Dotazové vlákno

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 06.06.2012, 10:36 hod.

A plnil jsi to jako úkol? Jakmile totiž úkol splníš a jdeš na ni znovu, tak se už neotevře, protože je to jako odměna za ten úkol. Leda že by tu hru zakládal hráč, který ten úkol splněný nemá.
HC grál: 537/516 (-21)

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od xatra » 06.06.2012, 22:34 hod.

Ok, my bad...jo a má cenu skládat na normal rw rhyme?
nebo si stačí narvat do zbraně malice nebo holy thunder(pro zealera)?
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od hami » 17.06.2012, 20:59 hod.

xatra: moc nerozumim tvý otázce. Co od toho předmětu chceš - očekáváš??
Jinak pokud máš run dost tak nevidim proč si ho neudělal - Rhyme - do pala štítu může být hodně silnej
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od AnubiX » 18.06.2012, 11:04 hod.

Pár dotazů:
1) Hraju verzi 1.13d Single LoD - můžu použít všechny runy v týhle verzi (tedy pro realm + single) nebo musím stáhnout nějaký program?
2) Jak se jmenuje program pro vytažení věcí z postavy a uchování na dýl?
3) Když vložím runy ve správném pořadí do eterické věci s vhodným počtem socketů, bude pak ta konečná hotová vec neéterická? Co jsem pochopil tak přídavné vlastnosti po vložení daných run jsou vždycky stejné, ale základ itemu zůstává stejný. Pokud by eterická věc po vložení run zustala eterická tak je k ničemu, pokud se to změní a zůstanou vlastnosti, tak je to naopak dobré (vzhledem k tomu že eterické věci jsou silnější)
4) Přinesly verze 1.12 a 1.13 nová runová slova nebo seznamy 1.11 jsou aktuální a kompletní?

Díky :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 18.06.2012, 12:08 hod.

1. Musíš používat plugy (ke stažení na webu), nebo to jde pomocí této úpravy (funguje i na 1.13).

2. Atma

3. Zůstane étherická. Nemusí to být nezbytně k ničemu, některá runová slova dávají vlastnost repair durability (třeba Exile)

4. Seznam je kompletní, žádná nová runová slova se neobjevila.

Edit: Ha, Vorvy aspoň přidal odkazy, které mě chybí :-D
Naposledy upravil(a) raisen dne 18.06.2012, 12:34 hod., celkem upraveno 1 x.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Vorvy » 18.06.2012, 12:25 hod.

1) runy ano, runova slova ne (lze napr pomoci plugy - download, ale moznosti je vic)
2) ATMA (download), ale nekamaradi se s esencemi z verze 1.13c
3) podstata predmetu (etericky/superior apod) zustava, pokud ma predmet nejakou magickou vlastnost (resistence, ed, +skills apod), tak mu tato vlastnost zustane + se pripoctou bonusy z RW.. za predpokladu ze zbran neni magicka/set/rare/unique, v tom pripade RW nefunguji vubec
4) seznam dostupnych rw je zde (+ runova slova pro nizsi verze, ktera se v pozdejsich verzich nevyskytuji - seznam )

EDIT: tak koukam ze raisen me predbehla, ale v podstate rikame oba totez :)
Kupodivu mě to stále baví..

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od AnubiX » 18.06.2012, 12:55 hod.

Děkuju oběma :)
Plugy jsem nestahoval, využiju tedy ty stažený Runes.txt a ikonku, jen nevíte má to bejt pojmenovaný jako Runes.txt nebo runes.txt ?

K těm runám, pokud vložím runu do šedýho co má 150 def nebo 50 def tak je to tedy rozdíl že ano? Pač pokud to je tedy šedý item tak vlastnosti zustanou stejné + se přidají ty runová.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 18.06.2012, 13:35 hod.

Asi runes.txt, ale tipuji, že to bude nejspíše jedno :-)

A ano, bude to rozdíl.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od hami » 19.06.2012, 23:10 hod.

