HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976
Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 07.11.2014, 19:54 hod.

Tak som si ho neužil DC 19:52.TheSeasonOne dead po 120 hodinách.FCK YOU Blizzard!!!!

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 07.11.2014, 19:57 hod.

X: aj, to je škoda :( a zrovna RIPnout chvilku po takovým dobrým dropu
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 07.11.2014, 20:05 hod.

To som dostal darček k dnešným narodeninám a 10 min pre začatím Blizzconu...

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 07.11.2014, 20:20 hod.

ouch, to mě mrzí Xko! Tak to RIP....


Jinak GZ k narozkám ! Co oslava bude nějaká na Tsku ;)?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 07.11.2014, 21:03 hod.

No práve sa chystám na pivec ale o 23:00 chcem byť doma a sledovať Blizzcon čo oznámia o DIII dnes.Práve som pozeral novú hru od ni vyzerý to ako Team Fortress akorát je tam viac class...

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 08.11.2014, 09:29 hod.

Joo, tak to jo! A jak Ti dopadlo sledování blizzconu?
Nová hra vypadá vcelku zajímavě, uvidíme zda to bude zábavné. Do bety jsem se přihlásil, uvidíme jak to dopadne .. Kdyby tak raději nový datadisk k Déčku... Ale to je utopie teď.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 08.11.2014, 09:45 hod.


Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 08.11.2014, 14:12 hod.

Char vyexpený ogearovaný...chcelo by to GEMy vytiahnuť opäť na 30tku.Keby niečo dajte echo.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 10.11.2014, 08:25 hod.

Zdare všem, RIP xko, je jí škoda, ale bude další a lepší, hlavně SOON nás čekají zase změny, že? Já byl tenhle víkend zase na vejletě, tak jsem se dostal až v neděli, poběhal se stálicí dvojčetem dejvem, pak se nedostal do HOS, jelikož jsem byl netrpělivý a ukončil to, když jsem už čekal několik minut. Nějak mi příjde, že v tom HOS pořád na něco čekám :o). Zatím mi to teda uplně nechytlo když pominu tu rozsekanou klávesnici, když jsme prohrávali :o). Šel bych zase ubery, asi půjdu nafarmit klíče, došly mi suroviny, asi pět amu a všechno na nic... Zatím koulejte, zdarte se a musím to pak promazat ty co už nehrajou + upravit nástěnku na začátku, ale taky moc pracovně nestíham. Navíc jsem se rozhodl zase začít po trošku sportovat, takže ten den se kua neuměrně krátí. Práce, práce, práce, sport, jídlo, déčko, spát a zase dokola. Nu nic, tak se mějte zatím....
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 10.11.2014, 09:40 hod.

K Uberom sa pridám rád začnem dnes farmiť klúče.Dohodneme potom kedy by sme na nich šli.Koule :)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 11.11.2014, 14:43 hod.

To Dawe:
Co se týče HOS, tak mě dneska asi nečekej. Mám v plánu laser game a motokáry ;). Takže o zábavu postaráno :D

To all:
No tak ať Vám to ubeři jdou od ruky pánové, a pozor na DC Xko. Já bejt v Tvojí kůži, tak už tu hru snad nezapnu ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 14.11.2014, 09:40 hod.

Fru včera ta HOS last game byla epic :!: ze začátku sem to viděl černě dostávali sme slušně nařezáno :D Dnes esi někdo máte chut na déčko sme s Kryonem domluveni zhruba na 19 že dáme aspon 2-3h GR rifty a klíče :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 14.11.2014, 10:49 hod.

Škoda dnes mi ten čas nevyhovuje budem chodiť po návštevách a večer šípky.Užite si to a dajte pozor na seba.Každopádne v pondelok je sviatok u Vás aj u nás takže ak nebudem musieť do práce by sme mohli dať nejaké to TS stretko a tým nemyslím len Kryona,Dawe(a).Čo zbytok fellas?

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 14.11.2014, 17:36 hod.

Tak já o víkendu budu docela hodně, sem si včera naštípl o pařez při večerním běhání za svitu čelovky prst na noze, takže to vidim asi min tejden za monitorem. Neviděli jste někdo nebo neslyšeli o Sauroonovi, zmizel ze dne na den pomalu jak Wulf beze slova, tak snad je v cajku a žádná vážná událost, ani v jiný další blizz hře jsem ho nezahlídl...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 14.11.2014, 18:13 hod.

Hoši, já možná dneska dojdu ... jinak teď moc nehraju nic, nějak mě to nebaví, tak buď čumím na filmy a nebo chlastám ... kdyžtak večer hodím očko na chvilku :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 14.11.2014, 19:52 hod.

To Dawe:
Joooo, to byla epická hra :D .. Moc povedené, tam bylo krásně vidět, jak moc bylo důležité držet shriny a potom, že prostě někteří heros jsou OP v early game, někteří v mid game a jiní až v late... A i tým byl v pohodě, zdálo se že všichni ví co dělají :D Hlavně my dva , že ;)

To All:
Tak přeji pěknou pařbu Déčka a naložte uberům. Co se týče mě, bez jakéhokoliv puzení jít déčko hrát... Jen bych s Vámi rád pokecal někdy...

To Kryon:
Ouch, tak to gz, z naštípnutého prstu jsme se hojil jednou snad dva měsíce (byl to palec na noze) a rok jsem to cítil. Nechal jsem palec mezi tatami a sparing se mnou mrsknul o zem...krása:-)

To Detox:
Co pohovor, co job v Práglu?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 15.11.2014, 12:51 hod.

Tož dal jsem s klukama včera slabou hodinku a dobrý ... stačilo :D takové hodinové eventy semtam budu rád doplňovat ...

Fru: Prágl nic, ani OV nic, jsem zase v hledání ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 15.11.2014, 23:50 hod.

To detox:
oki, budu držet palce, ať už tam nebo tam... tak pracák ještě platí, ne?
A sportuješ ještě furt, nebo na to dlabeš? jeden čas jsi docela makal, ne?

Jinak poker dobrej, karty mi chodily na pytel, ale 3 dobrý handy jsme měl a z těch jsem vytěžil dost, abych se udržel na třetím místě a získal zpět vklad... Takže aspoň nula k nula ;) .. Je občas příjemné mít sociální kontakt bez prostřednictví obrazovky ;) ;) ;) :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 17.11.2014, 20:21 hod.

OFF TOPIC ale pre Kryona a pravdepodobne ak si dobre pamätám pre jeho tatu http://vimeo.com/111401975 dvaja kámoši od nás dali challenge mám pocit, že do sekcie HC sa to hodí :wave:

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 18.11.2014, 09:45 hod.

Super, x, díky za inspiraci. Jel jsem já a kámoš - pod stan na 14 dní, ale cheatovali jsme autem, kolo by muselo bejt super, ale v některý dny by nepomohlo ani kdyby tlačily boty, jak foukal vítr (+ déšť) do ksichtu. Pak pošlu odkaz, jestli se budeš chtít mrknout na fotky. Jel bych z novu, bylo to asi to nej, co jsem zatím viděl a zažil...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“