Co byste chtěli od MMORPG?

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Garn » 02.08.2009, 19:29 hod.

Spíš bych se ptal jak chceš řešit gear pro elementály, draky a další "nelidské" postavy, třeba i ten obr...museli by mít úplně jiný systém itemů...tady mě napadá systém z Guild Wars nebo i částečně z Hellgate. Že by jsi to brnění rozebral, vysosal z něj ty magické prvky a následně si z těch "odřezků" vyrobil brnění pro sebe a následně ho očaroval.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Lego
Fallen Shaman
Příspěvky:72

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Lego » 02.08.2009, 20:38 hod.

Tak veci vyrabej sami hraci tkze nekdo muze treba ukovat draci "brneni" ale da to asi dost prace :) Jo a ten system v GW taky nebyl tak spatnej :)

Jinak bych nechtel aby to byli moc jako oblivion prtz me treba vubec nezaujal, celkove me to prislo ovladani dost tezkopadny a neprakticky stejne jako prochazeni se hodiny po lese bez toho abys vedel kam jit =/ Nvm mozna jsem jen nepresel nezazivny zacatek ale nebavilo me to vubec tkze doufam ze tim smerem se to ubirat nebude :o)
The darkness determinates the light.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Garn » 02.08.2009, 20:46 hod.

Pokud si rozehraješ assassina a přidáš se k Dark Brotherhood, tak je to skvělé, ty mise jsou fakt úžasně promakané. Potom souboje v aréně jsou taky super, prostě duely, kde rozhodnou jen tvoje schopnosti. Absolutní volnost...vkradeš se v noci do baráku, ve spánku zabiješ majitele, pobereš všechno co se dá, vyběhneš z baráku, proplížíš se kolem patroly a zdrháš. Je to prostě Roleplaying, můžeš dělat cokoli, co tě baví...doporučuju si ale někde přečíst všechny guildy a cechy, je lepší vědět, jaké máš možnosti :-)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Grammator » 02.08.2009, 20:49 hod.

sám nevím, obr by dejmetomu mohl oblíct normální gear, akorát zbraně by měl speciální...

draci a zvířata by měli jinej druh eq... jako zuby, náramky, kožky, nebo klidně i helmičku takový kravinky prostě...

jó oblivion mě hodně bavil, ten si beru dost jako vzor, ale měl hodně much a hodně mezer... (můj Dark Brotherhood mág upír ruloval totálně :D )
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Garn » 02.08.2009, 22:37 hod.

Nebo by jsi to odlišil, že humanoidi by byli více závislí na itemech a zvířata více na statech...nějakým způsobem...nebo že by zvířata místo itemů dostávala něco jiného, nějaké speciální aspekty nebo tak něco...je zase blbost, aby jsi svýmu vlkovi equipnul nový zuby :lol: to je blbost.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Grammator » 03.08.2009, 04:37 hod.

no tak on equip vůbec nebude tak zásadní jako v dia (tam když ripneš a jdeš si nahej pro corpse tak seš k ničemu)...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
milan.009
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od milan.009 » 28.08.2009, 19:24 hod.

Plánoval by jsi do možnosti stavění vybudovat si i nějaké to drobné město? :) To byl odjakživa v každém rpg i jen rp můj sen :) Nejlépe nějaké podzemní s pěkným vzhledem.

Jinak, tohle všechno mi připadá skvělé. Možná bych třeba udělal, že na serveru bude moct být jen jeden člověk s levelem 1000. Například když jej nějaká devětsetdevadeátevítka zabije, mu to ubere lvl a tomu šťastlivci přidá. Udělal bych třeba tak, že po dosažení 999tého levlu bude možnost postoupit jen zabitím tisícovkového hráče s tím, že by se tahle funkce zapla po prvním dosažení tisícovky.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Spellsword » 28.08.2009, 19:44 hod.

Já si myslím, že budovat město v MMORPG je hloupost. V nějaké strategii ano, ale v RPG ne.
Co se týče 999levlu... No když si pomyslím, jak po jednom hráči jde celý server... Spíš bych po zabití nejsilnějšího hráče udělil spiciální odměnu - unique item nebo tak něco.

Uživatelský avatar
milan.009
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od milan.009 » 28.08.2009, 20:29 hod.

stejne me mesto bude lákat :D. Unique předmět, to by bodlo, eště s nějak zakomponovaným jménem zabitýho hráče třeba "Great sword of <nickhrače>"

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Spellsword » 28.08.2009, 20:37 hod.

Jo, to je ono! :) Sebrat někomu item :twisted: .
Ale kdyby každý měl město, tak jak by asi vypadala hra? Všechno by bylo zastavěné. I když je to docela zajímavý nápad.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od negris » 28.08.2009, 21:01 hod.

ale vem si ze by nekdo mohl to mesto vymlatit a zabrat si ho to by taky nebylo spatne
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
milan.009
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od milan.009 » 28.08.2009, 21:11 hod.

To třeba udělat omezený počet hráči postavených měst. Kdo dřív přinde, ten staví :) Pak, protože každej by chtel mit svi mesto by se mohlo bojovat i o ty hračský :)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Spellsword » 28.08.2009, 21:13 hod.

Taky by záleželo na poloze města - na místě, kde je postavené. V lese například stavět nemůžeě, pod vodou taky ne.

Uživatelský avatar
milan.009
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od milan.009 » 28.08.2009, 21:16 hod.

Sehnat bandu chudých npc/hráčů a za min. mzdu je poslat rubat skálu :Diablo

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Spellsword » 28.08.2009, 21:24 hod.

No jo, s placením by asi byl problém.
:!: Města mohou zakládat jen ti, kteří mají hodně, fakt hodně peněz. :!:
Město bude vydělávat peníze a jeho majitel taky. A zakládat další.

Uživatelský avatar
milan.009
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od milan.009 » 28.08.2009, 21:27 hod.

Třeba by tam šlo započítat i love faktor, čím vyšší tím menší cena zaměstnanců, materialu apod. :) a udělat třeba limit jedno město na acc

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Spellsword » 28.08.2009, 21:32 hod.

Neříkal bych tomu Love Factor. :) Spíš Respect nebo Popularity, Reputation.

Uživatelský avatar
milan.009
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od milan.009 » 28.08.2009, 21:39 hod.

Když budeš hrát za pěknou elfku tak klidně i love factor :Diablo. Ale popularity zní taky pěkně :).

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od Spellsword » 28.08.2009, 21:47 hod.

Jo, elfky vládnou stavebnímu průmyslu.
Udělal bych nějaká vyznamenání jako zabítí určitého počtu nepřátel, vítězství v PVP a za to by se zvyšovala Popularity.

Uživatelský avatar
milan.009
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Co byste chtěli od MMORPG?

Příspěvek od milan.009 » 28.08.2009, 22:04 hod.

Třeba rozdělit popularitu do různých podkategorii. Jedna celková s tím, že v různých víznamných vsích a městech by byla popularita lokální, která by zaručovala výhody v určité lokalitě a stoupala by rychleji jak celková.

Jinak, hrozně se mi líbyl hudební systém v LotrO. Možnost hrát na hudební nástroj mne ohromila :)

Odpovědět

Zpět na „Další hry“