Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Sorceress

Příspěvek od Sir_Mac » 29.01.2009, 13:57 hod.

[quote="Alyx"]For Sir_Mac: Chapadla tam byly...Jeho dvojče taky a nebyl to problém ani tak - zabila sem je oba dva :lol:

Proč se "vyhýbáš" větvi s bleskovými kouzly? Jak už tady bylo řečeno, SF je tak samozřejmý, jako vyčistit si ráno zuby :D ... (pravda je, že já se zase se svou čarodějkou striktně vyhýbám ohnivým kouzlům, a zaměřenou ji mám na FO/ (Lightning + Chain Lightning)...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 29.01.2009, 14:01 hod.

No tak určitě bych volil merce 2. akt nm offensive.Když máš soso tak by neměl být problém mu najít aspoň tochu slušnou výbavičku.Na hell je takovej merc k nezaplacení a ten static...na některý potvory je skoro i merc krátkej a tim staticem ho oslabíš a jak spamuješ telekinesis tak se nemůže hejbat :arrow: merc má lehčí práci ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 15:12 hod.

For Helljovany a Sir_Mac:
Tak sem asi výjimka potvrzující pravidlo :D Možná že to ještě zkusim používat, ale teďka už mám takovej zaběhnutej systém, takže bych si musela zvykat...A to teda nechápu jaktože je to pro vás taková nutnost, protože já u 90% bossů i bez SF strávim zhruba 5 vteřin...někdy ani to ne. Ovšem u některých mi to trvá podstatně dýl - např. když mají Stone skin...Potom to trvá 7 vteřin :lol:
Btw. Úplně se bleskům nevyhýbám, teleport používám často :P
Ale jak tady tak čtu, co mi píšete, tak se tím SF nejspíš nechám zlákat :mrgreen:
Jo a toho merce už mám - najala sem si Defensive, ale na normal obtížnost, protože díky tomu má auru, co znásobuje defense a to se mi při testování různých žoldáků osvědčilo zatím nejvíc. Dala sem mu field plate s def. 500 a kopí co má dmg až 287. Celkovej dmg má teď zhruba 350-740, což je myslím dost slušný...
Naposledy upravil(a) Alyx dne 10.02.2009, 10:44 hod., celkem upraveno 1 x.
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 29.01.2009, 15:22 hod.

http://forum.diablo3.cz/viewtopic.php?f ... &start=380

Podívej se na ten odkaz a uvidíš mojí sorc(blizz)a mýho merce.A můžu ti s klidem říct že kolikrát je do 5 vteřin po něm :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 15:59 hod.

Gladiator91 píše:http://forum.diablo3.cz/viewtopic.php?f ... &start=380

Podívej se na ten odkaz a uvidíš mojí sorc(blizz)a mýho merce.A můžu ti s klidem říct že kolikrát je do 5 vteřin po něm :)
Pěkná pěknáá, však já ji budu mít taky dobrou, až budu na takové úrovni, jako Ty :lol: Btw. Co dělá ten Diabo v Pandemonium Fortress??? :shock:
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 29.01.2009, 19:06 hod.

Jj ale bez toho merca by to fakt nešlo.
Btw:jakýho diabla myslíš?Respektive jakej screen?
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 29.01.2009, 21:33 hod.

Helljovany píše:To je pěkný že si takhle zásadová, ale nedokážu si představit Sorc bez SF..to bych u každýho bose stravil půlku svýho života.. :lol:
Hlavně ze začátku když ještě nejsi tak silná..
Ale zas tak neprehanej s tou delkou toho zivota :)
PS: Nejsi doufam Elf :!: :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 29.01.2009, 21:40 hod.

Alyx píše:For Marast: No, to už teď vim, že je potřeba si charakter nejdřív naplánovat - bohužel tehdy sem byla mladší a blbější :lol: takže mě nic takového nenapadlo...
A proč myslíš, že je hraní za ni ztráta času?? Podle mě je sorcka perfektně akční postava :mrgreen:
I ja kdysi byval mladsi a ehm blbejsi jak rikas, takze te plne chapu :)
S tou ztratou casu jsem to myslel uplne jinak, a pokud budes mit zajem tak to muzu pripadne i vysvetlit. Z vlastni iniciativy do toho vsak rypat nechci aby se to pak neobratilo proti mne :wink:
S posledni tvoji vetou nemam nejmensi potrebu nesouhlasit :!: :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 29.01.2009, 21:46 hod.

