HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 23.04.2015, 12:43 hod.

Kryo - na partu není čas (furt vod toho vodbíhám, na TSko nemůžu), proto to šmrdlám solo ;) a solo už mi to moc neba, páč je to taky na dlouho :D dám si nějakou solo tahovku, tam je to v klidu a třeba se to nějak srovná ... po druhym dítěti ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 23.04.2015, 15:43 hod.

xko to dáme jinak :green: jinak s videí na yt mi narajcovalo poe kuva něco musim vymyslet s tím compem bo ne? :green: neboj Kryo zase naběhnu a trochu tomu dám ale dneska hosko pak sem až do neděle do večíra offline
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 24.04.2015, 07:07 hod.

tak včera suproidní masakr! kolik jsme to dali 44? Akorát je mi líto, že tam zůstal swingo, RIP. Teda docela mi to wd bavilo, až nadropuju správný věci, tak to bude ještě lepší... Akorát je blbý, že abych mohl farmit sám, budu muset poskládat další gear a jelikož mam tři postavy, tak se lávy hrozně nedostává. I když sám, poslední dobou jste tu pořád, takže zupa...

Dawe kdy si to říkal že pojedeš kolem? Já jedu na víkend nakonec pryč, je pochoďák, tak chci dát těch 50 km... Ale v neděli nějak budu...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 24.04.2015, 08:08 hod.

No bolo to fakt super škoda aj Detoxovho Barbara...Ja budem dnes až po 22:00.Sobota doobeda a potom až v nedeľu počas dňa.Rád by som to buchol do PL 400 nech sú paragony rozdelené.Hrozne ma serie ten battle.net.Ja proste vidím ľudí novo prihlásených až keď opustím hru a dostanem sa do menu...tož musím sledovať te stupidný chat čo sa niekedy nedá tak sa nehnevajte ak Vás prehliadam...

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 24.04.2015, 08:18 hod.

Ajo, on vlastně rip i detoxa s tim barbem kurdek. Ale s tim monkem to šlo ještě líp :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 24.04.2015, 08:22 hod.

Tak o tom pokoj.Takže nedeľa GR 45+ ?

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 24.04.2015, 08:24 hod.

Koukám, že jste hráli divoce včera :D ..A GR40+ ...to zní jako pohádka.
RIP padlým !
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 24.04.2015, 08:35 hod.

Rip jak jste to šli blázni? >:D v neděli budu ale musim farmit idealně t6 (sám z monkem lítám t4 ale ta bolí solo holt mám eče žlutý na sobě) v partě a to shardí rád bych postavil toho monka na tankování >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 24.04.2015, 09:29 hod.

No 44 sme pokorili v tejto zostave.Swingoo (RIP Guardian) DHčko,Ja (Wizzníčka),Detox (Mončičanda),Kryon (Witch Doktoris).
Po Guardiana šlo všetko v pohode a potom to začalo :) Pasivky lietali jak svetlice na Silvestra :)
Každopádne po dokončení bol adrenalín cítiť na Tspeaku ešte dobrých 5 minút.
Hold HC je HC >:D Softcoráci sú podľa mňa riadne ochudobnený >:roll: ...Dawe keď budeš in game alebo ktokoľvek kto by chcel farmiť T6 alebo čokoľvek iné napíšte mi priamo na chat neni problém...

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 24.04.2015, 09:46 hod.

To xko:
Hehe, to zní hodně dobře :D ... takové trochu sadomaso ;)

M2 už to začalo trochu padat, byť času je málo. Ale už jsem s tažnesí na 10M a dmg na 300k :D .. Je to slabota, ale konečně můžu solo vlízt na T1
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 24.04.2015, 13:56 hod.

Jojo, panove ten barbar za to stal :D

Nicmene jsem za slozit fakt nejakou stabilni grupu na ty GR z naseho clanu. Dawe, mel by jsi to zaridit ve svem casovem harmonogramu, protoze to defakto stoji na Tobe. Ostatni na to nemaj cas.

