KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.10.2014, 20:34 hod.

Borci, musím se pochlubit. Prostě mi to nedá. Na Americe je Drsmič třetí EQ barbar s takovou CDR. Ti dva předemnou jsou pod půl procenta ode mě. Což dělá moje nedokonalá (92%) Leoric´s Crown. Ostatní okolo mají nasazený Kapitány jen kvůli CDR v žebříku, postavy jsou těžko použitelný. Ti moji dva "konkurenti" s funkčníma skokanama mají prakticky shodnou DPS, což mě těší. Výrazně líp to asi moc ušmoulat "nejde". Až seženu dva Gifty, (dva staty navíc) budu mít nejmrštnější žabičku na Americe :lol: :twisted: (svět nevím, tam jsem 21, uvidíme co to udělá po změnách..)

Navíc teď vůbec nepotřebuju Matlákovy Fury Bracáky. Takže přemejšlím o nějakejch s vymazlenou speckou. Možná je začnu nakupovat u Kadaly, buď náhodně něco dá dřív, nebo se budu silou mysli upínat na kvalitní Lacuni. :twisted: (mimochodem mi v RoS nepadly ani jedny)
Mám na mysli tyto:
http://us.battle.net/d3/en/item/ancient ... -defenders (to by mohlo bejt zajímavý) nebo tyto: http://us.battle.net/d3/en/item/warzechian-armguards

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 14.10.2014, 21:42 hod.

Taky se pochlubim :green: s 278K dmg monkem sem solo doběhl 17 lvl rift za 12 minut :green: cdr 77.5% >:D i s touto dmg mi to critne za 40 míčů >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.10.2014, 13:39 hod.

Slušný :)
Monkohlav má od barbína rozdílovou CDR Pssivku, proto jsou v tom nejlepší no :ble: :D 40M crituje Gem?..
Joo, GR jsem ještě nešel, jen Rifty. Ale T6 bájo a o to mi jde :wave: GR na zkoušku půjdu až budu mít vylepšený zbraně, nijak mě to do GR dřív netáhne.. 8-)
I tak mi zůstalo přijatelných cca 600k DPS v základu, ale ve hře mám v Inventáři povětšinou kolem 1,2M v závislosti na selfbuffech i víc i míň
(navíc si můžu dokonce dovolit díky stun Leapu mít všechny Passivky útočný :love: )

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 14:12 hod.

Tak jsem zkusil tu brokárnu a bez eq na holy a dalších drobnostech to prostě nejde ustát, šílená spotřeba wrathu a jaksi potvory nechtěli pořád padat i když dmg byla lepší tak stejně to zadrhávalo... Achjo jsem z toho celkem rozmrzelý, že jediná věc která je tak důležitá prostě nedropne ani kdybych se stavěl na hlavu a já nevím co všechno, samozřejmě že mluvím o Darklightu.

Jinak jsem včera ze zoufalství postavil Monka a i s tím co mám ve výbavě mi přijde, že dává větší mordy nebo že to jde rychleji než s Crusem, mimochodem GR 14 za 9 minut... tím jsem včera končil.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.10.2014, 14:17 hod.

To padne, máš PL300. Nemužeš mít v tak krátký době všechno :wave: Vydržaj :green: 8-)

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 14:24 hod.

No to já vydržím o tom žádná, ale sere mne, že mi Rifty trvají dvojnásobnou dobu než ostatním a to nemluvím o GR :D jj ke 300 PL se blížím mílovými kroky, tak si říkám, že bych mohl být na té 300 obdarován a potěšen :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.10.2014, 14:37 hod.

To se nesmíš srovnávat s DAVA_C a Mlokem, kteří řešej svý tři minuty na Rift :green: http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 19#p269319

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 14:46 hod.

No s nima se absolutně nesrovnávám, to je úplně jiná liga :D ale třeba mít rift kolem 8-10 minutami max 11 to bych byl velice rád a ne současných 15-18 minut, to je fakt bída a s tím eq co mám by to mělo jít ale pořád se to nějak nechce zlomit...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.10.2014, 15:06 hod.

