Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196
Re: Paladin

Příspěvek od ihatemylifep » 30.07.2014, 20:29 hod.

To jsem si myslel taky .. ale championy a bosse prostě někdy neudeří 5x jako by měl ,ale jen jednou.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.07.2014, 20:42 hod.

Aha toto. Problém totiž je, že každá zbraň má určitej dosah (Rangeadder) a pokud sekneš jen 1x, tak jseš od monstra jednoduše moc daleko :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 31.07.2014, 09:08 hod.

Další věc je ta, že šampioni mají obvykle celkem vysokou defense, možná jsi je mohl i "trefit", jenom ti uhnuli.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Paladin

Příspěvek od ihatemylifep » 03.08.2014, 21:09 hod.

Ahoj,hraju paladina a dost často se mi stáva,že mám grafický bug u všech aur.Je to normální? Ukazuje mi to že mám aktivní holy freeze auru i když udělám reskill a už ji dávno nemám.Damage to však nezapočíta.Stalo se vám to už?
A mám ještě jeden dotaz,vyplatí se na začátku Nightmare udělat Holy Thunder RW? :wave:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 04.08.2014, 08:17 hod.

otázka spíš je co je normální ? :D

a nebuď si tak jistej že to dmg se nepočítá >:D >:D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2014, 12:21 hod.

ihatemylifep: Za všechno můžou PlugY :D Je to jen grafickej bug. Když třeba nosíš Freeze auru a pak ju změníš na Shock, tak se ti pod nohama sice budou motat obě, ale aktivní bude jen ta, kterou budeš mít jakoby na pravým myšítku :) Schválně si všimni, že nezmrazíš ani tužku :D

Jednoduchej příklad: Hoď si Conviction na max, pak ju vyresetuj a dej si nějakou jinou auru jako aktivní. Pod nohama budeš mít furt konvu i tu novou, ale když vyběhneš ven, tak pod monstrama konva nebude.

Co se týče Holy Thunder...záleží, co jedeš za skilly. Páč to RW nemá IAS. Takže otázka spíš zní, jestli ti chybí dmg nebo IAS ;) Podle toho bych se rozhodnul.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Paladin

Příspěvek od ihatemylifep » 04.08.2014, 13:14 hod.

Máš pravdu,jak jsem už psal,ta holy freeze aura nemrazí všechno okolo ani nepřidáva dmg takže ..když založím novou hru tak se to samo napraví vždycky..ale nevěděl jsem že to dělá plugy..

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Paladin

Příspěvek od ihatemylifep » 10.08.2014, 13:08 hod.

Hraju Diablo už od vydání ale toto se mi ještě nestalo. To si snad dělají pr*el s tou cenou za opravu .. kolik že to asi bude stát když použiju všechny charge golema: :OXO :OXO :OXO
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.08.2014, 13:31 hod.

Stejně jsou v D2 prachy na prd :D Aspoň je konečně na něco užitečnýho využiješ ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 10.08.2014, 17:35 hod.

Použij ral runu a flawed gem v kostce. Brnění budeš mít plně opravené a plně nabité a zadarmo....a než ho zas vyčerpáš, tak nový materiál určitě seženeš. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od siky8 » 20.09.2014, 20:12 hod.

Ahoj, potreboval by som trochu poradiť s paladinom http://youtu.be/e4KG8OxhBXk - Netuším prečo je video v takej mizernej kvalite tak sa za to ospravedlňujem

1) Merc neustále chcípa - aký mu dať equip? Moje možnosti sú ale veľmi obmedzené
2) Potrebujem zmeniť brnenie/rukavice/boty ale stále chcem zostať na max rez - po čom sa mám obzerať?
3) Ovplyvňuje Blessed Hammer FCR?

EDIT: Hrávam stále na P8 ale CS ma stojí tak 250-400k na merca :{

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 20.09.2014, 21:27 hod.

1) Z toho, co jsem viděl, tak merc není superman a bude chcípat občas i s tím nejlepším vybavením. A u Diabla nikdy nepřipusť, abys byl s mercem na stejném místě, protože na něj jeho kouzla působí několikanásobně silněji než na tebe. Nejlepší rada je, že když bude mít tendenci chcípat, prostě ustup a dej mercovi čas na regeneraci....fulky samozřejmě s sebou.

