KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.09.2014, 00:05 hod.

Málem jsem se pos*al radostí :love: :love: :love: :love:
Rvu do Kadaly Shardy jen do prstenů snad dva měsíce nonstop - a nakonec mi tu dvojku dala :) :)

1. Obrázek 2. Obrázek

Uf, ale byla to teda lopota :{ Ale hlavně, že už je to konečně doma. Teď mi začne řádná obroda! Odhaduju tak milion testů a zkoušek, jak je nejlíp využít. A taky to bude hooodně drahý (může dojít až na totální přestavbu - uvidíme)..ale těším se :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 20.09.2014, 06:56 hod.

DrSma: Tak vidím že ses konečně dočkal! Gratulace.

Já včera vyměnil grafiku, teploty jsou najednou poloviční, takže pokud mi to výjde, o víkendu to taky potrápím. Nehrál jsem to vcelku dlouho, tak na mě čeká zase plno novinek.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.09.2014, 08:26 hod.

No to se připrav, novinek kopec :)
Jsem rád, že to klaplo, už jsem skoro začínal mít obavy, že to dopadne jako lov Mempa ve Vanille :-| Nikdy jsem se ho nedočkal..

Od včera přemejšlím, jak s Ringama naložit, ale bude to oříšek, abych z toho vytěžil co nejvíc..
Ani to sem nemůžu psát, to by teda byla slohovka úvah :D ...snad budu mít dost matroše na pár změn v Gearu..
(jediná jistá věc je vyvrtat do jednoho Unity díru..)
Nejhorší je, že ani nevím, jestli upravovat bleskovýho nebo ohnivýho skokana, protože bleskovej mi momentálně vě všch ohledech maká líp jak ohnivej :shock:

Jsem rád, že grafárna je snad už OK. Tak hrr na ně :twisted:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 20.09.2014, 13:53 hod.

gratz k druhýmu ringu, krásný kousky
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.09.2014, 14:12 hod.

Díky moc, Lemurku :wave:
Přál bych je každýmu, je to jízda. Už mám za sebou pár (i překvapivejch) testů. Právě jsem ale asi narazil na dobrou variantu pro mě :twisted:
Zbavil jsem se úplně IK Setu a Seismic mi do Elit rube 40-60M! - to je maso :twisted: (cca dvojnásobek, než dřív..)

Finálně rozhodlej nejsem. Samozřejmě tím trochu trpí defense, (a musel jsem vykrást všechny postavy :( :D ) ale na T6 to padá jak hrom, takže toho moc nestihnou potvory vymyslet.
Rambostyl, to je moje :green:
Jenže jsou tu pak taky GR, kde se to na dmg nedá moc postavit, no...uvidíme 8-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.09.2014, 15:01 hod.

Taky gratuluju. Mě taky včera padl druhej kousek, takže se snad v GR pohnu někam dál. Bez Unity jsem o 14s stihl T29, ale už to bylo moc o hubu. Snad to teď bude lepší. Kadala mi sice včera dala TaT, ale zas takovej tragickej roll, jako u Kridershot nebo Calmity :roll: Radši bych, aby to padlo jednou a pořádně. Zas na druhou stranu je aspoň furt co lovit :twisted:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.09.2014, 15:04 hod.

Díky díky.
Ty už lovíš GR29? To je slušný, to je ten DH teď fakt tak mocnej?..nebo jseš spíš vlastně takovej haluzák, jak sem tam vidím :ble: :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.09.2014, 15:20 hod.

Tak znáš to...občas něco padne :green: Pořád mám spoustu rezerv. Třeba TaT chcu lepší, RoRG mi zabnoha nechce padnout s CC a to jich už bylo. No a Bombardér musí padnout taky znovu, páč jsem tam teď musel motat Vit a já tam potřebuju 15% Sentry :) Amu + opasek by se dal použít super Blackthrone roll, hlavně u amuletu, ale znáš to :) Koneckonců ten String of Ears taky není k zahození. Bracery můžou být taky lepší. Včera se 4x zkoušel HF Amulet a byl to kšeft jak prase. Za 40 FS jsem pořídil 4 nový FS :green: Suma sumárum...všechno může být lepší, i když to jsou už detaily.

Dneska jsem ale v suchým triku (už s Unity) vyčistil GR30. Jen mi hlava nebere, jak nej DH v EU mohl dát na HC GR39. Tu hru bych chtěl vidět :) To už musí být solidní řezničina a perma běhání v pasivce :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.09.2014, 15:43 hod.

No, to asi jo. Ale spíš to bude postávání s procem nebo v SS někde v koutě za sudem a spamování nabušenejch Sentry. Teda tak jsem to viděl chviličku u nějakýcho DH na YouTube. Měl nějakej vyšší GR, ani nevim kolik, ale tak nějak jak píšeš...prostě víc, než můžu s barbínem myslet :lol: (se skokanem)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 20.09.2014, 20:35 hod.

