Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 04.10.2015, 07:11 hod.

Takže Hi-runa, congr :-)
Greenhorn s duší Throwera

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od M4rth » 04.10.2015, 20:24 hod.

Tak po delší době sem taky něco hodím

LK

Run 3300 cca a po delší pauze mně LK celkem slušně přivítalo :love: snad časem ještě něco přibude a doufám , že těch 5k už nějak doklepu :)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 04.10.2015, 20:46 hod.

Gratulace k Sur. Já jsem snad i rád že to nepočítám, už podle mě útočím na hranici 5000 a ty výsledky docela nevalný, dneska za 2 hodiny(necelých 200 runů) byli nejvyšší runy 2x Hel a Io :roll: Ale ono se to zlomí... jednou... snad... :dead:

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od M4rth » 05.10.2015, 15:08 hod.

Buďto si neuvěřitelný smolař a nebo je něco špatně . Popravdě , ještě sem se nesetkal s nikým kdo za takový počet runu nedropnul BER nebo jinou HR ( i když Sur ti 1 padla i tak je to šíleně málo ) Na kolik pl chodíš ? Zaměřuješ se jen na super chesty a nebo otvíráš i objekty po cestě ? Já si teď vyrolloval luxusní mapu s 6 super chestama + dalších 6 objektu ze kterých mi dokonce padlo více HRs než z truhel normálně. Včera sem stihl otočit pouze 150 runu ale i tak mi padla Sur Vex Mal , chce to hold trpělivost a doufat že se to pořádně rozpadá ;) každopádně ti držím palce protože vytrvalost ti očividně nechybí .

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Welwet » 05.10.2015, 16:26 hod.

já si někdy připadám jak v léčebně duševně chorejch..

kdy pochopíte že někomu to tam padá (ty,DD,RIP) a někomu ne..(já,Asman,raisen).. :lol: :lol:

prostě LK stojí za pikaču ..pro mě..
a propo, mám stejnej výsledek jak Asman...za 5K runů sur a tuším jedna ber.. :lol:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 05.10.2015, 18:19 hod.

@M4rth: Otevírám 6 chest +minimálně 10 dalších objektů, někdy víc. Players 7. Na runy mám smůlu, zase kdo najde za 15 unique ringů BK a SoJ, první unique amulet Mara's 29 all res, třetí Gheeds byl 38% MF. Už sháním jen Raven, nemůžu najít dobrou alternativu na Smitera.
@Welwet Pořád máš aspoň tu jednu Ber. :lol: Raisen tuším padla Ohm a Ber během 20 runů, každý má někdy smůlu někdy štěstí, u nás to štěstí na runy zatím nepřišlo.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 05.10.2015, 20:51 hod.

@M4rth: Tva mapa je celkem standartni, rekl bych ;) Ale ziskat SUR + VEX + MAL za pouhych 150 runu je silne nadstandartni, ikdyz i me se takto ze zacatku darilo (viz me Infinity za 1500 runu)...Jinak souhlasim, z ostatnich objektu padaji HRs minimalne stejne casto jak ze superchestu, ne-li casteji...

@Asman, Welwet: Proste to nekomu pada a nekomu ne, dulezite je vydrzet, pripadne zmenit mapu/zkusit behat stejnou mapu trochu jinak atd...Ale hlavne behat, cimz myslim hlavne Tebe, Welwete :lol:

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od M4rth » 05.10.2015, 21:41 hod.

Obě runy od sebe dělilo asi 5 minut .

LK

Asi sem si tím i ušil bič protože těžko tomu můžu uvěřit já sám natož to vysvětlovat na foru kde mě má polovina lidí za cheatera . Za poslední 3 dny sem stihl pouze 360 runu , před pauzou za 1100 runu pouze Gul Ist tak už vážně nevím :roll:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dragonius » 06.10.2015, 07:01 hod.

