Lower Kurast Runy

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.01.2013, 16:27 hod.

RIP: Tak jak dopadl oběd? :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od DeathHero » 06.01.2013, 16:47 hod.

Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.01.2013, 16:56 hod.

Škoda, že k tomu skilleru není life, jinak určitě potěší :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od RIP » 08.01.2013, 08:26 hod.

Tak jeste vcera po 400runech bych rekl Daemone, ze ani obedova pauza nepomohla :roll: , byl jsem fakt nasranej, pac 400 runu a jen jedna LUM...Ale kousnul jsem se, nakopl kompa :lol: :lol: a on se nejak umoudril, takze tohle doporucuju vic jak obedovou pauzu...Ze superchestu krome te LUM nic, ale i tak jsem maximalne spokojeny, pulka planu je za mnou - LO, vysledek muzete videt tady...No kdyz mam obe klicove slozky pro to, abych mohl dohrat Fanadina :lol: :lol: :lol: , tedy Fortitude a Grief, tak jsem ho hned rozjel, celkove predpokladam v budoucnu fyzicky utocici chary ;)

Jeste jednou se na me usmalo stesti, a to v podobe teto LEM, za kterou jsem taky moc rad

Jinak LO padla pri runu cislo 458, LEM pri cca 420, takze par runu od sebe, do te doby bylo fakt prd

Jo, ted mam tedy Grief, Fortitude, Beast, Call to Arms a nejake nizsi jako Kingslayer, Oath, Duress, Treachery atd, nekdy si udelam seznam...Dalsi bych rad Infinity, chybi mi jedna BER, to je hlavni cil, a pak bych asi rad OHM na Chaos, dal by se videlo :lol: :lol:

Diky Daemonovi za thread, ktery me inspiroval k najezdum, a Eli za jeji LK runy, ktere me taky inspirovaly, samozrejme budu pokracovat v najezdech ;)

Preju vsem hodne stesti ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.01.2013, 11:44 hod.

Jsem rád, že tě to inspirovalo :) A gratuluju k nálezům. Je to hroznej nezvyk vidět na zemi runu s bílým nápisem. Přeju hodně štěstí a pevný nervy při hledání té Ber :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od RIP » 08.01.2013, 17:39 hod.

Diky, je pravda, ze bile zobrazeni run je problem hlavne v pripade, kdy otevru superchestu a vypadne halda bordelu, ale uz to mam oposlouchane a zvuk vypadle runy je unikatni, takze to neni takovy problem...Navic si pamatuju kombinace itemu, ktere padaji pri runach, ktere me zajimaji, a dalsi vyhodou je to, ze pri p3 nastaveni tolik bordelu vetsinou nepada...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od DeathHero » 08.01.2013, 18:22 hod.

@RIP gratulka a pak ze to nepada je to ciste jenom o trpelivosti :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Kisuvka » 09.01.2013, 18:59 hod.

Máte někdo vysvětlení toho, že 17k runů a 1 BER a 2 SUR a DD tu má za 10k takový neskutečný počty? čumim jak umim.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od BladeMaster » 09.01.2013, 19:57 hod.

Kisuvka: Náhoda, tých 17k runov je na jednu BER podľa mňa veľa, ten dotyčný mal len smolu. Každý item aj runa má istú šancu na drop, niekedy je tá šanca na hranici jednej k miliónu. Niekto taký predmet môže nájsť na prvý pokus, iný ho môže hladať do konca života, spraviť tých milión pokusov a aj tak ho nenájde. V tom je krása a prekliatie Diabla. Myslím, že dropy damagedeath-a sú v norme 1.13.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Kisuvka » 10.01.2013, 17:32 hod.

BladeMaster: To právě podle pravděpodobností moc nevychází když si přečteš tenhle topic a
http://diablo.incgamers.com/forums/show ... ost6415395
A myslim, že v tomhle počtu runů už je to slušnej vzorek pro alespoň nějakej závěr
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od RIP » 12.01.2013, 22:47 hod.

To bude tim, ze to maximalne odpovida, protoze se pocitam bavis o Skinnym, a ten tech 17k runu udelal jeste v 1.11, tedy pred uzasnym :roll: patchem 1.13, kdy to pada na kazdem rohu...Ja jedu 1.11 taky a nasel jsem v LK 1 x BER, 2 x SUR a 2 x LO, takze jsem na tom ponekud lip, ani nevim, kolik runu jsem na to dal, ale rekneme 10k urcite...