Sir_Mac píše: Jak už tady bylo řečeno, SF je tak samozřejmý, jako vyčistit si ráno zuby :D ...
Tak s timhle tvrzenim ja hrube nesouhlasim :shock: Teoreticky vzato si muzes cistit zuby a masirovat dasne treba 5krat denne, ale proti zubnimu kazu ci paradontoze ti nepomuze ani plne synergizovany chain lightning :lol: NejDulezitejsi je prece najit pricinu problemu. A jak uz to tak u nas byva, reseni je "nekonecne mnoho" :lol:

Edit by saesa: Co to má znamenat? Off-topic na odstřel! :evil:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Sir_Mac » 29.01.2009, 22:14 hod.

Marast píše:
Sir_Mac píše: Jak už tady bylo řečeno, SF je tak samozřejmý, jako vyčistit si ráno zuby :D ...
Tak s timhle tvrzenim ja hrube nesouhlasim :shock: Teoreticky vzato si muzes cistit zuby a masirovat dasne treba 5krat denne, ale proti zubnimu kazu ci paradontoze ti nepomuze ani plne synergizovany chain lightning :lol: NejDulezitejsi je prece najit pricinu problemu. A jak uz to tak u nas byva, reseni je "nekonecne mnoho" :lol:

Edit by saesa: Co to má znamenat? Off-topic na odstřel! :evil:
Máš pravdu Maraste, ovšem, vztaženo na D2, je to o obecnější matematice... Cokoliv je imunního vůči 2 věcem naráz a počítej se mnou
1) jakékoliv COLD kouzlo
2) jakékoliv LIGHT kouzlo (třeba i ten SF)
3) Mercovo fyzické poškození

to už máme 3 druhy a imunity jsou maximálně dvojí :-)

To Saesa: Však je to k čarodějce - jde o její kouzlení VS imunita monster, resp. debata o SF a to je opět doména čarodějky, ne? :-)
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 30.01.2009, 12:50 hod.

Gladiator91 píše:Jj ale bez toho merca by to fakt nešlo.
Btw:jakýho diabla myslíš?Respektive jakej screen?
No bez něho by to teď už každopádně nešlo. Fakt na tohohle nedám dopustit. Pokořeně se přiznávám, že jsem si po dlouhé době nechala v LoD s něčím radikálnějším poradit :evil: :oops: A ten screen mám na mysli tenhle http://img360.imageshack.us/my.php?imag ... 810vx3.jpg Btw. máš dobrej avatar :wink:
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 30.01.2009, 12:51 hod.

Marast píše: I ja kdysi byval mladsi a ehm blbejsi jak rikas, takze te plne chapu :)
S tou ztratou casu jsem to myslel uplne jinak, a pokud budes mit zajem tak to muzu pripadne i vysvetlit. Z vlastni iniciativy do toho vsak rypat nechci aby se to pak neobratilo proti mne :wink:
S posledni tvoji vetou nemam nejmensi potrebu nesouhlasit :!: :)
Však já to neberu jako rejpání, určitě si Tvůj názor ráda přečtu :) Koneckonců kdo ví, třeba je na tom něco pravdy. Neboj, nanejvýš o tom budu chtít diskutovat :lol:
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 30.01.2009, 13:40 hod.

Alyx píše:
Gladiator91 píše:Jj ale bez toho merca by to fakt nešlo.
Btw:jakýho diabla myslíš?Respektive jakej screen?
No bez něho by to teď už každopádně nešlo. Fakt na tohohle nedám dopustit. Pokořeně se přiznávám, že jsem si po dlouhé době nechala v LoD s něčím radikálnějším poradit :evil: :oops: A ten screen mám na mysli tenhle http://img360.imageshack.us/my.php?imag ... 810vx3.jpg Btw. máš dobrej avatar :wink:
Nemáš za co.Jinak ten diablo asi nebude ode mě ale tipnul bych to na Gramma.Jinak avatar je pěknej-mě se taky líbí,proto ho tam taky mam že jo ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 30.01.2009, 17:26 hod.

Alyx píše:Však já to neberu jako rejpání, určitě si Tvůj názor ráda přečtu :) Koneckonců kdo ví, třeba je na tom něco pravdy. Neboj, nanejvýš o tom budu chtít diskutovat :lol:
Ani ja ne :!: Jen uz jsem se v minulosti na tomto foru presvedcil v jedne veci. 100 lidi 100 chuti. Takze o prehnane reakce na neci psani ani zde neni nouze :P
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 30.01.2009, 19:34 hod.