Jooo, na runu Lo ted cekam jak na smilovani :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Secondface » 06.10.2015, 15:24 hod.

M4rth: jo no :D když někdo naběhá 5K+ runů a nic... někdo naběhá 50 a má.... pak kvůli tomu že ho tím vyhecuješ tak naběhá dalších 5K a zase nic .... :D tak si dost živě umím představit jak závist zapracuje :D některé dropy radši nezveřejňovat :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 06.10.2015, 20:08 hod.

@Secondface: S tim nesouhlasim, me to spis donuti vic behat a snazit se neco sehnat, at se mam taky cim chlubit :lol: ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 07.10.2015, 16:15 hod.

Dlouho uz jsem nic nepostoval, ale soucasne nalezy v LK me nuti k zamysleni...Tentokrat se nejedna o runy, ale o skillery, konkretne o skillery s +30 a vic life atributem...Prochazel jsem stashe a dospel k tomuto zaveru

Necromancer:

Summoning Necromancer + 32
Curses +37
Curses +37

Sorceres:

Fire skills +32
Lightning skills +34
Cold skills +30

Amazon:

Passive and Magic +33
Passive and magic +30

Paladin:

Deffensive aura +36

Druid:

Shape shifting +34
Shape shifting +35


A co nam z toho vyplyva? Ze hra rada roluje kvalitni skillery v naprd vetvich :OXO Jediny charakter, ktery si nemuze stezovat je kouzelnice, ale tam neslo minout, a je to hezky rozdelene, ale ten zbytek? 2x Necro curses s +37? :ble: :ble: Passives pro amu? defensive pro palu? :ble: :ble: Co jsem komu udelal...A navrch druidi, kterehoz jakozto postavu nemusim, a tudiz prakticky nehraju, a kdyz uz je to peknej skiller, tak Shapeshift a ne Elemental :OXO Ikdyz, treba Fury wolf bude asi hodne rad :lol: ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.10.2015, 17:11 hod.

Další taková kravina, kam se life rády cpou je Shadow Disciplines (Assassin Only) :green:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Slw » 08.10.2015, 08:03 hod.

pche, já jsem vždy miloval shadow a passive či summon dudu skillery. nikdo je nechtěl a já si bufoval mastera/valku/méďu jak divý :green: ale je fakt, že takový curse či def pala i mne dokázaly pořádně rozladit >:D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 08.10.2015, 18:42 hod.

@DD. Jo, to mas recht :lol:

@slw: Na boostovni tanku staci all skills, ne? ;)

Abych nebyl uplne mimo, neni nad to, kdyz dostanete novy charakter do jeho lovici destinace a hned najde grailer ...Jako v pripade me Furyzonky Herjotur...Ted uz jen ta prokleta Griswolds palice a sety mam vsechny ;) Navic jsem se diky tomuto nalezu konecne prehoupl pres 96%, chybi 19 unikatu :roll: , 1 setovka a 1 runa :(

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 08.10.2015, 20:07 hod.

Zrovna dneska mi padlo Shadow Disciplines +20 life :). Z víc jak 30 life mi padli Necro Summon +39 life a Spears and Javelins +37 life a ty se mi zdají docela použitelné.
@RIP: Proč si pro tu Jah nezajdeš do Travincalu, prý tam padají pořád :D :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 08.10.2015, 20:29 hod.

@Asman: Tak provokace, jo?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.10.2015, 20:33 hod.

Nebo do LK :green:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 09.10.2015, 07:37 hod.

@RIP: Jen legrace, já si stejným způsobem chodím klikat na bedny do LK jen tak pro zábavu protože stejně nic nepadá :D Ale stačí tam chodit, Travincal je přeci super i na grailery tak proč ne.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 09.10.2015, 10:15 hod.

No, moc graileru, ktere by mi tam mohly padnout, uz neni...Rekl bych, ze tak 4-5 odhadem, zbytek tezko...

Odpovědět

Zpět na „Předměty“