Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 26.09.2013, 13:44 hod.

ty první příspšvky nesmíš brát vůbec v úvahu. Se koukni jakej je u nich datum. V tý době nefrčely buildy tak promakaný jako teď a hlavně powergaming nefrčel takřka vůbec...D2 se hrálo jinak a spoustu buildů a skillů co bylo v tý době odsuzováno dnes patří mezi TOP...

Stejně tak si pamatuju jak se kdysi odsuzovaly pasti že jsou salbý a nanic a přitom je light trapa dalo by se říct jeden z nejsilnějších a nejsoběstačnějších buildů co to ruší na pl8 jak masově tak vs boss...

v tý době se prostě na spoustu věcí nahlíželo naprosto jinak a lidi nebyli zdaleka tak zkušení jako dnes...;-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.09.2013, 14:03 hod.

Velkou roli v tom hrajou také synergie, které tenkrát vůbec nebyly, takže potkat třeba Frozen Orb + Fire Wall Sosu bylo normální. Defacto co novej patch, to jiná hra.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Amazon

Příspěvek od AlterEgo » 26.09.2013, 14:40 hod.

Attia píše:ty první příspšvky nesmíš brát vůbec v úvahu. Se koukni jakej je u nich datum. V tý době nefrčely buildy tak promakaný jako teď a hlavně powergaming nefrčel takřka vůbec...D2 se hrálo jinak a spoustu buildů a skillů co bylo v tý době odsuzováno dnes patří mezi TOP...

Stejně tak si pamatuju jak se kdysi odsuzovaly pasti že jsou salbý a nanic a přitom je light trapa dalo by se říct jeden z nejsilnějších a nejsoběstačnějších buildů co to ruší na pl8 jak masově tak vs boss...

v tý době se prostě na spoustu věcí nahlíželo naprosto jinak a lidi nebyli zdaleka tak zkušení jako dnes...;-)
Buildy byly promakane vzdy, ale menilo se to podle toho jak co kde upravoval patch, ze treba pridal nejake nove runewordy na kterych se dal poskladat novy build, pridaly se synergie, do nekterych lokaci nejake imunity u mobu, ktere tam drivy nebyly atd. Proto co je top v soucasne podobe hry, tak v rannych verzich hry bylo uplne nepouzitelne apod.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Amazon

Příspěvek od Maarshjaz » 05.07.2014, 17:11 hod.

Kluci poraďte, kde si mám nafarmit v singlu výbavičku na javu, mám random rare itemy co jsem nadropoval s klukama ale každý si šel svou cestou a já si jedu solo.
Potřeboval bych titanky, shako, raven ring, případně skillery.
Hlavně mi poraďte, jak sundám ty imuní mizery, jsem ve třetím aktu a nepohnu se, celý třetí akt je imune light, hůlkou je nesrazím a teleportační hůl je pomalá.
Hraju hc, takže portování jsem vzdal při téměř instakillu, kdy jsem se portnul přes zeď, kde čekaly might luky.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.07.2014, 17:37 hod.

Maarshjaz: Tady kdysi radil Hrus, jak zhruba na Javazon. Něco málo je i stránku před a stránku za tímto příspěvkem.

Jinak Titany a Raven se dá získat z NM Mefa. Shako na NM z Baala nebo na Hell mají pěkné šance Mef a Andy. U Javy ale nejvíc pomáhá Infinity na mercovi :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 05.07.2014, 19:03 hod.

A skillery v LK či v kravíně :)

Imunne obejít. Sice je to dost o ústa, zvlášť v tom třetím aktu, ale dá se to. Teda aspoň mně se to podařilo :D
HC grál: 537/516 (-21)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Amazon

Příspěvek od Xenter » 12.07.2014, 11:34 hod.

Ahoj, HC nakonec začnu s Amazonkou, počítám že s ní by to mělo jít dohrát slušně a i se dá něco porunovat.

Měl bych dotaz co se týče Javazon - jestli je dobrá volba u ní hodit alespoň bod do Valkýry a zbytek nabrat přes + All Skills a nebo tam dát víc, případně se mi ještě líbila Cold Ama, o které psal Dark_Deamon. Takže se rozhoduju mezi těmahle dvěma.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 11:58 hod.

Myslím, že u Javy není zapotřebí Valky. U ní bohatě stačí merc z A2 - Holy Freeze. Ona je solidní killer. To pravý vraždění ale přichází, když máš na mercovi RW Infinity :)
Cold Ama je hodně defensivní build. K ní určitě max Valku a Might Merca. Akorát u bossů je to s ní na dlouho.

Dá se hrát i Cold/Fire nebo Cold/Strafe.

Jinak jako první char na runování a hledání itemů bych asi bral Blizz Sosu. Jedinej problém při postupu hrou bude mít asi jen v A2 - Viper Temple (chodí se tam pro amulet kvůli Horadric Staff). Jinak s Blizz pak můžeš na spoustu míst: LK, Mef, Pindl, Ancient Tunnels a díky Cold Mastery, který monstrům snižuje cold resist udoláš i über Diabla => Annihilus. Hlavní výhodou je bez debat Teleport, díky kterýmu se Sosa stává nejefektivnější postavou na runování.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Amazon

Příspěvek od Xenter » 12.07.2014, 12:12 hod.

Díky za rychlou odpověď.

