nejvyšší LEVEL

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět

Hlasování: Na jaký Level jste nejdál dostali postavu

nad 20 level
7
4%
nad 30 level
12
7%
nad 40 level
17
10%
nad 50level
142
80%
 
Celkem hlasů: 178

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 18.12.2007, 18:55 hod.

Jj hlavne na conc ale krapet ww a ten je fakt good...max df a block a jses skoro nesmrtelnej :)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 19.12.2007, 17:00 hod.

ted sem momentalne prijeme prekvaneje z myho frenzyho, je to fakt killer a myslim ze toho povrazdi vic nez ten krolthovův koncentrak ;)
kort kdyz mas 100 procent muj oblibenej deadly strike ;)

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 19.12.2007, 20:38 hod.

To Dark Drake - ..
Jo?:D ja mam 100% DS a 68% CS k tomu neco kolem 60% OW .....df 35K s concem 43K .....dmg mam 4.7 + DS a CS ...life 1700 s bo 3100. rezi vsechny max (max mysleno 75). lvl 86 - delsi dobu jsem ted nehral:( (nemam na cem zatim :( ). Equip - perf storm + pg dia, perf arr + 32ed, gorky, highlord, draculky, Oath v meci, raven a nagel, 2X sk barb + barb torch,.... Nechci se nejak povysovat ale myslim (spis vim), ze bych toho tvyho frenzyho dal bez ubrani vic jak 200 hp.... :)
Mozna ten tvuj je killer ale jen na priserky....pokud pride zeal pala nebo treba conc barb nemas 100% sanci. btw jakej je a co ma ten tvuj frenzy?
Ale ver mi....:) ...za barby hraju furt a vim ze skoro vzdycky nema frenzy na conce.
Pokud ho mas dost good tak mas jeste s mercem z 2.a tak max 10-15K df (mozna vic ale to bych se divil) ...ja mam 35K a s concem 43K + 75 block ......vazne si myslis ze jsi lepsi ?:) nevim nechci se hadat ani povysovat ale fakt na dobryho conce nemas sanci...o palovi nemluvne ....smiter te da jednou az dvema ranama pokud je good a do zeala se strefis jednou za 5 seku ...mezitim jses mrtvej pac on te ma nejmin na kazdou druhou ranu. do conce se taky nestrefis
Jo frenzy je docela killer, ale na pvp melee nema sanci.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 20.12.2007, 10:14 hod.

heh diky za pouceni od mistra barbaru ;) ale docela si to davam, skoda ze uz tam nemas dark_festa, bych te votestoval ;) esli bys vydrzel plne nafrenzyovanyho barbika s frw 240 procent a as jak kombajn ;)

btw: attack nejmin 17k ;)

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 20.12.2007, 23:10 hod.

Ne promiň nechtěl jsem na tebe nějak machrovat apod., ale jen jsem ti řekl pravdu....Všichni ti tady potvrdí, že frenzy barb na dobrýho df - block - conc barba fakt nemá.

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 20.12.2007, 23:14 hod.

to je jako např.: v CS nějakej CT se shieldem v zákrytu v rohu a C na něj střílí s Glockem ránu po ráně. Když bude mít velký štěstí, strefí se, ale jednou za 20 ran :)

Btw nejsem mistr na barby....jen o nich znam krapet víc no...páč s nima furt hraju, ale nejsem žádnej mistr...třeba Wreptile, Grammator, Aqablo nebo Mort ci t0x!c by mě se znalostma natrhly pr*el :)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Příspěvek od Drakesis » 21.12.2007, 01:16 hod.

ok, ok, ok akcetptuji, ale me to s tim ww koncetrakem proste neba... musim mit neco extra no ;)

ale kdybys ho videl jak porube takovejch zrud ;) to je jak kombajn ;)

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 21.12.2007, 22:28 hod.

