Hodnocení dílů Diablo série

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Hlasování: Který díl je podle vás nejpovedenější?

Diablo 1
6
11%
Diablo 2
28
50%
Diablo 3
22
39%
 
Celkem hlasů: 56

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od ZOMB » 20.04.2012, 22:04 hod.

Ahoj,
tak je tady open beta Diabla 3 a já jsem znejistěl ohledně mé plánované objednávky Diabla 3...
Hrál jsem open betu s demon hunterem a nějak mě ta atmosféra nedokázala vtáhnout do děje...
Co se týče grafiky, tak je zde určitě k dispozici lepší rozlišení, lokace jsou lepší, ale jinak se mi celková moc grafika nelíbí (konkrétně například zvýrazňování monster tlustou červenou barvou - ve dvojce to bylo taky, ale ne tak výrazné)...
tato anketa mě napadla už před týdny, ale tehdy jsem si říkal, že hodně lidí by si vybralo jako možnost právě Diablo 3, ale teď jsem znejistěl...
ptám se vás tedy: Jaký díl je podle vás nejpovedenější?
podmínka hlasování: odehrání Diabla 1, Diabla 2 a bety Diabla 3
hlas je možné kdykoliv změnit, pokud si to rozmyslíte...
pište sem i svoje názory, ať vím, jestli tenhle pocit mám jenom já...
jinak pokud jsem téma zařadil špatně, omlouvám se, ale nevěděl jsem kam to zařadit...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Qoliker » 20.04.2012, 22:08 hod.

Proč s timhle topicem nepočkáš tak alespoň na 15. červen? ;x
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od ZOMB » 20.04.2012, 22:09 hod.

Qoliker: pak klidně můžeme dát další anketu, jak se názory lidí změnily...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Garn » 20.04.2012, 23:32 hod.

Tvůj názor rozhodně nesdílím. ;) Nebudu to nijak rozvádět. Jen co se atmosféry týká, tak když se pohltit nenecháš, tak tě nepohltí, takto to funguje všude. :) Mě stačí noc, ticho, kvalitní audio a super spoluhráči na Mumble. Mumble má funkci, že když někdo mluví, tak se hudba ztiší, takže v pauzách hraje krásně nahlas a když někdo mluví, tak se lehce utiší. ;)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Qoliker » 21.04.2012, 00:35 hod.

Anebo si nabinduješ poblíž master volume.

Jinak já k betě nemám výhrady (pominu-li technické neduhy, které se beztak týkají pouze bety). Snad jen demon hunter mne nechytnul v betě, ale věřím, že v pozdějších fázích hry to bude lepší.

Atmosféru vůbec nepostrádám a graficky jsem naprosto unešen, mám rád výtvarný styl blizzardu a v D3 obzvlášť.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od ZOMB » 21.04.2012, 06:39 hod.

ok, zkusím to ještě za jiné postavy a uvidím, jak mě to chytne...
s tou atmosférou a grafikou to je možná jenom síla zvyku z jedničky a dvojky, tak uvidím, jestli mě to ještě chytne...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od HELLERcz » 21.04.2012, 08:50 hod.

I když je na anketu brzy, dal jsem hlas stejně D III , protože z mého hlediska, i když jsem zatím hrál 2 měsíce betu, má určitě nakročeno na překonání II.dílu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Peckoslav » 21.04.2012, 11:57 hod.

po asi měsíci v betě D3 jsem dal hlas D3, hlavním důvody:
- legenda pokračuje
- slibovaná větší výzva na vyšších obtížnostech
- grafické zpracování
- optimalizovaný chod i na starších počítačích při zachování dobrého vizuálního zpracování
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Litheron
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fash153#2383
Bydliště:Hradec Králové

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Litheron » 23.04.2012, 18:26 hod.

osobne jsem hlasoval pro D2

+ grafika
+ ovladani, gui
+ mp
www.jindraholy.info - graphic & print design

MMA & Brazilské jiu jitsu - v Hradci Králové

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od ZOMB » 23.04.2012, 21:12 hod.

děkuju za hlasy a doufám, že se všichni drželi oné podmínky kterou jsem uvedl (dohrané D1, D2 a beta D3)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od AlterEgo » 24.04.2012, 09:11 hod.

