Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Johnax
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Změna runy

Příspěvek od Johnax » 12.05.2012, 13:00 hod.

Ahoj, možná zde už tento dotaz byl či se o něm mluvilo v nějakém z podcastu ale přesto se zeptám. Pokud si například u schopnosti budu chtít zvolit runu, která se odemyká až na vysokém levelu, budu muste počkat až na tento level a do té doby nezvolit žádnou předchozí nebo bude možné mezi runama možnost libovolně přepínat?
Díky za odpověd

Uživatelský avatar
16cmfan
Gorebelly
Příspěvky:247
BattleTag:sestnastka#2408
Bydliště:Slovakia, Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna runy

Příspěvek od 16cmfan » 12.05.2012, 13:05 hod.

Dá sa medzi nimi voľne prepínať. Takže ak sa Ti odomknú 3 runy, môžeš medzi nimi voľne prepínať, tak isto, ako aj medzi jednotlivými skillmi. Za predpokladu, že ich máš odomknuté .

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Deef » 12.05.2012, 13:18 hod.

Ja by som sa chcel opytat na Dps, dmg a Attack per second . Neviem si to nejak vysvetlit podla coho sa viac orientovat Dik

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Leon » 12.05.2012, 14:50 hod.

Deef píše:Ja by som sa chcel opytat na Dps, dmg a Attack per second . Neviem si to nejak vysvetlit podla coho sa viac orientovat Dik
na takéto HC prepočty a kalkulácie je ešte trošku skoro nemyslíš? :P

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 12.05.2012, 15:21 hod.

Deef: Záleží jaké skilly používáš. U skilly s Cooldownem, nebo hodně velkým Resource costem tě zajímá hlavně Damage. U spamovacích skillů tě zajímá i Atack speed. Taky záleží, jak hraješ. Pokud budeš používat stutter step, tak i u spamovacího skillu se ti může víc hodit zbraň s větší DMG a malou Attack speed, protože to mezeru mezi dvěma sesláními spellu vyplníš popojitím. Doufám, že jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně. Jinak DPS je pro lidi, kteří neumí přemýšlet, nebo počítat.
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od sklb » 12.05.2012, 16:28 hod.

Ja obdivujem ludi ktory maju uz 700 prispevkov o Diablo 3 aj napriek tomu, ze hra samotna este nevysla :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

sherlock161
Quill Rat
Příspěvky:35

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od sherlock161 » 12.05.2012, 21:25 hod.

Dotaz: Když prodám na aukci něco za reálný prachy, tak ty peníze mi příjdou kam? na můj účet nebo ten battlenet účet? Jsem si něco už přečetl ale všude je to jinak...

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 12.05.2012, 21:39 hod.

Můžeš si vybrat. Buď si je pošleš na svůj BN účet (BN Balance), nebo pokud máš PayPal, tak si je můžeš poslat tam.

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Vinz Clortho » 12.05.2012, 21:39 hod.

Na battle net ucet, kde by pak mela bejt moznost si to pres paypal prehodit na svuj normalni ucet (za nejakej poplatek)
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 12.05.2012, 21:42 hod.

To právě nejde. Když už se rozhodneš, že si je pošleš na BN účet, tak už je pak můžeš použít jenom na nákup v RMAH nebo na produkty Blizzardu. Jenom pokud si je pošleš na PayPal tak si je pak můžeš poslat na svůj soukromej účet v bance.

sherlock161
Quill Rat
Příspěvky:35

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od sherlock161 » 12.05.2012, 21:45 hod.

Takže když paypal nemám a na BN účtu to mít nechci, tak mám smůlu? hmm blbé

A když teda něco prodám třeba za 3 eura, Bliz si z toho vezme 1 euro a ze zbylé částky si vezme paypal 15%, když to pošlu tam?

Uživatelský avatar
Cejkis
Fallen Shaman
Příspěvky:78
BattleTag:Cejkis#1290

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Cejkis » 12.05.2012, 21:52 hod.

Jo, ale jen u klasických věcí, jako oblečení a zbraně,
u peněz a surovin to je 15% a 15%
Hudba : Funk, rock'n'roll, jazz, deep a soulful house, REM, Bonobo
Tanec : Lockin', house dance, poppin'

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 12.05.2012, 21:54 hod.

http://eu.battle.net/support/en/article ... et-support

Tady si to prostuduj. 1€ za výbavu a 15% za gemy a pod.

persoholic
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:persoholic#2240

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od persoholic » 12.05.2012, 21:56 hod.

by ma zaujimalo, ako je to pravne... pretoze toto je nezdaneny prijem bez zmluvy, teda podnikatelska cinnost... :-)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 12.05.2012, 22:00 hod.

To už se tu někde řešilo. Bohužel nevim kde a s jakym výsledkem, takže hledej :)

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Morishort » 12.05.2012, 22:09 hod.

typujem, že to bude čosi ako predaj vecí na aukre... tam z toho tiež neplatíš daň... mám dojem, že raz a čas máš možnosť čosi predať bez dane... ak sa tým neživíš, tak to nie je podnikateľská činnosť.. (nekameňujte ma za prípadnú neznalosť)
prípadne v tejto téme sa to riešilo podrobne, llen sa v tom musíš povrtať trochu viewtopic.php?f=46&t=3722&hilit=dan
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od JamieChris » 12.05.2012, 23:43 hod.

Jméno a příjmení na bnetu změněno i bez protokolu o změně jména:) Ještě jednou bych tu rád vyzdvihl support na battle.netu. Co se týče internetu zatím asi největší pomoc a nejužitečnější pracovníci na svých místech :) Je vidět, že tam dávaj důraz na cenění si zákazníka. Můj názor. Pokud budete mít nějaký důležitý problémy ohledně battle.netu, vytvořte si "ticket" v sekci support a jistě se vám dostane odpovědí.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Trhanec » 13.05.2012, 08:36 hod.

Souhlasím, taky mi můj problém vyřešili a zdá se, že i s úsměvem. Příjemná podpora. A celkově moc rád blizzardu zaplatim peníze za diablo.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kolij » 13.05.2012, 08:43 hod.

Můžete mi prosím vysvětlit co znamená u WD skill Haunt s runou Resentful Spirit - poškození je změněno na 0% za sekundu po dobu 0 sekund. Nevím co si pod tím mám představit :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Javurek » 13.05.2012, 08:44 hod.

To znamená to, že blizzard k tomu skillu na officiálních stránkách zatím nemá uvedené hodnoty .) Není to chyba.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“