HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976
Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 28.04.2015, 09:00 hod.

Jasná :) Dohoda bola von okolo 42...Nejak som hodil GOD mode :) Nič sa nedeje teším na na upgrade GEMov.. :wave:

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 28.04.2015, 09:57 hod.

R.I.P. každopádně se to stalo už včera a dneska je nový den :D ... ano, je třeba takovým situacím předcházet ... (znáte mě, ale já jsem nakonec i rád, že ten muj rip v trialu není osamocen :ble: )

Jinak furt nemáme do stabilní grupy 4 člena? Dawe? Hoši, tak pojdmě, bo přes leto si beztak nezahrajeme, to bude sama dovolená, pivka a tak, další sezonu tedy osobně pojedu s minimálním nasazením, tak pojdme tuhle pořádně roztočit.
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 28.04.2015, 14:21 hod.

Jojo, jeden dps by se ještě hodil. Nebo možná strašák, protože já zkusil toho barba a je to nehoráznej masakr. Dnes asi nebudu moc hrát, protože ho budu zkoušet, fakt mi překvapil, jak navlečením béčkovýho tornádovýho setu najednou boosnul v zabíjení. Fakt nehoráznost :o), takže se asi pár dní budu točit jako blázen :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 30.04.2015, 16:37 hod.

Škoda, že jsem rozjel toho křižníka,. Kdybych věděl, že bude Barb na kolotoč takovejhle, tak bych ho vybral raději. Va vanile mě kolotočář strašně bavil... Ale od doby barbara Skipiho jsem nebyl moc barbarem nadšen. Z melečka se stal čímsi prapodivným...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 04.05.2015, 09:40 hod.

Fru: vůbec bych nesmutnil, můžeš postavit cruse jak supporta tak dps ... na GR45 určitě, akorát to stojí nějakej čas no :{

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.05.2015, 22:27 hod.

Dobře tomu dáváte hoši gj...btw já budu pokukovat z povzdálí páč to mám hratelný na hraně dneska jak sem emoquitnul do hoska tak mi to hned jelo bez problému...fak mi to se.. :cry:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 05.05.2015, 08:36 hod.

To je škoda, že to blbne Dawe, já naopak po novým patchi uplně pohoda i v plné partě. Člověk tě už nevidí noulajfovat :o(.

Jinak včera pokořen hnědý GR42 singl. Jednou procnuto, bosák smraďoch neskutečně trápil, vždy jsem ho mohl párkrát proběhnout a pak nebyl život. Jak se eles vyjadřoval k tomu, proč jedu ligting, tak protože nemam unitku, potřebuju 50% redukci od dědků abych to ustál a abych měl fury, tak potřebuju ligting tornáda. Nějak mi to vyplynulo ze situace. Ty crapový bulkatosky co mám to na physical dovolej, ale zase není pak WoB bo jak se to jmenuje. HC prostě řeším v první řadě toughness a teprve potom DPS. Nechci to voblíkat znova, hlavně po tom, co mi padl železnej kyj.

Ď Fru o přání z jiného vlákna, fakt je to najednou o 7 GR víc jen kvůli té zbrani, takže super. I když abych se už přiznal, z toho točení se mi točí hlava. Asi to vidím zase chvíli na DH, aspoň bude co zbrojit... Už mam od Kadili základní mara...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 05.05.2015, 08:46 hod.

Jo, toho dawevo lagování je fakt škoda. Chtěli jsme včera potrápit GRka společně s Xkem a ono kulový. Snad se to srovná chlape!

Jinak včera pěkná hra. Sice taky hnědý GR42 s Xkem a Detoxou, ale to už jsem se fakt vezl a u bosse jsem procnul a s hnědýma trenkama lovil globy a koukal na kluky jak to řežou, až jsem z toho měl výčitky. Obzvláště když jsem viděl jak Xko taky procnul. No prostě 42 je zatím na mě moc. V 35 cítím ještě dobře, ale výš už je to fakt drsný, obzvláště když jsem jediné melečko a začnou do mě všichni rubat. Ale užil jsem si to pánové, diky!
Aspoň mohu oslavit para 200 ;). Večer budu, ale pouze moje slabá klasika 1-1,5h.... budu u rodiny.

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 05.05.2015, 10:18 hod.

Jasná je to škoda, nakoľko sa nevieme nejak zlepiť do full party.Včera som s chalanmi spravil altera tak ho dnes poobliekam a môžme behať niečo nižšie.Problém je že ma serie celá mechanika...BAUNTIE,RIFT...GR... :ble: Furt aby človek niečo farmil...

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 05.05.2015, 12:12 hod.

Tak zase alespoň mají ty GR teď nějaký využití - dřív ta hranice byla níž a vyplatilo se mi rychle běhat T6 (ležatý osmičky ležely v truhle), teď už ten posun na GRkolem 40 je dost znát, co se týče expů i obtížnosti. Tčka jsou prostě po nějaký době, když to člověku napadá, už lehký, takže jediná pr*el je jít ripovat a blnout do GR. Nicméně s těmi trialy, klíči tu, klíči tam. Tu kabel, tu kabel máš pravdu...

