První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od exofus » 31.05.2012, 18:24 hod.

Tak chcete názors na diablo 3 AŤ JDOU DO PI*E S TAKOVÝMA SERVRAMA příjdu z práce mám doma ještě povinnosti a k hraní se dostanu nejrychlej v 7 a co no super error 37(včera uplně to samy ale to jsem to ještě přežil) jsou to piiiiiiip piiiiiiiip pip piiiiiiiiiiiiiiiiiiiip a kdyby se tady mohlo nadávat tak by jste možna četli i slova o kterých nevíte že existujou jsou to normální amatéři

Kluuk
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kluuk#2670

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kluuk » 31.05.2012, 18:26 hod.

:lol: Taky mě to štve, ale nemá cenu se tím takhle nervovat... >:D

radimek
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od radimek » 31.05.2012, 18:27 hod.

Mas pravdu,ze je to naprd.Ale musime to trosku brat s rezervou a jim trosku casu nez to vychytaj.Me to taky stve ze se nemuzu pripojit,ale co nadelame.
Myslim ze trochu casu nas nezabije.

Wolfchant
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Wolfchant » 31.05.2012, 18:28 hod.

Tak nechapu proč to nefunguje jen na Europ servru Amerika normal jede asi hold přejdu na ameriku pač mit doma hru a koukat na obal je pěkně trapny :OXO

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od exofus » 31.05.2012, 18:31 hod.

radimek píše:Mas pravdu,ze je to naprd.Ale musime to trosku brat s rezervou a jim trosku casu nez to vychytaj.Me to taky stve ze se nemuzu pripojit,ale co nadelame.
Myslim ze trochu casu nas nezabije.
ale tak at to na den shodí a opraví(ne že to shodí na 2 h jak pomine špička tak to pustí a řeknou oukeeej kuci je to zpravene) panebože jsou snad amatéři nebo co?To tam mají 2000 zaměstnanců s prd*le to jako čekali že vydaji D3 a na server se logne tak 500 hráču vždyť vydávají pokračování legendy omg a pry my jsme blizzard hra vyjde až bude bezproblémová jasně a vyšla akorát se tam nikdo nelogne bu*ici

radimek
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od radimek » 31.05.2012, 18:35 hod.

Tak porad se marne snazim pripojit.Uz zacinam chytat nerva.

damicius
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od damicius » 31.05.2012, 18:40 hod.

Wolfchant píše:Tak nechapu proč to nefunguje jen na Europ servru Amerika normal jede asi hold přejdu na ameriku pač mit doma hru a koukat na obal je pěkně trapny :OXO
amíci zas prskaj, že se nemůžou připojit kolem naší půlnoci. Prostě ve špičce to nejede, jelikož poddimenzovali servery.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kojot » 31.05.2012, 18:41 hod.

Majky_majk píše:
kojot píše:Takže nevím, proč to u WoW chápe a u D3 ne.
Protože hry jako WOW jsou stavěné tak, že u nich hráči tráví řádově stovky (co si budeme povídat, většina pravidelných hráčů spíše tisíce) hodin klidně mnoho měsíců... i proto měsíční poplatky.

Takže když pak hru postihne podobný problém. Je to určitě dost nepříjemné... ale vzhledem k tomu, že za 6 měsíců se hráč přihlašuje 100x a tráví tam tolik času, tak nějaké chyby z počátku prostě promine, protože tvoří jen malé % z jeho doby ve hře.

D3 je ale jiný typ hry. Jasně... určitě se najdou nadšenci, kteří tam taky budou tisíce hodin. Ale drtivá většina zákazníků se spokojí s desítkama hodin a za několik dní/týdnů až si projdou příběhovku hry a zkusí vše možné, tak prostě hru hrát nebudou.

A když jim z 15ti návštěv hra blbne v 50% případů, nezapne se, laguje... tak to logicky zcela změní jejich pohled na hru. Nehledě teda na fakt, že většina z nich si stejně přichází pro SP zážitek, kde pro ně online řešení nabízí jen dost málo +. Reálně si spíš myslim, že žádné ;-).
Jako abych řekl pravdu, tak mě to taky štve, když mám zrovna čas hrát a nejde se připojit. Na druhou stranu chápu, že to hned od začátku nemůže jet hladce a dám jim čas. Je taky pravda, že mě se nepodařilo se připojit asi jenom dvakrát.
Obrázek

ian.hass
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hass2972

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od ian.hass » 31.05.2012, 18:42 hod.

******* to, vrať te mi prachy, ******* Po práci se na to těšim a ****** zas to nejde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... :D ... -Garn-

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 31.05.2012, 19:20 hod.

tady to prskání mě taky už začíná bavit a jen se hlasitě směju :twisted: LOL

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od TristanTzara » 31.05.2012, 19:33 hod.

