Dark Guardians - Obecná diskuze

Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: Dark Guardians - počátek

Příspěvek od skyrim1988 » 10.03.2014, 13:09 hod.

Jasny berem tu bilou ala Ros ;) Vsichni povine dat do podpisu :D

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dark Guardians - počátek

Příspěvek od Kubis » 10.03.2014, 13:51 hod.

Taj jsem si s tou bílo variantou ještě trochu pohrál...
Obrázek

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - počátek

Příspěvek od Prestigo » 10.03.2014, 14:00 hod.

hezký, dobrá práce :)

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: Dark Guardians - počátek

Příspěvek od daveedek » 10.03.2014, 19:46 hod.

Pěkná práce, přidáno do podpisu, přestože stále nejsem v seznamu na začátku threadu :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Javurek » 10.03.2014, 22:08 hod.

Přidaní do seznamu někteří dosud nepřidaní členové. Pokud ještě někdo není přidaný s v seznamu, nebo nebyl přijat do klanu tak se ozvěte. Jinak stále přibíráme do začátku RoS nové lidi, tak jsou stále volná místa pokud smýšlíte stejně jako my.

Kubis dobrá práce, podpis je super.

V přehledu členů zvýrazněni černou barvou lidé, kteří již od nás odešli. Kdo to ještě neví tak před několika dny odešla BestVeronique a Zahadum a jejich 2 kamarádi. Co se týče důvodů, tak BestVeronique říkala něco ve smyslu že klany jsou stejně k ničemu pokud jsem to dobře pochopil, ostatní nesdělili důvod žádný.

Mám ještě jednu věc. Byl bych rád aby zde každý uvedl s čím chce v Ros pokračovat, co vše maže, co mů zůstalo atd, aby byl takový přehled. Pak ještě to jaké budou jeho časové možnosti hraní po vydání + klidně dlouhodobě. Říkám to takto v předstihu, jsou na to 2 týdny, ale čím dřív tím líp. Pokud si někdo nepřeje aby to bylo vidět veřejně tak pošlete PM, ale jak to všem pak přepošlu fakt nevím :D Co se týče hraní tak se ve hře až do RoS už teď moc neukážu .) Do RoS ještě plánuji sepsat nějaká ta pravidla, ale nebude to nic hrozného .)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Predy » 10.03.2014, 23:51 hod.

Zdar já tedy hodlám hrát pouze hc ty dvě postavy co mám oholený na sc ještě smažu aby se to nepletlo :) Jinak na hc mám 20 mega a teda jednu postavu a to barbara a toho mazat už nebudu protože jsem si ho založil po patchi 2.0.1 a to je takový poloviční ros :) . V datadisku hodlám hrát za Crusadera a můj časový rozvrh je dost nahodilý a nepravidelný a to kvůli rodině a práci. Nedělám pravidelné šichty a když už tak mám 24 hodinový služby po kterých se potřebuji vyspat takže klidně dva dny nebo více nebudu. Budu se ale snažit hrát co nejvíce.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Kubis » 11.03.2014, 07:52 hod.

Pojedu SC Crusadera. Plán je takový, že bych každý den chtěl aspoň hoďku, dvě, tři hrát. Kvůli práci na baráku a rodině většinou až ve večerních hodinách. Jinak všechny věci co jsem měl na svých postavách jsem prodal nebo vyhodil, nemám ani žádný craft material. Jediný co mám tak je 250 mega a nějakej ten paragon (na PTR to bylo asi 140). S tím teď ale docela bojuju, jestli smazat i všechny postavy a jet i paragon od začátku nebo si nechat aspoň ten paragon jako odměnu za odehraný hodiny ve vanile. Zatím nevím, ale když vidím tu rychlost expení v 2.0.2. tak smažu asi i postavy a tím i paragony...

Jinak jsem rád, že se podpis líbí...:)

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Talis » 11.03.2014, 09:32 hod.

