Hledači pokladů

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 07.07.2014, 12:36 hod.

D_D: Tak o Eni si zatím nechám zdát. Raven už mám. Teď jsem to měřil a jeden Pit skutečně plus mínus 10min, ale pomlátím i pár minionů, když je úzká jeskyně a nechtějí se rozprchnout nebo když jsem pod Amplify a jsou tam luky. Hodně závisí i na mapě. MF lehce přes 200%.
Hodil jsem 2,5 mega na gambl amulet a vyšlo /+3WC/ nebo /10%FCR, @ 20 rez/
I jsem craftil, ale blamáž :_))
Už jsem koupil i 2x3 Echoing spears, takže v kombinaci s IK helmou a tím amuletem mám cukání to resetnout na Křiklouna :-))
Jenže zatím málo FCR.
Abu

D_D: maxuješ F-Items? Ty procenta tam potom lezou hrozně pomalu...Já zatím horkuji na 46%, s amuletem by to bylo 48%.

RIP Zdar, zkusím jestli to u Pindla nějak reálně pobiju...

PS: mně to vlastně nevadí a rád chodím i více lokací, rád mlátím i potvůrky, Tauntnu si je na jednu hromadu a celé to odhorkuji, jediný problém je, že než skončí ladder, tak toho moc neposbírám, takže nikdy nepostavím nic gosu. No ale i cesta je cíl, ne?

Edit: Tak Pindl (ale to jsem neměl MF věci) je v průměru 1:15. Ne, že bych je laskal plastovou vidličkou, ale prostě to chvilku trvá.
Ještě bych mohl zkusit vyměnit rare bacátko za Lightsabre enbo Lawbringer.
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 07.07.2014, 16:00 hod.

V pripade Tveho zerkera je alfou a omegou nejdrive slusna zbran, a pote teleport...Myslim, ze i spousta snadno sehnatelnych unikatu ma lepsi vlastnosti nez ten Tvuj mace (mimochodem, drzis se teto tridy zbrani kvuli tomu, ze mas maxle mastery nebo je tu jiny duvod?) a tim padem pomuze s rychlosti a efektivitou najezdu...Porad je tu jeste respec a tim padem moznost volby jine zbrane, ja meho prvniho zerker Guardiana dohral dokonce bez weapon mastery ;)

Dale, na MF je idealni chodit Pindla a vsechny ostatni superunikaty na p1, protoze ma fixly drop a da Ti vzdy (nehlede na nastaveni poctu hracu) dve veci (do cehoz se zapocitavaji i gemy a runy), a cim rychleji ho zabijis, tim vice runu das za jednotku casu :lol: a tim jsi efektivnejsi...

A jako posledni, ten teleport nemusi byt nutne z Enigmy, jsou i jine zdroje jako charge na itemech jako jsou amulety a ta setova hul, jen je to otravne na opravovani a zdaleka ne tak efektivni, ale da se...

Edit: Jo, a skil FI funguje naprosto normalne, nehlede na to, ze se Vam zda, ze nic nepada ;) :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 07.07.2014, 17:24 hod.

Díky RIPe,
na mace netrvám a i ten Zerk vzniklnul tak nějak sám od sebe.
v mastery mam 1 bod. Teto zbraně se držím kvůli dmg (154-234 dmg, + 278% ED, + 44 to Max Dmg, +1400 AR). Jinak už bych mohl něco poskladat:
mam IO, LUM, KO, LEM, PUL, MAL.
Ale z těch unikátů zatím není moc na výběr a tahle mace to jasně vyhrála (zatím).
1H: Diggler, Griswolds Edge, Skwer Krinitz, Crushflange, IronStone, Sureshrill, Demon Limb, Dark Clan Crusher, Butcher Pupil
+ Scalper, Warshrike a Gargolyes
2H: Minotaur Axe, Spire of Honor, BlackLeach Blade, Kelpie Snare, Ribcracker. Ještě byla ta Silver Edge Axe, ale udělal jsem Necrovi golema :-))
... No nedal by sis mace mastery?
Jo a ještě luky. Best zatím Widowmaker a kuš Doomslinger

hmm, tak ten Lightsabre padnul na US West, když jsem měl na Evropě ban....

PS: jak jsem psal o tom FCR, tak těd jsem běhal nightmare a padla Suicide a Vipermagi, jenže oboje eth!!
OK, zkusím to na jedničku a rychleji -)))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.07.2014, 17:40 hod.

