Kde kupit Diablo 3 - list

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Alfajk » 14.05.2012, 13:56 hod.

za 3h jsem mel diablo stahly,prumerne 2,5 MB/s

styv
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od styv » 14.05.2012, 15:52 hod.

ma nekdo naky novy info z gameplug ?

bloodyvc
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od bloodyvc » 14.05.2012, 17:16 hod.

styv píše:ma nekdo naky novy info z gameplug ?
bohužel nic, nevim jestli začít shánět guest pass na přečkání toho jednoho až dvou dní do dodávky nebo radši rovnou objednávku zrušit a koupit jinde...

callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od callmeLG » 14.05.2012, 17:18 hod.

Taky jsem u gameplug ve druhé várce. Vůbec se mi nelíbi to, že můžu stornovat objednávku až po půlnoci. Neboť bych se mohl si to alespoň pokusit zajistit někde jinde. No doufám, že po všech těch doporučení co jsem rozdal kámošům a známym ohledně gameplug jakožto obchodu s digitální distribucí. Nebudou mylná a opravdu dodrží to co slíbil. Případný neúspěch by jim mohl značně poškodit pověst.

bloodyvc
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od bloodyvc » 14.05.2012, 17:38 hod.

taky by mě zajímalo jestli skutečně existuje něco jako 1. várka co skutečně odeslali ;-)

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Leon » 14.05.2012, 18:45 hod.

no očividne ste tu všetci z druhej várky :D

Uživatelský avatar
Hellknight
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hellknight#1178

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Hellknight » 14.05.2012, 18:52 hod.

Leon píše:no očividne ste tu všetci z druhej várky :D
No mě to tak připadá taky u Xzone, myslel jsem, že když mi psali, že to posílají 14.5.2012, tak že to pošlou ráno, a né až po 16-té hodině, teď to vypadá, že si budu muset počkat o den déle :cry: .A upozorňuju, že to mám objednáno od července 2010 :green: :wave:
We who are about to die, salute you!
Obrázek

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Leon » 14.05.2012, 18:54 hod.

lol :D :D

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od JokerLuk » 14.05.2012, 19:19 hod.

Hellknight: Jsme na tom úplně stejně. Já si říkám, že to třeba poslali dřív, ale na webu se to promítlo později :D Prostě furt doufám na zítra :)

Uživatelský avatar
Ali209
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ali#2525
Bydliště:Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Ali209 » 14.05.2012, 19:23 hod.

Tak novinky.....

Dobrý večer,

jak už všichni víte, stala se nemilá věc s kterou náš eshop nepočítal. Nicméně snažili jsme se vyjít vstříc alespon těm věrným a děkujeme Vám za to, že čekáte. Nyní mám oficiálně potvrzené výsledky.

KLÍČE Z PŘEDPRODEJE BOHUŽEL NEBUDOU! :-( ALE!

Máme tu alternativu. Jelikož se očekává ještě vlna, je možnost, že do půlnoci budou dostupné klíče určené pro normální prodej. Jejich cena je ale mnohem vyšší. Co z toho plyne:

1) Musejí se vzít z balíku klíčů, které už nejsou určeny pro předobjednávku, jejich nákupní cena je 1100,- pro eshop. Jelikož tady už není co řešit, nebudu na nikom rýžovat a nechám Vám je za nákupní cenu.
2) Klíče byly přislíbeny do půlnoci, nicméně, stejně jako vy, na tyto přisliby už jsem skeptický.

Takže!
Pokud jste zákazník, který chce počkat hlava nehlava, napište mi, že by byl zájem doplatit objednávku do 1100,- - pro zákazníky kteří nakupovali se základní cenou 989,- (slevove kupony nepocitejte) je výše doplatku 111,- - pro zákazníky, kteří nakupovali za 1039,- je výše doplatku 61,-

Takže kdo je rozhodnutý, že už čekat nechce a půjde nakoupit jinam - napište mi prosím jasnou zpravu o tom, že chcete vrátit peníze + pošlete číslo účtu.
Kdo hodlá čekat, doplatit pár korun, než aby musel draze nakupovat momentálně jinde, dejte mi taktéž zprávu, že čekáte - pokud klíče pošlou, napíšu Vám všem okamžitě email a mužeme dohodnout tyto převody (klidne staci dukaz v podobe .jpg o převodu), at mužete okamzite hrat. (nebo paypal na honza.sotas@gmail.com)

Toto je originalni zprava od distribuce

for 90% today
on the evening
will have next part // navecer bude dalsi cast

Takže závěrem mi prosím všichni napište

1) čekám, doplatím + počítám s tím, že ne vsechno muze dopadnout jak distribuce řekne
2) nečekám, chci vrátit peníze

Ti kdo nenapíší, beru automaticky, že chtějí vrátit peníze, jelikož potřebuji znát přesný počet.

Ostatní, kteří dostávají tyto zprávy, budiž nám prominuto. Není teď čas filtrovat, kdo už se rozhodl takto a kdo takto.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vyhrocenou situaci.

Jan Šotek
GAMEPLUG.cz

PS: Klíče dnes dojít nakonec opravdu ani nemusí, takže pokud to chcete risknout, respektive čekat alespon do te pulnoci, tak stejne napiste, že cekate, popripade do kolika.

huhlak
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od huhlak » 14.05.2012, 19:41 hod.

zlatej mmoboost.. na nej je spolehnuti

Uživatelský avatar
Hellknight
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hellknight#1178

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Hellknight » 14.05.2012, 19:49 hod.

