Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007
Re: Sorceress

Příspěvek od Drakesis » 28.01.2009, 14:42 hod.

Ja bych se vubec nad investici 1 bodu do tepla nepozastavoval, je to pro me nutnost jako port nebo sf.. :D

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 28.01.2009, 20:58 hod.

AJey píše:
Marast píše:Z vlastni zkusenosti vim, ze Kouzelnice zamerena ciste na chlad se da hrat i bez investice do "Tepla" (Warmth)...
to me teda rekni jak casto zeres lahve :wink:
Jen pokud jsem mel zrovna "zachvat kouzleni" a spamoval jsem Ice Blast :wink: . Ja mel veci jako The Oculus, dvakrat Manald heal a Magefist takze se mi i tak doplnovala mana celkem slusne. Dalsi veci je fakt, ze se vecne veku po poli vali nejaka ta modrouska lahev :)

To Drakesis: Ja to bral proste tak, ze tato dovednost neni nezbytne nutna jak se o ni pise v kazdym nastinu buildu u carodejky. Ale nikomu to samozrejme neberu a ten jeden bodik se tam klidne muze investovat. Nemam s tim problem. "Just an experiment!" :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Sorceress

Příspěvek od Drakesis » 29.01.2009, 00:55 hod.

Podle me tam investice neni na skodu, i kdyz mas manadl apod. :)

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Sorceress

Příspěvek od AJey » 29.01.2009, 02:25 hod.

popravde neznam nikoho kdo by nedal "povinej" bod .. a to mame soje arachy etc. :-) many neni nikdy dost zvlast s 95%es :mrgreen:
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re:

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 08:37 hod.

Satan píše:Nemám, když mám po ruce dobrýho miniona :P :D
Nejsou minioni jenom ty příšery, které si sám vyvoláš? Nechci rejpat, jen se ptám :D
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 08:48 hod.

Marast píše:Z vlastni zkusenosti vim, ze Kouzelnice zamerena ciste na chlad se da hrat i bez investice do "Tepla" (Warmth)...
Tak to by mě zajímalo jak. Hrála sem za sorcku, která byla zaměřená právě výhradně na cold, neuměla takřka nic jiného, a dohrála sem to na první dvě obtížnosti, ale na tu poslední - hned ze startu zombíci - imunne to cold - a bylo vystaráno. Už jen proto, že na nejtěžší obtížnost má KAŽDEJ protivník na něco imunitu...Tu postavu sem smazala, protože byla prostě špatně vybudovaná. Takže všem, co hrajou za sorcku vřele doporučuju, aby ji nezaměřovala jen na jeden živel, protože později s tím nemůžou obstát. Podle mě jsou nejvhodnější 2 živly - 3 už jsou moc, do kadého z nich pak investujuete nedostatečné množství skillů a s tím se ve hře dá obstát jen obtížně. Teďka mám další čarodějku, čistě jen v LoD bez jakýchkoliv módů, je zaměřená na fire a cold (Fireball, Blizzard) a mám co dělat i takhle :D V Medianu 2008 jsem to udělala obdobně jen s jinými kouzly (Cataclysm, Doom Serpents) a troufám si říct, že na tuhle postavičku by teďka měl jen málokdo :twisted:
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Sorceress

Příspěvek od Kubis » 29.01.2009, 10:06 hod.

Já mám udělaný dvě Sorc..obě mají teď 89lvl a jedna je čistě cold (blizzna) a druhá čistě ligtning..s obouma sem dohrál hell celkem v pohodě a teď je už jenom expim při MF runech..imunní potvory zvládne Merc nebo je prostě obejdu a nevšímám si jich..Takže podle mě to nejsou špatně vybudovaný postavy jak říkáš (já je mám radši než nějaký hybridy protože sou silnější)

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 10:42 hod.

Helljovany píše:Já mám udělaný dvě Sorc..obě mají teď 89lvl a jedna je čistě cold (blizzna) a druhá čistě ligtning..s obouma sem dohrál hell celkem v pohodě a teď je už jenom expim při MF runech..imunní potvory zvládne Merc nebo je prostě obejdu a nevšímám si jich..Takže podle mě to nejsou špatně vybudovaný postavy jak říkáš (já je mám radši než nějaký hybridy protože sou silnější)
Tak u mě byla možná chyba, že sem i merce měla ledovýho :lol: Zkoušela sem ho pak v zoufalství měnit za ohnivého atd., ale už bylo pozdě, protože ti noví nebyli ani zdaleka na takové úrovni, jako ten starej. Téhle čarodějce prostě už nebylo pomoci. Obejít je sem taky zkoušela, ale většinou bez efektu. Hrát to takhle mě prostě nebavilo :( Já musim mít potřebu, že kolem mě všecko umírá :lol:
A k těm hybridům, já používám výhradně blizzard a k tomu ohni se snížím jedině v případě, že není jiná možnost - takže ten Meteor je jen takovej sychr. (Teď koukám, že sem místo Meteoru poprvé napsala Fireball, takže oprava.) Spíš nechápu, proč si někdo vylepšuje třeba tři útočná ledová kouzla najednou...
Teďka mám třeba problém v Throne of Destruction na Nightmare. Všechny příšery, co Baal vyvolá sejmu bez problémů, ale nakonec tam hodí Listra Tormentora a sem v háji - Většinou ten zmetek má buď imune to cold anebo imune to cold and fire - si můžu vybrat :lol: Zatím sem to zkoušela jen dvakrát, pak sem to radši vzdala :? Problém je v tom, že blizzard na něj neplatí, takže sem zkoušela ten meteor, ale u toho trvá, než se vyvolá. Plánovala sem si to tak, že ho nechám řezat do merce a těma meteorama ho dodělám, ale bohužel ten můj blbec při každém zranění od Listra popošel pár kroků aby mu utekl, takže než meteor dopadl, byly oba úplně na jiném místě :? Nehledě na to, že můj merc od něho vydrží tak 7 ran a konec. Teď fakt vůbec nevim, co s tím...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Sorceress

