Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world
Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DeathHero » 10.05.2012, 20:49 hod.

uctu na bnetu muzes mit kolik chces na tom neni nic divnyho :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od JamieChris » 10.05.2012, 20:52 hod.

ok, snad to bude v poho i bez zrušení ;) ale stejně mohl někdo přijít na to, jak se to dělá, nějak to jít musí :P

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 10.05.2012, 20:54 hod.

Pokud budeš fakt chtít, tak to nějak určitě půjde. Zkus kontaktovat support. Ale nějak mi uniká, proč chceš rušit účet a zakládat novej. Víceméně všechny údaje tam jdou změnit, tak proč si nenecháš ten starej?
Obrázek

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Internet...

Příspěvek od Zirunka » 10.05.2012, 21:07 hod.

Prosím o informaci, kterou nemohu nikde najít, ať hledám, jak hledám. Možná hledám špatně.
Pokud při hraní D3 "vypadne" internetové připojení, co se vlastně stane? Hra se zastaví, nebo spadne? Dojde k automatickému uložení? Pokud je výpadek krátký(v řádu jednotek minut) poběží hra dále?
Máme občas výpadky wifi a tak netuším, co mám očekávat.

PS-jsem tu nový, tolerujte prosím trochu hloupých dotazů, diky :-)

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Spyro » 10.05.2012, 21:20 hod.

U tebe se zastaví, na serveru bude postava ještě několik vteřin, může chcípnout, jinak se to samozřejmě uloží (pokud nespadl samotný server). Krátké výpadky asi půjdou navázat (nejsem si jistý), ale v řádů několika minut určitě neznamená krátký výpadek :)
Naposledy upravil(a) Spyro dne 10.05.2012, 21:21 hod., celkem upraveno 1 x.

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Papagaj » 10.05.2012, 21:20 hod.

Myslim, ze Diablo III funguje identicky ako World of Warcraft. Pokial mas kratkodoby vypadok internetu, dostanes klasicky disconnect a po opatovnom nalogovani na ucet a do hry by si sa mal objavit, tam, kde si naposledy zostal.

Som si tymto tak na 99% isty ...raz som to kdesi cital, takze mozes byt bez obav. ( pokial samozrejme tesne pred DC niesi v combate :) )

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Zirunka » 10.05.2012, 21:37 hod.

OK, diky, trochu jste mě uklidnili :-)
Mám nějaký rozhašteřený router a když se mi outlook připojí do práce na VPN, občas shodí internet :-(
No, za týden již budu moudřejší.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Programos » 10.05.2012, 21:38 hod.

Diablo není MMO, kde svět běží furt. Logicky po 20 sec od pádu internetu dostane tvoje postava disconnect. S tím, jestli se ti uloží postup nebo né si nejsem tak jistej, možná budeš muset dělat danou část odznova. ale je to málo pravděpodobné. Nicméně během těch 20 sec tě může cokoli zabít, takže pro HC to není nic moc.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od JamieChris » 10.05.2012, 21:39 hod.

kojot píše:Pokud budeš fakt chtít, tak to nějak určitě půjde. Zkus kontaktovat support. Ale nějak mi uniká, proč chceš rušit účet a zakládat novej. Víceméně všechny údaje tam jdou změnit, tak proč si nenecháš ten starej?
Už jsem to udělal, ale reakce zatím nejsou, stejně jako na mail neodepsali. Maj toho moc no :)

Nejde změnit jméno a příjmení. :)

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Spyro » 10.05.2012, 21:40 hod.

Programos píše:... S tím, jestli se ti uloží postup nebo né si nejsem tak jistej, možná budeš muset dělat danou část odznova. ale je to málo pravděpodobné....
Tak přímo postup v lokaci asi ne, hodí tě to někam na checkpoint, ale itemy a expy určitě.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 10.05.2012, 21:44 hod.