Abuzus: Raven Frost je v případě Zerka => FI na pikaču. Páč ti ten cold damage dělá z mrtvol kaluže :{ Já osobně jsem nejprv používal Trang-Oul's opasek a až jsem dal do Shaka Cham 8-) ,tak jsem výtězoslavně nasadil Goldwrap. Těch +10 IAS bylo v máchání swordem hodně znát. Ale to už se tu bavím o full equipu, za kterej můžu z části poděkovat místnímu osazenstvu :)
RIP píše:Jo, a skil FI funguje naprosto normalne, nehlede na to, ze se Vam zda, ze nic nepada
Tak jako občas to bylo lehce pofidérní :D Dycky mě brali čerti, když se FI nepovedl na bosse, ale ze championu jsem jak vzteklej vyhazoval kýbl flašek a goldů :-x :green:

A Teleport z Enigmy je prostě Teleport z Enigmy :D Kor když má člověk na switchi 2x HotO ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 07.07.2014, 17:47 hod.

Ha, ježíši to jsem blbej. Tak T-O beltík zkusím vytrejdovat. Z čeho jsi bral FHR?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.07.2014, 19:11 hod.

O FHR jsem se vůbec nezajímal :D

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 07.07.2014, 19:21 hod.

No jo no - Eni, Cham, Grief, SS a FHR má na háku :-)) Než bude Eni tak 48 je good.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.07.2014, 19:39 hod.

Já se hlavně zaměřoval na co nejvyšší hodnotu Magic Find :) Kdybych měl lepší MF small charmy, ideálně tak 5 all rez + 7 MF, tak bych do toho SS nedával Um, ale Ist :) Jenže takovej charm mám jen 1x a to je ještě "jen" 4 all rez + 7 MF.

Jinak FHR v mém případě nebylo zapotřebí řešit. I když jsem měl nad sebou Amplifu, což bylo skoro furt, tak jsem stejně nepociťoval nějakou extra újmu na životech. Za těch 4500 runů jsem vypil fullku max 3x...možná 2x. Ani u merca nebylo zapotřebí tankovat.

Každopádě pokud chce člověk co nejefektivněji hledat grál, tak bych mu doporučil tento build, tuto lokaci (p3) a přesně tento equip :) Pak už jen záleží, jakou má člověk trpělivost a štěstí v dropu.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Neposunuse » 07.07.2014, 21:57 hod.

Azubus: Mohu jen potvrdit Dark_Deamonova slova. Pitt je super, s tímhle equipem. Těch fullek jsem sice vypil víc, ale to kvůli maně a ne kvůli životům (když narazíš na mana burn potvory). Už se neobtěžuju mít v opasku něco jiného než fullky, stejně to tam padá po kilech, ještě když máš Find Item. :green:

Ale bez teleportu by to bylo docela na prd, tak si zkus sehnat alespoň nějaký amulet s teleport charges.

RIP: Ano FI funguje, z mrtvolek vypadává kupa věcí, ale všecho to jsou sra*ky. Při nejlepším nějaká Isenhart's šunka >:D
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.07.2014, 22:37 hod.

Neposunuse: Musíš mít na mercovi Insight. Pak opadá i tento problém ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 10.07.2014, 16:58 hod.

Zda se, ze bude tedy na me, abych Vas presvedcil o opaku a nasel kopu TC87 pomoci FI ;) U Pindla se mi to uz hodnekrat povedlo...

Jinak Ribcracker je super zbran, bohuzel ten zerker bez defense, bloku atd je pote dost zranitelnej, ale ja mel na mysli treba Butchers pupil, uplej nemusi byt az tak spatnej, neni to supr volba, ale rozhodne lepsi nez ten mace a sehnat se da...TO Belt bude asi ma volba pro CBF, preci jen mam jen jednu CHAM a ikdyz to vubec v Shaku neni spatna volba (kdybych mel aspon dve ty runy, tak ju do Shaka prdnu), tak zvolim asi spis ten TO belt, bohuzel, ten mi ted taky chybi :roll:

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Maarshjaz » 10.07.2014, 22:53 hod.

Chlapi, trochu mimo téma, kde bych měl hledat ruce +3 java +20ias?
Už jsem progamblil s jistotou minimálně 5 mega goldů v 5 aktu a vůbec mi to nepadá.
Nebo se to dá pouze dropnout?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.07.2014, 23:29 hod.

RIP: Tak na ty FI dropy se těším :) Jinak pokud bys chtěl TO belt, tak jich mám haldu. Už je vlastně ani nesbírám.