Příspěvek od Kubis » 29.01.2009, 10:49 hod.

Pokud chceš mít Merce na zabíjení tak je asi nejlepší z 2.actu Nightmare s aurou Might..Jestli sem to dobře pochopil tak používáš ze 3.actu(ty sou k ničemu)..a to že si lidi maxujou víc kouzel z jedný větve je kvůli sinergiím...
A taky neni dobrý používat dvě kouzla který mají hodně velkou dobu vyvolání..je dobrý mít jedno, který můžeš spamovat pořád...

A jestli máš problém jenom s tim poslednim Bossem tak ho vylákej ven z tý místnosti kde je Baal a on si pak bude myslet že je už mrtvej a vejde do portálu a můžeš za nim...

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 10:54 hod.

Šunko píše:Jestli jedes 2 elementy tak bych asi doporucoval ten orb protoze blizzard chvilku trva nez ho vykouzlis a bez tech synergii (na ktere ti asi moc bodu nezbyde kdyz jedes i fire) neni az tak silnej zato frozen orb muzes spamovat skoro nepretrzite. Tu sosu co jsem mel sem jel jenom cold a asi si udelam novou taky ve stylu FB + FO
Já sem nad tím taky uvažovala, jenže teďka už je trošku pozdě...Momentálně používám blizzard, meteor, shiver armor a warmth. S těmahle se to dá uhrát v pohodě, akorát s tím meteorem je občas trochu problém...viz výše
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 11:01 hod.

Helljovany píše:A jestli máš problém jenom s tim poslednim Bossem tak ho vylákej ven z tý místnosti kde je Baal a on si pak bude myslet že je už mrtvej a vejde do portálu a můžeš za nim...
To jako fakt?? :lol: Mazec - určitě vyzkoušim
A propříště budu aspoň vědět kterého vzít no...Teď už nezbývá než to dohrát s tím co mám, protože jak už sem psala, ty co sou k mání nemají ani zdaleka takovou úroveň jak ten, se kterým ste dohráli hru na první dvě obtížnosti :lol:
S těma kouzlama to chápu, taky mi vadí ta prodleva, ale už sem se s tim naučila žít :D Vzhledem k tomu, že meteor a blizzard jsou hodně silná kouzla, tak stačí jenom uhýbat a pobíhat okolo, dokud není dokonáno...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 11:07 hod.

Plašan píše:A nejde si vypomoct tím, že Listera odlákáš z hlavního sálu někam dál a pak se tam postupně přeteleportuješ? Nebo je nutnost ho zabít, aby šlo jít dál? Pak je taky možnost chodit na NM Mepha a líp si merce vybavit, ono ani ten ze 2.aktu se bez kvalitních věcí s Listerem nemůže měřit...
Já sem právě byla až doteď přesvědčená, že ho sejmout musim....Je ale zvláštní, že sem o tomhle řešení ještě nikdy neslyšela :shock: Mám takovej blbej pocit, že to takhle nepude :? Ale jak sem psala, každopádně to vyzkoušim...A já si taky myslim, že tady by nijak extra nepomohl ani sebelepší merc. Čarodějka to má holt těžké :D
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 11:25 hod.

Tak do třetice všeho dobrého se to povedlo :D Naštěstí tentokrát měl Lister jenom Spectral hit a imunity žádné, takže byl pryč během pár vteřin.
A hned po něm Baal - skonal hned napoprvé, asi za dvě minuty :twisted:
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 11:27 hod.

Plašan píše:No, ještě nad tím ze 2.aktu zkus zapřemýšlet, čeká tě celý Hell a tam je těch imunit fakt hafo a fyzicky imunních není tolik jako Cold/Fire (aspoň já jich tolik nepotkávám), navíc pro sorcku je lepší melee pomocník. O pár úrovní se ti za tu dobu určitě zlepší, na Hell, to naskakuje vcelku rychle.
Já právě vůbec nevim :( Jednou už sem takhle merce vyměnila a pak sem toho hořce litovala...Ledaže bych to zazálohovala a vyzkoušela si, co umí...
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Sir_Mac » 29.01.2009, 11:31 hod.

