Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416
Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Tib3rian » 05.04.2013, 01:57 hod.

ihatemylifep: Viac menej ano. Ja mam naozaj nechutne nabuseneho smitera a Rogue minionky davam tak na 2 krat. Ale stacilo vymenit zbran, stit a boty za slabsie a aj normalne rogue isly na 3 krat. A to v tom bol aj CB, deadly strike a tak. Pokial nemas dobre vybavenie, tak moze hnevat aj ten attack rating, a vobec, ked si spomeniem ako tazko vsetko islo ked mal moj pala iba Sigon set, tak si myslim, ze 4-5 hitov je uplne v poriadku. Inak farmit mozes aj cele roky, ak chces ultimatne vybavenie ;)

Edit: Barbar to iste. Po vymene zbrane a znizeni dmg berserku na 2-3k isli rogue na 2-3 rany.
Inak na margo domnienky, ze nemozu z jedneho monstra padnut 2 rovnake itemy prilozim tuto vydarenu fotku http://tiberian.rajce.idnes.cz/My_Best_ ... hot252.jpg :)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od ihatemylifep » 05.04.2013, 11:46 hod.

vďaka za odpoveď ,myslel som si že každý dáva všetko na 1 ranu a ja sa trápim v Pits 20 minút pokým to vyčistím celé :) Teraz je môj hlavný cieľ nájsť Azurewrath a nejaký lepší štít ,lebo concentration Barba asi nemá zmysel hrať Two-Handed :D

btw ten screen :green: to bola radosť asi mať taký drop :)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od ihatemylifep » 08.04.2013, 22:21 hod.

:love: konečne sa pošťastilo trochu aj mne kamaráti :wave: ako mi poradil Attia,behal som Pits a hneď pri porte v Outer Cloister bola menšia skupinka Rogues a ... neviem aká je šanca že mi toto padlo práve s Assassinkou na 3. :!: nájazd ;) prajem pekné nálezy aj vám
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.04.2013, 22:55 hod.

Gratuluju ;) Chce to jen trpělivost a výsledky se dostaví :)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od ihatemylifep » 08.04.2013, 23:25 hod.

:D :D :D prešla hodina ,len tak si behám s necrom po lost city a :
Obrázek

náhoda :?: 2 roky to nepadlo a teraz 2x za hodinu :twisted: .. btw ,čo teraz s tým ? je lepšie hrať assku claw + štít alebo 2x bartuc´s cut throat ? :wave:

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Attia » 09.04.2013, 10:49 hod.

tak ony ty Bartucky padaj celkem často, ale je fakt že když hraješ za assu a padnou ti hned 2x tak to je celkem luck...;-)

jaký skilly jedeš na tý assce?

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od ihatemylifep » 09.04.2013, 11:05 hod.

:wave: To som nečakal ,najlepšia vec aká mi v hre padla ,a hneď 2x ;) hral som kick assu ,ale dal som respec a mám teraz 2x Bartuc´s Cut Throat ,claw mastery,shadow master + death sentry + venom :wave: :wave: :wave:

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 12.04.2013, 20:26 hod.

tak jsem se dnes rozhodl ze po dlouhe dobe zkusim par NM mephisto runu, vysledek me celkem prekvapil, padlo par hezkych predmetu :) ale Skin of Vipermagi pro kterou jsem puvodne sel samozrejme nepadla :{ par zajimavych nalezu:

Earthshaker: http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... t063v.jpg/
Trang-Oul rukavky: http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... t068g.jpg/
Gore Rider: http://imageshack.us/photo/my-images/53 ... t076t.jpg/
Raven Frost: http://imageshack.us/photo/my-images/68 ... 080ca.jpg/
Kuko Shakaku: http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 082rh.jpg/
Lidless Wall: http://imageshack.us/photo/my-images/24 ... 083lu.jpg/

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.04.2013, 20:38 hod.

abik2: Zrovna včera jsem NM Mepha taky běhal. Já ho zas huntím kvůli Nathalya's botkám :) Skin of the Vipermagi mi ale dal :D Když ale koukám na to, co jsi sem postnul, tak za Gore Rider bych se taky nezlobil :)

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 12.04.2013, 20:47 hod.

Natalya botek jsem dropnul snad 10, skoda ze pro me nemaji vyuziti :{ ale Gore Rider vypadaji hezky, mozna zkusim po hodne dlouhe dobe znova Kick Assassin :lol: jen tedy Skin of Vipermagi ne a ne padnout, zitra zkusim dalsi runy >:D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.04.2013, 22:56 hod.