Teď jsem přišel domů ... a nejede to :D
Dneska odpoledne to taky nejelo :D
A včera večer taky ne :D :D :D
Tak ale hlavně že jsem hater :lol:

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od mafian89 » 31.05.2012, 19:36 hod.

TristanTzara: Já třeba odpoledne bez problémů hrál, záleží, kdy bereš odpoledne. Ale už alespoň někdo z blizzu připustil, že to asi bude hw chyba :D
No, it appears that it may be a hardware technical issue. They are testing some possible solutions right now.
Obrázek

kikopp
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastipuska#2338
Bydliště:Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kikopp » 31.05.2012, 22:40 hod.

TristanTzara píše:Teď jsem přišel domů ... a nejede to :D
Dneska odpoledne to taky nejelo :D
A včera večer taky ne :D :D :D
Tak ale hlavně že jsem hater :lol:
panebože včera večer som hral, dnes poobede som hral, teraz večer nejde a? spomeňme si na realease Falloutov 1&2, kto v tej dobe tušil že to budú také pecky? na verzii 1.0 sú to nehrateľné tituly

proste chodiť tu a vyrývať a provokovať, na čo je toto dobré, tento topic je o názoroch, ten tvoj už každý pozná tak načo tu vyskakuješ? zbytočne sa toto vlákno spamuje takýmito príspevkami

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 31.05.2012, 22:53 hod.

kikopp píše:proste chodiť tu a vyrývať a provokovať, na čo je toto dobré, tento topic je o názoroch, ten tvoj už každý pozná tak načo tu vyskakuješ? zbytočne sa toto vlákno spamuje takýmito príspevkami
Neni sam :p viz technicke problemy, forum diabla. Kaslat teraz na to ci je ta hra dobra alebo nie. Vsetci sme si za to zaplatili a teda by sme to mali mat moznost aj hrat. aj ten fallout sice blbol, ale hrat si ho mohol ;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

kikopp
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastipuska#2338
Bydliště:Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kikopp » 31.05.2012, 23:49 hod.

mohol ale čo ťa to bavilo keď polovička Q bola dobugovaných, rozhovory boli zle previazané čiže nešlo dokončiť rozhovor tak ako bol pôvodne v plánoch naskriptovaný, kto nezažil crashe vo F1 a F2? a nehovorím o tom že F2 bez patchu ani nešla dohrať...to bola ako alpha verzia (bez urážky) a recenzenti tomu nedávali menej ako 7/10 lebo každý vedel, že to bude pecka len to bolo treba doladiť...(a to som F1 a F2 prešiel dokopy asi 9krát takže mám k tomu vrelo pozitívny vzťah)

toto vlákno je o názoroch na hru a vysmievať sa nám, čo sme hru kúpili, že teraz sa nedá lognúť, sa mi vidí ako len prachprostá provokácia...

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od DURiN » 01.06.2012, 00:27 hod.

Já jsem díky těm Errorum oprášil SC2 a to šlape krásně v podstatě jsem to měl hned den vydání během te doby byl jednou problém s BN a to během pár hodin opravily.

Tady je hra 16 dnu a skoro pořád tam něco nejede sice mě to netáhne už tolik ale když kámoš dorazí z práce a sejdem se banda lidí co má k večeru čas pustíme speka a zapnem D3 a Error tak to už je nepováženou. Když se tady jednou za 4dny sejdeme v dobré tlupě a už po 2x se tam nemůžeme dostat to naštve. Ještě že má SC2 4v4.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Gotha » 01.06.2012, 06:58 hod.

kojot píše: Na druhou stranu chápu, že to hned od začátku nemůže jet hladce a dám jim čas.
Je nechápu, že ty to chápeš. Já platím, oni provozují. Nechali si zaplatit za něco co nefunguje.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 01.06.2012, 07:36 hod.

kikopp píše:toto vlákno je o názoroch na hru a vysmievať sa nám, čo sme hru kúpili, že teraz sa nedá lognúť, sa mi vidí ako len prachprostá provokácia...
Ono vacsina (rozumej 99%) ludi co tu je tu hru kupilo, takze to nie je vysmech z ich strany, ale skor zufalstvo zo sucasneho stavu :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od marian_r » 01.06.2012, 08:14 hod.

Still-Alive píše:Může mi někdo říct, kolik hodin, dohromady, to za těch 14 dní provozu nejelo? )nejsem ve hře furt, spíše sporadicky, jak se dostanu k PC).
:)

Predvčera som mal chyby 37 a 73 4 až 5 hodín (!!!), neviem presne.

Včera jednu hodinu.

Net mám optiku.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kubis » 01.06.2012, 08:16 hod.

Servery jedou skoro pořád ale problém je v tom, že jsou plný a hodně lidí se tam nedostane...

Zamčeno

Zpět na „Obecně“