Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 12.03.2017, 08:52 hod.

To uz se mi taky stalo, prakticky ve stejnym miste...

Jinak pokud by se Vam omrzela tahle lehka verze, fakt muzu doporucit 1.07, vcera jsem to ubojoval do 5. Actu Normal :lol: Big D byl lehkej (hraju soso), ale boj s De Seisovym packem a vstup do CS byl jak kdyz hrajete Hell na p8 (upozornuju, ze v 1.07 to legalne nejde vic jak na p1)...A zachrana Barbaru v A5 byla taky supr, musel jsem ten quest opakovat 5x, pac vzdy mi stihli zabit nejakeho barba v ohrade nez jsem ja je stihnul osvobodit, a to pak nemuzete zkompletovat quest :lol:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 12.03.2017, 10:22 hod.

že na ně (pi nemrtvé) narazí vždy jen druid - ten minulý byl pi wraith v tombách (jenžto my sme tehdá měli frost wind :green: )1.07 sem taky zkusil. hned při zakládání charu na me baflo pouze sc :shock: zdá se mi, že i densita potvor je nižší (nebo je to Px a tím pomalým lvlením). ale tento "pokus" bude veeeelmi reakreační (málo času, moc charů na lvlení/mfnení)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 12.03.2017, 10:31 hod.

Mně se to povedlo jednou i v 1. aktu normal, narazit na immune to physical.

A koho by omrzela 1.07, doporučuju vanillu v. 1.00. Tam to též legálně na víc než pl1 nejde. A je to tam místy šíleně o hubu, obzvláště v kontaktu s LE.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 12.03.2017, 11:15 hod.

Tak v 1.07 je taky jakykoliv enchant pekne vo hubu, ty LE nejvic...Jinak De Seis ma za kamose ne obycejny knighty, ale je to pack Oblivion knightu, a hlavne pouzivaj Iron maiden, Lower resist a Amplifu, takze merc je neustale na kasi, a char vicemene taky :lol:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od dawemorraless » 12.03.2017, 11:21 hod.

Počkejte až budete na Nm ...@SLW pokud chceš pošlu Ti char na 1.07 ať můžeš hned jet z ostra. LE je brutus a neskutečně nakládá extra strong + might fana můj semi melle dudu by mohl vyprávět. Btw i holyfreeze u mobu o dost víc zpomaluje a taky dává slušný bomby.
Edit...pokud by ještě někdo chtěl tak mu taktéž pošlu char at může začít rovnou HC :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 13.03.2017, 10:47 hod.

díky za unlock hc. pojedu sem tam rekreačne zerka.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 14.03.2017, 15:40 hod.

ehm, sem teď tady spammer :green: mám takový malý trošku levárnou zavánějící dotaz 8-) ehm ehm zdalipak někdo ví na 100%, estli je opravený bug carrion wind(charges poi creepera) vs rabies :oops: při nasazení ringu se synergie neprojevila (bez "hard" bodu v poi cr a vyvolání creepa z ringu). až když sem natvrdo investoval, tak dmg lezla hore 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 14.03.2017, 18:38 hod.

To netusim...

Jinak pro ty, co by chteli hrat 1.07 - pokud chcete pouzivat Atmu na ukladani veci, tak tam zasadne do stashe nedavejte zadny RW,ono totiz ten stash korumpuje, nejde pak nacist a prijdete o vsechny veci, co v nem byly...Coz se stalo ted me

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 14.03.2017, 21:28 hod.

no, tak sem guuglil a bylo to jen v 1.10, výše je to fixed. hmm, tak nebude bludička no :)

RIPe Ty si neděláš zálohy? já nwm chlapi, ale poslední mf turnaj udělal dost bububu. já zálohuju při každém leavnutí hry ať jedu cokoliv/kdekoliv/jakkoliv :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 15.03.2017, 10:09 hod.

Na 1.13, ktera je pro me podstatna, zalohy mam...V 1.07 nepouzivam Plugy, ale Atmu, a blb jsem zapomnel, ze RWs ten stash nakopnou a nejde otevrit...Jako nemel jsem tam nic vzacnyho, mam jednu postavu v A5 Normal, ale i tak to zamrzi

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 16.03.2017, 09:56 hod.

budu se opakovat, já valím celé adresáře na dropox při leavnutí. no, a pokud nááááhodou do postavy vlezu přes editor :green: , tak tím tuplem udělám backup

a teď k d2 - chápu dobře že vlastnost extra blood dělá jen větší kaluž krve u zasahovaných minionů a nemá žádný vliv na dmg? 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
SilkyBachus270
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od SilkyBachus270 » 16.03.2017, 10:48 hod.

Áno chápeš, ale open wounds tuším robia to isté ale + ešte extra dmg :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

HELP

Příspěvek od Abuzus » 24.05.2017, 15:16 hod.

Sakra, nevíte, co je to za chybu? Nejdou mi spustit Plugy!!!

FCK HLASKA
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 24.05.2017, 17:04 hod.

Nesmazal jsi něco? Nepřepečoval (nepřepatchoval) jsi něco? Vyřešila to přeinstalace plugů?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Slw » 24.05.2017, 17:12 hod.

někdy mi todělá když d2 spustím jako druhou hru v pořadí (např. zapařím hellgate a D2 se mi pak nechce spustit). většinou pomůže odhlášení, max restart
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od dawemorraless » 24.05.2017, 17:44 hod.

Nemáš náhodou verzi 1.14 ? Na tu se plugy teprve dělají
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Abuzus » 24.05.2017, 22:23 hod.

Mám 1.12 patchnutou ze stránek na 1.13c
Prostě jsem spustil Plugy a nic.
C-cleaner a nic. Záloha postav, reinstal Diabla, patch, Plugy a nic.
Kopnul jsem do bedny, bouchnul do stolu a šel jsem na pivo.
Vrátím se domů, přečtu komentáře a normálně se to spustilo.
Windows 7.
Asi byl správně ten restart.
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 24.05.2017, 23:22 hod.

JJ, staci restart compa, uz se mi to stalo hodnekrat...Taky jsem vyvadel a zkousel ruzne kopiciny, a bez vysledku, ale staci jen ten restart

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Abuzus » 25.05.2017, 09:07 hod.

To musel být Murphy!!!.
O víkendu jsem běhal Kurasty a padla LO. Včera jsem nažhavenej skončil dřív, nikdo doma, vypnutej mobil a .....vzteklej jsem musel do šenku!
Na druhou stranu narazili limitovanou edici Jantarového piva, takže ve finále vše dobře dopadlo :-))))
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 25.05.2017, 11:08 hod.

CG k LO i k pivni mane nebeske :D Kolikrat mam posledni dobou taky pocit, ze bych si potreboval vyplachnout skopek par skopkama :lol:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“