Ahoj, já si 14 dni před patchem udělal komplet wipe, po patchy sem začal na HC a tet tam hraji Wizze a po ROS pojedu dál HC Wize/WD :D
Mam cca 6M goldu.
Hrát budu převážně večer od 20:00, dokud nepadnu :)
Jinak plánuji si vzít den, možná dva dny dovolenou, jak zapnou ROS :)
(Tedy pokud pojede žena a děti ke tchýni :D )
Tak kdyby se chtěl někdo přidat toho 25.3 na TSko a začít se mnou hrát od lvl 60 dejte vědet :)
Javore, přepiš si mě na červenou HC barvu prosím :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od smajli » 11.03.2014, 11:12 hod.

Kubis: paragony ti už nikdo neodpáře, ani výmaz postav. To šlo před aplikováním patche 2.0. Po zkušenosti, takové malé množství PL nemá moc na hru od začátku vliv.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Kubis » 11.03.2014, 11:23 hod.

Tak aspoň se nebudu muset rozhodovat :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od skyrim1988 » 11.03.2014, 12:17 hod.

Zdar,

no ja smazal postavy po patchi,prodal vsechno a zahodil :) Bylo mi i lito meho 350h. barbara,ale co uz.Takze mam jen 350M a barba,ktereho jsem rozjel od 0 na SC ( proste jsem nevydrzel do datadisku ) . 25.3. to vidim nasledovne.Pomalu tahat barba na 70tku a hlavne rozjet crusadera,taky od 0.Hrat budu snad porad co budu moct ( Pres den,vecer nebo dopoledne nez pujdu na odpoledni ) .Tez musim brat ohled na sveho mesicniho kluka a venovat se i jemu ;)

Zdar a silu :)

Thannis
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Thannis#2516

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Thannis » 11.03.2014, 13:19 hod.

Cau pred patchem sem vse smazal zbyl me akorat nakej craft matros,gemy a asi 2M goldu.V ros budu pokracovat Softcore DH a WD ktery sem si rozjel po patchi.Co se tyce casu tak kazdej den odpoledne cca do 5 a pak zase od 9 vecer cca do pulnoci.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Relic » 11.03.2014, 13:29 hod.

Takze ja budem hrat vzdy ked budem moct skoro kazdy den doobeda poobede vecer :) samozrejme nie v kuse ide jar treba vonku sem tam chytat aj slnecny vitamin:) Budem pokracovat striedavo s DH na 70 a s Crusaderom SC. Crusadera si prejdem pekne single a DH aj v parte, som hral so zahadumom a ten je off hm... skyrim ratam s tebou na paragon... >:D

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od moon » 11.03.2014, 15:01 hod.

to já pojedu v ros hc cruasedera, jelikož jsem ted hrál hc monka a hc jako takovy poprví, tak tam nic stejně nemam

Lenox
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Lenox#2828

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Lenox » 11.03.2014, 16:19 hod.

Já pojedu SC barbara pak mozna pozdeji HC barbara, vyexpil sem ho tedka po patchi2.0.1 a mazat ho nebudu :D bo sem celkem na nem stravil tedka dost casu, na zacatku ROS pojedu zase toho barbara, ale zaroven zacnu na SC Crusedare nebo wizze jeste se rozhoduju :) mam ask 6M goldu coz je prd :D a craft material zadny :D
Obrázek

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od daveedek » 11.03.2014, 19:00 hod.

Od patche 2.0.1 jedu "nové" postavy - tzn. nepoužívám nic z toho, co mi padlo do teď ale zároveň se těch věcí nezdám, takže si nechávám vybaveného Barbara i DH...
Do RoS půjdu s "novým" wizzem na SC, který je v tuhle chvíli na lvl 60. Potom až ho dojedu bych chtěl na SC Crusadera, pořádně ho vybavit a potom až mě přestanou bavit tak se vrhnu na HC, kde bych to viděl na WDčko a Crusadera, s tím že bych se chtěl dostat na T3+...
S hraním to mám tak, že většinou dám pár her večer když přijdu ze školy + o víkendu, hraju vždycky tak hodinku dvě, v klidu, někdy i s pauzou mezi hrama... Kdyby si mě chtěl někdo přidat, tak budu rád, nemám teďka moc s kým hrát, to platí i o RoS. Co hrát se určitě dohodneme nejsem do toho nějakej fanatik, že se musí jezdit přesnej run...