Ze zkušeností z Bety, když dostaneš disconnect, tak po dalším připojením se objevíš na posledním checkpointu, ale expy a itemy ti zůstanou takový jaký jsi měl ve chvíli disconnectu. Samozřejmě je velké riziko, že chcípneš.

JamieChris: Jméno a příjmení změnit jde. A proč to potřebuješ měnit? Ty ses vdával? :green:
Obrázek

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Reitak » 10.05.2012, 21:45 hod.

V bete to bolo tak, ze ked som sa pripojil na priatela, on, ako zakladatel hry sa odpojil do menu, hral som dalej. Ked sa vsak priatel, ktory zalozil hru, odpoji z hry uplne do winu, alebo mu padne net, tak ma to vykoplo z hry s hlaskou nejak ze hra neexistuje, bo zakladatel dropol.


Poslané cez Iphone 4S 64GB Tapatalk

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Petros » 10.05.2012, 22:06 hod.

Jak píše kojot, když nastane disconnect, hráč se vrátí na poslední checkpoint. Méně radostný je fakt, že veškeré prozkoumané oblasti se zresetují. Stalo se mi to při plnění questu, kde jsem musel najít v jedné ze tří kobek vstup do podzemí. V okamžiku, kdy jsem je všechny prošel a blížil se k onomu vstupu, nastal disconnect a po opětovném připojení jsem je musel opět všechny prolézt (vygenerovaly se nové mapy). Při delších pasážích bez checkpointu to bude asi lehce frustrující.

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od neferty » 11.05.2012, 07:29 hod.

čau, mám takový dotaz. včera jsem si koupil digitální verzi z battle netu. při stahování klienta se mi ale vypnul ntb (došla mi baterka).Po opětovném spuštění se client nezačal stahovat od procenta kde se to přerušilo ale úplně odznova. Má s tím někdo zkušenosti?

Jinak přdpokládám, že setup nejde asi spustit všem, že...
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Morishort » 11.05.2012, 07:36 hod.

skús prečítať tému viewtopic.php?f=44&t=4281 mal by sa tam nachádzať rozoberaný aj prípad podobný tomu tvojmu...
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Leon » 11.05.2012, 08:15 hod.

neferty píše:čau, mám takový dotaz. včera jsem si koupil digitální verzi z battle netu. při stahování klienta se mi ale vypnul ntb (došla mi baterka).Po opětovném spuštění se client nezačal stahovat od procenta kde se to přerušilo ale úplně odznova. Má s tím někdo zkušenosti?

Jinak přdpokládám, že setup nejde asi spustit všem, že...
já stahoval diablo na 6x :D,... niekedy sa mi stalo, že mi to samo vyplo downloader napr na 80% a keď som zapol znova, tak mi to skontrolovalo data a niekedy nie. Niekedy mi začalo sťatovať od nuly. Až na posledný krát mi to stiahlo všetko naraz.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Trhanec » 11.05.2012, 08:27 hod.

Já bych se chtěl zeptat.. Občas možná budu hrát diablo 3 přes mobilní připojení od operátora. Zajímá mě, jestli se bude odesílat hodně dat, když budu napojenej na blizzardským serveru a pařit. Podle mě by to mělo bejt v pohodě, němělo by to moc uploadovat data, ale tak třeba o tom ví někdo víc a zkoušel třeba wow, přes telefon. Je to z důvodu, že nechci mít hned FUP v prdeli.

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od JamieChris » 11.05.2012, 10:11 hod.

kojot: Ne, nejde. Nebo mi teda napiš jak :) Všichni oponují, ale nikdo nekonkretizuje.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 11.05.2012, 10:15 hod.

Musíš kontaktovat support. Naskenuješ občanku, pošleš jim to a oni ti to změní.
Obrázek

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od JamieChris » 11.05.2012, 10:16 hod.

"kontaktovat support" se hrozně lehko řekne, ale zatim mi tam nikdo nereagoval...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“