Jinak duvodem, proc se beha prave LK je to, ze chesty maji omezeny pocet kombinaci dropu, tedy neco okolo 65k a jsou urcite kombinace, ktere davaji vysoke runy...Takze pri poctu 6 truhel na run je asi sance najit 1 vysokou za cca 10k runu (teoreticky), prakticky je to lepsi, a diky zvysenym dropum v 1.13 jeste mnohem lepsi - runy proste padaji casteji, a vyssi

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od DeathHero » 14.01.2013, 00:13 hod.

Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.01.2013, 00:24 hod.

Pěkné nálezy. Za tu Ist a Um bych se taky nezlobil. Pořád mám ten jeden Warcries GC, kdyby ti náhodou padl ten Matriarchal Bow :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od RIP » 14.01.2013, 05:54 hod.

Vcera jsem prochazel svoje stashe Daemone, a mel jsem celkove pet +3Bow Matriarchal Bowu, ale zadnej se 4 socketama...Tedy, dva byly ciste, tak jsem zkusil do nich udelat diry pomoci receptu a vysel mi jeden socket a 5 socketu, takze Ti asi nepomuzu, sehnat tenhle luk se 4mi sockety je docela problem, no snazil jsem se...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od raisen » 14.01.2013, 08:32 hod.

DeathHero: A jaký máš už damage, když ti ty skillery tak hezky padají? :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od DeathHero » 14.01.2013, 10:58 hod.

tak dneska to bylo lepsi :D

VEX
http://deathhero.rajce.idnes.cz/Chuck_n ... -49-01.jpg
KO
http://deathhero.rajce.idnes.cz/Chuck_n ... -06-64.jpg
War Traveler 40% MF
http://deathhero.rajce.idnes.cz/Chuck_n ... -31-60.jpg
M'avina's Tenet
http://deathhero.rajce.idnes.cz/Chuck_n ... -20-93.jpg

@raisen moje damage je docela nizka jinak k dokonalosti mi chybi dva soje nejaky pekny cry amulet a torch a Annihilus a Arachnid Mesh zajimalo by me jaka je max dmg u cry barba.
@Dark_Deamon jasny vsichni na tebe myslime nevis kde je nejvetsi sance na drop toho luku ?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od raisen » 14.01.2013, 11:13 hod.

To není nízký damage, vem si, jak rychle ten barbar řve :) Myslím, že něco trochu nad 2000 by byl ten max.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.01.2013, 13:53 hod.

RIP: Díky za pomoc, cením si toho. Škoda, že recept nevyšel. Jak jsme tu rešili, jestli složit Ice nebo Enigmu...tak jsem si uvědomil, že po složení Infinity nemám žádnou Ber navíc, takže Enigmu zatím nesložím. Furt nějaké komplikace...:D Alespoň mám nachystanej superior Archon Plate :)

DeathHero: Podle calculatoru, by měla být nejvyšší šance v začátečních lokacích: Cold Plains, Stony Field, Dark Wood, Black Marsh...já osobně si ale myslím, že nejvýhodnejší je běhat (taky je běhám) lokace Cow level a Flayer Jungle, protože se tam nachází dobrá kvantita monster. Samo sebou je dobré mít co nejnižší MF...hledám přece bílej item :) Úplně best by ale bylo, kdyby se mi ten luk vygeneroval na weapon stojanu v LK. Když jsem to ale před 3 dny zkoušel, tak jsem tam svou Sosu pohřbil :( Kdyby se ti ho ale povedlo najít, tak z toho co zase potřebuješ ty, můžu nabídnout:

+3 Warcries, Damage Reduced by 15 (Amulet)
+1 Warcries, +2 to Maximum Damage (Grand Charm)
a pak mám do plusu 6x Annihilus, takže bych ti mohl jeden věnovat

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Kisuvka » 18.01.2013, 14:45 hod.

RIP: Cáfra, to jsem nějak přehlédl ten rozdíl v patchích. Tak to mě v tom případě LK v nějbližší době čeká taky :)

DD: Momentálně testuju drop run TC P1 v praxi s mojí Lightning sosou a za pět hodin hraní mám VEX, IST a PUL. Run asi 40~45s.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Maarshjaz » 18.01.2013, 23:10 hod.

Čau hoši, začal jsem se plně věnovat už jenom diablu, jelikož ho hraju dost dlouho, ale nikdy jsem nebyl moc velkej fanda tvrdého findění, rozhodl jsem se, přidat se mezi vás a trochu začít hledat.
Jako první mě chytlo LK a vaše úlovky mě fakt postavily, rozhodl jsem se zkusit také své štěstí.
Jedu to tam poprvé, snad mě nic nezabije, když jsem koukal, co tam pobíhá za potvory a kolik mi ubíraj, tak jsem se málem rozbrečel D:
Ale asi ve třetí hře mi padla Pul runa :-) zítra se jde znova!

Odpovědět

Zpět na „Předměty“