Jinak TOP slozeni je pry WD neutralizator, Wiz DPS, DH DPS, a Crusic buffer ci co.

WD - Kryon
Wizz - Xko

Jestli Dawe chces hrat toho monka na tanka, O.K. pak pojedu DH. Jinak pokud by se ti chtelo spis DH hrat, tak beru crusice na buffera.

Toz rekni, je to na tobe :D
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 24.04.2015, 15:00 hod.

Tak dnes nakoniec online 17:30 - 20:00 potom PUB break a návrat 23:00 do cca 01:00.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 24.04.2015, 19:18 hod.

Já bych to zkusil 3x dps + ten monk :D moje idea je full inna + botky na 2 alíky...tzn 3x cyklon pak tam plesknout seven strike pandemonium tzn šance zmrazit až 21 targetů na 7 s(pokud alíci přebírají runy což nevim)...2náobný účinek mantry(to budem muset testnot kerou) + buff s unity to by bylo aby nebylo >:D tož co Vy na to?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 27.04.2015, 09:14 hod.

2 Dawe - Tak jak uznáš za vhodné človeče hlavne nech to klape :) a aby Ťa to bavilo tie Tvoje šmakuláďacké buildy vždy stoja za to!
2 Every1 - OFFtopic - 3. týždeň čistý ako ľalia :wave:
2 Clan - GR 42 sólo pokorený bez UNITY (včera padla Áčková) moc sa mi do toho nechce nakoľko som si dal zvýšiť rýchlosť netu no vyzerá to tak, že rýchlosť síce pribudla no pribudli aj problémy s linkou :OXO
Zlepšila sa dochádzka :love:

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 27.04.2015, 10:51 hod.

full inna + boty jsou ... na picu :) self tested ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 27.04.2015, 19:34 hod.

Čau lidi, jak ste si asi všimli, už delší dobu sem celkem neaktivní :( Vyrábím kostým na larp a nestíhám :-x Vzhledem k tomu, že se to asi nezlepší, tak vám chci popřát GL a HF v týhle sezóně, protože já se tam už neobjevím. Uvidíme se v další sezóně :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 28.04.2015, 06:41 hod.

RIP Xko a ještě jednou sorry za včerejší rakev. Od teď co budu strašit, tak odcházím jako poslední a přicházím jako první a na podnět jdeme pryč nereaguju... Fakt sorry, když jsme šichni DPSkovali, tak to bylo na vlastní triko, ale takhle musím hlídat. A vy zase příště trošku z povzdálí a ne uprostřed chumlu :o). Ať ti další čubka dělá radost. Zdar a sílu!
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 28.04.2015, 07:08 hod.

Stalo sa už sa neodstane:) Ja som nad tým ešte premýšlal pri expení a ono to bolo tak, že pri tej poslednej vlne sme vraveli že ideme a ja som pochopil že ideme ako že tú vlnu dokončíme no a bolo vymalované..Každopádne veci v stashi boli riešim len FB gate no a dnes budem lvliť gemy a vráti sa to skoro do pôvodného stavu.Zbraň(Serpent Sparker) tak či onak na predošlú postavu nie a nie dropnúť tak snáď pri tejto bude luck :wave:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 28.04.2015, 07:19 hod.

Aj aj, tak to RIP Xko. Kdybych Ti mohl být nějak nápomocen, tak rád. Ale tipuji, že máš ve Stashi dost gearu opět na t6 :grin:;-)
No, držím palce a určitě se potkáme. Večer budu. D

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 28.04.2015, 08:17 hod.

No domluvili jsme se na 40 kole v trialu a byli jsme už 44, detox řekl jdeme, tak jsem šel :o) a tys to tam pořád mydlil, pak jsem viděl záblesk, slyšel jak jsi povídal pote sem, pote sem a než jsem k tobě doběhl, tak jsi už šel za světlem. No aspoň se teď nemůžeš posmívat detoxovi, že ripl v trialu :o) a já budu příště říkat kdy odejít...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“