Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 04.10.2008, 00:31 hod.

Diky moc...Takze desynch si muzu snadno vyzkouset, zkusim vsechny varianty, ktere jsi popsal a uvidim...Koneckoncu, neni nad vlastni zkusenost...

Co se tyce vysvetleni dmg order, tak za to jsem Ti NESMIRNE vdecny, protoze konecne mi nekdo udelal poradek v tom chaosu, co se aplikuje jako prvni/druhe/atd...Ja treba dodnes zil v domneni, ze absorby se aplikuji jeste pred resisty a ze dmg red by... a dmg red % ve stejnem okamziku...Dost veci mi ted dava vetsi smysl, takze jeste jednou dik za vysvetleni...

K te sekci o FE bugu - z osobni zkusenosti vim, ze byl v 1.10 smrtici (obzvlast Ancienti byli fakt kamosi), vsude (tedy hlavne na d2.net :-)) bylo probirano, ze v Hell byl od 1.11 omezen, ale bohuzel v NM zustava nezmeneny, jenom jsem netusil, jak moc to muze bolet...S temi 8000hp na charmech si asi myslel na charech, s lvl 50 BO a Oak sagem, nikdy bych nerekl, ze je neco takoveho mozne, ale pokud se ta dmg bugne a pocita za frame, tak je to urcite mozny...

Jeste jednou dik za info :wink:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 06.10.2008, 14:53 hod.

cipisek píše:
Matysek píše:
Servirovat informace pod nos bez samostane snahy delat nebudu. Resi naprosto trivialni otazky, ktere lze vyresit za 4 sekundy v google.com.
Na seriozni otazku pripadne vysvetleni jsem odpovedel pokazde a myslim, ze i korektnim a pochopitelnym zpusobem.
Me jen tak trochu rozhodil ten tvuj vysmech - taky to muzou byt male decka, ktere proste nejsou schopne si to najit a uz to ze se prisli poptat na foru je vrchol jejich umeni:) nerikam, ze jim to mame hned rict, ale treba poradit kde a jak to najit, at se uci...

Kazdopadne jsi minimalne timto prispevkem ukazal, ze skutecne umis dobre a korektne poradit, takze se omlouvam.
Ja osobne si Matyska vazim...Tedy ne, ze bych ho znal nejak dobre, presto uz od dob DD vim, ze je schopen a ochoten dobre a cilene poradit, jen je potreba polozit tu spravnou otazku...

Coz me privadi k myslence...

@Matysek:Jestli si dobre vzpominam, psal jsi ve sve Zerk Guide, ze pouzivas /pouzivals Full ED Stonecrushera, muzu vedet proc?Me ta zbran prijde pomala, nema zadne IAS, no, proste mi pro Zerkera nesedi...Ale mozna jsem neco prehlid...Mam jeden Stormlash, tak pokud bych nekdy delal 1h Zerk barba, asi bych pouzil radsi ten...

Matysek
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysek » 06.10.2008, 18:28 hod.

cipisek ... neni treba se omlouvat. Proste uz jsem toho za tu dobu slysel tolik, ze bez otazky se jen pousmeji ve snaze nakopnout ke snaze hledat. Jiny uz nebudu.

RIP
Protoze jsem dlouhou dobu Stormlashe nemel, jinak nepochybuj, bezkonkurencni a snadna weapon. Ja to tam myslim i psal, stejne jako ze jsem liny vylepsovat vybavicku. Proste mi to stacilo, nicmene pozdeji nosil Stormlashe a upravil jsem i ias u serku, respektive jsem ji vyhnal co to slo.

P.S.: Absolutni slabina Legendary malletu v porovnani s konkurenci (nepocitejme vzhled a nesehnatelne rare) patri do range, pouze 1, tzn musis az k telu, nicmene to az tak nevadilo, hlavne byla sranda v parte, o tom to cele bylo na hc. Take neni dobre psat hned to nej, proste jsem napsal jen nastin buildu, ne guide, kde bych pitval do detailu zbrane (neuverejneny pvp bon mel 2400 stran A4, kde bylo rozpitvano i hitovani, pomery veci, zbrani, prumery hitu apod.).

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od t0x1c » 06.10.2008, 20:19 hod.


cipisek ... neni treba se omlouvat. Proste uz jsem toho za tu dobu slysel tolik, ze bez otazky se jen pousmeji ve snaze nakopnout ke snaze hledat. Jiny uz nebudu.
náražíš na tohle?
Az se budu chtit zase od srdce zasmat, prectu si dalsi strany ........ stacila mi prvni a neudrzel jsem smich.
Obrázek
The OwnAge!

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 07.10.2008, 06:31 hod.

