Hledači pokladů

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Welwet » 05.06.2015, 18:52 hod.

Představte si že to vím předsedové ;) , ale minioni jsou cold imune a ji samotnou upíchá merc naprosto v poho, co si pamatuju neměl jsem problém dát 35 sekund :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 22.06.2015, 22:58 hod.

Hraběnu píchne žoldák, ale byl jsem tam 10x a minioni cold nebo fire. Ne, že by to nešlo, ale stojí to čas. Říkám si: "..měl pravdu předseda.." a resetnul jsem jí na Lighting :-) No a hned v prvním runu na mně vyběhly Lighting imune Archerky ????
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Welwet » 23.06.2015, 11:30 hod.

Abazus: toš tak netvrdím že LI sorcka není da best..že jo,
ale dával jsem to s přehledem i za za 40 sekund na p8 a 30-35 na p1 u Fire, teď jsem dělal nedávno zas na klíče za LI a pod 30 jsem se nedostal,
u hraběny je stejně nejpodstatnější část udělat si slušnou cestu, zabít ji potom je minimum, co si pamatuju, fire imune miniony od ní jsem neviděl, to ostatní...prostě port, 2xfireball bosspack.port na ni, static a čus :)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Secondface » 14.07.2015, 09:18 hod.

RIP píše:Ma recht predseda, proto se zasadne beha s Lightning sosou...Btw., dneska jsem se k ni probehl parkrat s tim necrem a ta trubka snd nedava vetsi runu nez DOL :roll: Tfuj :OXO
jo no :D middle/hight runy z ní lezou jak s chlupaté deky.... to nejlepší co mi z ní padlo byla kombinace Ko+Mal

Já jí běhal se řvounem.... na light sossu ztrácím asi tak 1-2 sec u countess ale stejně jsem to běhal rychleji než Welvet páč jsem měl kratší tunely :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Welwet » 14.07.2015, 10:43 hod.

To už je potom i o tom jak dlouho se načítá diablo, když máš nějakejch 200 stránek v truhle, už se ta hra nenačítá tak rychle :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 24.10.2015, 04:49 hod.

Alibaba nemá u MF "on striking", znamená to, že % MF budou fungovat i když ho bude nosit Blizzka?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Maarshjaz » 24.10.2015, 05:49 hod.

jj přesně tak to funguje, nejlepší je s tím dávat last hit, protože v ruce s alibabou ti to moc dmg nepřidá :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 24.10.2015, 06:37 hod.

Spis nechat merce, at da tu posledni ranu, a jen to mit v tu chvili switchle na Alibabu/y ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.10.2015, 09:20 hod.

Konkrétně pro Sorc je úplně nejlepší kombo Gull + Rhyme (aspoň teda do začátku)...teda pokud nemáš v Blade Of Ali Baba 2x Ist :D Moje nej zbraň pro Sorc byla The Oculus socketed Ist.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 24.10.2015, 10:42 hod.

Děkuji,
Oculus - bojím, bojím..
Gull se mi nějak vyhýbá...
takže asi Ali+Rhyme, jen si nejsem jistý u Blizzky té poslední pecky od žoldáka, uvidíme.

Edit: sakra, ještě Dex-bug na toho Aliho, jdu sehnat Gull :lol:

Edit2: Teď mně napadlo, ta poslední pecka se asi dává pomocí Teleportu, ne? Alespoň já takhle na NM zabíjím Cold-immune.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Welwet » 24.10.2015, 17:29 hod.

na tohle jsem nikdy nehrál..blbnout u příšer za sorcku aby jim dal poslední pecku merc a ještě aby člověk switchnul na alibabu, v řádech 1000 runů magořina :twisted:

oculusem se někdy dá, taky to považuju za nej v jistejch situacích ;)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Neposunuse » 24.10.2015, 19:34 hod.

Já jsem switch na Ali zkoušel u své SC Blizzny + občas i ten poslední hit od merce. Ale neměl jsem pocit, že to by to nějak extra zvyšovalo nálezy. Stejně to je o tom, že když už má člověk přes 500 nebo 600 % MF, tak každé další zvýšení se reálně projeví míň a míň... :roll:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 25.10.2015, 08:30 hod.

To je pravda, rozdil mezi 200% a 500% je velmi znatelny, ale mezi 400% a 500% je minimalni...Celkove to chce optimalizovat rychlost zabijeni vs MF, pokud se teda zrovna nekodrcas jako ted ja s moji zonkou :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 25.10.2015, 09:55 hod.

