KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Stanley » 04.08.2014, 17:25 hod.

Dark_Deamon píše:Na RoRG asi zrušit ten LpH a namotat tam crit hit, ne? Jinak mi neříkejte, ať do toho brnění narvu 3x Flawless Royal Topaz. Ten až budu potřebovat 3x, tak mě asi mrdne :green: Ale mám do toho brnění dát aspoň Marquise nebo tam rovnou pomalu dávat Royaly? :cry:
Tak pokud udržíš CC a CD v podobným poměru jako máš teď, tak bych na RORGu volil radši CD, aby ses přiblížil k poměru CC/CD - 1/10. Ale samozřejmě v otázce surovin jsem já na začátku bral první použitelnej reroll a většinou se na další už potom nedostal :)

Dle mě nemá cenu dávat topazy nižší než roayl, nejhůř flawless imperial, to už radši diamant hodit na obranu.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 04.08.2014, 17:31 hod.

Ono nemusí být mrtě dps monk se muže krásně bufnout pokud máš innu set tak mantry s unity Tě díky alíkovi bufnou o 20% momentum tě bufne o 20% a pokud si to vyladíš 3x hit tak mythic rythm Ti pak bufne TR o dalších 40% :!: momentálně bych to na softu smažil asi takhle http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... hSi!YaYbYZ
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.08.2014, 18:47 hod.

Gearem je to momentálně úplně mimo mě :{ :D
Sweeping nenávidím nahazovat, ale s Innou bych si asi nechal říct. Inna se mi celkově dost líbí, ale nemám ještě ani kousek - budu muset zabrat :green:

Já tu DPS chci, protože to chci na fast farmy T1 a nějaký šmudlání primarem jen zdržuje. Navíc mi papírový DPS dělá dobře na bambuli >:D a když už ho nemám na barbovi, tak aspoň na postavě pro T1, kde nemusím moc řešit obranu :) - snad už se mi pěkný Elite DPS konečně podaří 8-)

Ten Ritmus po nahození 40% Tempest udrží, dokud nepustíš tlačítko?...to by pak mohlo bejt možná schůdný...(až na dveře, mříže, truhly atd, to bude pruda tak..) - teď to valím v podstatě bez primáru, čistě TR a tak jsem to chtěl totiž zachovat i na T1..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2014, 19:12 hod.

Do toho brnění zatím asi vrznu 3x Marquise Topazy. Lepší to, než prázdný sloty. Na tom se asi shodneme :) Když si vemu, kolik jsem "vyhodil" kaček za ten jeden zelené šutr, tak z toho vyndání už takovej infarkt nebude :D Navíc jsem si všiml, že od Master dificult může padat až Imperial gem. Tím se taky nějakej ten rohlík ušetří :) Je to tak i dál? Jakože třeba od T1 může padnout až Flawless Imperial nebo je klasik Imperial max?

Každopádně brnění celkem potěšilo. Hydry se budou hodit, Inteligenci asi posunu vejš, protože je tuším skoro na minimu. Na ramenech se asi taky pokusím namotat Hydry. Chápu to tak, že ty % k jejich dmg se přičítaj k jejich základu ve skillu...? Jakože frčím Arcane Hydru, která má +111% a na brnění mám +11%...takže total damage je 122%...?

Jinak teda nevím kde je chyba, ale ve hře mi to ukazuje CC 45.8% a CD 315%. Asi PL nebo nevím...Každopádně myslím, že to jsou zatím slušný numera. Konečně mám i bonus do Elite = +15% 8-) :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.08.2014, 19:49 hod.

Ty vole hoši, to jsme teda pěkný Monk žabaři :!: :dead:
Už jsem na to přišel, proč mám 21%AS a na gearu těch 6%AS jedině na prstenu :wave:
Fakt je to bonus za Dual. (15%AS) Sundal jsem zbraň a hle AS najednou správně. :shock:
Podle mě ve Vanille nebyl, ale nevim jistě, nejsem tak dobrej mončičák :D

DD:
- nejvyšší padaj Imperialy
- ano, na bnetu je to bez Paragonů a ještě čehosi, proto máš ve hře "víc" CC i CD, DPS atd..
- % za Skill by se měly násobit stejně jako % za Ele a Elity = goog boost

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2014, 21:37 hod.

Tak jsem poladil co se dalo a na co byly suroviny...hold bylo jich málo, takže nic ještě není ideální. Navíc jsem zjistil, že kozatka chce další hovadskej gem, abych se mohl s RoRG povozit na kolotoču :ble: Počkám si, až mě ty Flawlesy padnou. I tak to zas bude stát vatu, abych získal Royal. Aspoň ušetřím 900k.