Tak jsem dneska něco povyzkoušel a zatím žiju :D. Musel jsem zvolnit s těma vlnama před GR, abych tam pak nezařval, ale mám za sebou jednu 19 a ta se dala.

No v nejbližší době ještě udělám alespoň jeden HF amul, abych měl achievement a pak zkusím nějak ty rifty. Minimálně teď mám v plánu najít ty dva Unity, Blackthorne's Duncraig Cross (amulet) a The Furnace, takže co hledat je :). Snad pak budu obstojně dávat T6, až najdu vše co chci, zatím zůstávám ještě na T3.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.09.2014, 21:26 hod.

To klapne :) ;)
Mě teda chybí z tvýho seznamu už jen ta Furnace, ale mám dojem, že bych ji snad ani neměl komu dát a když, tak za cenu velký ztráty a přínos by nebyl velkej. Každopádně na test bych ji klidně někde na zemi sebral :P

T3 je OK. Není se kam hnát zatím. Padá tam už úplně všechno (a ani ne o moc míň) takže je to hlavně rozdíl v Paragonu, jinak nic moc :wave: 8-)
PS: už jsem využil tvůj Grál, takže nadarmo jsi to nedělal - dikes :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 22.09.2014, 13:57 hod.

DrSma: Není zač, jsem rád že grál najde využití :).

Jinak jsem konečně vymlátil ten HF amulet, ale nikdy víc. V partě to možná není tak frustrující, ale na solo to už hledat nebudu :D. Kdybych to nesháněl do grálu a kvůli achievementu, tak tu věcičku klidně Blizzardu nechám, roll ani nestojí za řeč.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.09.2014, 15:41 hod.

No a to si představ, že že je to 100x snadnější, jak HF Ring ve Vanille :D - opravdu, Soloself to byl pravej očistec :twisted:
Jak píše Psycho, v partě vyrobíš za cizí klíče 4x tolik Amuletů, což je o dost reálnější, než co tu pachtíme my :)
Pro mě je HF taky nejspíš ukončená kapitola...to bych se teda musel sakra nudit..(udělal jsem celkem tři)

Už jsem si našel novej cíl. Chtěl bych tu helmu, co zdvojnásobuje bonus z Gemu. Pro Cold Skokanu.
Zatím se už třetí den snažím rozhodnout, jestli dál půjdu Fire nebo Cold Skokana jako hlavního. Ať dělám, co dělám, pořád je to remíza..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 22.09.2014, 19:21 hod.

No pro mě to bylo ve Vanille snad právě jednodušší, měls jen 3 klíče a větší šanci na jejich drop, i když pokud si měl smůlu na výbavu, tak to vysoký MP taky hned tak nešlo. Na druhou stranu si musel většinou otevřít víc portů, aby ses dostal tam kam potřebuješ.

Dnešek jsem jinak zakončil takhle :), ještě jeden a půjde se snad na vyšší obtížnost.

Obrázek

Ten roll se povedl, AD přetavím akorát pravděpodobně na socket, ještě uvidím podle situace.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.09.2014, 19:33 hod.

Jojo, rozhodně tu AD.
Unity maj jednu obrovskou výhodu,.jsou skoro celý garantovaný, mají samý užitečný staty a minimální rozpětí. Unity je prostě jistota. :)

Přijde mi, že ty Unity nějak pustili. Padl mě, den přede mnou Demonovi, teď ty..třeba mi padne taky ještě jeden, ať nemusím přehazovat prsteny mezi postavama, je to opruz :ble:

Držím palec na druhej :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.09.2014, 15:16 hod.

Tak kdo tam ještě nebyl a neví, tak sem hodím svoji dnešní první návštěvu Vaultu :love:
Graficky to maj moc hezky udělaný. http://www.jpeg.cz/images/2014/09/24/Hq18w.jpg
Hodilo mi to cca 50M za projití a samozřejmě - Gem :wave: - pro zbytek dneška přejmenovávám Sanctuary na Yukon :green: :green: :love:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.09.2014, 16:00 hod.

CG k Vaultu ;)

Jinak co se týče Unity, tak mě v Season padlo už 4x. 2 kusy jsem daroval.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 24.09.2014, 18:00 hod.

Vault je na goldy fajn, jednou jsem na něj už také narazil a ještě se mi vcelku líbily nové stoky v Riftech. Koukám Unity padá požehnaně, tak snad brzo přibude druhý kousek :twisted:.

Ať to padá 8-).

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.09.2014, 18:22 hod.

Tak Vault má smysl jen 1x a to kvůli získání gemu. Potom už jsou veškeré jeho další návštěvy bezpředmětné.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 24.09.2014, 18:26 hod.

Možná k získání dalšího gemu víme jak to je na hc.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“