Matysek píše:cipisek ... neni treba se omlouvat. Proste uz jsem toho za tu dobu slysel tolik, ze bez otazky se jen pousmeji ve snaze nakopnout ke snaze hledat. Jiny uz nebudu.

RIP
Protoze jsem dlouhou dobu Stormlashe nemel, jinak nepochybuj, bezkonkurencni a snadna weapon. Ja to tam myslim i psal, stejne jako ze jsem liny vylepsovat vybavicku. Proste mi to stacilo, nicmene pozdeji nosil Stormlashe a upravil jsem i ias u serku, respektive jsem ji vyhnal co to slo.

P.S.: Absolutni slabina Legendary malletu v porovnani s konkurenci (nepocitejme vzhled a nesehnatelne rare) patri do range, pouze 1, tzn musis az k telu, nicmene to az tak nevadilo, hlavne byla sranda v parte, o tom to cele bylo na hc. Take neni dobre psat hned to nej, proste jsem napsal jen nastin buildu, ne guide, kde bych pitval do detailu zbrane (neuverejneny pvp bon mel 2400 stran A4, kde bylo rozpitvano i hitovani, pomery veci, zbrani, prumery hitu apod.).
Jo, chapu...Cetl jsem ten thread (kdyz to nebudu nazyvat guide) uz pred nejakou dobou, dnes po dlouhe dobe zase a opravdu jsi tam psal, ze Stormlash je idealni zbran a ze jsi liny upravovat equip...

2400 stran textu?Tak to barb je opravdu Tvuj oblibenej char :-))) Mimochodem, kdyz uz mluvime o te nesehnatelnosti, nebyl by nejlepsi nejaky 1.07 craft?Ty zbrane tam mohly mit silene mody, az 500%ED jestli se pamatuju, jen moznost vytvoreni neceho takoveho je mozna nizsi nez u tech rare...A draha :-)

Edit:Chlapi, nevim, na co reagoval Matysek konkretne, presto se na jednu stranu clovek nemuze divit...Naprosta vetsina lidi radeji poklada porad stejne otazky nez aby se snazili najit si odpoved sami, mnohdy to postrada hlavu i patu...Donekonecna odpovidat na to same asi cloveka otravi...

Tedy, kazdy nekdy nejak zacinal, presto si myslim, ze zkusit si najit informace sam cloveka nauci mnohem vic (ehmm, ja jsem obcas presto nepoucitelny :-))))

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 07.10.2008, 15:00 hod.

Mno, me vedomosti o D2 a tudiz me sebevedomi taky dostaly dneska slusnou ranu...Doted jsem si totiz myslel, ze nejde pomoci Barbovy mastery synergizovat whirl (nebo jiny utok), pokud jako zbran pouziva Ribcracker...Jako obvykle, tragicky jsem se mylil...Jen je mi divne, ze mi to zbastil i Rakii, kdyz jsme se bavili o IK versus Unique setup :-)

Matysek
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysek » 09.10.2008, 08:12 hod.

Synergie je něco jiného. Synerigií se rozumí vzájemná aktivní vazba, nikoliv pasivní vlastnost aplikovatelná na libovolný skill, případně i ranged/normal attack.

Pokud uvažuje člověk o podrobné guide, musí uvažovat na itemizací, skilly a různými poměry. Aby mohl své tvrzení potrvdit a ukázat na nějakých grafech musíte vymyslet a porovnat xxxx setupů a vyzkoušet každý proti každému nejméně na 1000 hitu, poté lze odpovědně mluvit o guide a argumentovat, proč to a nikoliv ono. Závěrem lze odvodit, že Enigma se jeví jako "špatné" armor, ale lepší se těžko shání. Stejně jako je poměr síly hp ku vybavení(all round) apod. No bylo to roční zkoumání a budeme-li zkoušet teoreticky nejlepší možné setupy, pak tohle ořezovátko bude hodně hodně drahá sranda, nicméně hodnoty, které dosahuje jsou astronomické.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 10.10.2008, 19:06 hod.

Matysek píše:Synergie je něco jiného. Synerigií se rozumí vzájemná aktivní vazba, nikoliv pasivní vlastnost aplikovatelná na libovolný skill, případně i ranged/normal attack.
Ano, to je pravda, spatne jsem tu vetu formuloval...Nejedna se o synergii jako takovou, ale o pasivni bonus...Ja jen, ze jsem nevedel, ze se ten bonus da aplikovat takovymto zpusobem...
Pokud uvažuje člověk o podrobné guide, musí uvažovat na itemizací, skilly a různými poměry. Aby mohl své tvrzení potrvdit a ukázat na nějakých grafech musíte vymyslet a porovnat xxxx setupů a vyzkoušet každý proti každému nejméně na 1000 hitu, poté lze odpovědně mluvit o guide a argumentovat, proč to a nikoliv ono. Závěrem lze odvodit, že Enigma se jeví jako "špatné" armor, ale lepší se těžko shání. Stejně jako je poměr síly hp ku vybavení(all round) apod. No bylo to roční zkoumání a budeme-li zkoušet teoreticky nejlepší možné setupy, pak tohle ořezovátko bude hodně hodně drahá sranda, nicméně hodnoty, které dosahuje jsou astronomické.
Nikdy jsem necetl/nevidel guide, ktera by se byt jen vzdalene blizila tomu, co jsi popisoval...Spis uz se to blizi vedeckemu pojednani :-) Ale chapu alespon fakt, ze cim vetsi mnozstvi dat, tim presnejsi zavery se daji odvozovat...Tedy doufam, ze ted jsem to pro jednou formuloval spravne :-)

