Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Příspěvek od Marast » 04.12.2007, 14:32 hod.

No! Obiwane myslim, ze z toho myho pohledu zacina docela prituhovat uz v pekle na nightmare. S urovni 37 jsi tak skoncil zakladni obtiznost, ale uz nightmare ukazuje velkou slabinu druidu a to jsou odolnosti na elementy... Nezbyva mi nic jineho nez ti poprat asi hodne stesti v dalsich fazich a necht te priroda ochranuje...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 04.12.2007, 15:37 hod.

obstarej si maxlý rezy.. naky dmg redukci atd.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 05.12.2007, 19:36 hod.

no pokud nejed fakt pefekt dudu, tak se vzdy tech 100 sily hodi at uz si jakakolik postava.. ja teda dopprurucuju tech 103... myslim ze tolik potrebuje archon

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 06.12.2007, 14:55 hod.

Ja jsem jen pro Barby a pro ně budu vždycky :) Mě totiž jiný char ještě kromě paladina nebavi. Ja jsem jen pro melee...jako neříkam, že je druid špatnej , ale jen pokud ma Shapeshifting jinak mě fakt nebere

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 06.12.2007, 15:11 hod.

jj melee ale iron maiden uz to poresi :D

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 07.12.2007, 00:11 hod.

Mě im nedělá problémy ;) Jakto? Jednoduše nelezu tam, kde jí ty hajzlove dávaj :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Příspěvek od Marast » 07.12.2007, 12:19 hod.

Nevim nevim Krolthe!! Te kletbe se nevyhnes ani kdyby sis to pral od tech Magů ze Svatyne pod stromkem...

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Příspěvek od Lord_Sp » 07.12.2007, 18:08 hod.

jj to sou svine ... je nepríjemný ked nekomu deláš prútah na normály alebo NM a oni to tam hodej a ty si jenom zbytečne strapníš :D

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 07.12.2007, 22:53 hod.

Marast píše:Nevim nevim Krolthe!! Te kletbe se nevyhnes ani kdyby sis to pral od tech Magů ze Svatyne pod stromkem...
Tj ale jsou jen dve mista kde ty hajzlove jsou....tak proto tam nelezu....treba rush atd tak jsem to nemyslel ...to je jasny ze tam ji dostanu i kdybych se vyhybal jak chci....ale to je prave to ze tam nelezu radsi vubec :) a kdyz se chodi bh kde jsou taky obcas tak to stejnak vetsinou porti sosa takze tam taky nemusim lezt :)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 10.12.2007, 16:12 hod.

pekny je kdyz sou primo u thornu naky ti oblivioni... ty je killnes a druha vlna je zas ozivi, ty si bojujes a rikas si :ok tak ted uz jen expy, a najednou tradaaa, unravler da revive typkovi se povede IM a je to good deexp :D

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Příspěvek od Marast » 11.12.2007, 20:32 hod.

Dark Drake píše:pekny je kdyz sou primo u thornu naky ti oblivioni... ty je killnes a druha vlna je zas ozivi, ty si bojujes a rikas si :ok tak ted uz jen expy, a najednou tradaaa, unravler da revive typkovi se povede IM a je to good deexp :D
Hraju jenom hardcore, tudiz takovy oblasti jako je Trun Zkazy ci Svatyne..., prochazim jenom tehdy pokud jsem dostatecne odpocinutej a mam promyslenou taktiku jak zabijet... Rozhodne to v mym pripade nejsou oblasti kde bych hledal artefakty nebo se jinak zlepsoval...
Mimochodem ted uz me s druidem ceka konecne obtiznost Hell a uz ted mam obavy z ohne a blesku...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: :twisted:

Příspěvek od Drakesis » 13.12.2007, 15:11 hod.

Thrall píše:Dobrý skill u druida jsou pukliny! 20LV má dobrou účinost!
mno kdyz maxnes i sinergy a k tomu naky good veci (earthshifter, ravenlore a hafec facetu) tak je to fakt kiler, jen nemam tad itf ;)

Uživatelský avatar
aQabl8
Fallen Shaman
Příspěvky:75
Bydliště:Praha 18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aQabl8 » 13.12.2007, 16:02 hod.

jo a pak ses na hell rip.. :lol: jeden cas sem skousel fire druida..klasickej bowler. a na hell sem si moc neskrtal.. a gear sem mel dobrej.. ale jako normal a NM je s nim ez..
Obrázek

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 14.12.2007, 18:53 hod.

aQuabl8: no ja se moc o ty itf stara nemusim, pac to vzdy da parta, ale stejne to nastwe, kdyz musim jentak stat a blbe cumet :D

Uživatelský avatar
Krtek
Quill Rat
Příspěvky:5
Bydliště:Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek » 09.01.2008, 14:15 hod.

já dohral diablo za všechny postavy krom amazonky..to je fakt lamka :roll: neumim to za ni hrat....a co se týče druida...tak jsem měl myslim 3 ...jeden byl ten mix..bo jsem zkoušel co umí....a stíhal jsem jak s přeměnama tak s živlama atd..prostě je to bojovej mág. tak je to stavěnej...akorat si člověk vždycky musel rozmyslet jestli dá body do many nebo do síly..to je to kouzlo na něm...že to není enem mana a život jak u necra..ale jsou to všechny atributy...u barba to je zase síla vitalita...atd...doufám,že mě chápete :) ten druhej byl pak čistě živly...to jsem dělal vítr...a taky se to chytlo..a ten 3. to jsem si jel bručounka..tam mi akorat vadilo, že je bil pomálu :lol: jinak život a dmg velky...spokojenost.. :P

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Příspěvek od Marast » 10.01.2008, 21:12 hod.

Druid zamerenej na medvedodlaka si probiji pomalicku cestu na hell... Ted vsak nehraju... Z mnoha důvodu jsem ted vubec prestal hrat... Pozitivni vec je ze jako HC postava je porad na zivu... Cain ceka na vysvobozeni, ale nakou dobu si holt pocka...

DESTROI!ER
Quill Rat
Příspěvky:30
Bydliště:Budějce

Příspěvek od DESTROI!ER » 10.01.2008, 22:11 hod.

:) heh Maraste ted hraju taky HC druida premenujiciho se v medveda :twisted:
uz aby sel ten hellgate hraju ted single 1.07 :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Krtek
Quill Rat
Příspěvky:5
Bydliště:Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek » 11.01.2008, 07:30 hod.

Dark Drake píše:no pokud nejed fakt pefekt dudu, tak se vzdy tech 100 sily hodi at uz si jakakolik postava.. ja teda dopprurucuju tech 103... myslim ze tolik potrebuje archon
máš pravdu...dokonce aji já s Grimmem jsem musel naplacat o 3 lvly víc do síly než jsem původně plánoval..našel jsem totiž dobrej květák, kerej potřeboval 115 síly..a většinou mi tu sílu přidávali věci... :?

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Příspěvek od Lord_Sp » 14.01.2008, 20:03 hod.

ja sem ho jednou mnel ... celkem piekný dmg :) ... len to má jedinú nevíhodu že to létá kam chce :D ...

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Příspěvek od Lord_Sp » 18.01.2008, 17:45 hod.

... vlastne je dobrá celá ta synergie :)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“