HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 03.03.2014, 15:20 hod.

KryOn: já to mám takhle:
[url=http:/www.diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f ... 99#p226652][img]http:/www.jpeg.cz/images/2013/12/10/5hIyZ.png[/img][/url]
(nezapomeň dát za každý http: 2 lomítka, takhle http://)
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.03.2014, 15:29 hod.

Děkuju, to tvoje je lepší - je to odkaz do tvého/našeho :o) topicu a pod tím nechám text na postavu, ta se stejně bude měnit podle toho co mi padne. Momentálně je preferovanou čubinou wizna...

A ty orgány padat tolik nebudou, pokud nepůjdeme Tor V, která byla jako když jsme šli mp4 Dawe... Dost omezily drop... Na druhou stranu se klíče farmí daleko rychleji a lépe, asi k tomu chtěli dostat víc lidi... Nemít jich tolik z I. Actu, tak chodím teď jen A IV, kde padají různě. Postupně by se to statistikou srovnalo, to pravděpodobnost je děvka... Navíc v aktu IV je to teď docela user friendly, že? Klíče se určitě na Tor I vyplatí nejvíc, protože rychlost farmy/šance na drop oproti III skoro stejná... Ale co, dyť je to vlastně jedno, RoS za rohem, což je pro mě ale trošku smutnou záležitost, protože někdy v ten čas odlétám na 12 dní, takže přijdu pozdě na startovní čáru :o(...

Torment I: 25%
Torment II: 28%
Torment III: 33%
Torment IV: 38%
Torment V: 43%
Torment VI: 50%
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od DrSma » 03.03.2014, 17:23 hod.

Grafik DrSma :lol:
KryOne, krásný botky. To je až mega affix! Kvůli tomu jsem si zasíral jeden skill Berkem celou Vanillu :roll: :wave:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.03.2014, 22:33 hod.

Mnooo, dneska lehce zmatečná hra. Jak farmení (to naštěstí bylo bezproblémů - jen komunikace napříč chaty byla vyčerpávající ;)...), tak i doexpování nového charu pro Detoxu...bohužel to v 56 zalomil na lagy...
Mno tak příště znovu a lépe... GL poeti
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.03.2014, 23:22 hod.

no zkusili sme pak ještě trochu bezpečnější cestu ale i tak detox dostal IK na 25 lvl :green: ale zítra to bude lepčí sme poučeni tak ho protáhnem řádně a ve zdraví :green: :green: jinak farma v poho jako vždy:)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 04.03.2014, 08:48 hod.

Ten Detox ma mrzí, každopádne som si vyslúžil asi status RIPer klanu :)Dnes by som mal byť aktívny po nejakej 17tej hodine až do návratu mojej polovičky z Talianska.Podpis som evidente zvládol, dík.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.03.2014, 09:05 hod.

to se podá :green: dneska snad budu takže můžem něco vykoumat ....jinak sem decentně pošteloval záložní mončičandu trochu si pohrál se skilama a vymyslel jsem pálivou zmrzlinu >:D >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.03.2014, 10:17 hod.

To Dawe:
Super, jsem zvědav až nám ji předvedeš.

To x:
Tak, ono se to vychytá a Swingo s náma hrával i dříve. A poslat někoho z party protože dorazil klanmate zavání tím, že pak s náma nikdo nebude chtít hrát, protože když ho nepotřebujeme, tak se ho zbavíme. A to mi smrdí hlavně lidsky a i obecně. Prostě se připojil a v tu chvíli je jako by byl součástí klanu. Pokud jsme domluveni na dva runy, dáme dva, pokud na celý večer, dáme celý večer... Víš jak to myslím. A klan ne klan, vždycky jsme v partě běhali jen s kamarády, takže ten závazek tam je, tak jako tak.
Ale jinak včera dobrý, těším se na dnešek.
Koulím zdar!

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.03.2014, 10:43 hod.

Tak tak Fru, navíc nás je hodně, je pořád co dělat a každou chvíli se někdo další objeví. Když je místo, je místo, když není místo, je pořád co dělat, i kdyby se člověk měl hypnotizovaně koukat na moje točící se koule... Ale však se nic neděje, příště na pohodu... Koulím zdar... P. S. Dawe, do kolika jste ještě vy blázni expili :o)? Jde to ze začátku stejně rychle jako ke konci nebo je to rychlejší? P. P. S. ten chat je fakt šílenost, než jsem v tý změti modrý a zelený pochopil proč ten event je event, tak jsem si fakt připadal jak pod vlivem :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.03.2014, 12:31 hod.

To Kryon:
Bylo to na pováženou...;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.03.2014, 12:37 hod.

