Smrt v HC Modu

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Patrick04
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Patrick04 » 03.09.2008, 14:58 hod.

Jak daleko ses dostal ?
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Patrick04
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Patrick04 » 03.09.2008, 16:14 hod.

Jakej jsi měl lvl?
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Horazon
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Horazon » 04.09.2008, 15:05 hod.

Tak já okusil HC jen na Bnetu. Nechápu přesně jak, ale mě osobně nikdy nezabil PK. Často sem však byl kousíček od smrti. Jednou mě zabil Diablo. To bylo když sem hrál poprvé za sorcku. Sem odvážně házel static field a sešlehl mě plameny.
Podruhé to bylo za paladina na hell... 5. akt. Sejmul mě Blood Lord. Unique se svými miniony. To mě docela naštvalo. Věci sem ani v jednom z případů neviděl. I když v tom druhém si je někdo vzal. Ale už nevím kdo. :)
Naposledy upravil(a) Horazon dne 05.09.2008, 09:30 hod., celkem upraveno 1 x.
"Indeed, current events may become past events, but always remember that there will, now and always, be future events in the future.”

Captain Obvious on the future

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 05.09.2008, 07:29 hod.

Mno, použít Atmu na záchranu věcí, o které by jsi normálně přišel, je přinejmenším poněkud slabošské, v každym případě je to proti duchu HC...Jaký má význam to hrát, když přijdeš pouze o postavu?To už můžeš hrát jenom SC...Osobně kromě ztráty opravdu cenných věcí (HRs, TC87s, Charmy/Jewely) bych ztráty gearu moc nelitoval, v každym případě bych je ale tímhle způsobem nezachraňoval...Tedy nezachránil jsem takhle ani Deaths Fathom, bylo by to z mého pohledu nepřijatelné...Tečka

Jo, mimochodem, už jsem ztratil i postavy na lvl 94/93, tak to opravdu zabolí...

Uživatelský avatar
Tyrael
Quill Rat
Příspěvky:28
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Tyrael » 05.09.2008, 09:08 hod.

Tak to tě obdivuju, máš můj respekt :)

To já bych ztrátu mého milovaného Necra asi nepřežil... asi proto nehraju HC =D
Obrázek
Obrázek
"Samotná Nebesa se otřásla - k zemi padne vlk v rouše beránčím..."

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 05.09.2008, 09:34 hod.

Tyrael píše:Tak to tě obdivuju, máš můj respekt :)

To já bych ztrátu mého milovaného Necra asi nepřežil... asi proto nehraju HC =D
No právě, že je to jediná možnost v PvM, jak si užít trochu adrenalinu...

Uživatelský avatar
Miri37
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Miri37 » 05.09.2008, 20:25 hod.

RIP:

Souhlasím s tebou. Hrát HC a přehazovat věci je něco jako hraní mezi HC a SC spíš SC.
Naposledy jsem hrál SC asi před 7 lety, než jsem začal hrát datadisk.
S SC postavou jsem zkusil vyrazit na Duriela asi 35x jsem zemřel a na konec jsem prošel. Bylo to úmorné ale tímto způsobem mohla projít snad každá postava.
Od té doby co hraju HC se na Bossy dlouhodobě připravuji. V HC nejde zkoušet, tam musí být tzv. šance na úspěch s hodnotou nad 65%. Základem jsou požadované rezisty na max(aspoň 75) jinak je to sebevražda. Třeba výbavu proti Diablu dávám do hromady na normálu od 2 aktu a na Bala od 3.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 08.09.2008, 21:51 hod.

@Miri37:Asi me nechapes :-)

Nemam nic proti prehazovani veci pomoci Atmy v HC (koneckoncu to dela jen to, co muzes na BN delat taky), ja jenom nesnasim zachranovani veci z mrtvych charu (coz je bohuzel neco, co Atma umoznuje)...

Ja hraju postavy jak s prehozem veci, tak bez prehozu a pokud bych mel mluvit za sebe, tak gear pro Hell v druhem pripade shanim po cely Normal/NM...

Uživatelský avatar
Miri37
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Miri37 » 09.09.2008, 06:38 hod.

Mám už jen jednu drobnou poznámečku.
Na singlu se na rozdíl od BN nemusí tzv. přetahovat o věc až 8 hráčů.
Jinak pokud chce někdo přehazovat věci pomocí Atmy, tak je to asi celkem fuk nebo spíš záležitost každého jednotlivce jestli je bude brát i z mrtvých charů.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 06.10.2008, 09:46 hod.

Spitfire píše:HC hraju rád, teďka v noci ze soboty na neděli se mi podařilo odpálit frenzy barbara na 87 lvl a poisonmancera na 59 lvl. Pak jsem si šel radši lehnout :)
Mno, muj nejhorsi den byl lvl 94 IK whirl barb (vez u Countessy - PI Might Ghost pack + Fana AD Devilkin pack + Countess pack), ten samy den taky WWS Strafe ama lvl 81 ve Frozen River (Sucubi Extra Fast/AD, mozna i nejaka aura)

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od t0x1c » 06.10.2008, 12:43 hod.

