Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:
Re: Paladin

Příspěvek od Maxim » 17.10.2013, 15:43 hod.

Potřeba je dobrej štít a holy shield a budeš za vodou :P
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.10.2013, 16:59 hod.

Ferek: Jen to zkopíruju z jiné stránky, ale nechce se mi to překládat.

The Following DOES Work With Smite (not all of it displays, though):
* Bonus damage from Strength (1 str = 1% edmg)
* +Skills
* Crushing Blow (very important for ubers)
* Open Wounds (very important for ubers)
* Curses (Life Tap, Iron Maiden, etc.)
* Hit Blinds Target, Hit Freezes Target
* % Chance to cast
* Prevent Monster Heal (does not work on Prime Evils, Lesser Evils, or Ubers)
* Enhanced damage on anything but the weapon
* +Damage on weapons (Grief, Redeemer, etc.)

The Following DOES NOT Work With Smite:
* Leeching (life steal, mana steal, etc.)
* Deadly Strike / Critical Strike
* Knockback (Smite already includes it by default, though)
* Elemental damage from gear (this does not include +magic damage from items like Azurewrath)
* Elemental damage from auras
* Magic damage from Sanctuary (including Azurewrath)
* Gear/Charms that adds a set amount of damage except for those items which have the Damage +X attribute (e.g. WarTravs will *not* add damage to Smite; neither will 3/20/20 scs; but a Grief will)
* Edmg on the weapon
* Edmg to demons / undead

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 18.10.2013, 17:09 hod.

a na at speed máš kalkulátor. zadáš zbraň, IAS, WIAS, lvl fana a máš výskedek
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin

Příspěvek od DeathHero » 17.11.2013, 11:46 hod.

ahoj potrebuju poradit s vybavou pro zealota primarne bude na vymlaceni UT budou mu ty rezisty stacit ? mel jsem v planu do guilaumky vlozit toto samozrejme casem ziskam Annihilus.

EDIT: tak tohle je pribeh jako z americkeho filmu :shock: :twisted:
cestou do dark woodu
http://deathhero.rajce.idnes.cz/Frank_L ... hot167.jpg
rikal jsem si kde se asi objevi
http://deathhero.rajce.idnes.cz/Frank_L ... hot172.jpg
na P8 to bylo bez problemu
http://deathhero.rajce.idnes.cz/Frank_L ... hot173.jpg
http://deathhero.rajce.idnes.cz/Frank_L ... hot175.jpg
Naposledy upravil(a) DeathHero dne 17.11.2013, 13:22 hod., celkem upraveno 1 x.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Paladin

Příspěvek od Attia » 17.11.2013, 13:22 hod.

Do helmy bych dal UM runu...ty rezy vyuzijes mnohem vic než ten jewel...Pokud nemáš volnou UM tak bych dam hodil ORT/magic jewel hlavně na light rezy...navíc na UT je ti ten jewel nanic v helmě...ten jewel bych dal do sekery, aby jsi ty trash moby okolo se zealem sundal líp...jinak nevím jesli máš něco na druhým weapon slotu, ale spíš než death clever bych dam dal obyčejný RW Black v nějaký rychlý zbrani. To CB využiješ na UT mnohonásobně líp.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin

Příspěvek od DeathHero » 17.11.2013, 14:46 hod.

@Attia tak UMka je uz v helme co se tyce zbrane tak asi nejlepsi volbou bude RW grief v PB jinak uz mam vymaxovany sacrifice,zeal,holy shield,fanaticism kam dat dalsi bodiky napadlo me dat zbytek do blessed aim prej to funguje jako pasivka nemusi byt zapla aby dala bonus do AR.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Paladin

Příspěvek od Attia » 18.11.2013, 00:06 hod.

tak pokud máš možnost Griefu v PB tak není co řešit...je to lepší jak na trash tak na bosy hlavně kvůli rychlosti a dmg do smite...myslím teda Grief vs Death Cleaver. Jinak stále podle mě platí že je na UT lepší víc CB jak dmg...ale to už se bavíme o tom jestli ho sundáš za půl minuty nebo 25 vteřin...tam už jsou rozdíly minimální, navíc u griefu máš zaručený velký Life Leach díky masivnímu dmg...takže každej zásah to Life Tapu ti vlastně doplní full HP...

další body bych buď rval do Defiance (synergie HS = vyšší def), pokud máš/plánuješ Exile tak je to zbytečný, Def auru hodí Exile...pokud máš def merce tak je to taky zbytečný...;-) nebo bych rval zbytek do Smite = vyšší dmg, Bless aim bych se vyprd, smite AR nepotřebuje a Grief má ITD takže je to zbytečný...

