systém chození v D1

Obecně o Diablu.
Odpovědět

Hlasování: vyhovovala vám pomalá chůze vD1

Anketa končí za 30.05.2007, 11:06 hod.

Ano aspon sem si dyl zahral
1
14%
Ne byla to otrava
6
86%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
Corey # 8
Quill Rat
Příspěvky:5
Bydliště:
systém chození v D1

Příspěvek od Corey # 8 » 30.04.2007, 11:06 hod.

Mě vždy štvalo to pomalý cupitání proto sem tady vytvoril malou anketu (doufam ze se vetsina znas shodne) :D
..........Poté povstane, aby osvobodil své Bratry a znovu rozvířil plameny Hříšné Války, která opět pozná zuřivost Tří.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grammator » 30.04.2007, 12:51 hod.

nooo... dřív mi to celkem vadilo ale... když člověk chodí diagonálně tak chodí rychleji... a hellfire to řeší elegantně...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grammator » 01.05.2007, 05:15 hod.

hele :D v 16. patře sem docela rád že se můžu courat :D ale zase honit v katakombách goat archery :? :? ...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Corey # 8
Quill Rat
Příspěvky:5
Bydliště:

Příspěvek od Corey # 8 » 01.05.2007, 09:14 hod.

jo tak kozlíky ty sem vždycky honil 10 minut, myslel sem že u toho rozmlátim myš :twisted:
..........Poté povstane, aby osvobodil své Bratry a znovu rozvířil plameny Hříšné Války, která opět pozná zuřivost Tří.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grammator » 01.05.2007, 10:14 hod.

stačí se neučit jedno jednoduchý kouzlo (např firebolt/firewall)...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grammator » 19.06.2007, 21:16 hod.

messerschmit :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

a ja ja ja jaj :)

Příspěvek od grerar » 18.07.2007, 19:23 hod.

hah, sekerníci :roll: preferuji pořádný king's bastard sword of heavens v kombinaci se Stormshieldem :twisted:
Jinak pomalá chůze se dá vyřešit teleportem, a co se týče goats, opravdu kouzla typu chain lightning nejsou k zahození :lol:
Ve městě mi jen trochu hodně nevyhovuje umístění Wirta, ale i to se dá napravit Town portalem hned pod schody do Caves :wink:
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 24.07.2007, 22:53 hod.

Bohužel je však ve městě místo na nějakých 500000, což stačí zhruba na deset návštěv u Wirta :(
Jinak ten nejlevnější prsten se jmenuje Ring of the Zodiac +17 to all atributes :) Dražší jsou například Crystal Ring of the Zodiac, a tak...
Docela dobrej flip je taky v tom, že když si koupíte věc u Wirta, tak jeho cena spadne přesně 4X - Griswold ho koupí jako 4 x levnější, ale když si ten předmět necháte i do další hry (po zabití Diabla), tak jeho cena spadne zase, takže celkovej rozdíl je asi 5X nižší cena, než za jakou ji koupíte :)
Takže to bylo radosti, když jsem koupil Dragon's ring of the Heavens za 140000, no ale jeho výkupní cena kolem 19 000 mi moc nesedla, leč moc jsem toužil po King Sword of the zodiac :roll:
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 01.08.2007, 22:23 hod.

Spíš Wirt :evil:
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 11.09.2007, 18:47 hod.

Jinak co se týká chození v podzemí - bez mapy je to zajímavé, jenže pokud nechcete nic propásnout, doporučuju ji zapnout. Pohybuji se většinou tak, abych plochu patra(přibližný čtverec) procházel na jeden zátah tak, abych se nevracel na stejné místo. ideální k tomu je teleport, který překonává jak zdi, tak později i lávu. skeptici a odpůrci se jistě oklepou, ale jestliže stojím v úzké chodbě, tak se můžu odphasingovat do vedlejší místnosti. k tomu pochopotelně používám pouze svitky, tzn když ho najdu, nechám si jej pro tyto účely.
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 11.09.2007, 18:48 hod.

Jestliže jsem došel až k Diablovi, pochopitelně se před jeho zabitím vrátím do města, abych prodal nashromážděné unikátní a magické předměty. Tu postupně přicházím ke Cainovi a pak ke Griswoldovi. Když prodám všechny předměty - většinou mi zbyde kolem 500000, jdu městem k Wirtovi. než k němu dojdu vlezu do jeskyně a vyvolám v ní town portal pro rychlejší dopravu mezi wirtem a griswoldem. vykoupím wirta, což zopakuju několikrát, dokud mám alespoň 100000, pak už u něj většinou nemá cenu nakupovat, protože levnější předměty už jsou moc "slabé". zbytek peněz utratím u griswolda a úplný zbytek u Adrie za svitky a lektvary, který nezabírají místo v inventáři. pak naberu cennosti a vracím se zabít diabla.
Naposledy upravil(a) grerar dne 11.09.2007, 18:50 hod., celkem upraveno 1 x.
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 11.09.2007, 18:48 hod.

cennostmi byly původně prsteny s cenou nad 5000, tedy víc než max zlata na čtvereček. to se do toho vešly i některé zbraně se stejným omezením. jenže pak vzrostla cena za jeden čtvereček nad 10000. to už měl co dělat i ten demonspike coat za 60000. no a teď už nemám místo pro prsteny nebo amulety levnější 15000.
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
grerar
Quill Rat
Příspěvky:26
Bydliště:Letohrad - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grerar » 11.09.2007, 19:06 hod.

v té fázi mezi wirtem a griswoldem také docházelo ke koupi knih u adrie. protože jak známo warrior opravdu nemá mnoho magie, tak jsem si nashromáždil od každého druhu neseného předmětu maximální sufixy of wizardry/sorcery/brilliance. zbraň nejlépe dagger of sorcery - 2 políčka, +20m, nebo unikátní dreamflange -3 políčka, +30m - ale oba se hledají dost špatně. štít nejlépe shield of brilliance, ale buckler - 4 políčka, +15m-to je maximum pro magic u štítu. Zbroj nějaký plate of sorcery -6 políček, +20m, a helma třeba gotterdammerung - +20all, ale klidně vzhledem k jeho vzácnosti stačí helm of sorcery +20m. nejtěžší je najít 2 prsteny of wizardry +30m a amulet of wizardry +30m.
k maximu mi dnes chybí vytoužený dreamflange, druhý prsten+30 a amulet +30. takhle ztrácím celých 12
Vzhledem k této situaci mám všechna kouzla na maximu, a našestnáctou úroveň se kvůli požadovaným 255m prostě nemám šanci dostat. k této úrovni dopomůže výborný oltář enchanted shrine, případně goat shriny, nebo cauldrony se stejným účinkem :wink:
tož dost bylo múdra - Kedar Barak na tě

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: systém chození v D1

Příspěvek od Jireky » 17.04.2009, 21:14 hod.

grerar: To jsem dělal se svojí rogue. "Hele kniha! ... Sakra, mám málo magie ... *SWITCH* *SWITCH* *SWITCH* *BLIK* Super, další level kouzla!"
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: systém chození v D1

Příspěvek od delosombres » 16.05.2009, 14:16 hod.

Ty jo, to mě nikdy nenapadlo, dělat runy na Enchanted shriny. :)
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Odpovědět

Zpět na „Obecně“