Brat pri srovnavani v uvahu vizualni stranku tech dilu je nesmysl, protoze ty hry maji mezi sebou roky odstup a pochopitelne technika je stale lepsi a nabizi proto i lepsi moznosti v tomto smeru.

Z toho duvodu jsem to nebral v potaz a svuj hlas hlas jsem dal D1 z jednoho prosteho duvodu.
Bylo to prvni, ktere to odstartovalo a ac jich nebylo moc, tak uz tam byla moznost delat ruzne buildy.

D2 tohle samozrejme rozvinulo do zcela vetsi roviny, protoze se uz daly delat buildy nejen skrz equip, ale rozsirilo to i na skilly, ale i tak ty koreny sahaji do D1.

D3 bohuzel D2 v tomto smeru neprekona, protoze tam nebude moznost udelat tolik buildu. Ono rozlozeni skillu a run totiz neni vsechno. Mam na mysli nejake nestandardni buildy zalozene na equipu, nebo pak i nejake ty uchylne buildy.
Nicmene co je v D3 bezkonkurencni oproti predelslym je dynamika hry, kde to je dost rychle coz je fajn.
Velke nadeje vkladam do inferno obtiznosti, ze to snad bude nejaka vyzva. Mam na mysli samozrejme HC mod, protoze prochcipat se tim muze kazdy.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Qoliker » 24.04.2012, 13:27 hod.

AlterEgo píše: D3 bohuzel D2 v tomto smeru neprekona, protoze tam nebude moznost udelat tolik buildu. Ono rozlozeni skillu a run totiz neni vsechno. Mam na mysli nejake nestandardni buildy zalozene na equipu, nebo pak i nejake ty uchylne buildy.
Nesouhlasím a taky si někdy zahraj D2 Classic s dřívějším patchem, možná prozřeš. :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od AlterEgo » 24.04.2012, 14:02 hod.

Souhlasit nemusis, ale je treba pri tom porovnani brat v uvahu to co je dostupne. Tzn. patche i datadisky.
Az Blizzard vyda nejaky datadisk, tak neni problem to prehodnotit, ale stavajici situace je bohuzel takova jak jsem psal.
Samozrejme se to muze zmenit uz zverejnenim vlastnosti unikatu a setu, ktere neco malo umozni, ale momentalne to nemuzes brat v uvahu, kdyz to neni zname.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Garn » 24.04.2012, 20:49 hod.

Bohužel jsi úplně mimo:
In the final version of the game you will have a wide array of personalization choices; there will be affix and legendary items that will modify the effect of your character abilities. Of course, these high level items are not present in the beta version, but they are to be found in the advanced levels of the game.


…Yeah, they are somewhat replacing the old runes. Developers wanted to give players an additional chance to customize character skills, as an alternative to the recently removed rune quality levels.


…Yes, they are probably going to be equitable items. At the moment we can’t share more precise information with you; the game is still in beta, some things could be revised and modified before release.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Qoliker » 24.04.2012, 20:56 hod.

Jaký bohužel, Garne! Snad bohudík, ne?! :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od DeathHero » 24.04.2012, 20:58 hod.

ahjo ja jsem zvolil Diablo 2 :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Garn » 24.04.2012, 21:02 hod.

@Qoliker: Bohužel pro něj. On tu vynáší tragické soudy jako nějaký posel apokalypsy a je přitom trochu mimo mísu. ^^
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od AlterEgo » 24.04.2012, 21:23 hod.

Tim lip ze se pletu pokud neco takoveho zamysleji, nebo spis pokud se to zrealizuje jak zamysleji, ze by to mohlo fungovat :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Programos » 24.04.2012, 21:48 hod.

Osobně jsem dal možnost Diablo 3. Už jen beta mě nadchla mnohem víc jak jakýkoli předchozí díl. D2 jsem hrál jako malej svišť a bavilo mě to, D1 jsem hrál ještě jako menší svišť a bavilo mě to. Ale to co semnou provádí D3 je snad lepší jak první sex...
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hodnocení dílů Diablo série

Příspěvek od Qoliker » 24.04.2012, 21:52 hod.

Vidíš a to je to furt "jen" beta. :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“