AnubiX:jj u class itemů (či u jistých jiných typů) dokonce zůstávaj i bonusy na skilly či rezisty
Pak může být velmi silné třeba RW white, pokud máš dobrou (původní) hůlku, či RW v pala štítu (ten může mít i přes 40all res)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od AnubiX » 21.06.2012, 21:36 hod.

Defense snižuje pouze šanci že se do Vás trefí nebo i nějak redukuje physical dmg ?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od kojot » 21.06.2012, 21:40 hod.

Jenom snižuje šanci, že se do tebe trefí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Sejky
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sejky#2215

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Sejky » 26.06.2012, 09:57 hod.

Zdravím,

předem se omlouvám za můj dotaz, ale nenašel jsem to tu. K čemu přesně slouží psychical resistance??? Pro mého barbara vybírám hlavně ALL resistance, ale je mě k něčemu psychical resistance??

Díky

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Fraxinus » 26.06.2012, 14:38 hod.

Jestli tím myslíš physical resistance, tak ta redukuje fyzické škody. V procentech můžeš mít maximálně 50% physical resist a v "damage reduced by" kolik chceš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Aewaf
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Aewaf » 01.07.2012, 08:44 hod.

Mám jednu otázečku, jak mám porazit monstra s Cold Imunite, když mám Blizzard Sosku? Má skoro 70 lvl a jsem v 5. aktu na NM. O předcházející monstra s Cold Imunite se postaral můj pomocník, ale teďkom jich přibývá docela hodně. Díky předem za radu/y.
Aewaf - Druid # Warewolf # 81 Level # Act II Hell
Velocia - Amazon # BowAmazon # 77 Level # Act III Hell
Allora - Sorceress # Blizz&FireBall # 83 Level # Act III Hell

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od hami » 01.07.2012, 08:49 hod.

1. možnost - musíš jim tu imunitu prolomit, buď pomocí lower resist (charge v hůlce na switchi) nebo convi (aura when equip u merce-infinity) - nejlépe obojího. Toto však nemusí zabrat vždy. Některá monstra mají resisty tak vysoké, že prolomit nejdou.
2. možnost - pojedeš na dva živly (u single hry je to nejpoužívanější)
3. možnost - necháš to na mercovi (pomalé)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Asman » 01.07.2012, 09:06 hod.

Jestli chceš hru dokončit na hell, tak je skoro nutností udělat ještě 2. jak píše hami "živel", nejlépe asi fire. Pokud hraješ 1.13, použij respec, na socku s vyšším levelem je asi nejlepší blizzard+fireball, dává to asi nejlíp. Určitě si kup lower resist wandu(Akara), vyplatí se na immune, bohužel na hell už většinu imunit neprolomíš ani s tou hůlkou, viz. http://www.diablowiki.com/Immune_Monste ... ablo_II%29 ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 01.07.2012, 09:35 hod.

Monstra můžeš obejít. A tam, u kterých to prostě nejde (namátkou třeba zombie v Den of Evil na hell), použij Static Field a nech to na mercovi. Takže ho doporučuji řádně vyzbrojit. Hra se dá projít i jen s jedním živlem. Chce to jen využívat teleport, static field a hlavu :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od hami » 01.07.2012, 09:48 hod.

Dle mě je zas nejlepší kombinace Frozen orb + Fireball/Meteor (20FO/1Cold mast./1Fire mast./20Fireball/20meteor/20Firebolt) + samozřejmě static field, warm a ňáký brnění (většinou beru to první)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od Asman » 01.07.2012, 10:27 hod.

Se sorckou to jde v pohodě všechno tak nějak no. Horší je, když dojdou peníze na oživování merce. A někdy jsou i zrádně vygenerovaný monstra, viz. moje expení s palachem, naštěstí jenom na nightmare a s gearem: http://www.2i.cz/f8747a5083
4 bosspacky v jedné místnosti co nejde obejít, cursed.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Dotazové vlákno

Příspěvek od raisen » 01.07.2012, 10:29 hod.

Když dojdou peníze, tak se musí začít sbírat kde co a prodávat. Anebo dělat na nějakého bosse nájezdy.
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“