Ale to zase ne, prostě ve víru boje, jak člověk vidí příchozího, tak mu to hned třebas netrkne, prd se stalo a swingo se určitě neurazí a x to špatně určitě taky nemyslel... Swingo je určitě kliďas a pohodář ze spřáteleného sousedního klanu Unstoppables (soudím ze semknutého boje bez rushování), u kterého věřím, že až se svrhne všehobitva, tak bude stát na stejné straně barikády jako my Básníci... Akorát že oni budou bojovat a my v bezpečí budeme pět ódy a psát články. Tak to prostě chodí :o). Jo a loot bude samozřejmě taky nás, spravedlnost není nikde, jak jsem se dozvěděl v práci, když jsem chtěl vedle práce přidat taky peníze :o). Koulím, koulím... Nechci to zlehčovat, prostě vítejte šici, mějme se rádi a poďte zpívat nějaké táborové písničky na utužení kolektivního ducha... Kumbajááá maj lord, kumbajáááá (šibink)... EDIT: a vůbec, co se do toho pletu, poslední dobou jsem nějakej moc ukecanej... Pšššt, Kryone, Pšššt, psst pst, pt, p, š, ttt
Naposledy upravil(a) KryOn dne 04.03.2014, 13:06 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.03.2014, 13:06 hod.

Já spíš reagoval na Tvůj zásek ohledně toho bufu...8-)
Tak zlý jsme na Swinga nebyli, spíše jsem reagoval abychom se neseparovali... Pravda, unstopove jsou kluci podobní;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 04.03.2014, 15:53 hod.

tak koukám že to žije i beze mě, jen tak dál hoší 8-)
jinak upravte si prosím podpis tak, aby se na něj dalo kliknout (jako to máme s KryOnem), díky
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.03.2014, 17:34 hod.

Fru nevim eče je to slaboučká čubička na T1 bych jí klido vzal sice ale musel by tam být nějaký dmg dealer....imho docela bych zkusil T2 trošku testnout co moje main čubka dokáže vydržet >:D
hele s tím hraním vždycky se nějak domluvíme já rád poběhám s kýmkoli i mimo klan nemám s tím problém... ikdyž KryOn je moje siamský dvojče:D a Wulf by byl trojče ale ten je někde pryč :(
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.03.2014, 19:15 hod.

Nestačí Ti snad mých 86k dmg unbuffed a necelých 100k dmg buffed:-)...pcheeeeeee ;)
Tak když dorazí Kryon a případně Lemmurek (ale porpavdě netuším jak je na tom s dmg) tak bychom to mohli uklovnit..ačkoliv elity neradno podceňovat, i na T1 v úzkých chodbách umí zatopit pod kotlem...Ale asi by se dalo, prostě trochu víc taktiky, méně "hrrrr na ně" (ne to já nedělám, jsem přece barbar :D ) a méně DC ze strany Lemmurka a obecně lagů :D ...
Zas jako nechci pohřbít mého 100hodinové barbara:-)...
Já vím, že se ptám už asi po x té...ale stejně,fakt Vám nevadí můj seismic slam s knockbackem ;) ? Mě to tak baví :D :D a hlavně ty crity za 1,3 m se hezky koukají :D ...Ale vždycky mi přijde, že Vám to rozhodím...
Koukám, že Wulf to nějak fláká...ještě víc než já a to je co říci...

PS: V ALze mi vyreklamovali myš!!!! Jupí jej. už žádných 600dpi ale starých dobrých 5600dpi :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.03.2014, 23:05 hod.

Dneska super run. Sice to lagovalo jak kráva, ale jinak se docela vedlo. Detoxík má 60tku čerstvou a já měl štěstí na drop i craft :green: . Takže za mě velká radost.
Padl mi moc pěkný leoric a pěkná craft bracerů se povedl:

ObrázekObrázek


Výsledek po dnešní básnické seanci je u mě cca 98k unbuffed demáže a lehounce přes 1 milion unbuffed toužnese . Takže za mě super! I haaling poskočil, ale nepamatuji si jak a o kolik (o nějaké to malé procento)....

Jedinná špatná zpráva, že dorazil pan X se slovy, že včera omylem smazal postavu a ještě ripnul, tkaže má kulové a doufá v pomoc s expením... Takže pokud dneska Detoxa zase ripne, vezmeme dva kusy najednou ;) :green:

To Lemmur:
Podpsi upraven ;). Jinak fungujeme, ale doraž a neslackuj....to samé platí pro Kryona ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od Marast » 04.03.2014, 23:10 hod.

Pěkně Fru. Moc pěkně. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.03.2014, 23:29 hod.

mno budem muset expit jinde hejdrigova stará bude fixnutá už nebude dávat tolik :green: tož máš fru radost určitě :green: :green: jinak zajímavé zjištění sentry u dh opět crituje proč mi to nikdo neřek? :shock: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od KryOn » 05.03.2014, 08:13 hod.

Koulím zdar, dnešek za mě určitě ano! Gratulace k Leoricu, je dokonalej! Já na něj kdysi dělal nájezdy a ani po týdnu nic nepadlo, fuj, když si na to vzpomenu, tak se mi motá z a II oázy hlava... Pošli sem Lemure ten tvůj luk, ten je taky čupr, ať tu máme výstavku našich mňam dropů...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC NoAH Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 05.03.2014, 09:21 hod.

já snad taky budu btw dejte bacha na detoxe pokud teda ještě žije :green: :green: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“