No vzhledem k tomu, že jsem letos 2 Sossky pohřbil, tak nemám výbavu. Proto chci zkusit "NM Brusiče" (lvl 77), ale musí být safe, protože kouzelnice mi nějak nejdou a opakování považuji za velmi nebezpečný styl hry :-)
Možná bych na NM mohl ještě resetnout skill, ale je postavená jako Blizzka.
Zatím mám 272% MF na portění,průchod,+3ES / 354% s Alibabou a Rhyme na switchi. Ještě laboruji (5 skilů), jestli dám do C-mastery hned, nebo budu věřit, že něco padne a docpu synergie. Třetí varianta je, že se to naučím hrát, zruším ES a bodů bude dost !
Ale jak píšete, rozdíl mezi switchem 272% a 354% MF je v tom portění a nárůstem rezistů z Rhyme...

PS: chápu, že oproti Vám objevuji Ameriku, ale tak to prostě je :-)
Greenhorn s duší Throwera

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Asman » 25.10.2015, 11:02 hod.

Já jsem zabil během půl roku 3 kouzelnice a všechno to byla jen moje blbost, na výbavu stačí s rushnout Hell Mephista(pokud si nevěříš na Hell tak se zastav u NM Mephista pro Vipermagi, String of Ears, Infernostride a podobné super věci, s nimi to už půjde krásně). Odtud po rerollu mapy se dostaneš k Mephistovi bez jediného monstra (pokud máš dobře vygenerovanou Durance of Hate 3 a neskáčeš přes Bremma, pokud ano tak znova rerollni). Potom jediné co tě může zabít je Mephisto nebo ty duchové ale jejich pozice je předem daná takže se jim dá lehce vyhnout. Mephista natáhneš k řece, vykoupeš v blizzardu a znova a znova :) (jestli nevíš přesně jak tak můžu poslat screenshot nebo video) Pokud nic nezkazíš tak ti neubere ani jeden život, já mám i přes to pro jistotu max resisty takže šance na smrt je téměř nulová. Výhoda je že když máš Blizzard tak to můžeš běhat s jakoukoliv výbavou(nejspíš i naked) ale je dobré mít ty resisty pokud to nemáš zaběhnuté nebo chceš být opatrný. Já takhle takřka z ničeho nasbíral Vipermagi, Shako, Arach, Reaper's Toll, Draculy, Gheeds, od všeho několik kusů. Jen z Mephista si vysypeš výbavu na jakoukoliv postavu se kterou při troše štěstí v pohodě zvládneš Hell.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 25.10.2015, 12:37 hod.

díky, a players max, co zvládnu, nebo mají Bossáci taky fixní drop?
Greenhorn s duší Throwera

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od M4rth » 25.10.2015, 13:47 hod.

Bossové by neměli mít fixní takže vyšší players ti určitě pomůže.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 25.10.2015, 15:57 hod.

Na Mepha doporucuju max players 3, vic se podle me nevyplati...A to, co popisoval Asman, se jmenuje moat trick, a je to v podstate nejlehci cesta, jak toho dobytka odkraglovat, a ani si neuspinit pracky (cti nebyt ani v nejmensim v nebezpeci)...Dulezity je FCR, fakt doporucuju tech 105% breakpoint, v tomto pripade nejde ani tak o behani Mepha jako o jine lokace, a rozhodne pro kazdou Cold sosu je super dulezite Cold mastery, protoze brutalne navysi dmg..

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Neposunuse » 25.10.2015, 15:58 hod.

Koncoví Bossové nemají fixní drop, pokud se nepletu, tak na 100 % full drop je u Andy a Duriela zapotřebí players 7 a na Mepha, Diabla a Baala players 5.
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 25.10.2015, 16:04 hod.

Jenze aby to nebylo pomale (zvlaste bez pripraveneho equipu, jako ma Abu) je potreba hodne slusna vybava, a tu je potreba nekde nejdriv ziskat...A pokud ji nemas, tak jsi v zacarovanem kruhu...Actovi Bossove navic davaji maximalne sest itemu, a kdysi davno jsem tu delal 100 runovy pokus (zdokumentovany), kde jsem pocital, kolik itemu Meph da, a malokdy to bylo min nez 6 ci aspon 5 (pri p3 nastaveni)...To je duvod, proc jsem psal, ze se vic jak p3 nevyplati

Odpovědět

Zpět na „Předměty“