Maarshjaz: Hell Anya...zkoušet a zkoušet a zkoušet...člověk může mít kliku během hodiny, ale může je najít i za měsíc :D Možná je od určitýho item levelu nabízí už i na NM, ale za to bych ruku do ohně nedal. Mluvím tu o obchodu ne o gamble.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Abuzus » 11.07.2014, 06:32 hod.

Asi máš pravdu RIPe. Na tu sekerku jsem už myslel, ale LUM, PUL mi předtím přišlo drahé. Znáte to, jediná PULka... Ale je pravda, že je rychlejší, pěkné DeadlyS a OW.No a kdyby se mi zdála slabá, tak tam frknu ten 40ED jwl, ať už to má grády.
TO belt zatím nemám, tak jsem mu dal Rhyme a Frost vyměnil za MF ring. Jinak padají samé nesmysly - Titány, Thunderstroke, +3 Jav & Spear, +3 Martial, +3 ele dudu, eth Viper, eth Suicide, eth Razortail -.))
Zkoušel jsem jít CS (sice jsem to neměřil, ale pul hodky to bylo) a Oblivioni mi několikrát sesmažili merce. Musím mu to Toothrow brnko vyměnit, když budu mít OW teď já.
Finále asi zatím bude (než udělám Eni), že zkusím běhat Travincal. Je to blízko, zabiju to v relativně dobrém čase a je tam víc potvor než u Pindla. Navíc ty reanimated potvory umějí pěkně pozlobit, když se zblázní a vy nemáte def. A i když blok držím vysoko, tak už mně jeden tak za 1500hp sestřelil.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Attia » 11.07.2014, 12:55 hod.

Tak pul runa za upgrade butcherufakt stoji.je to dobrej kousek a leckdy upnutej vydrzi do konce helu.ale 40 ed jewel bych tam nedaval,to uz je fakt skoda,zas tak dobra zbran to neni...;-)

Odesláno z mého HUAWEI Y300-0100

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Fraxinus » 11.07.2014, 14:31 hod.

Maarshjaz: Další metodou je crafting ;) Ale tam bacha na level postavy a předmětu, aby to mělo správnou kvalitu a neprošustrovals materiál zbytečně.

Jinak na bezštítového paladina je lepší mít zbraň s dalekým dosahem, třeba kopí nebo polearmu, ale hůl nevím, zda je nejvhodnější. Na NM je to určitě kanón, ale na hellu to i s ribkrekrem bude místy dost problematické.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 11.07.2014, 16:31 hod.

Ta rukavky kupovat u Anyi, jak psal DD ;) Chvilku to trva, ale pro javu se to vyplati...

Co se tyce socketnuti Butchera 40%ED joulem, tak pokud je bez IAS, tak klidne, stejne nema velkou hodnotu, s IAS by to byla jina, tyhle obyc padaji v LK dost casto....Travincal, pokud jsi schopny ho davat, je celkem rozumna volba, potrebujes predevsim weapon upgrade a tim padem Grief, to je alfa a omega celyho snazeni, Enigma by se taky velmi sikla, ale to je asi na podstatne delsi dobu, zalezi na klice ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Marast » 11.07.2014, 20:49 hod.

Nechci se vám do toho nějak moc vměšovat, ale lepší než Anya mi osobně přijde Fara v Lut Gholeinu. Nabízela mi mnohem lepší předměty a to častěji a ve větším množství než nabízí Anya. Faktem ale je, že u Anyi se dá mnohem rychleji generovat nové nabídky předmětů pokud člověk bude chodit portálem tam a zpět...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Maarshjaz » 11.07.2014, 21:32 hod.

jo, anya je rychlá, ale nabízí fakt málo rukávků na jednou.
Ještě mě napadla charsie nebo ten tlustší kolega od vedle a udělat si u nich cow lvl, to by bylo stejně rychlé a má víc rukou.
K tomu craftingu, asi těžko craftnu nějaký +3/+20 ne? :)
Ale i těch +2/+20 by stačilo, jaký druh craftu mám jet?

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Marast » 11.07.2014, 22:50 hod.

Co si tak pamatuji, tak dané vlastnosti bys měl dostat u jakéhokoliv druhu. Omezen jsi pouze výslednou úrovní předmětu, kterou dostaneš na základě tohoto vzorce clvl+ilvl/2 protože jisté předpony a přípony jsou dostupné až od určité úrovně na které se daný předmět dostane.
Fraxinus mne snad opraví pokud bych tam měl chybu, ale myslím si, že to mám správně.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Předměty“