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Obter!vr » 27.11.2013, 15:07 hod.

Zdravím ve spolek,

chtěl bych poprosit o pomoc. Mám rozehraného paladina, který využívá auru holy freeze a jako combat skill mám zeal. Jsem někde za countesou na NM a vypadá to následovně:

Defensive aury: tady
Offensive aury: tady
Combat skills: tady

Měl bych pár otázek:
1) Jakého merce? Zatím mám defensivního z 2. aktu normal
2) Jak pořešit dostatečný attack rating? (Max zeal nebo předměty a charmy? popř. přitvrdit na dexterity?)
3) maxovat sacrifice nebo holy shield? nebo jak pořešit poměr dmg a obrany ... mám pocit, že ikdyž mám obranu kolem 1500 a block myslím 75%, tak mi pořád berou poměrně hodně, když mě trefěj

a můžete mi napsat i nějáké zajímavé postřehy o tom jak hrát tohoto paladina aby to klapalo :-) díky
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 27.11.2013, 15:18 hod.

Já jednou taky holy freeze hrál a měl jsem odbobnej problém...

ar bych řešil právě asi na mercovi , nevím kolik ti přidá pasivní bonus za blesed aim, ale asi né dost...

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Obter!vr » 27.11.2013, 15:22 hod.

5% jestli se nepletu, možná měně.... a dávat body ještě do blesed aim tak můžu změnit build :-) ... na to už by body nebyly :) ... myslíš tedy, že bych měl vyměnit defensivního za offensivního? no nevím :-) ... ale určitě to je řešení AR :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 27.11.2013, 16:17 hod.

určitě, já došel na hell a měl jsem něco přes 2000 ar ..to je žalostně málo, jinak potom jsem maxoval zeal a moc mě to nepomohlo, je fakt že u tohohle palacha je to docela problém...bych možná zvážil jestli neudělat smitera :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.11.2013, 17:09 hod.

Pokud je problém jen s AR, tak bych zvážil Angelic kombo (ring+amulet) a k tomu třeba M'agnus rukavice. I Lava Gout by nemuseli být špatné. Merca bych vzal asi Might.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 27.11.2013, 18:05 hod.

ten problém je tak velkej že samotné ang. kombo to asi nezvládně.....takhle

ang. kombo nutnost...nebo demon limb
a k tomu bych ještě dal bleesed aim merce,

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.11.2013, 18:49 hod.

Ok...pak je možnost to vzít z té druhé strany a to ITD, popřípadě Rogue z 1.aktu.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Paladin

Příspěvek od Attia » 28.11.2013, 00:25 hod.

myslím že angelic kombo musí naprosto stačit. Pokud se bavíme o dual angelic ringu+amul. Jeden ring + amul už nemusí být výhra. Protože ale Freezedin nepotřebuje Ravenfrost ring, tak může v klidu nosit dual angelic ring. Tohle ovšem za předpokladu že jedeš se zbraní RW Vioce of Reason.

AR merc je nanic. AR mi nikdy neboostl natolik abych poznal rozdíl. Osobně bych jel buď do might merce z nm na větší psych dmg nebo nechal def merce z normálu na zvýšení def.Obrana 1500 je málo, to je skoro jako bys def neměl :-) ber to tak že plechovka paladin může mít v maximu až 50k def, a reálný normální hodnoty na hell jsou 10-20k...ale to je hell takže to máš ještě čas...

Osobě bych to řešil jak píše Dark_Deamon. Angelic kombo ale 2x ring+amul a do toho nějaký ruce. Buď ty magnusy nebo Lavagouty. Musíš ale sehnat CNBF buď na Death pásku nebo třeba Voice of Reason.

Maxoval bych určitě HS jako první a pak až zbylé body do sacrifice...jinak 1b bych dal do fana aury na bosy...(smite+fana)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Obter!vr » 28.11.2013, 08:34 hod.

....tak to asi předělám na zealota :D .....

Asi jsem měl napsal, že hraji bez přetahování věcí z jiných postav a ikdybych si snad nějáké přetahoval tak mám minimum věcí, protože mi nedávno klekl počítač (většinou když rozjedu nějáký příběh tady tak se něco po..... :-) )..... a až po nějáké době jsem se k tomu zase vrátil takže ty věci samozřejmě nemám .... ale tak na normálu jsem nikde opakované nájezdy dělat nechtěl, ale teď už se chystám :-)

zatím mám CNBF ve štítu (rhyme) .....
tak díky za rady :-) klidně si ale poslechnu i další :-) (možná spíše přečtu)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 28.11.2013, 08:49 hod.

