Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:
Re: Barbarian

Příspěvek od Gladiator91 » 20.10.2010, 09:16 hod.

Mě se conc nějak moc neosvědčil. Do ruky dostal Oath v balrog blade do druhý ruky Stormshield. Brnko sem měl Duress a zbytek si nepamatuju.
Problém byl v tom, že to šlo neskutečně pomalu což mě osobně vadilo :D ale zase docela dost vydržel :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 20.10.2010, 09:19 hod.

prave proto jsem si ho vybral, potrebuju neco "co snese par ran" :D
Kupodivu mě to stále baví..

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 20.10.2010, 15:13 hod.

Eagle_SK píše:
TiTAN píše:... a nebo nevim cim to je kolikrat do nich rezu rezu a rezu a nic a kdyz nepopojdu tak promachnu vzdycky
takze problem mezi klavesnici a zidli neni myslis jako ze nepouzivam skilly jo ? :-D :-D
Tak toto poznam, ale mne sa to stava jak s barbarom tak s paladinom! to bude asi neaka posr... chyba hry. Kliknem na monstera, drzim tlacitko kym ho nezabije ale postava iba macha zbranou a nic. musim bud zautocit na ineho monstera alebo odstupit a znovu. A ako som povedal, stava sa mi to aj s paladinom a ten je na h... nie Barbar, to je asi naj char.

Kazdý , kto nema rad barbara povie , ze je to len tupa sila, a mlati bez taktiky=ziadna zabava ... Toto vsetko je ale paladin-presnejsie Avenger!!! celu hru prejde s jednym skilom a stale tým istým tahom, Skratka staci vediet len aky velky napor udrzi jeho stit a health a podla toho postupovat dopredu. taky zealot uz musi riesit problemy s imune to physical ale to staci jeden bod do vengece a viac-menej to staci. tesladin ma podobny problem s ItL, Hammerdin ma aspon zujimavy a neobvikly skill. dalsie buildy ma nenapadaju, hram Avengera a jedine co sa mi na nom lubi je aura conviction v kombináci s dvoma kuzelnicami(fire,lightnig napr) ale to sa da nahradit realmovym runovym slovom Infinity. a fanatizmus je tiez super.
ale taky berserker pokial neda vsetko na jednu ranu tak musi hrat sakra opatrne s 0 def. nema ziadny leach a bez toho sa velmi zle funguje. jedina vyhoda je malo imune to magic, co je nic moc. ostatne buildy (WW,frenzy,conc.) maju rovnaky problem ako zealot, ale oni to musia riesit ovela menej praktickym skilom beserk(prereg skills, 0 def)



Jo presne tak ja nevim co a cim to je ale vim ze me to pekne sere :)
proto si myslim ze je barbar na h... ale jak koukam tak je to zrejme naka chyba ve hre kdyz je vlastne u dex psana sance na zasah monstra 95% tak sakra 20x za sebou promachnout nemuzu ted hraju na Nightmare a je to jeste horsi z 10 zasahu se trfim 2-3x

jinak kdyz se trefi tak to stoji za to .. ale stve me to clovek ma sani zivota na zasah nebo s manou a nic mu to neda :(

by me zajimalo jestli se ta chyba da resit

U paladina vim ze se to taky stava ale ne tolikrat a navic on machne 5x zatimco barbar 1 ...
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 20.10.2010, 16:27 hod.

tak life a mana stealing ma na vyssich obtiznostech postihy jestli se nepletu, tak to treba bude tim..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Eagle_SK
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Eagle_SK » 20.10.2010, 17:15 hod.

a niekde som cital ze na hell ma kazda prisera 50%dmg resistance, kedze life/mana-stealing sa pocita len s phisical dmg a nie elemental ani magic tak aj to moze stealing redukovat.
SP SC:
Bowazon 86 Matriarch Pinka
FrenzyBarb 88 Patriarch Psychoman
Bonemancer 81 Patriarch Mrchozrut
Berserker 81 Patriarch Prezident
Avenger 82 Patriarch Eagle
FireSorceress 88 Matriarch Dracica

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 20.10.2010, 18:01 hod.

Vorvy píše:tak life a mana stealing ma na vyssich obtiznostech postihy jestli se nepletu, tak to treba bude tim..

Tak to je jedno tady jde o to ze do nich muzu busit jak chci a trefim se malo kdy to snad postihnuty neni ne ?

a ubec dneska hru odintalovavam prestala me bavit kdyz nikoho nemuzu zabit nestiham se ani healovat a to hraju na druhou obtiznost neda se to zvladat itemi jak na Normalni obtiznost Ubec ten barbar jednou me kousne nakej malej zmrd v Prvni actu a ze 600 HP mi zbyde 50 a to mam defku kolem 600
a kamos ma s paladinem defku 300 a takovy problemy nema vydrzi dyl ja musim jen utikat a healovat
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 20.10.2010, 18:11 hod.

Trpělivost, mladíku.