No tak frenzy neni nic extra...jo ale na priserky je zabavnej tj :)

Uživatelský avatar
Krtek
Quill Rat
Příspěvky:5
Bydliště:Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek » 03.01.2008, 21:23 hod.

jaj...kdo si to má pamatovat...ja jsem diabla dohral tak 180x ..a všechny moje postavy byly kolem 86lvl... zrovna ted mám s panem kostěnym 63lvl a jsem u diabla na nightmare... :)

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 03.01.2008, 21:36 hod.

No ono vlastně Dia nejde dohrát :) Kdybys měl říct, že si ho dohrál tak bys musel s každým charem dát baala na hell a mít 99 s každou a s každou to ještě dohrát na všechny buildy....to pochybuju, že si to dal :)

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Příspěvek od Lord_Sp » 04.01.2008, 00:55 hod.

tase to tolik nekomplikuj :D ... Diabla dáš vtedy ked prejdeš hell :D .. niakej 99 level je jenom vychitávka tvojej maličkosti se kterou hraješ :D ...

Uživatelský avatar
Krtek
Quill Rat
Příspěvky:5
Bydliště:Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek » 04.01.2008, 09:44 hod.

Lord_Sp píše:tase to tolik nekomplikuj :D ... Diabla dáš vtedy ked prejdeš hell :D .. niakej 99 level je jenom vychitávka tvojej maličkosti se kterou hraješ :D ...
tak nějak...a navíc..on už je z toho celej zelenej jak ho furt otravuješ..... :lol:

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 04.01.2008, 18:01 hod.

Lord_Sp píše:tase to tolik nekomplikuj :D ... Diabla dáš vtedy ked prejdeš hell :D .. niakej 99 level je jenom vychitávka tvojej maličkosti se kterou hraješ :D ...
jasny..."dohrani" je kdyz das baala na hell ale uplny dohrani je to jak jsem psal:) a mozna ani to ne :D ....mozna jsou jeste nejaky podminky :D

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 04.01.2008, 18:02 hod.

Krtek píše:
Lord_Sp píše:tase to tolik nekomplikuj :D ... Diabla dáš vtedy ked prejdeš hell :D .. niakej 99 level je jenom vychitávka tvojej maličkosti se kterou hraješ :D ...
tak nějak...a navíc..on už je z toho celej zelenej jak ho furt otravuješ..... :lol:
To mluvis o kom?

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Příspěvek od Marast » 04.01.2008, 20:36 hod.

Krolth píše:mozna jsou jeste nejaky podminky :D
Podminky jsou pro kazdyho takovy, jaky si stanovi sam dotycny. Tyhle tvoje tvrzeni mi prijdou docela omezeny...

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Příspěvek od Lord_Sp » 04.01.2008, 23:44 hod.

Krolth : ... si fanatik zakže to je jeko kdybich do říkal do vietru :D ...
Martas: přeste ... diabla máš projíteho vtedy ked ho máš pod palcem :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Příspěvek od Marast » 05.01.2008, 01:54 hod.

Promin mi to, ale nejsem si jist jestli spravne rozumim tomu textu co jsi nam (me a Krolthovi) adresoval....

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 05.01.2008, 03:07 hod.

Lord_Sp píše:Krolth : ... si fanatik zakže to je jeko kdybich do říkal do vietru :D ...
Martas: přeste ... diabla máš projíteho vtedy ked ho máš pod palcem :)
Tyvole ty snad nejses?!? SES takze mlc! :P :)

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Příspěvek od Lord_Sp » 05.01.2008, 13:53 hod.

Marast píše:Promin mi to, ale nejsem si jist jestli spravne rozumim tomu textu co jsi nam (me a Krolthovi) adresoval....
sry ... proste diabla máš prejíteho vtedy ked prekonáš všecky hranice které ti klade hra ... a je jenom na tobie kolik si tých hranic postavíš :)

Krolth: ja nic já muzikant :D ... tak jako možná sem fanatik ale asi tak negde v hlouby duše :D

Uživatelský avatar
Krolth
Gorebelly
Příspěvky:302
Bydliště:On the planet Earth
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krolth » 05.01.2008, 17:17 hod.

Kecas :D my vsichni diablovci sme fanatici jak krava

Odpovědět

Zpět na „Obecně“