Alyx píše:Tak do třetice všeho dobrého se to povedlo :D Naštěstí tentokrát měl Lister jenom Spectral hit a imunity žádné, takže byl pryč během pár vteřin.
A hned po něm Baal - skonal hned napoprvé, asi za dvě minuty :twisted:
Tak Baala bych se neBaal, pokud netvoří ve velkém ta "chapadla", nebo ten svůj klon, to pak vyvolat teleport a jít si povídat do města, než klon zmizí...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Sorceress

Příspěvek od AJey » 29.01.2009, 11:49 hod.

no jo holka ale to chce taky trochu prostudovat skilly :

static f. = sunda potvoru hodne dolu
telekinese = listra spamujes a ten se nemuze hybat zold ho v klidu umlati

4plasan (aspon myslim ze pro neho) FO je lepsi v tom ze kazdy "srapnel" co vyleti ma tu danou dmg co se ti na hore pise takze kdyz nekdo dostane zasah celym orbem ... si to zpocitej ...

Baal je buglej .. pokud si sezenete napr wandku s charge na decryp (curse u necra) tak baal se nehybe a taky nekouzli ...

Ps: hlavne tu z toho nedelejte chat ju? dik :wink:
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 29.01.2009, 11:55 hod.

AJey píše:popravde neznam nikoho kdo by nedal "povinej" bod .. a to mame soje arachy etc. :-) many neni nikdy dost zvlast s 95%es :mrgreen:
Mno tak to budu asi prvni :!: :D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sorceress

Příspěvek od Marast » 29.01.2009, 12:02 hod.

Alyx píše:
Marast píše:Z vlastni zkusenosti vim, ze Kouzelnice zamerena ciste na chlad se da hrat i bez investice do "Tepla" (Warmth)...
Tak to by mě zajímalo jak. Hrála sem za sorcku, která byla zaměřená právě výhradně na cold, neuměla takřka nic jiného, a dohrála sem to na první dvě obtížnosti, ale na tu poslední - hned ze startu zombíci - imunne to cold - a bylo vystaráno. Už jen proto, že na nejtěžší obtížnost má KAŽDEJ protivník na něco imunitu...Tu postavu sem smazala, protože byla prostě špatně vybudovaná. Takže všem, co hrajou za sorcku vřele doporučuju, aby ji nezaměřovala jen na jeden živel, protože později s tím nemůžou obstát. Podle mě jsou nejvhodnější 2 živly - 3 už jsou moc, do kadého z nich pak investujuete nedostatečné množství skillů a s tím se ve hře dá obstát jen obtížně. Teďka mám další čarodějku, čistě jen v LoD bez jakýchkoliv módů, je zaměřená na fire a cold (Fireball, Blizzard) a mám co dělat i takhle :D
Nebral bych to tak tragicky Alyx :!: Na mrchy ktery jsou imuni na chlad je potreba pomocnik, ktery bude udelovat fyzicke zraneni a ne brat dalsiho "mrazika" :roll: A mazat celou postavu jen kvuli spatne vybranemu pomocnikovi :?: :roll: Ono je dobre si tu postavu, jeste pred tim nez s ni clovek zacne, rozplanovat treba na "papire" :) Jinak je dle meho hrani za ni jen skoda casu :wink:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Alyx
Doom Knight
Příspěvky:509

Re: Sorceress

Příspěvek od Alyx » 29.01.2009, 12:35 hod.

For Sir_Mac:
Chapadla tam byly...Jeho dvojče taky a nebyl to problém ani tak - zabila sem je oba dva :lol:

For Plašan:
Tak já ho vyzkoušim...A který druh konkrétně teda?? :D

For Marast:
No, to už teď vim, že je potřeba si charakter nejdřív naplánovat - bohužel tehdy sem byla mladší a blbější :lol: takže mě nic takového nenapadlo...
A proč myslíš, že je hraní za ni ztráta času?? Celkem sem si oblíbila i nekromanta, ale postupem času mi na něm začalo vadit, že ve většině případů za něj řežou jen minioni :? Nějak mě nebavilo tam jen stát a koukat jak se to kolem mě bije...Podle mě je sorcka perfektně akční postava :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Alyx dne 10.02.2009, 10:44 hod., celkem upraveno 1 x.
∆ ∞ ~ Ussta Trelao Yorn Zhah Ulu Har’luth Jal~

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Sorceress

Příspěvek od Kubis » 29.01.2009, 13:46 hod.

To je pěkný že si takhle zásadová, ale nedokážu si představit Sorc bez SF..to bych u každýho bose stravil půlku svýho života.. :lol:
Hlavně ze začátku když ještě nejsi tak silná..

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“