Začnu s tou Blizzkou a uvidíme - k ní počítám asi nejlépe Might merce a jakmile něco pohledám zkusím i další chary.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 12:47 hod.

Tak Might...já k ní třeba brával Holy Freeze merca pro ještě větší klid :) Cold immune jsem prostě obcházel, když šlo o průlez hrou.
Jinak HF merc proto, protože jsem ne jednou v LK potkal extra fast + might + cursed leapery. To zmražení od merca, který ti dá tak 1s navíc může zachránit triko, protože člověk na takovej fofr většinou zaregovat nestihne.
Ale hrát to můžeš jak s tím, tak tím...už jen záleží na člověku :)

Tady se hlavně snaž co nejdřív složit mercovi RW Insight, jinak tě z toho "not enought mana" při portování hrábne :D Ideálně Meditation lvl 17 :D

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 12.07.2014, 13:20 hod.

K sorckam treba vzdycky beru def merce z normalu:-D mozna je to jen dojem ale prijde mi ze nejmin umira...:-D proste nejlepsi tank. A nemuzu si pomoct ale fakt mi prijde ze kdyz vemu jakyhokoli jinyho,porad mi umira...:-D

Odesláno z mého HUAWEI Y300-0100

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 14:00 hod.

Tak defense je v D2 nejvíc přeceňovaná vlastnost. Pokud merc umírá, tak má špatnej equip buď on nebo postava nebo oba :D ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 12.07.2014, 15:05 hod.

já vím...ale i tak se toho dojmu prostě nemůžu zbavit...:-D a equipem to není...na realmu jsem měl 94 lvl blizz/fb sosu s dost slušným equipem a merc měl na sobě mylsím eth Shaftstop (PG ruby) a to měl dokonce 200%ed, na hlavě měl nonETH gazu (socket nevím) a v ruce eth CV s Insigt...def merc mi prakticky neumíral, a ustál prakticky cokoli...ale jak jsem zkusil vzít Prayer merce, nebo Might merce nebo jinyho, tak mi přišlo že chvípaly jak na běžícím pásu...:-D

říkám, pravděpodobně si to sugeruju páč vím že def nepatří mezi TOP vlastnosti v D2, ale prsotě beru na sosu vždycky Def merce z normálu páč mi prostě umírá nejmíň...:-D

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Amazon

Příspěvek od DeathHero » 12.07.2014, 16:49 hod.

@Attia To si nemyslim Ja jsem mel jenom holy freeze merce a vydrzel hodne 8-)
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 12.07.2014, 19:51 hod.

Ja vim...proto rikam ze si myslim ze to je tezka sugesce,ale proste jsem zvyklej na def merce a ti moji proste tankuji nejlip :-D teda aspon v my hre...:-D

Odesláno z mého HUAWEI Y300-0100
Naposledy upravil(a) Attia dne 13.07.2014, 00:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 12.07.2014, 19:51 hod.

smazáno...omylen double post
Naposledy upravil(a) Attia dne 13.07.2014, 00:40 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2014, 20:03 hod.

"Ti moji tankují nejlíp...."

To je aspoň řeč :D Tak nám je taky pujč, ať nám to taky tankuje skvěle :D

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Amazon

Příspěvek od Secondface » 31.08.2014, 21:19 hod.

Když jsem hrával s DD tak se nám v multáku stávalo že monstra mého nebo DDho merce ignorovali :D jednu Amu to stálo právě život když potkala bose s fast, light a fire enchant. :D merce jako by nebyl a já šel pod kytky one hit :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 01.09.2014, 16:14 hod.

Někdy se to stává, a příčina je bohužel neznámá, nicméně je možné, že došlo k nějakému vzácnému naplnění bugu, kdy se zasekne počítačka šance, koho si potvora vybere za cíl (a v Diablu funguje na stejném principu jako např. toto )
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Amazon

Příspěvek od Emperor » 13.11.2014, 10:49 hod.

zdravím všechny,

chci si odpočinout od nekra a sorcky a zkusit nový build, amu s lukem. Mám k lukům vřelý vztah (v Titan Questu moje nejoblíbenější a nejsilnější postava). Bavilo mě hrát stylem - zabít všechno dřív, než se to ke mně dostane s důrazem na plošnej efekt zabíjení. Předpokládám, že skilly jako Strafe a Multiple shot by se tomu mohly blížit s tím, že vzhledem k imunitám by se hodilo nějaké elementární poškození - třeba Freezing Arrow. Něco samozřejmě do pasivních skillů - po bodu. Jde mi o to, zda je tato kombinace účinná i na hellu.

1) Neumím se rozhodnout, co je lepší, zda MS nebo Strafe - přijde mi to stejné tudíž zbytečné maxovat obojí, ale nemám zkušenost.
2) Vyplatí se maxovat Valkýru (ne kvůli poškození, ale aby dobře tankovala)
3) Je maxování Freezing Arrow dobrá volba?
4) Jak užitečný je sklil Guided Arrow - má cenu do toho vůbec jít?
5) nějaké vaše nápady či návrhy?

Nemám s touto postavou zkušenosti, pokud jste někdo hrál ten zmíněný Titan Quest, tak možná víte, jak silnou postavu s lukem tam můžete vytvořit, ale Diablo je přece jen trochu o něčem jiném. Děkuji předem za rady a nápady.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“