Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od hami » 21.06.2014, 09:32 hod.

Ahoj,
je to sice trochu divný psát na fórum diablo2, ale zajímá mě především názor na D3:RoS, od lidí co zůstali (zvětšiny) věrní diablu2.

Takže otázka: Má podle vás cenu kupovat D3:RoS? Nebo to jsou vyhozený peníze? Je to výrazně lepší než klasický D3, který pro mě nemá ani zdaleka takový kouzlo jako D2??
Jednou je to diablo, takže je pro mě skoro morální povinností si to koupit a dohrát, ale jestli to opravdu nabízí pouze dohrání 5.aktu a nic moc víc, tak mi připadá těch 800 moc (Obzvlášť když to srovnam s tim co se dá momentálně sehnat na steamu)
Díky za odpovědi.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od ZOMB » 21.06.2014, 09:54 hod.

Ahoj,

já hrál D3 vanillu a úplně mi to stačilo :)
Také jsem uvažoval o koupi RoS, ale uvědomil jsem si, že datadisk nic nového v podstatě nepřináší, pořád ta hra bude stejná, jen trochu rozšířenější... a dopadlo by to u mě stejně jako u originálního D3 = ztráta peněz a času
Říkal jsem to dříve, říkám to i nyní... pokud tě vanilla nebaví / nebavila, RoS nekupuj...
Ohledně značky Diabla... je důležité si uvědomit, že na Diablu a Diablu 2 pracovali jiní lidé, jiná skupina, která se jmenovala Blizzard North. Na D3 pracuje Blizzard South, a to je něco úplně jiného ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od AlterEgo » 21.06.2014, 13:23 hod.

S prichodem RoS uz je to mnohem zabavnejsi.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od hami » 21.06.2014, 13:32 hod.

ZOMB: jn zatim mam na to stejnej názor
(momentálně hraju PoE a přijde mi, že je to víc pokračovatel D2 než D3)

AlterEgo: A co je tam třeba zajímavější??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od ZOMB » 21.06.2014, 15:28 hod.

Taky mi přijde, že spíš než D3 je následovníkem D2 PoE... ale nemá to takové kouzlo, jako D2... v tom si prostě nemůžu pomoct...
Je super, že to je zadarmo (narozdíl od D3), i komunikace při potížích je na úplně jiné úrovni než u Blizzardu...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od ihatemylifep » 21.06.2014, 17:23 hod.

Diablo 3 je síce super,ale rýchlo omrzí .. zapnem to občas ,dám 1-2 levely a nehrám to potom aj týžden,dva... Nemá to pre mňa to kúzlo ako D2,kde chcem aj po 10 rokoch dať ešte jednu postavu na level 99 ,keď padne unikát tak je to radosť stále narozdiel od D3 :wave:

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od AlterEgo » 21.06.2014, 23:11 hod.

hami píše:ZOMB: jn zatim mam na to stejnej názor
(momentálně hraju PoE a přijde mi, že je to víc pokračovatel D2 než D3)

AlterEgo: A co je tam třeba zajímavější??
Uz tam je moznost delat celkem dost buildu, takze je o zabavu postarane.

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od Flammeus » 24.06.2014, 22:30 hod.

Ahoj lidi. Kdo z vás ještě hraje Diablo 2? :) Po dlouhé době jsem do toho zase spadl a rád bych zahrál i s někým jiným :) nikdy jsem to po síti nehrál :( jen SP a chci zjistit co je tak kouzelného na tom mulťáku :(.

A teď k tématu. Diablo 3 jsem dohrál, Vanillu a zklamalo mě to dost :(. Diablu 2 to nesahá ani po paty... chybí tomu ta jiskra :)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od AlterEgo » 25.06.2014, 06:36 hod.

Flammeus píše:Ahoj lidi. Kdo z vás ještě hraje Diablo 2? :) Po dlouhé době jsem do toho zase spadl a rád bych zahrál i s někým jiným :) nikdy jsem to po síti nehrál :( jen SP a chci zjistit co je tak kouzelného na tom mulťáku :(.

A teď k tématu. Diablo 3 jsem dohrál, Vanillu a zklamalo mě to dost :(. Diablu 2 to nesahá ani po paty... chybí tomu ta jiskra :)
Diablo 2 bez datadisku nebyl taky zadny zazrak a az LoD to podstatne vylepsil, takze srovnavej LoD s RoS, kde uz to je podstatne lepsi, nez jaky paskvil D3 byl pred datadiskem.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od HELLERcz » 25.06.2014, 06:59 hod.

Podle mě chybí jiskra jiné hře, kterou raději nebudu zmiňovat, nechci dělat zbytečně peklo .)

D3 (ROS) nechci nijak vychvalovat do nebes, taky má svoje mouchy, hlavně v oblasti technické. A velmi mě štve přístup vývojářů jak se k problému staví. Problém dropu FPS (jsou místa, které nikdy neopravili od dob vanilly a přibývají další), momentálně je klid, ale občasné lagy, jak bývaly. Bránilo to hrát i singleplayer atp.
Naposledy upravil(a) HELLERcz dne 25.06.2014, 07:51 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od Snowfist » 25.06.2014, 07:33 hod.

to by mě zajímalo pošli PM Hellere:)

jinak RoS je úplně jiná hra než vanila, tam byl kámen úrazu AH která neskutecne nicila hru a kazila radost z dropu. Kdežto v RoS jsou pocity z dropy podobné v D2, legendarky maji zajimave vlastnosti jejiž kombinací se dají skládat zajímavé buildy, tohle ve vanile chybělo. Navíc těch možných zajímavých buildů je v datadisků podle mě daleko více. Za mě jsem dostal zábavy víc jak za 800,-

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Názor starých hráču D2 na D3:RoS

Příspěvek od Flammeus » 25.06.2014, 09:58 hod.

Pardón, jsem četl, že mám porovnávat s D3... Je pravda, že D2 bez datáče taky nebyla bomba no :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“