Hell

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec
Hell

Příspěvek od Bartuc » 14.08.2012, 21:29 hod.

Zdravím,prosím o radu :) V Diable niesom začiatočník,hrám to docela dosť rokov , lenže nikdy som nemal čas levelovať dostatočne svoje postavy a hral som to len ako odreagovanie .. :P Mám Nekra a Barbara oboch level 63 ,práve skončený Nightmare.. Problémy nastali v chvíli keĎ som začal hrať hell , nedokážem nič zabiť,a Barbara mi všetko zabije na pár rán .. Čo by ste poradili ? netuším ako ďalej , zdá sa mi to veľmi ťažké,a s hell naozaj skúsenosti nemám .. Za Normal a Nightmare mi za tie 3 roky čo mám tú postavu nič dobré nepadlo , v ruke mám Runeword Insight, používam Shout + Battle Orders a ako hlavný skill používam Concetrate + zameranie na Polearm Mastery... Damage mám asi 450-1200 ... fakt ma dajú na pár rán a nič nevydržím ani ja ,ani môj merc . Najlepšiu vec čo mi padla je helma z Immortal Kings setu .. Hrajem Singleplayer 1.13 Patch ... Diablo ma baví hrať , ale postupne ma to prestáva ak ma zabije Fallen Shaman v Cold Plains.. :/ ďakujem za každú radu :wave:
Naposledy upravil(a) Bartuc dne 16.08.2012, 00:45 hod., celkem upraveno 1 x.
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hell

Příspěvek od RIP » 14.08.2012, 23:11 hod.

To je divny, Shout a Battle orders mas na 20levelu?Protoze je samozrejme rozdil je mit na 1 a na 20tem levelu...Co se tyce Shout, tak s Concentrate bys mel mit celkem slusnou obranu, pokud aspon mas nejaky to brnco, diky BO i hodne zivotu, takze s trochou resu je divny, ze by si Te takhle davali...Jinak Insight neni zrovna idealni zbran, sice ma pekny ED, ale zadne IAS, a taky zadny Lifeleech, coz by take mohl byt problem...Zalezi ale taky, co mas k dispozici, takze vice informaci ohledne vybaveni/skillu/dostupneho vybaveni by se hodilo, abychom mohli poradit

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Hell

Příspěvek od Bartuc » 15.08.2012, 12:35 hod.

Shout 20
Concetrate 14
Battle Orders 20 + synergie a sword mastery
Insight som dal môjmu mercovi teda a ja mám v ruke unique sword Bing Sz Wang ,Damage s Concetration 450-1151 :/ Zbroj mám iba rare armor s obranou 360 ..fakt mi nič lepšie nepadlo,jediný unique armor mi padol HawkMail ,čo je dosť nepoužítelný na nightmare.. Prvá skupinka nepriatelov v Cold Plains mi dá život na 0 za asi 4 sekundy....

Obrana s Shout 2658 :wave:
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hell

Příspěvek od Fraxinus » 15.08.2012, 22:54 hod.

rada č. 1) pokud smrt trvá na hellu 4 sekundy, holt budeš muset častěji pít lahvičky, a častěji ty fialové, než ty červené.
rada č. 2) co stone skin? co natural resist? co increased speed?
rada č. 3) level 63 je dost málo. Zkus se na chvíli ještě vrátit do 5. aktu nightmare a naexpit tak na level 70. Půjde to snadněji. Teď mají potvory o 10 levlů víc jak ty, proto si tě dají jak malinu. Začít hell na levlu 63 je spíše pro hodně zkušené hráče.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: Hell

Příspěvek od Bartuc » 16.08.2012, 00:44 hod.

ďakujem za rady.. skúsim sa vrátiť a levelovať ,aj keď to ide dosť pomaly... drop taktiež nic moc.. Rezisty mám celkom v pohode , každý element 50+ ... aký potrebujem asi damage na začiatok hell ? myslím že ani zdaleka mi nestačí to moje 450-1200 , mám pocit že ani Fallenom nič neuberám zo života.. celkom by bolo fajn keby padol nejaký dobrý item ,ale nemám šťastie na drop :/
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hell

Příspěvek od Fraxinus » 17.08.2012, 21:49 hod.

já si troufl začínat hell i s paladinem na 55. levlu, a měl jsem dmg jen 500-600 :P A šlo to hodně ztuha.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“