Matysek
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Barbarian

Příspěvek od Matysek » 10.10.2008, 20:52 hod.

To by také nikdo nečetl, užral by se nudou, kromě toho určení je maximálně pro někoho, kdo musí mí absolutně všechny informace. Bezproblémová a plnohodnotná guide se nechá napsat na pár stran maximálně.

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Barbarian

Příspěvek od AJey » 04.12.2008, 13:02 hod.

Kdo si to muze dovolit a na realmu to jde sehnat pomerne levne asi by mel jit do : eth colossus blade 6x socked a dat rw botd {breath of the dying}. tim na one hand dostanes pri trose stesti 190*499. pak by nebyla spatna volba nejaky rare legendary mallet nebo vymazleny uniq schaefers hammer.
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Barbarian

Příspěvek od AJey » 04.12.2008, 14:49 hod.

No sword je dobry kompromis mezi rychlosti a dosahem,jak ktery. ja osobne kdyz nemam shafers jdu do mecu.
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Barbarian

Příspěvek od AJey » 04.12.2008, 18:31 hod.

obouruc je botd jako vysitej. ale kdo na to ma ze? hammer z ik? sou daleko lepsi. ale vse je otazkou hledani a stesti. osobne bych ale conc nejel ale kdyz uz tak obouruc palici at vyuzijes tu def. priblizit se shieldem a pak prepnout na dvojak. asi...
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Barbarian

Příspěvek od AJey » 21.01.2009, 21:51 hod.

Neda se rict ze v Diablu at se to tyka skillu nebo itemu je neco lepsi. Spis je to otazka jak to umis hrat a jaky build mas rad. Hrat dobre a jeste se u toho kralovsky bavit jde se vsim. opravdu hodne zalezi na buildu ale je pravda ze axe sou asi nejmin oblibene.
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Barbarian

Příspěvek od Drakesis » 22.01.2009, 01:28 hod.

Mistrovstvi sekyry pouzijes hlavne na pvp, tam grief jedine do sekyry :).

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Barbarian

Příspěvek od AJey » 22.01.2009, 16:20 hod.

na singlu sem pro swords :-)
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Barbarian

Příspěvek od Drakesis » 23.01.2009, 15:28 hod.

Tak to ja jsem na singlu cekal a setril si 20 bodiku az mi padne naka ta zbran. Pak vypadla Bonehew :D a tak jsem vse nandal to Polearm, a cekem si to daval. Zarazil jsem se az pred Diablem na Hell, kde jsem totalne rezignoval na IM od Oblivions.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Barbarian

Příspěvek od Lord_Sp » 23.01.2009, 18:21 hod.

:-D to asi všichny kdo jedou na blizko :-D ... treba pak zvolit bezbolestnejší alternativu :-D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Barbarian

Příspěvek od Drakesis » 27.01.2009, 12:26 hod.

Toto byl celkem chaoticky build, takova testovacka... Mel jsem body ve WW, Mastery Polearmu, Bo ale taky i ve Frenzy :D.. holt podle zbrani, co jsem mel. Ale jako Zerk stavenej nebyl, spis jsem pouzival conc. (samozrejme bod v Zerku nutnost :) )

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Barbarian

Příspěvek od AJey » 27.01.2009, 13:52 hod.

doporucu ju ti spise Tesladina nez frenzy barba. ten je rekl bych pro zkusenejsi hrace a hlavne je dost o vecech. nejake to info Frenzy barbar od Grimborn (1.10) nebo Frenzy barb od A.Jey(1.09) a diskuse. Muzes zkusit hrat muj oblibeny ale malo pouzivany leape barb. Na singlu je naprosto skvely! hraval sem ho na HC. ma skvele moznosti a ohromujici dmg :wink:
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Barbarian

Příspěvek od Drakesis » 27.01.2009, 20:34 hod.

Ne zeby nebyl silnej, ale jestli mas naladu mlatit naky fidlatkem 5 minut do kazdy potvory... Tak to klidne skus. Hell ti ukaze :)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“