Dotazové vlákno

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 31.07.2012, 16:59 hod.

1) napsat tohle: /players 8 (pokud to zadáš správně, objeví se "players set to 8") a ano, stačí
2) já osobně většinou gambluji rukavice, boty, pásek, pokud mi chybí resisty a prsteny ani moc negamblím, občas amulety, ale to taky moc ne, protože mi většinou dojdou peníze dřív, než se mi podaří amulet se skilly, které právě potřebuji :-) samozřejmě něco jiného je, když potřebuji prsteny a amulety na craft

(na gamble je dobrý si vzít do ruky RW Edge a do batůžku unikátní grand charm Gheed :-))

3) jewel + tři perfektní gemy
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dragonius » 31.07.2012, 17:12 hod.

Já mám právě už něco okolo 900 000 a to jsem dodělal 2. akt. Tak se ptám, co je vhodné nakoupit nebo zkusit vygamblit.
dřív jsem prsteny i amulety prodával, teď je točim po třech v kostce, ale už mám asi 6 klenotů a hledám, co za ně můžu udělat
Naposledy upravil(a) Dragonius dne 31.07.2012, 17:35 hod., celkem upraveno 1 x.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 31.07.2012, 17:34 hod.

Já si klenoty nechávám na craft.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od RIP » 01.08.2012, 06:13 hod.

Ja osobne gamblim veci podle potreby, vetsinou to ma vyznam jen u postav bez prehozu veci...

Je vyhodne gamblit

1) Rukavice, boty, pasky od A2 Normal, verte nebo ne, ale daji se zde sehnat engame rare
2) Dale pak Circlety, amulety, pokud zbyvaji prasule, pripadne ringy
3) Zbrane pro mercenaries, hlavne pro desert warriory, diky tomu, ze se daji upgradeovat i rare a jejich zakladni upgrade (normal - exceptional) je celkem levny, co se tyce ingredienci...Tedy toto plati az v okamziku, kdy potrebujete lepsi zbran nez nejakou savage polearmu, kterou date klasickym receptem v kostce

To je asi vse

Co se tyce ringu a amuletu, tak recept na tri ringy (amulety) v kostce je omezen na urcitou kvalitu itemu a ja jsem nikdy timto zpusobem neziskal nic dobryho, takze necekal bych zadne zazraky

U jewelu (klenotu) bych rekl asi toto - zalezi opet, pokud hrajete s prehozem ci bez prehozu veci, bez muzete v nejlepsim pripade pocitat s nejakymi envy jouly (20 poison dmg), pak fervor jouly (15% IAS) a pak pri hodne velkem stesti s nejakym shimmering joulem (myslim, ze ma az 15%all res)...Nejvice zadane jako jsou Ruby of fervor (tedy az 40%ED a +15%IAS) se hledaji fakt blbe, ja se svym stestim jsem nikdy zadny nenasel....Jejich rerolly v kostce (tedy zmena jejich vlastnosti) mi taky nikdy neprinesly zadny zazracny joul, tak nevim...Reroll je nejlepsi na charmiky od NM nahoru

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Fraxinus » 01.08.2012, 08:01 hod.

na recept na amulety za 3 prsteny a naopak platí omezení 0,75 * clvl.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dragonius » 01.08.2012, 08:40 hod.

Tak jsem vyzkoušel "/players 8" a celkem jsem se dosti zapotil, odnesl to merc, ale tak ten se oživil. Jinak jsem si to snížil na 4, asi budu muset postupně. Jinak nevim, jestli je to tím hraním pro více hráčů, ale během minuty mi v dolním kurastu vypadly dvě runy (ral a nef) snad to takhle pujde i dál.

jinak klenoty jsem prodal, mám malou a omezenou truhlu a byly duležitější věci než klenoty.. Tak a teď jdu opět hrát a získávat zkušenosti
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od RIP » 01.08.2012, 09:37 hod.

@Fraxinus:Diky za doplneni, podle AS mas pravdu ,a ikdyz to neni dvakrat hodnoverny zdroj informaci, tomuto celkem verim...Zkouseli jste nekdo nekdy tento recept s postavou na vysokem lvl?Ja mam nejvyssi lvl 95 (HC samozrejme) a prijde mi daleko efektivnejsi ho vyuzivat na gambleni/crafteni nez na zminovany recept, ale mozna se pletu

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Fraxinus » 01.08.2012, 13:44 hod.