Ja ripl nejvice 89 sorcku i s vecma ... Shako,arach atd...
A pak jsem pri prehozu ztratil shako, ama torch 19/19, anihil a viperko ... xD nasere...
Obrázek
The OwnAge!

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 07.10.2008, 15:17 hod.

Gargantua píše:Smrt v HC je prostě smrt,každý kdo to kdy zkusil sice zalitoval,ale na druhou stranu to zkouší pořád dál.Je to prostě výzva.
OPRAVDOVA vyzva je hrat HC bez veci...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Slw » 07.10.2008, 16:20 hod.

RIP píše: OPRAVDOVA vyzva je hrat HC bez veci...
naked ci ironmana? :mrgreen:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 07.10.2008, 16:26 hod.

Slw píše:
RIP píše: OPRAVDOVA vyzva je hrat HC bez veci...
naked ci ironmana? :mrgreen:
Ahh, naked, ikdyz ironman je taky velka vyzva :-)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 07.10.2008, 16:32 hod.

Plašan píše:Tak to by mě zajímalo, kam se dá s tímhle stylem až dojít :) Zkoušeli jste to někdo?
Jo, ja, a mnozi dalsi :-)

Znam dva maniky, ktery to dotahli na Guardiana, jeden hral i povetsinu casu na players 8...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 07.10.2008, 16:41 hod.

Plašan píše:
RIP píše:
Plašan píše:Tak to by mě zajímalo, kam se dá s tímhle stylem až dojít :) Zkoušeli jste to někdo?
Jo, ja, a mnozi dalsi :-)

Znam dva maniky, ktery to dotahli na Guardiana, jeden hral i povetsinu casu na players 8...

Za jakou postavu?
Ironman muze mit nekolik vyznamu, presto tak, jak ho chapu ja je to hra plna restrikci, jednou z nich je to, ze se nesmis chodit dolecovat do mesta, nakupovat treba ve meste veci atd...Jak rikam, muze se to lisit podle pravidel, ktere si ten dany clovek/skupina lidi zadaji...


Co se tyce tech charu, tak ten prvni byl od Insane Wayna (jo, je to opravdu silenec), v podstate on tenhle styl (alespon pro vetsinu lidi na d2.net) stvoril...Hral summon druida a hral s nim i Hell na players 8....Kazdy, kdo hral summona i s vecma muze rict, jak sileny napad to je a jak velkou trpelivost to chce...

Ten druhej manik hral trap assu, bohuzel si ted nevzpomenu na jeho nick, uz je nejakou dobu neaktivni...

Muzu sem hodit linky z d2.net, tedy pokud proti tomu modove nic nemaji a pokud to nekoho bude zajimat...

Edit:Uz si vzpominam, byl to Easy Gijs

Uživatelský avatar
Miri37
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Miri37 » 07.10.2008, 23:30 hod.

Proč?
Zemřeš jen jednou.
Chceš = zkusím.
Možná = je slušná šance přežít
Udělal jsi v ráci běřně dostupných možností co šlo = na 85 přežiješ.

Zaždou chvíli novou postavu nemusíš začínat, ale zato můžeš starou zkušenou lehce zabít!!

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Marast » 08.10.2008, 09:56 hod.

To ja zkousel naked charakter Barbara a na 8 hracu ve hre jsem prejel celkem v klidu celou normal obtiznost i s kravi urovni. Dal jsem uz za ni nepokracoval, nebot jsem udelal jednu "drobnou" chybu a hrat vyssi obtiznosti by se pravdepodobne uz nedalo. Tenhle styl se ale da hrat, a urcite se k nemu jeste nekdy v budoucnu vratim...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od Marast » 10.10.2008, 15:37 hod.

Právěže žoldáci jsou hlavní útočnou silou u naked charakterů. Jinak bych řek, že Barbar je v tomhle stejná frajeřina jako ostatní charaktery. Jenom má každý jiné dovednosti, což ze hry činí ještě větší taktickou bitvu než když to člověk hraje normálně. To si myslím...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Smrt v HC Modu

Příspěvek od RIP » 10.10.2008, 19:47 hod.

Plašan píše:Tak za barba mi to přijde jako největí frajeřina, ke všem potvorám musíš většinou hezky nablízko, zatímco s necrem si vyvoláš armádu a ostatní chary si zase vypomůžou kouzly nebo zbraněmi na dálku (asi až na paladina, toho jsem nezkoušel, tak ani nevím, jaké má skilly). I když je fakt, že na Normál může hodně vypomoct merc, teda jestli není v tomhle stylu hraní zakázanej (což asi bude, že?).
Pokud Tvuj char nemuze pouzivat veci, tak je to plne restrikci az dost...Bez merce uz by to bylo hratelne tezko, tedy urcite za nektere postavy...Barb nemusi byz zase az tak uplny nesmysl a frajerina, koneckoncu War Cry bude stunovat porad, i bez veci...Jen se clovek nesmi dostat moc do kontaktu...

Ja mam Summon druida, patlam se s nim uz rok - tedy ne ze bych ho hral nejak intenzivne, vzdy to dam tak od jednoho waypointu k druhymu - nekdy to trva i pul dne - a pak musim sbirat psychicky sily dalsi mesic...

Zatim jsem nekde v Arcane sanctuary Nightmare, celou dobu hraju na players 8...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“