Má cenu D3 kupovat?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:
Re: Má cenu D3 kupovat?

Příspěvek od Deef » 21.05.2012, 20:13 hod.

Urcite si myslim ze tu hru by si si mal kupit, ako bolo spomenute inferno museli dat len fakt maniaci s uz pripravenym gearom , ja by som sa zaradil do skupiny zaciatocnik+ lebo je pre mna fakt tazke ziskat gear s ktorym by som dal "v pohode" inferno, a navyse ani nemam najlepsiu partu. Pocitam ze to mozno dam za 2-3 mesiace takze neboj sa za tyzden to nedas ;-)

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Má cenu D3 kupovat?

Příspěvek od Lumpus » 22.05.2012, 04:39 hod.

Tak začal sem hrát včera v 20:00 a ted 5:40 sem to vypnul a jdu spát, to myslím stačí jako odpověď :D

damicius
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Má cenu D3 kupovat?

Příspěvek od damicius » 22.05.2012, 08:52 hod.

Hasso píše: Dál mi vadí krátký příběh. Snad vyjde nejaký datadisk s V. aktem.
Přijde mi o něco delší než v D2. Jelikož jsem si v březnu v návalu nedočkavosti střihnul znova D2 a vytáhnul Asasinku na 70 level, můžu aktuálně srovnávat. D2 se prodloužilo až s datadiskem kdy act V trvá jak acty III a IV dohromady.

Ricjames
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Má cenu D3 kupovat?

Příspěvek od Ricjames » 22.05.2012, 10:10 hod.

Ano, někteří to již dohráli na inferno.... Bohužel polovinu obsahu hry přeskákali a nezabíjeli ty nejtěžší monstra (elitní a champion packy). Já jsem s v partě proběhl Normal, NM a Hell a teď se snažím hrát inferno. Ze začátku jsem neměl vůbec šanci, než jsem dal dohromady alespoň trochu schopné věci a teď jsem na konci 1. aktu. Pokud to člověk půjde opravdu poctivě, tak inferno jen tak nedáš. Dohraješ jeden act a budeš potřebovat mnohem lepší věci, aby si mohl pokračovat dále. Mám odehráno cca 70 hodin a můžu říct, že za posledních několik let nevyšla hra u které bych strávil tolik času kromě TES Skyrim.

Navíc je tu obtížnost hardcore, kde máš pouze jeden život a konec. Myslím, že to je výzva alespoň na pár měsíců, pokud budeš hrát 3-4 hodiny denně a stejně se to nejspíš na hardcore nepodaří dohrát.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“