Jn, tak už to v Diablu bejvá. Něco furt ne a ne padnout a když to pak padne, tak to padá furt :D Pokud po Vipermagi brnění hodně prahneš, tak bych zkusil NM Andariel. Ta mi jich dávala takový kvanta, že jsem ty horší prodával. Je ale jasný, že tu nemluvím o 50 nájezdech.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Obter!vr » 13.04.2013, 08:00 hod.

abik2: koukám, že se toho moc nebojíš, když jsem tak prohlížel ten screen toho Kuko Shakaku :-D hezká hladina HP, dobrý efekt :-) Hezké nálezy, ať se daří i nadále ;-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 13.04.2013, 10:15 hod.

Dark_Deamon: Ano, samozrejme ze me driv napadla NM Andy a specialne pro ni jsem si i zkusil udelat fire sorceress, ale zrada... I pres vysoky poison resist mi delala malinko problemy a 1 run trval celkem dlouho a hlavne, i kdyz jsem udelal hodne runu proste se stavalo ze mi vubec nic nedala, krome par goldu, coz me malinko stvalo :{

Obter!vr: Ano, byl jsem zvedavy kdy se s timhle nekdo ozve :lol: ja Mephista casto zabiji jen s 1HP jelikoz mu vzdy dam par Stacic Field a on me otravi, potom ho z dalky zabijim a na healing potiony vubec nekoukam >:D samozrejme ze pokud nekdy pojedu na HC tak tohle nebudu zkouset ani ze srandy, napriklad ti Evil Force se kolikrat objevi zcela necekane a mel bych po hrani :D

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Obter!vr » 13.04.2013, 11:31 hod.

Ahá, já myslel že hraješ HC :-) ... ale i tak, vypadá to drsně :D ... sorry za OT
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 14.04.2013, 13:24 hod.

No tak jsem se rozhodl ze Andy NM zkusim. Udelal jsem par stovek runu a nakonec nic moc nepadlo :D povedlo se mi nasbirat VSECHNY normal unique brneni a exceptional vsechny jen po Spirit Forge krome jednoho, a to Skin of Vipermagi o ktere se porad pokousim :( prsteny padaly taky hezky, ale samozrejme ani 1 z nich nebyl SOJ, pouze Manald a Nagelring s MF vzdy pod 20% :OXO mam akorat par screenu s unique prsteny: http://abik2.rajce.idnes.cz/Diablo_II/#

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 15.04.2013, 19:14 hod.

Tak a je to tady, po skoro 1000 runech co jsem musel udelat jsem konecne Vipermagi dropnul :) http://abik2.rajce.idnes.cz/Diablo_2#Screenshot139.jpg co me ale celkem nastvalo, ze resisty jsou jen 22% :-x no ale na dalsi runy se mi moc nechce a asi to necham jak to je... jinak pri hledani me prekvapilo jak moc pada Kuko Shakaku, padlo skoro 10 kousku, skoda ze vyuziju max 1 :lol: a tez me prekvapil tento drop, jeste jsem nevidel ze by droply 2 unique ringy >:o najednou, skoda jen ze za celou dobu to byly jen Nagel nebo Manald a zadny SOJ :( http://abik2.rajce.idnes.cz/Diablo_2#Screenshot123.jpg

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.04.2013, 11:20 hod.

Gratuluju ke Skinu. Tobě padalo hodně Kuko a mě třeba zas právě Skin nebo všelijaké uniq hůlky pro Necra...Torch ale ani jedna :D 2x uniq ring v jednom dropu...to je hezký ;) Mě se tuším jednou zadařilo, že padly 3 set ringy. Tal's amulet asi žádnej nepadl, co?

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 17.04.2013, 12:38 hod.

Tal Rasha amulet bohuzel ne, o nej jsem se taky pokousel ale pri mem stesti to samozrejme nevyslo :{ ale je dokonce mozne ze mi padl protoze jsem si byl naprosto jisty ze pada az nekde od Mephista NM minimalne a ze mi z Andy NM nepadne a tak vim ze jsem par set amuletu nechal lezet :-| ale pokud by byl jeden z nich Tal's no to by me hodne nastvalo :lol: ale to uz se nijak asi nedozvim :) az bude nalada mozna zkusim dalsich aspon 500 runu na SOJ a Tal's amulet ale po tehle honicce za Vipermagi si fakt musim od Andy dat pauzu :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.04.2013, 12:43 hod.

Po delší době tady mám jedno dělo. Posuďte sami.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Fraxinus » 19.04.2013, 14:27 hod.

...aneb to nejlepší pro thunderstormku :D GJ Démone.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“