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Tomovous » 11.03.2014, 20:58 hod.

Nazdárek, s restartem po patchi 2.0.1 jsem smazal všechny staré postavy, všechny předměty, kameny i kraftovací materiál a nechal si jen 50k goldů (z nepozornosti jsem si smazal asi 20 klíčů k Uberům :lol: ). Hraju především HC, ale chtěl bych si možná časem udělat 1-2 postavy na SC pohodové hraní. Současně farmím paragony s monkem a leveluju barba a WD. S příchodem RoS s radostí vyzkouším Crusadera :)

Hraju hlavně po večerech, většinou od 10 do půlnoci a když mě to chytí, tak si prostě dám pařbičku, dokud neklimbám (nebezpečné na HC :twisted: ) Určitě nejsem fanouškem nějakých divokých rychlorunů a farmení několika málo lokací pořád dokola - když už to zapnu, tak chci projít na jeden zátah co nejvíce.

Občas sice dostanu chuť na sólohru, ale když si budete chtít zahrát HC v partě, učitě se ozvěte - doufám, že se u nás v klanu HC ještě více rozšíří.

PS: Díky Kubis za skvělý podpis :wave:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

vskk
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od vskk » 12.03.2014, 16:17 hod.

S cim zacnu hrat po vydani ROS ?!

Zacnu u SC kde jsi rozjedu noveho WD , druhou postavu jeste zvazuju jestli Crusadera nebo Monka

Po naexpeni a nauceni novych affixu , elitek co nas budou cekat v novem Actu , zkusim rozjet HC , ale nebude to priorita cislo 1.
Adrenalin rad mam , ale jen na 2 kolech O:)) .. Kdyz jsem hral D2:LOD jen HC mel jsem nocni mury ze jsem ripnul :D ..

Co smazu ?!

Smazu vsechny chary krome meho WD - vsK necham si na nem i Itemy , vytahnu vsechny skilly a nebudu za neho hrat ...
Chci si ji nechat na pamatku.

Goldy vyhodim necham si jenom 50K. Pokud zvazujete Clanoveho pokladnika rad mu predam zbytek.
Craft matros taky necham , kdyby byla moznost aukce v ROS ( jenom nakup craftovacich potreb ) - tak bych to vyhodil , znicil , zakopal :)).

Kdy budu hrat ?!

Neumím v tuto chvíli říct.
Obrázek

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Prestigo » 12.03.2014, 18:38 hod.

zdravím tak já to budu mít následově

HC
V novým updatu sem HC začínal úplně od znova tzn. bez goldů, paragonů, materiálů, gemů a samozřejmě bez itemů. Až vyjde RoS, tak budu mít paragon kolem 100 a něco přes 10m goldů. Tohle všechno si nechám a dostanu své DHčko (za předpokladu, že do té doby přežije) na lvl 70 a uložím na chvilku HC k ledu.

SC
Po vydání datadisku si vytvořím novou postavu (starou si nechám "zapečetěnou" na památku) a pojedu ze začátku jen SC. Mám tam něco kolem 80m nějaký gemy, materiál, všechny itemy sem zničnil (kromě těch co mám na staré postavě) de-facto všechno až překročím lvl 60 prodám nebo vyhodím. Goldy si napíšu nějak bokem a nebudu po dobu 5 měsíců využívat jejich služeb. Budu utrácet jen ty co si nafarmím od vydání RoS. Pokud blizz do té doby změní politiku a budou moct se goldy tradovat tak je všechny hodím do společné pokladny, pokud ne tak půjdou na účet mystikovi. :)

Co se týče času, tak je to na domluvu můžu víkendy a ve všední dny na večer. Pojedu jen DH a není problém poradit, pomoct atd. Takže ve hře zdar :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dark Guardians - Nábor do klanu

Příspěvek od Javurek » 15.03.2014, 10:46 hod.

Tak to vypadá že se nám blíží ladder systém. V tom případě by myslím nebylo moc co řešit a všichni by doufám šli na ladder, protože tam se určitě pojede od znova a všichni.

Odpovědět

Zpět na „Dark Guardians“