Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 16.03.2013, 19:20 hod.

Tak jsem si zase dala pár Mephistů a Pindlů v rámci přípravy na další kola turnaje.

Hned po pár runech na Mephista mi vypadl můj vytoužený The Oculus, který hned nasazuji :) Poté jsem zkusila nějaký ten gamble. Nic moc, až na tento amulet. Také padl další Ormus do sbírky, vlastně dva, ale ten první byl opět Blaze, který už mám. Druhý Ormus byl Thunderstorm. Dost mě potěšila tahle kosa :love: Padla mi další TC3, tentokrát The Hand of Broc. A zakončím to tím, čím jsem začala, aneb jak věci začnou padat poté, co vám konečně padnou. Za celých 2100 a něco Mephistů ani jeden a pak během 100 runů padne 2x >:roll: >:D

Pan Pindleskin byl o něco skoupější, ale mohlo být i hůře. Do zásoby mi hodil Templar's Might (já chci IK armor!) a dvě setové věci. První věcí byly drápy, tím mám set kompletní a druhou poslední setový amulet, který mi chyběl.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 17.03.2013, 18:45 hod.

Gratulka Eli, moc pekne nalezy ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.03.2013, 19:06 hod.

raisen: Tak tak...hezký kousky. Budeš zkoušet nějakou Martial Assu, když máš kompletní Natalya's set nebo jde jen o sbírku?

RIP: Teď koukám, že ti chybí už jen 7 předmětů...jaké to krom Bul-Khatosu jsou?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 17.03.2013, 19:08 hod.

Děkuji.

Hezky jen do sbírky. I když možná někdy zkusím rozjet assku s tímhle setem :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.03.2013, 19:17 hod.

Mě totiž dycky lákalo otestovat těch 7 class setů. A než to nasbírám, tak mě to asi ještě nějakou dobu lákat bude :) No...možná vyzkouším jen 6 sad :D

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Bartuc » 17.03.2013, 19:41 hod.

čudné aby som s niečím čo mi padne v Cold Plains na normal prešiel až do hell bez problémov ... krása pre summonera :love:
http://ihatemylifep.rajce.idnes.cz/Diablo#sss.jpg
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Bemik » 17.03.2013, 20:54 hod.

Bartuc: pěkné, připomělo mi to můj splendor, pokud si dobře pamatuju, padl mi taky na normal v prvním nebo druhým aktu...
http://img20.imageshack.us/img20/9603/s ... 001wvw.jpg
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Bartuc » 17.03.2013, 21:14 hod.

Wow,pekné .. aj niektoré slabšie veci sú fajn na prechod hrou .. ja sa márne pokúšam už 2 dni nájsť nejaké lepšie gloves na moju sorceress... stále mi padajú len blbé Magefist ktoré nepotrebujem ...

nedávno mi padlo toto,čo s tým? na seba si to asi nedám :roll:
http://img442.imageshack.us/img442/1227/dsdsr.jpg

takisto mi tak nezvyčajne padlo toto,už som išiel dať save&exit keĎ som nechtiac klikol na zem a zdvihol toto ...
Obrázek
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Bemik » 17.03.2013, 23:34 hod.

Proč nedat spirit forge mercovi? Dal bych na klasiku a dal tam dva Topazy pro lepší MF a nebo Rubíny. Záleží ale na tom, co momentálně tvůj merc má...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od ihatemylifep » 17.03.2013, 23:45 hod.

Vďaka za radu ,dal som to na merca + 2 perfect topazy a ta defense je teraz super .. 5 minút na to mi padlo toto
Obrázek


:love: šťastie praje .. tá damage je luxusná + ten armor .. (musel som si vytvoriť nový nick,tamten nejako blbne,píše mi to že zlé heslo aj ked nedávno som bol prihlásený) :O

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 18.03.2013, 00:26 hod.