Já tak nějak počítám že když někdo má problém v AR, tak si to tu prohledá a dojde mu že ANG kombo je nutnost ...proto to ani nepíšu, jinak k tomu je taky skvéle mít hsarus kombo , pásek boty, ale né každému vyhovuje a je fakt že tady se najde dost podstatnách věcí na místo bot a pásek...jinak já bych k tomuhle palovi dal klidně Lawbringer, ještě větší zpomalení a -50 target defense, ..aspoň já ho chtěl hrát na max slow efect u nepřátel :wave:

ještě se vrátím k tomu AR, ono je hezké mít ar, ale když nemáš něco co ti ho násobí nebo naopak tak to nebude nikdy výhra..zrovna zeal není žádnej zázrak ne?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.11.2013, 12:46 hod.

Ještě bych měl jeden tip a to sice vlastnost na helmách: x% Bonus to Attack Rating (Based on Character Level)...příklad. Můžeš zkusit vycraftovat, ale dají se sehnat i u vendorů.

Prontera\Pronteus
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Prontera\Pronteus » 14.12.2013, 14:56 hod.

Po přečtení tohoto topicu mojí nejoblíbenější postavy v Diablu II jsem došel k závěru, že rozehraju SinglePlayer HC Clerica. Velice mě zaujala a pro mě to je naprostá novinka, kterou musim vyzkoušet, proto jsem si právě teď nainstaloval Diablo II bez jakých koliv upgreatu a uploudu a nevim jaký všechny možný vychytávky pro usnadnění hry používate jak na Battle.net nebo na SP neboť se sehrou setkávam znovu po 8letech. Pouze to mam patchnuty naverzi 1.13.
A teď k věci: ještě než začnu hrát se chci zeptat na mnoho věcí ohledně buildu, neboť jak už jsem zmiňoval tak je to pro mě absolutní novinka a nikdy by mě to nenapadlo rozehrát...Moje první otázka zpočívá v runových slovech s tím jsem se setkal po prvý a chtěl bych vědět zda za těchto podmínek v jakých se moje hra Diablo II nacházi (pouzue patch 1.13) budu moci sestavit? Protože mě napadl build s RW Insight pokud jsem se správně dočetl tak by mělo dávat auru Meditation na 17lvl, ale funguje pouze ve staffce nebo polearme. Pokud se pletu tak mě prosím omluvte a místo nadáváni do lamy mě opravte :) takže by mě zajímalo pokud dám do Meditace 3 body budu mit vysledný lvl tohoto skillu 20 nebo se bude počítat pouze aura ze zbraně a nebo ze stromu? Je lepší použít štít se skillem HolyShield nebo Staffku s RW Insight a kombinací meditace a salvationem nebo cleansigem? Je riskantni použivat na HC a ještě za velice zranitelnýho clerika staffku na ukor štítu. jasně že je ale jestli ta staffka konkrétně RW Insaight kompenzuje ztrátu štítu? Zase na druhou stranu za ušetřený body z HS a aury Meditation můžu vytunit Holy bolty pomocí úžasnýho bonusu 50% dmg za bod v BlessedHammru a pár bodíku na víc by se určitě vešlo i do salvationu.Pokud bych mel Meditaci ze zbraně příčítal by se k tomu bonusovej heal ze synergie Prayer? A fungovala by aura ze zbraně zároveň s aurou ze stromu Cleansing? A sčitali by se healy který tyto aury maji ze synergie Prayer? A jak postupovat v obou případech v rozdělování skill bodů? Je lepší barbar nebo merc z druhyho aktu? Když už merc z 2.aktu tak pokud bude mít merc stejnou zbraň jako já Insight jak bude fungovat jeho Meditace a není to už zbytečný? A když už merce z 2.aktu tak might, defenze nebo holy freez?
Předem děkuji za odpovědi na základě kterých bych se mohl vesele pustit do hry :)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Paladin

Příspěvek od ihatemylifep » 14.12.2013, 15:05 hod.

RW Insight daj mercovi z 2. aktu,ty si vyber inú auru (Fanaticism best) ,merc ma svoju vlastnú auru takže takto budeš mať 3 aury aj ty aj tvoj merc,takže môžeš maxovať niečo iné.Odporúčam maxovať Zeal a Fanaticism,neskôr Holy Shield + nejaké bodíky do Vengeance ak sa dostaneš na hell.Ak poskladáš Insight a dáš ho mercovi ,nightmare budeš dávať s prstom v nose.Nech sa darí :wave:

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“