Příspěvky:14
Bydliště:Strakonice

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od lordmystic » 05.06.2012, 07:26 hod.

tak po dalším proprařeném dni - ne tohle nebude pro mě. vlezu do dalšího dungeonu a už otráveně čekám kolik pater zase musím projít než vylezu. hrajeme zatím jen dva, i tak žádná sláva. mám smůlu, protože jsem si před diablem III chtěl ukrátit čekání a nainstaloval World of Tanks.

sice jsem skalní fanda diabla, bohužel třetí díl není pro mě. původně jsem hrál WoT jen doplňkově při čekání na Diablo III, teď když diablo hraju tak vím že ho ani celé neprojdu, protože ta hra je strašně slabá. je to velká nuda, téměř nulová možnost customizace postavy, vše závisí na nalezených předmětech. a ten důraz na kvalitu postavy POUZE díky předmětům je zde velký, protože blizzard současně rozjel auction hall, tedy obchod za reálné prachy. jinak pokud znovu rozehraji to samé povolání budu mít postavu stejnou, skilly budou stejné a stejně účinné, prostě nuda. v porovnání s WoT je diablo mnohem více závislé na předmětech. WoT lze hrát na nižších tierech nebo se prokousat na vyšší tiery. ano trvá to, ale jak jednou budete mít ten tank, tak už vše závisí pouze na vašich schopnostech a dovenostech, v diablu nikoliv. takže s diablem končím a možná pokud mě jednou WoT totálně nasere a smažu ho, pak přijde druhá šance diabla III...
http://shadowork.net
*lordmystic (europe.battle.net) SCNL

Zamčeno

Zpět na „Obecně“