I když split bounty T6 kešky jsou už teď docela fajne rychle na publicu, to zase tolik času nebere a dobrej RoRG prsten se vždy hodí...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 05.05.2015, 20:58 hod.

3tí třetina a je to 0:1, držim palce xko. Jinak gr44 solo done s barbem, zítra zkusím 45. Ale cheatoval jsem napůl, měl jsem unity s inteligení a scoundrela :o), pže ty správný nemam.

Jo a musim si pobrečet xko, jak jsi mi dal ten tal rasha amulet - oblékl jsem ho, nasadil konečně focus (který jsem dostal od sonniliona, pže jsem žádný ještě nedropl) a restraint a šel to konečně vyzkoušet jen na T6! Vešel jsem, v rohu jsem viděl žlutou elitu a diablo udělalo prostředník a DC. Samo, jak jinak, vrátím se a mrtvej. Měl jsem pouhých 30 m toughness, gem borůvku na sobě... Heh, takže asi tak, wizna prdí do hlíny, díky blizz.

Gratz, právě 1:1, tak koukejte přidat... čusss
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 06.05.2015, 07:49 hod.

Yoha, Kryone...po nečakanom obrate (nakoľko za tie 2 tretiny si to moc chlapci nezaslúžili, mno otočili v 3 tej) som vyhral nejaké tie prachy a vrátil sa domov a TOX(ä) mi oznámil, že si zdolal 44 :love: Tož som hodil keystone 45 a pustil sa do toho a hold je to tam :wave: RANK 221...Toxovi dropla nie síce TOP Kukri mno je tam, tož prosím dnes 17:30 stretko a TRAIN na GR 50...

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 06.05.2015, 08:19 hod.

To jsem zvědav, kam až se na GR budeme pushovat. Nevim jak to stihnu, musim si nechat jet vyměnit žárovky do auta, pak se sbalit na víkend (Sněžka) a připravit si cestu kam to vlastně jedu (neSněžka) :o). Snad to vyjde, ještě ale detox musí dropnout strašící helmu, ale ta půjde dřív, ať kouká dneska pořádně shardovat :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 06.05.2015, 08:38 hod.

Já nevim dneska mám jít na hvězdárnu ...včera se mi to ani moc nehryzalo zato ráno sem to musel emoquitnout latence lítala hore dole :( včera na tý 39 to padalo jak hrušky na 45+ potřebuju gemy aspon na 25 tzn ještě těch pár 35-40 musime naběhat pokud teda s monkem spokojenost :?: zdál se mi fajn nic se nehejbalo bufuje taky víc než slušně bych řekl...hodil by se mi hellfire amu občas dochází mlíko a co sem vás pozoroval ty kuličky moc nesbíráte :ble: :green:
btw dnes asi teda na chvíli podle hryzačky pak asi až v sobotu holt narozky s chlastačkou u vody >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 06.05.2015, 08:51 hod.

Monk určitě super... Můžu se soustředit víc na ubližování, chvílema jsem měl 150 m toughness. Ta čtyřicítka jde jak nic. Na tý 50 to už pak budeme muset asi DPSkovat šici tři a bubák mrazit, jinka to nestihneme, ale to máme ještě hodně před sebou a kdo ví... Škoda tý mojí wizny, ta už mohla slušně nakládat, škoda, že jsem to neviděl :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 06.05.2015, 09:03 hod.

Panove, tak hlasim, ze strasici maska uz padla, jeste vcera ... uz jen ten blackthorne vestu a jedeme na to, jak cip ...

Nebo z toho muzu udelat nejakyho hybrida co nebude tankovat, kdyz to da treba Dawe s tim monkem a budu davat boost dps a i sam nejakou dam ...

Chce to otestovat, uvidime ...
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 06.05.2015, 09:19 hod.

Máš dva bubáky, aspoň bude co testovat :o)...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 06.05.2015, 17:29 hod.

Dotaz po dalším emoQ se musim optat je něco (program) na sledování připojení jakou to má stabilitu atd...(na toto sem lama) páč tak jak mi to lítá červená zelená je fakt humáč ....dělá mi to i hosko tož mám podezření na upc bi*ch :ble: na to škubání sem si nějak zvykl ale tu latency fakt nepobírám aby mi červená vs zelená lítaly 3x během 2 minut
p.s. su z teho jelen večer sem naběhl a cajk jen klasicky občas trhačka..a nikde nikdo :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 07.05.2015, 09:33 hod.

Dawe, to netuším ... a omlouvám se za včerejší absenci ... chlastal jsem už od 14 a skončil kolem 5 ... tak nevím, ale už asi budu muset za doktorem, protože se furt nemůžu vymlouvat na pěkné počasí (včera chcalo celý den) :)
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 10.05.2015, 20:12 hod.

Tak sem prcnul pasivku po dlouhé době GR 43 a arcany se v ouzkej uličkách blbě tankujou asi to bude chtít amulet >:D jinak cajk 44 ve 3 sme dali celkem slušně bych řekl akurát ty gemy potřebuju bez nich je to nějaký nervozní >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“