Diablu se zády neotočíš. :wave:
Tady to vypadá, že máš svého barbara od počátku špatně vedeného a na vyšší obtížnosti se to projevilo v plné nahotě. Troufám si odhadnout, že se jedná o tvou první postavu a já si moc dobře pamatuju, jak vypadala ta moje první postava (ještě hůř než tvoje). Doporučuji na tuhle postavu zapomenout a hrát odznova a v té nové hře se již na spoustu věcí budeš dívat jinak, než teď. Především budeš poučen z případných chyb a taky zabrouzdáš na stránky o Diablu a přečteš si něco o vlastnostech, které jsi dosud nepovažoval za důležité nebo jsi o nich nevěděl. Dej Diablovi ještě šanci.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 21.10.2010, 10:52 hod.

Fraxinus píše:Trpělivost, mladíku.

Diablu se zády neotočíš. :wave:
Tady to vypadá, že máš svého barbara od počátku špatně vedeného a na vyšší obtížnosti se to projevilo v plné nahotě. Troufám si odhadnout, že se jedná o tvou první postavu a já si moc dobře pamatuju, jak vypadala ta moje první postava (ještě hůř než tvoje). Doporučuji na tuhle postavu zapomenout a hrát odznova a v té nové hře se již na spoustu věcí budeš dívat jinak, než teď. Především budeš poučen z případných chyb a taky zabrouzdáš na stránky o Diablu a přečteš si něco o vlastnostech, které jsi dosud nepovažoval za důležité nebo jsi o nich nevěděl. Dej Diablovi ještě šanci.

tak u barbara je tezky si vybrat na jakou Mastery se budes soustredit kdyz treba na sekery tak mece a zbytek bude lepsi

Ja si nemyslim ze bych ho spatne vedl .. je problem vtom ze se ubec netrefi tim se ani nevyleci ... i kdyz ma postich presto naky to procento z DMG je fajn kdyz se ve hre zivoty nedoplnuji ...


kdyz mam na sobe skupinu monster a trva mi mrte dobu nez je umlatim tak je to tezky ... prijdu k moboj zacnu ho rezat a jen misuju .. tak jak ho pak mam vest kdyz se do nikoho zkoro netrefim ? pokazdy chcipnu ... mam treba 250 K zlata a to je behem 5 minut v hajzlu .. jako rad bych to dohral i na Hard ale stimdle nemam sancu .. ;)
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Barbarian

Příspěvek od damagedeath » 21.10.2010, 13:09 hod.

Tak jestli hraješ tak jak píšeš, to se pak nedivím, že máš takovýho nooba :D

Pokud netrefíš, tak nehealíš a nepoškozuješ, máš problém s attack ratingem, což je zásadní problém. Barbar má skilly, které mu AR zvyšují, takže možná jít i touto cestou. Nebo změnit equip a nasadit něco, co ti přesnost zvedne.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 21.10.2010, 14:13 hod.

no presne jak rika DD.. at koukam jak koukam tak 90% combat skills zvysuji AR, takze by me zajimalo co tam mas za hlavni utocnej skill.. nejak jsem to z tvych postu nevylustil ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Gladiator91 » 21.10.2010, 18:14 hod.

Ono je hrozně těžký přiznat svojí chybu...proto je lepší říct, že barbar je postava na nic. Barbar je jeden z mála tanků, např. na BH když je místnost plná soulů nebo na pokřiky, jenom se musí umět hrát ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 21.10.2010, 18:49 hod.

sak jo, pasivni skilly po bodiku, mastery na max a to je 24 bodu.. vybrat kombo, nacpat synergie a zbytek zase do pasivnich.. na tom se snad neda ani nic zkazit, vzdyt cpu body tam kam mi to pise ne? ;)

btw. kdybych mel cas se se vsim rubat pul hodiny, tak bych si na sp zkusil aj ironbarba, ale preci jen je lepsi do party kdyz to za nej kosi nekdo jinej..
Kupodivu mě to stále baví..

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 21.10.2010, 20:08 hod.

pouzivam koncentraci .. a misuju i sni .. tak fakt nevim kam to mam hazet

dneska sem resetoval skilly hodil sem to do Swordu pouzivam dva je to lepsi i kdyz taky hodne netrefuju ale zase kdyz mlati 3 na raz a je rychlejsi tak je to podstatne lepsi .;..
ale s obourucake sekerou nebo kladivvem neni moc dobrej ...

je to bud ma chyba nebo chyba ve hre ale abych se treba do 2 mobu ubec netrefil a musel je zabit partak tak takovou chybu snad nenesu ... mozna spise chyba chry vy zrejme hrajete na patchi 1.11 ne ? ja mam 1.13
kdyz sem hraval na 1.07 takovej problem sem nemel ..

tak zrejme v tech vyzsich verzich je jinak delanej vypocet pro trefeni ... jinak si to vysvetlit neumim ale kamosi si taky stezujou s paladinama pokud se nemylim tak rikali neco o tom ze ma skill ze mlati do 5 zaroven tak tam to poznat tolik neni ale kdyz rezou do jednoho tak taky narikaj ... takze u nas urco velka chyba neni :-P

priznavam sme lamici hrajem to pro zabavu ve volnym case .. ale kdyz clovek jen umira tak to nasere
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 21.10.2010, 21:08 hod.

concentrate barbar se dvema swordama naraz? :shock: .. no conc. je predevsim tank na preziti, ne na dmg, tzn ze potrebujes stit na block, s def bonusem z concentrate by te meli hodne tezko trefovat.. paklize mas i tak problemy, pouzij offensive merce z druheho aktu Normal/hell kterej ma auru blessed aim..

a naopak, vyssi patche spis hru usnadnujou.. ;)
Kupodivu mě to stále baví..

