První postava

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha
Re: První postava

Příspěvek od Ivoš155 » 19.06.2012, 15:56 hod.

První chara byla amazonka fire arrow..a dostal jsem se někam do 3 aktu na nightmare..a pak sem to totálně podělal ten build:D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: První postava

Příspěvek od SkoroPaladin » 29.12.2012, 11:56 hod.

Paladin (v Diablu 2 - v roce 2001). Prvně jsem to s ním vzdal u samotnýho bosse Diabla na normal. Pak jsem se k němu po nějakým čase vrátil a dostal se na začátek Hell (ale skilly jsem měl rozdělený tak nemožně, že to bylo naprosto bez šance).
Víc srandy jsem užil s Nekrem (v pořadí druhý rozjetý char), který Diabla na Hell pokořil (ale build nebyl nejlepší - Corpse explozy jsem nepoužíval a místo Bone Spirit jsem používal Spear... :-)) - no nicméně Revive monstra i bez podpory amplify dmg nakonec zdolaly vše).
A nejvíc srandy jsem užil při kuchání Diabla s třetím rozjetým charakterem za slečnu kouzelnici, která Diabla pižlala (resp. hrála dětskou hru chodí Pešek okolo) na Hell cca 30 minut skillem Blaze (nakonec upižlala).

LOD (1.07) jsem rozjel prvně s Nekrem (SkoroPaladin stále negómal, jak užitečný skill Corpse Exploze je), ale bylo to poměrně lehký... nicméně zdlouhavý. Bylo to myslím v roce 2003.

No ačkoliv - úplně první setkání s Diablem 2 byl Barbar (demoverze z časáku Score... jaj - kde jsou ty časy recenzí takovýho Andreje Anastasova ;-)). Tehdy jsem taky historicky prvně heb u Blood Raven.

PS.: verze LOD 1.07 se mě drží furt a nedám na ni dopustit :-).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: První postava

Příspěvek od Fly » 03.07.2013, 15:51 hod.

Sice už to tu asi jen málokdo čte, ale i tak se přidám.
Já začal až s LoD, první postava a vlastně i jediná, za kterou jsem kdy hrál (nepočítám poslední test jen tak z hecu Assasinky, která mě i za těch 10 minut stihla zaujmout), byl druid (je mi prostě nejsympatičtější ve všech směrech -> magie, příroda).
Body rozházené téměř všude a bez jakéhokoli řádu a smyslu. :roll:
Smrt byla hned za Lhut Goleimem u prvního Scaraba (normal). :D

HC mód nebyl samozřejmě k dispozici a vždy hraji jen na 1 život, takže to byl end -> del a další druid (stejně na nic, ale už se zkušeností s brouky ;) )

Od té doby jen samí druidi a žádná jiná postava, neustálé pokusy o svůj "build", který to i někam dotáhne, ale teprve před pár lety (někdo jistě pamatuje mé neustálé dotazy ve vláknu ohledně Wind druida) jsem sem se začal skutečně podrobněji o DII zajímat (ala narazil jsem na tenhle web a četl jak divý téměř vše) a zkusil rozjíždět právě již zmíněného Wind druida podle buildu na webu (který kupodivu nezemřel v Hellu, ale byl nedopatřením NEzálohován při reinstalu PC :roll: ).

Pak ještě jeden (poslední) Wind, který se dostal na Hell a zemřel u rady před vstupem k Mephistovi.

Včera jsem nainstaloval (opět reinstal PC) opět DII LoD a kupodivu jsem si rozjel zase Wind Druida, ale láká mě i ta Assasinka, kterou jsem na cca. 10 minut testnul, tak držte palce a očekávejte brzy zase nějaký dotaz v mém Wind vláknu (zapomenutém).

P.S.: Stejně jsem pořád stejně srovnatelná lama v DII jako před pár lety a můj sen zabít Balla na Hell sem si ještě nesplnil. 8-)
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: První postava

Příspěvek od raisen » 03.07.2013, 15:57 hod.

Tak hodně štěstí s druidem, ať toho Baala na Hellu picneš :wave: Druidy mám také ráda :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První postava

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2013, 17:02 hod.

Fly píše:ale byl nedopatřením NEzálohován při reinstalu PC :roll: )
Už jsem se bál, že toto umím jenom já :D Tak ať tě ty větry poslouchaj a dotáhneš to až na konec ;) (ta první část věty zní fakt divně :green: )

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: První postava

Příspěvek od RIP » 04.07.2013, 05:40 hod.

Jak nekdo muze mit rad druidy? :lol: :lol: Jinak preju taky hodne stesti, ta assa je ale mnohem zabavnejsi a interaktivnejsi, normalne mi staci pouzivat 7,8 klaves na skilly, u assy je to jaksi malo ;)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: První postava

Příspěvek od Bemik » 04.07.2013, 10:11 hod.

RIP: bacha na to, co říkáš frajere :D Druidi sou sympatičtí ;) A Wind druid je pořád podle mě jedna z nejzábavnějších postav ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: První postava

Příspěvek od Emperor » 31.08.2014, 10:23 hod.

Moje první postava byla Amazonka, po zkušenosti s podobnou postavou v Titan Questu jsem si naivně myslel, že to bude stejná pohodová jízda ... a nebyla, tedy jsem ji nedohrál ani do konce Normalu ... První postava, se kterou jsem hru dohrál na všechny obtížnosti byla sorcka s ohnivou zdí a mrazící koulí ...

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“