8-10 min je v pohodě. Chybí ti DPS, to máš pravdu. Mám víc i na svým CDR specialu. Přitom máš set a perma Championa a celkem v poho Gear. Na T6 s Unity a Akaratem zbytečně moc defense a málo offense. Passivky bych dal víc útočný. FotH uživíš trvale? Ani Gem bych si tehle nedal, máš na něj hrozně málo AS...Nečekej na konkrétní zbraň a zkus víc experimentovat (hlavně s Gemy, Skilly a Passivkama, to nic nestojí..)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 15.10.2014, 15:16 hod.

Ty 3 minuty jsou navíc nadsazené. Sem tam se rift pod 3 minuty povede, ale je to třeba jeden z dvaceti. Dle průměrných časů na 10 riftů je vidět, že to je pak někde na 4,5 minutách průměrný rift (čas pouze za samotný rift) když se nesebírá v průběhu riftu materiál (sbírá se pouze leg.). Jakmile sbírám více, tak to o něco zase narůstá někam na 5-5,5 minut v průměru na samotný rift.

A je to dané především tím, že to je s Wiz.
S Wiz. se slušnou FB výbavou to v podobném čase zvládne každý.

Postavám co nehraju (hraju jen Wiz. dlouhodobě a teď DH, kde už jsem také slušně v obraze) moc nerozumím. I tak mi ale 15-18 přijde už trošku moc na jakoukoliv postavu. K těm 10 minutám (aby to nikdy neskákalo nad 15 minut) by se mělo dát dostat s jakýmkoliv charem.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.10.2014, 15:18 hod.

Rozhodně. 10-15 min určitě zvládne každej char. Jde hodně o herní styl. Já lítám zhruba v tomto rozmezí se sběrem a prohledáváním všeho a hlavně záleží, jestli se nad něčím po cestě zamyslím, nebo ne, nebo na jak dlouho, někdy zbytečně naháním jednotlivý potvory, že si to s nima chci dát na férovku atd..

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 15:25 hod.

No o tom jsem přemýšlel, že pasivky by to chtělo asi více offense nebo to něčím prolomit... mám jeden zásadní problémek a to, že nemám vyexpené gemy a pořád nevím který vyexpit první, jestli Gogok na rychlost nebo ten na Phyzikaly Bleed anebo poison, popřípadě jiný... mám u championa i pár blbých rollů ze začátku kdy jsem nevěděl co dělám a teď mi to chybí a jiný ne a ne dropnout, pořád mi padá jen Roland set kterej bych měl už asi 20x složený... FotH udržím stále naplné obrátky i když párkrát při hodně tuhém bossovi taky došla ale jen na pár vteřin. Samozrejmě s Valorem a Consecreations, respektive ten skill co ti redukuje spotřebované množství wrathu na polovic.

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 15:33 hod.

No pravě, že mi to přijde strašně moc dlouho i se vším zběrem a někdy mám pocit, že prostě FotH nedává žádný dmg a přitom mám crit nekde kolem 335 procent a šanci na critt cca 48procent, Fire dmg a fire skils též celkem slušný...celý je to nějaký takový divný... jako u Cruse pořád dokola spamuju co se dá, akarat perma, provoke doplnuje neustale atd...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.10.2014, 15:43 hod.

Na barbarovi jsem testoval snad všechny myslitelný Gemy pro něj. Nejlíp mi vyšel Bane of the Powerful. Doporučil bych ti ho zkusit, Crus je taky melee.
Bez zbraně DPS nebude. Ten tvůj Devastator by potřeboval +10%DMG přes Gift jako sůl. Hned bys viděl slušný zlepšení. Nepůjde ti obětovat CDR na zbrani? Jseš si jistej, že na perma Championa potřebuješ všechnu CDR co máš? Vše co máš navíc ti ubírá DPS.

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 15:58 hod.