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 22.10.2010, 17:16 hod.

Vorvy píše:concentrate barbar se dvema swordama naraz? :shock: .. no conc. je predevsim tank na preziti, ne na dmg, tzn ze potrebujes stit na block, s def bonusem z concentrate by te meli hodne tezko trefovat.. paklize mas i tak problemy, pouzij offensive merce z druheho aktu Normal/hell kterej ma auru blessed aim..

a naopak, vyssi patche spis hru usnadnujou.. ;)
spatne sem se asi vyjadril nebo si me nepochopil
2swordy sem zacel pozivat po resetovani skillu ktery pouzivam stim skile pro rychlejsi atk speed a zasah

Concetraci jsem pouzival u sekery

ted to kombinuju s Def skillam a na utok i stim pokrikem .. je to o neco lepsi kdyz misto do 1 se trefi aspon do 3 ale stejne porad misuje

zkousel sem i Item editor navolil sem tam vse na max a bylo to stejny ..
Tak fakt nevim cim to je .. mozna je to naka chyba hry ...
Protoze kdyz ma zasah do moba 95% tak se me nemuze stat abych se do nej 10x za sebou netrefil vzdy musim popojit a pak se uz trefim
bude tam asi naky spatny vypocet vnecem
Nejcasteji to je pri hre po TPC/IP tam to i nak divne vyuziva CPU po 2 hodinovem hrani prijde jako lag a kdyz je vice monster hra se zacne sekat ..
takze se priklanim na nejakou chybu hry ...
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
Eagle_SK
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od Eagle_SK » 22.10.2010, 18:48 hod.

TiTAN píše:...Protoze kdyz ma zasah do moba 95% tak se me nemuze stat abych se do nej 10x za sebou netrefil vzdy musim popojit a pak se uz trefim
bude tam asi naky spatny vypocet vnecem
Nejcasteji to je pri hre po TPC/IP ...
Ty to píšeš ako keby sa ti to stavalo pri každej druhej príšere. Mne sa to stáva len občas, a pokial si spomínam tiež to bolo vačšinou na TCP/IP. Na tuto chybu sa skratka vybodni- to nevyriešiš a nedeje sa zas tak často.
SP SC:
Bowazon 86 Matriarch Pinka
FrenzyBarb 88 Patriarch Psychoman
Bonemancer 81 Patriarch Mrchozrut
Berserker 81 Patriarch Prezident
Avenger 82 Patriarch Eagle
FireSorceress 88 Matriarch Dracica

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 22.10.2010, 21:48 hod.

Eagle_SK píše:
TiTAN píše:...Protoze kdyz ma zasah do moba 95% tak se me nemuze stat abych se do nej 10x za sebou netrefil vzdy musim popojit a pak se uz trefim
bude tam asi naky spatny vypocet vnecem
Nejcasteji to je pri hre po TPC/IP ...
Ty to píšeš ako keby sa ti to stavalo pri každej druhej príšere. Mne sa to stáva len občas, a pokial si spomínam tiež to bolo vačšinou na TCP/IP. Na tuto chybu sa skratka vybodni- to nevyriešiš a nedeje sa zas tak často.
Prave ze tak to je deje se to u kazde druhe jak rikas ... kdyby to bylo jen obcas mavnu nad tim rukou ale kdyz je to furt ??? ... .
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 23.10.2010, 07:48 hod.

Tak ať hostuje někdo jiný ;)
Nebo zkus o krok od nepřítele odběhnout a pak se k němu vrať.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

TiTAN
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Trutnov-Hostinne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od TiTAN » 23.10.2010, 12:32 hod.

Fraxinus píše:Tak ať hostuje někdo jiný ;)
Nebo zkus o krok od nepřítele odběhnout a pak se k němu vrať.
Ono je to vice mene jedno misujou vsichni ale ne zas tak tolik ..

a to stim obihanim nebo o krok zpet delam jinac bych se ubec netrefil
ja budu reinstalovat Wokna tak uvidim podle me bude naka chyba ve vypocte ze to nak spatne komunikuje se systemem ... tak se pak uvidi .. a nebo to proste na Win7 64bitech neni az tak kompatibilni protoze hraju a zniceho nic mam Predator Vision :-P
(Barvy)
TiTAN The Barbarian :-P

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 23.10.2010, 14:27 hod.

Jestli to dělá chyby ve výpočtech, řekl bych, že to nebude ani Diablem, ani Windowsama.

A ty barvy se tu už řešily mnohokrát. Spustil jsi ve složce diablo ten vidtest? Ten by ti měl Diablo správně nakonfigurovat.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“