@Daemon: Jsou to BKWB, Shaeffers hammer, Earthshifter, Deaths web, Deaths Fathom (ten jsem mel ale prisel jsem o nej s jednou soso), Tyraels might a ze setu Cow kings horns, ale to jen proto, ze tam nechodim...Cil je dostat se do konce roku na -4 ;)

Jinak jsem dohral Immortal Barba, Mavinas zonku, Trang oul necra a Tals soso, v planu jsou i ty ostatni, jak jsem psal i jinde, u pala a Griswolda mam jasnou predstavu, Assa bude nejspis Phoenix striker, ale u Druida je problem, protoze Rabies ani Fire claws jet nechci, ty uz mam odjete s jinymi chary, takze nejaky napad (neobvykly) by se hodil ;)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od DeathHero » 18.03.2013, 01:14 hod.

@RIP to je jednoduchy skus summonera :P
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.03.2013, 01:56 hod.

RIP: Napíšeš takový kousky a zakončíš to Cow čepicó :D Ale je pravda, že stačí párkrtát skočit do kravína (NM) a je doma. S tím ostatním, to už je jiná písnička.

Koukám, že jsi nezmínil runy...Kdyby jsi i ty počítal do sbírky...jaké by ti chyběly? Nebo jsi dropl šecky? :) To bys' byl potom na 1.11 drsnej klikař :)

Můj cíl je dostat se do konce roku na status 50 a méně :) Když koukám na svůj podpis, tak mám co dělat :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 18.03.2013, 05:07 hod.

Z run jsem nikdy nenasel pouze JAH, CHAM a ZOD, jinak vsechny...Preju hodne stesti s hledanim veci, prvnich 450itemu je hracka, pak to zacne tuhnout a kdyz Ti zbyva okolo 10 - 20, tak je to na samostatnou oslavu najit aspon jeden novej :lol:

Edit: @Hero: Ten se k Alduru az tolik nehodi, nehlede na to, ze jsem ho hral uz naked a moc me nenadchnul...

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od ihatemylifep » 19.03.2013, 00:54 hod.

Tak dnes po 2 hodinách farmenia Ancient Tunnels asi jediná dobrá vec .. aj keď za Amazon som nikdy nehral a nepotrebujem to.. a ešte k tomu ethereal :OXO .. jedine zahodiť .. keby tak padol nejaký lepší opasok, na hell mám ešte stále Sigon :evil:

Obrázek

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 19.03.2013, 13:57 hod.

Ten pocit znám, Thundersky jsem měl 2x, z toho jednou eth. Na druhou stranu Titánky zase vůbec eth nepadaj.

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 21.03.2013, 11:02 hod.

Tak tohle jsem necekal :D po nejake dobe jsem se rozhodl zacit uplne od zacatku s Diablem... udelal jsem pro zacatek si slabou MF sorc a rozhodl se zkusit 1 run na NM cow levelu a hned padlo Cat's eye :love:

http://imageshack.us/photo/my-images/20 ... 11bvw.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/17 ... 012bb.jpg/

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 21.03.2013, 11:29 hod.

Gratuluji! Pro mě osobně je Cat's Eye docela vzácný, protože jsem se ho nedočkala ani 4500 Pindleskin runech, ani po 2400 Mephisto runech :D Přitom bych ho potřebovala určitě více než jednou.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 21.03.2013, 11:42 hod.

tak to jsem mel tedy asi dost velke stesti :D na to ze jsem udelal 1 jedinny run... :) jen tedy skoda ze to nebyly moje vysnene Titan's Revenge, ktere se snazim najit uz velmi dlouho a ani po tisicich runech na NM a Hell bossech nic :(

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 21.03.2013, 12:00 hod.

Taková už je hra. Titan's Revenge se mi válí v truhle hromada :) Zkoušej dál Mephista na Nightmare, má o něco lepší šanci na drop těchto oštěpů než třeba na Hell :)
Naposledy upravil(a) raisen dne 21.03.2013, 12:04 hod., celkem upraveno 1 x.
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“