Na Perma Aka potřebuju 56 procent ktery mám teď a to mám i pár bodíku v cdr z paragon bodů jinak bych se pohyboval někde kolem 50 procent a to jsou cca 2 vteřiny bez Akaratu což je znát, jediě to zkusit dát full CDR v paragonech a přetočit Devastatora na +10 dmg jak říkáš, ale snížil by se mi zase crit dmg a nevím jak velký vliv byto mělo na celkovou dmg... Jasně co říkáš chápu a dává to smysl, snažím se každý volný bod dávat do dmg nebo prostě to eště upravovat jak to jde, už jsem i pár věcí přetáčel na lepší dmg a pořád nedostatečný :D už fakt jsem z toho někdy zoufalej :D

ps: To bych musel ucraftit jinej Devastator protože na něm už mám přetočený fire skils 19 procent a giftík mam těďpouze jeden a ten chci pošetřit dokud nepadne další...

U těch pasivek mi zbývá poslední útočný skill a to Holy Cause který přidá 10procent dmg ke zbrani, dnes nemám možnost to zkusit jelikož jsem v práci, ale zítra to otestuju a zkusím s tím eště něco udělat...Potřeboval bych nové boty od Akkham setu abych udělal lepší roll než mám...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.10.2014, 16:11 hod.

Devastator je super, jedině proto, že na něj nemusíš čekat. Dá se dobře craftit, takže úpravy/náhrady jsou reálný podle potřeb.
Určitě bych tohle udělal. CDR vytáhnout Paragonem, kolik je třeba a přetočit 10%dmg na zbrani. Tahle zkouška moc nestojí. A pak ty Passivky pro začátek. Naper to do útoku, Champion něco ustojí a nezapomeň na Holy Cause ;) 10% je znát i když nepoužíváš Holy Build.. Nahradil bych Indestructible.

EDIT: a Wrathful nahraď za zdvojnásobení délky Aktivní Mantry. (long Arm of the Law) Laws bych vyměnil runu na Critical. (+100% CD, který si ubereš v Paragonu)

EDIT2: jsme se tu bavili, tak jsem to zkusil - Rift 9 min. i s tím, že mám nouzový zbraně a skokan je do útoku zdechlák. Sansaji, to dáš! >:D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 15.10.2014, 16:51 hod.

Taky jsem neodolal a zkusil jsem dva TVI Rifty, mám to za 9 a 12 minut s tím, že ten druhý se celkem blbě namíchal. Večer ještě pár zkusím, ale čekal jsem, že to bude horší.

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 17:19 hod.

Drsmo to se mám co snažit ale krásnejch 9 minut :D no dnes jsem bohužel v práci, tak zítra to hned zkusím... jasný udělám úpravy a uvidíme, fakt jsem teď na to zvědavej jak to bude a dík za postřehy, každou chvíli se člověk tady něčemu přiučí >:D

ps: stačí psát zkráceně Sany lépe to i zní 8-)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.10.2014, 19:05 hod.

Sany? No jak chceš, ale Sansaj je podle mě mnohem víc cool...v samurajštině :lol: :green:
OK, tak to prubni. (neměl by bejt problém, je to skoro bez nákladů - jen ten Gem nebudeš mít hned..)

Xentere, dal jsem pět Riftů a koukal na ten čas. Moc zajímavý to je. Ať jsem měl potvory jakýkoliv, jedno jestli A5 anděly, nebo zombíky, pořád jsem to dělal za 9 min. :shock: což je celkem dost zvláštní..

Jinak GZ, T6 HC sám pěkná práce za 9 minutek :wave:

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 19:26 hod.

No Kdyz tak je to v Japonštině Sensei a znamená učitel nebo mistr, ale tím jsem se chtěl inspirovat apůvodně to měl být Sensej, jenže v té době kdy jsem začínal s online hraním Call of Duty a v klanu,tak jeden s adminů na Gameparku v sekci CoD byl právě nick Sensei už obsazen a tak jsem si vzal Sansaje a pro kluky to bylo zdlouhavé to vyslovovat při zápasech tak začali používat zkráceně Sany a už mi to zůstalo :) Jj jasný zítra dám vědět jak to dopadlo a s gemem je mi jasné,že to nebude hned a že to bude tvrdá dřina :)

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“