2) Na rezisty co se týče brnění asi Smoke (myslím že má 50 % rezy) - Nef, Lum. Pokud nejsi spokojený s těmito botami a rukavicemi, tak najdi nebo si udělej nějaký rare či crafty.
A být tebou tak vyměním i amulet, ideálně nějakej rare nebo crafted s +2 to Paladin skills.

3) Samozřejmě že ovlivňuje.

Btw. video má rozlišení v pořádku. Hnusné bylo jen těsně po nahrání, protože chvíli trvá, než ho youtube plně zpracuje.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od siky8 » 20.09.2014, 21:44 hod.

Tu nejde o toho Diabla z 10 runov 9 z nich Merc prežije. To vo videu je mini fail :lol: Ale strašne mu nakladajú mágovia.

Rezisty mám zatiaľ plné ale chcem si ich udržať a vymeniť equip za čo najviac itemov +all skills. Amulety mám iba +2 combat, +3defensive, +1 all... Tento si nechávam kvôli rezistom.

No ja som dúfal že kvalita bude taká ako je natočené ale ono je kvalita horšia, aj farby sú nejak nevýrazné. Inak ďakujem za odpoveď :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.09.2014, 12:12 hod.

Ono záleží, co z toho Paladina nakonec chceš mít. Jestli si jen tak v klidu zahrát a pak ho šoupnout bokem nebo s ním runovat nějkou lokaci. Jednoho takovýho bouchače najdeš zde, ale tady se jednalo o lvl 99.

Tak jako tak, Hammerdin bez Enigmy je poloviční Hammerdin. Pokud ti jde o rezy a chtěl bys z toho vytřískat ještě něco víc, tak doporučuju zahodit ten Goldskin a podívat se po tomto:

RW Chains of Honor: 2 all skills, kýbl rezů, MF a další vychyátvky
Guardian Angel: udělat socket a vložit Um nebo jewel na all rezy (max +15)
Skin of the Vipermagi: to samé co GA

Jako první bych se ale zaměřil na LK a vyběhal si tam RW Heart of the Oak do zbraně.

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od siky8 » 21.09.2014, 14:39 hod.

Chcem ho potiahnuť na 90 (už som 89) a potom uvidím. Guardiana už mám na sebe. Inak začínam zisťovať že Defiance by bol asi omnoho silnejšia volba ako HF Merc :{

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od siky8 » 23.09.2014, 20:11 hod.

Tak som ho potiahol po 90 a včera som postavu zmazal. Založil som znova s Defiance Mercom a hneď sa mi to páči viac :) Normal som prešiel ako twinked zealer pre rýchlejší postup a odteraz idem zase kladivkovať :P

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 23.09.2014, 22:55 hod.

Smazal jsi postavu lvl 90???? Jakou hraješ verzi? To už jsi neměl Respec? nebo Token?
Jinak Hammery už nehraji, ale vždy jsem se snažil o co nejvyšší break point FCR (podle mně raději FCR než "holou" dmg), takže GA bych dal mercovi, a vzal si upnutý Viper +20 FCR rukavice a vyhodil botky, a dal Gobliny kvůli CB. Mercovi na hlavu klidně Irathu a na tomhle lvl by to měl dávat. Jestli nemáš CTA, tak na switch Life Tap hůlku a nemůže chcípnout. Takže bude bojovat jen s jedem, ale to máš zase Fullky.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od siky8 » 24.09.2014, 02:24 hod.

Áno zmazal, nesedel mi merc (bol holy freeze a vymenil som ho za Defiance) a lvl 90 som dosiahol asi za 5-6 dní takže nad tým si hlavu určite nelámem :) Hrám 1.13c + plugy. Inak za dnes je to 1 -> 51lvl.. konkrétne hamer mi nepríde nejak zvlášť ťažký na levelovanie.

Ja hrám Paladina prvý krát a vlastne celkovo v Diable som stále nováčik. Inak tie breaky nevyzerajú až tak ťažko dosiahnutelné - 75% by nemal byť problém

0% 15
9% 14
18% 13
30% 12
48% 11
75% 10
125% 9

Uvidíme ako si bude počínať. Zatial ho potiahnem po lvl 93 a počkám na enigmu :D

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 25.09.2014, 21:53 hod.

125, věř mi. A i Hammer může ripnout.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od siky8 » 26.09.2014, 03:06 hod.

Zatial to vyzerá takto click, na geare som zmenil boty (war traveler) a spravil som heart of oak: click

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“