JokerLuk píše:Hellknight: Jsme na tom úplně stejně. Já si říkám, že to třeba poslali dřív, ale na webu se to promítlo později :D Prostě furt doufám na zítra :)
Jj tak v to stále taky doufám, nicméně když chci sledovat balík přes čp, tak mi to píše že ani není v evidenci :OXO , no a jestli to jede až z Loun, tak se bojím, že mi to do Zlína za jeden den nedorazí, jak znám naši poštu :roll:
Inu dnes podáte, zítra dodáme :lol: , je trochu zavádějící slogan :cry:
We who are about to die, salute you!
Obrázek

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od JokerLuk » 14.05.2012, 20:32 hod.

Taky mně to ze začátku psalo, ale teď...zásilka přepravována k dodací poště :) Otázka je, jestli to dorazí, než pošťačka vyrazí :D Nemám to o moc blíž.

Paulik83
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Paulik83 » 14.05.2012, 22:09 hod.

GAMEPLUG je srááá.......č prominte ten výraz. Nezaslouží si dále obchodovat!! Je to nula největší . Nic víc a nic míň

styv
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od styv » 14.05.2012, 23:49 hod.

gameplug vysmech no
Naposledy upravil(a) styv dne 15.05.2012, 09:45 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hellknight
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hellknight#1178

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Hellknight » 15.05.2012, 05:23 hod.

JokerLuk píše:Taky mně to ze začátku psalo, ale teď...zásilka přepravována k dodací poště :) Otázka je, jestli to dorazí, než pošťačka vyrazí :D Nemám to o moc blíž.
JJ mám úplně to samé, jsem v očekávání :green: :wave:
We who are about to die, salute you!
Obrázek

ymorduur
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od ymorduur » 15.05.2012, 06:22 hod.

Plaaay.cz

Hezký večer, vážení zákazníci,

je nám to velice líto, ale bohužel pro Vás máme špatnou zprávu. Někteří z vás již jistě zaznamenali, že Blizzard přichystal pro obchodníky a velkoodběratele velice nepříjemné překvapení. Samozřejmě se týká obrovsky očekávané hry Diablo 3. Diablo 3 patří za nejočekávanější a nejvzácnější hru, a prakticky každý dodavatel na světě řeší úplně stejný problém jako my nyní.

Co se stalo? Enormní zájem o hru způsobil, že na celém světě je nyní obrovský nedostatek klíčů ke hře. Očekávali jsme velký zájem a pro jistotu jsme pro Vás klíče objednávali od 3 dodavatelů z různých zemí. Přesto jsme obdrželi pouze 20% z objednaných klíčů. Například hlavní dodavatel Diabla 3 vyprodal své sklady 5 dní před vydáním (tedy 10.5.2012), což se ještě nikdy nestalo!

Je nám to líto, ale skutečně nejsme schopni říci, kdy můžeme očekávat další dodávku klíčů. Rádi Vám ale tyto nepříjemnosti vynahradíme. Přijde nám férové nabídnout Vám buď okamžité vrácení peněz a nějaký dar (například hru zdarma nebo TRIAL kód pro Diablo 3), nebo doživotní slevu 5% na veškerý sortiment plaaay.cz, pokud s námi na dodávku klíčů vyčkáte.

Napište nám, prosím, zda si přejete peníze poslat nazpět, nebo vyčkáte a budete mít exkluzivní doživotní slevu na celý náš sortiment. Stačí odpovědět na tento email s číslem objednávky (případně s emailem, přes který máte objednáno): „Přeji si vrátit peníze“ nebo „Budu čekat na klíč“.

Za situaci přebíráme 100% zodpovědnost. Vina je i na naší straně, jelikož Vám nejsme schopni Diablo 3 včas dodat. A máte plné právo vyjádřit svůj názor na Facebooku, Heuréce i na našem fóru. Žádná cenzura. Na druhou stranu věříme, že plně chápete závažnost celé situace, která ovlivnila nejen nás, ale i dodavatele po celém světě.

Upřímně se Vám za tuto situaci omlouváme, také nás to štve. :-(

Za celý tým plaaay.cz,
Dmytro Trofymchuk, majitel e-shopu plaaay.cz

Jsem to věděl že ten klíč nebude když příjdu z práce. Zkusím objednat z mmoboost. :shock:

Uživatelský avatar
Ali209
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ali#2525
Bydliště:Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Ali209 » 15.05.2012, 07:18 hod.

Tak jsem se vrátil z Tesca a kupodivu jsem odešel s klasickou krabicovkou za slíbenou cenu...

Tedak
Quill Rat
Příspěvky:3
BattleTag:Ted#2801

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Tedak » 15.05.2012, 07:19 hod.

mmoboost asi nej, kamos jeste vcera asi v 5 odpoledne si rekl ze si tam obedna, a normalne za 15 minut mu prisel naskenovany kod. Ale zalezi jestli maji jeste skladem.

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Venom » 15.05.2012, 07:50 hod.

Takže hru som teraz doniesol z Tesca za super cenu doslova 23.76 eur a akurát inštalujem...skutočne za lepšiu cenu by som to asi nezohnal nikde a nikdy... ;)
Obrázek
Redaktor webu
http://www.diablofans.cz
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“