Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.09.2013, 16:42 hod.

Včera mi v CS padl 4 soc Matriarchal Bow +3 a dneska během 10 Pindl runů padla tato fajnová čepica :) Mohla být trošku lepší. Ale asi nějaké znamení co se týče Cold Amy...třeba dneska padne Jah :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 02.09.2013, 16:47 hod.

Gratuluji! Máš na ty NWs štěstí :) (... a já smůlu :D )
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 03.09.2013, 21:11 hod.

Tak jsem si říkala, že si najdu pravou hrobku ve druhém aktu, abych zjistila, jestli jí má sorcka blízko nebo budu pak generovat na event a jak jsem si zabíjela Duriela, tak jsem si říkala, že to bude otrava ho běhat a on mi dropl takového pěkného Gheeda, chlapec jeden :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Attia » 03.09.2013, 22:01 hod.

on duriel je celkem podceňovanej boss na drop, ale já ho stašně rád běhal s orb sorckou a celkem úspěšně jsem na něm lovil facety, uniq amulety a shaka...většinou mi dal shako dřív než třeba andy nebo mef...

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Ferek » 22.09.2013, 12:08 hod.

Pripajam sa aj ja. Neviem ako casto pada, ale dnes pri skusani PIT na pl 8 som dropol tento mec. :)
http://imgupload.sk/viewer.php?file=rth ... 4ve7ih.jpg
http://imgupload.sk/viewer.php?file=cam ... xwtz15.jpg

Edit.
:D A teraz z councilov tato pekna runa http://imgupload.sk/viewer.php?file=yyf ... eh7x6c.jpg

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.09.2013, 13:18 hod.

Ty vle, všem padaj takový děla, ale když já běhám AT nebo Pindla, tak dropnu velký kulový...moje štěstí má asi někdo jinej :D

Gratuluju k SUPER dropům :)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od kmotor » 22.09.2013, 13:30 hod.

Pit, Mausoleum a Ancient tunnels povazujem za spiknutie. bol som tam asi 1000x (na NM aj hell, vzdy na /p8) a NIKDY mi tam nic zaujimave nevypadlo. :OXO

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 22.09.2013, 13:53 hod.

Ferek: Gratuluji 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.09.2013, 13:53 hod.

kmotor: A teď si vem, že toto nabíral v Pitu jeden člověk za 1500 runů... unique ... sets

Celé téma té jejich olympiády je zde Ať se na to radši ale nekouká ten, kdo Pit běhá a nic mu tam nepadá, protože po shlídnutí tohoto tématu radši ukončí herní kariéru :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 22.09.2013, 14:05 hod.

Tim se nesmis nechat deprimovat, ale motivovat...jinak uz vim, kdo mi sebral mou CHAM a vubec HRs z Councilu...Zatim 300 runu a bida prevelika :OXO

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.09.2013, 14:19 hod.

Já už viděl tolik motivačních obrázků podobnýho kalibru, že bych si s něma mohl vytapetovat celej byt :D Mě třeba takový fotky neodradí...jen si říkám, jak to ti lidi dělaj... :?:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 22.09.2013, 14:42 hod.

Je to duchem MFO...Takovy litaci silenstvi clovek jen tak nezazije...deset dni v kuse, a pokud chces uspet, tak deset + hodin denne, ne ubohych 20 hodin, ktere chci ja a ktere stejne nikdo nedobeha (krome Eli)...Sam jsem to jel dvakrat a vzdy to vyrezultovalo 3.5k runu + za tech deset dni, a to jsem mel i pauzy, kdy jsem nektery dny vubec nebehal...Dalo by se i 5k za 10 dni, clovek je ale pak jak zombik :roll:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.09.2013, 15:14 hod.

5k runů za 10 dní? :shock: To bych asi chcípl :green: Budu rád, když je udělám za celej život :D Ale jasný...když se člověk hecne, tak jsou pak ty výsledky asi vidět :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 22.09.2013, 15:15 hod.

Někdy zkusím si stanovit 10 dní, kdy udělám co nejvíce AT runů :D
HC grál: 537/516 (-21)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Ferek » 22.09.2013, 15:22 hod.

Dakujem Vam vsetkym.

RIP: sorry a to som u nich bol dokopy asi 10 krat :), lenze teraz sa mozem aj rozkrajat a nedaju nic, hold Diablo no.
Inac bolo to neskutocne stastie minimalne z 2 dovodov MF 62% co sa tyka Grandfathera (padol z Fallena) a ani tam casto nechodim iba sem tam. Jednoducho ja nemam taku vydrz ako vy behat to dokola mne staci 10 - 15 runov a musim si dat pauzu. Zbehnem nieco ine Chaos, Baal, Countess atd. kde ma napadne.
LK ani nehovorim tam som bol mozno 50 krat a ked mi spadlo dokopy 10 run tak to je vela a okrem toho max. bola asi Shael, to radsej chodim Countess tam mam celkom stastie sice max. od nej mam MAL ale aj tak.
A co sa tyka tej CHAM to bolo tak, ze som bol na pl 3 Baal run, potom Nihlathak a hovorim si skocim este Councilov a hla CHAM :) ani neviem ci to bol first drop alebo az po pouziti Find item.
Podobne mi dropla LO v 2 akte myslim Far Oasis vdaka, ktorej mam Grief (BA), Oath (Eth EA) som zlozil vdaka Countess.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.09.2013, 15:24 hod.

raisen: Ok, dej pak vědět. Půjdu do toho s tebou a zapleníme fórum ultra-mega hustýma dropama :D Jen mi dej chvilku, abych tam neběhal s nějakým chcípákem :D Zatím toho moc nemám.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 22.09.2013, 15:28 hod.

Někdy kolem Vánoce tam půjdeme, ať to máme pojištěné od Ježíška :green:
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 22.09.2013, 15:40 hod.

Verte mi pratele mili drazi, nechcete to zazit ;) Je to opravdu hrozny, uz prvni den si rikate, ja se na to vykaslu, mam zapotrebi tolik behat?!O dalsich dnech ani nemluvim, cire utrpeni, jedine, co me drzelo nad vodou byl fakt, ze jsem bojoval za tym a tudiz ne jen sam za sebe, nechtel jsem sve soukmenovce Hruse, Uglu, jjscuda a jeste jednoho manika (jen jj neni Cech a je to originalni poradatel MFO) zklamat, nechat na holickach ;) Ale jinak je to vopruz o karpaly :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.09.2013, 15:45 hod.

raisen: Už se na ty dárky těším ;)

RIP: Asi budu muset 10x denně koukat na ty obrázky, abych se řádně motivoval :green:

Teď nastává otázka, s kým je to nejlepší běhat. Asi nějakej typ Barbara, kvůli FI s Eni. War Cry by mohl projít, což? Jen jestli by si to dával na p8...

Edit: To abych pak poslal mladou na 2 týdny na Havaj :green: :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 22.09.2013, 16:01 hod.

Pokud chcete jet ciste na MF, tak bych doporucoval vzdy a vsude p1 - jde o co nejvetsimnozstvi runu v danem casovem useku...Jinak zalezi, jakou lokaci chcete jet, pokud AT, coz je nejlogictejsi volba, tak Blizz sosa, pokud treba Pit, tak telezerker Barb jako mel Fabian - mimochodem, takovy barb uz me napadl v 1.11, jen tehdy se Enigma shanela fakt blbe...

Odpovědět

Zpět na „Předměty“