Marast píše: Ani ja ne :!: Jen uz jsem se v minulosti na tomto foru presvedcil v jedne veci. 100 lidi 100 chuti. Takze o prehnane reakce na neci psani ani zde neni nouze :P
Ale no taak...to, že je někdo přecitlivělej je jen a pouze jeho problém :wink: Pokud si něco špatně vyloží a ani si to nenechá vysvětlit, pak je hloupej. A pokud máš na mysli to, co sem psala AJeyovi, tak tam mě trochu popudilo to jeho "no jo holka..." jak kdybych byla ňáké pako :evil: :lol: Ale jako nic ve zlým poti němu :) Prostě a jednoduše: Pokud něco zkritizuješ, tak se Tě buď pokusím vhodnými argumenty přesvědčit o opaku, anebo Ti dám za pravdu. Takže směle do toho - co je špatného na čarodějce? :mrgreen: A když už sme u toho, za koho momentálně hraješ?
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 30.01.2009, 19:38 hod.

For Gladiator91:
Takže ňáká fotomontáž nebo co :lol: A já už sem si taky vybrala avatar...Sice mě trochu štve, že vechny ty dobré sou většinou spíš pro chlapy, takže u mě by to vypadalo asi trochu blbě :? Původně sem si chtěla dát Mephista, tak nevim...
Naposledy upravil(a) Alyx dne 10.02.2009, 10:42 hod., celkem upraveno 1 x.
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Sorceress

Příspěvek od AJey » 30.01.2009, 19:47 hod.

Prosim vas lidicky EDITujte. pokud odpovidate na vic veci zkuste to davat do jednoho clanecku. :wink:
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Gladiator91 » 30.01.2009, 19:57 hod.

Alyx píše:For Gladiator91:
Takže ňáká fotomontáž nebo co :lol: A já už sem si taky vybrala avatar...Sice mě trochu štve, že vechny ty dobré sou většinou spíš pro chlapy, takže u mě by to vypadalo asi trochu blbě :? Původně sem si chtěla dát Mephista, tak nevim...
Nene fotomontáž to neni.Koukni se na tenhle odkaz ;) naše dnešní práce s Grammem :D
http://forum.diablo3.cz/viewtopic.php?f ... &start=380
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 31.01.2009, 18:13 hod.

Alyx píše: Ale no taak...to, že je někdo přecitlivělej je jen a pouze jeho problém :wink: Pokud si něco špatně vyloží a ani si to nenechá vysvětlit, pak je hloupej. A pokud máš na mysli to, co sem psala AJeyovi, tak tam mě trochu popudilo to jeho "no jo holka..." jak kdybych byla ňáké pako :evil: :lol: Ale jako nic ve zlým poti němu :) Prostě a jednoduše: Pokud něco zkritizuješ, tak se Tě buď pokusím vhodnými argumenty přesvědčit o opaku, anebo Ti dám za pravdu. Takže směle do toho - co je špatného na čarodějce? :mrgreen: A když už sme u toho, za koho momentálně hraješ?
No na čarodějce špatnýho nic není. Jen pokud si ji špatně naplánuješ tak pak na hell těžce narazíš. Žádná věda v tom není. Tady na fóru se to omílá pořád dokola :)
A za koho že momentálně hraju? No přece za čarodějku. :D Tu mám teď nejdál. Pro upřesnění je to holka s (pig-sticker) v ruce jak říká Greiz :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 01.02.2009, 09:53 hod.

For Gladiator91:
Kterej z těch screenů máš na mysli? Nejde se v tom vyznat...A co tam dělají ti Beholdeři? :) BG mód??

For Marast:
Však já vim že to tak je, sama sem se o tom přesvědčila. Tak doufám že teď už to na hell projdu v mezích možností bez problémů. Btw. Narážíš taky pořád na bosse, kteří sou v nejlepším případě extra fast, lightning enchanted, mají spectral hit a jsou imunne to cold and fire? :evil: Zajímavé je, že takovývch a podobných je všude nejvíc :? To mi vždycky stačí jedna rána a konec...
Naposledy upravil(a) Alyx dne 10.02.2009, 10:42 hod., celkem upraveno 1 x.
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“