Tohle nemám z AS, ale z AB. :P Tam se vyskytuje člověk, kterého moc nebaví to Diablo hrát, ale realizuje se v něm tak, že odhaluje bugy a zvláštnosti. Už několik let dělám, že AS neexistuje...zejména poté, co jsem zjistil, že mají údaje u většiny skillů úplně blbě. A pro mě ten recept stejně téměř neměl význam, protože když jsem ho použil, tak jen ze srandy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dragonius » 01.08.2012, 13:57 hod.

Našel jsem kosu i meč s třemi volnými místy. Jě nějaký tip na zbraň pro merca za pomoci RW? Využívám merca z 2. aktu. a já sám jsem sorceress
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od RIP » 01.08.2012, 14:29 hod.

Hmm, mozna provedu nejake male testovani sam, co me to muze stat, par mega penez :roll: ?

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Asman » 01.08.2012, 14:31 hod.

Pokud máš povolené Ladder RW tak Insight(Ral+Tir+Tal+Sol) je nejluxusnější věc. Do meče není špatné King's Grace(Amn+Ral+Thul), ale Insight ti bude regenerovat manu a vydrží ti do konce hry. Ještě se dá použít Obedience(Hel+Ko+Thul+Eth+Fal), ale kvůlu dostupnosti run bych volil Insight.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dragonius » 01.08.2012, 14:43 hod.

to Asman: děkuju, hned jsem se na to podíval a ta by byla dobrá, jen nemám runu Sol a chybí mi čtvrtá díra a k Larzukovi to mám ještě daleko, asi to prodám a uvidim dál.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 01.08.2012, 14:44 hod.

Larzuk by ti tam tu čtvrtou díru stejně neudělal :-) Pokud jsi to myslel takto.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dragonius » 01.08.2012, 14:56 hod.

ano myslel... :-)
jakto? Už si přesně nepamatuju podmínky, ale myslel jsem, že v 5. aktu mi za splněný úkol umožní vytvořit jednu díru do předmětu.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 01.08.2012, 15:05 hod.

On přidá určitý počet socketů, děr do takových předmětů, které ještě žádný socket nemají. A nepřidává vždy jen jednu, ale může jich být až šest podle toho, co je to za věc.
Ve městě si zajděte k Larzukovi pro odměnu. Můžete si vybrat jakýkoli předmět, který ještě nemá socket a dát ho Larzukovi. Ten vám do zvoleného předmětu přidá jeden nebo více socketů (do normálních předmětů s dostatečně vysokým levelem přidá maximální možný počet socketů, do magických 1 nebo 2 sockety a do vzácných, setových, unikátních a craftových přidá jeden socket).
zdroj: http://www.diablofans.cz/diablo2lod/que ... tml#quest1

A tady je moje oblíbená tabulka, podle které poznáš, kolik děr ti přidá do předmětu.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dragonius » 01.08.2012, 15:14 hod.

Na zmiňovaných stránkách jsem teď pořád, ale tohle jsem blbě pochopil nebo spíš jsem to tak chtěl pochopit.
Tabulka se bude hodit, hned jsem si ji uložil.
Tím je to vyřešené, zbraně prodám, akorát mi zabíraji místo v truhle.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.08.2012, 16:42 hod.

Takovej technickej dotaz. Dají se upgradovat i rare předměty nebo jen unique?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 02.08.2012, 16:56 hod.

I rare předměty jdou upragradovat. Na webu je to mezi recepty.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.08.2012, 17:53 hod.

Tak to jsi mě maximálně potěšila :) Je fakt, že jsem na to nejprv mohl hodit očko. Díky.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Dragonius » 03.08.2012, 09:28 hod.

Ohledně merca, využívám z 2. aktu defensive a zohlední se v jeho statistikách třeba použití flawless diamantu do brnění a jeho +80 attack rating?
Když najdu zbraň, zkouším mu ji nasadit, tak ve statistikách se mu mění pouze damage dle zbraně, tak abych mu třeba nenasadil do brnění a nebude to mít žádný vliv. A to samé, když mám zbroj, co dává % obrany navíc "třeba 20%" přidá se pouze obrana zakladní, ale už není znát ten % nárust.
Děkuju
Štěstí přeje připraveným...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“