Jinak ale pohodička...když mě někdo fakt dusí, tak se life pohne max do 3/4 baru. Asi mrknu, co se děje na T1 :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.08.2014, 21:44 hod.

Dark_Deamon píše:Asi mrknu, co se děje na T1 :green:
Tak GL - jednou to přijít muselo :D

Snad nebudeš překvapenej, na HC je blbý bejt překvapenej >:D
(heal ale na T1 neodhaduju na nějakou jistotu a jak jsem koukal ráno, asi ti bude zatím docházet AP, protože budeš muset víckrát castit - ale za opatrnou zkoušku to už asi stojí - ale fakt bacha na Elity, ráno ses nechával celkem mrazit, to by ti už na T1 nemuselo v blbej moment projít :idea: )

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2014, 21:57 hod.

Mám to streamovat? Chceš se podívat na RIP? :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.08.2014, 22:02 hod.

Kdy budeš vysílat, teď? Zrovna se chystám do pelechu, ale jestli to nahodíš, tak to zkusím při přípravách chvíli čeknout :green:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2014, 22:08 hod.

Jj...můžu to nahodit teď hned :) http://www.twitch.tv/dark_deamon13

Zkusím jeden Rift. Snad fakt nedostanu na hubu :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.08.2014, 22:42 hod.

DD: GZ k prvnímu Solo T1 Riftu :wave:
Podle předpokladu to chce udělat něco s tou AP - kdyby nedocházela, mohl bys už chodit docela svižně. (s Empowered Shrine to bylo hned jiný kafe, což? 8-) - a wo tom to je ;) ) Jinak se mi to zdálo celkem OK. :wave:

Tak a už je z tebe velkej čaroděj. :green:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 04.08.2014, 23:00 hod.

Ještě není.:)

Diablo 3 HC EPIC DEATH!!!!: http://youtu.be/vag0rVm93u0

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2014, 23:12 hod.

DrSma: Díky ;) Čekal jsem to o něco horší, i když jak doběhl Guardian a měl jsem tam ten bosspack, tak ve mě v jednom okamžiku lehce hrklo :D

Jn, ta Arcane Power celkem chybí. Možná když by padl Mirrorball (+2), tak by se Missilky daly používat, ale zas Disintegrate nadělá hafo paseku. Navíc to kosí skrz monstra, což je výhoda. Zas to žere no :{
Taky proto v PL buším max AP a levnější cenu skillů.

Možná se ale ještě vrátím na Mastera a na T1 se vrátím, až bude ještě o něco líp vyladěnej equip. Aspoň lepší gemy a podle představy přetočený vlastnosti tam, kde je třeba :)

Kuki10: No...solidní RIP :shock:
Hmm...6000 příspěvků...půjdeš na odvykačku :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.08.2014, 08:48 hod.

DD: No, když se nic úplně nezvrhne, tak bys měl tu T1 ustát. Ale D3 je prostě někdy dost překvapivý. Někdy udělá člověk malou chybku třeba z nepozornosti, že už chodí s pestem v nose a hned tě to může nachytat.
Ta Kukiho smrť je z Vnillky, tam takhle životy lítaly furt. Ustát to šlo hlavně díky LS+big DPS (Life Steal - zrušeno)
Ale je pravda, že i v RoSku jsem párkrát dostal zničeho nic takovou šlehu a občas jsem fakt ani netušil odkud..

Kukine, jsem velmi rád, že tento link s EPIC DEATH ozbobil, jako vždy, naše Sekční vlákno :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 06.08.2014, 17:41 hod.

DrSma píše: Fakt je to bonus za Dual. (15%AS) Sundal jsem zbraň a hle AS najednou správně. :shock:
Podle mě ve Vanille nebyl, ale nevim jistě, nejsem tak dobrej mončičák :D
bonus za dal byl, je a bude ;)

DD: gratz k T1 Riftu
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 06.08.2014, 18:15 hod.

Lemur: no vidíš, ..a kdybys furt někde nerauzoval, tak jsem se s tím nemusel dva dni pachtit :green:

No jo no, asi to není až tak známá věc,.. 8-)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 06.08.2014, 18:17 hod.

no tak sem byl pryč, no a co :ble: a to sem se měl vrátit až v sobotu
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 06.08.2014, 18:35 hod.

..no dobře no :green:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.08.2014, 21:18 hod.

Lemurman: Díky :)

Menší personální změna...Wiznu hodím zatím bokem a rozjel jsem Hunterku. Od okamžiku, kdy jsem vyfasoval Multishot si připadnu jak ten borec z Predátora s "bezbolestnou" :green: Ten skill je hrozný maso. Nějak mi potom uniká význam nějakých granátků a dalších podobných hovadinek...

Multishot + Cluster Arrow + Rain of Vengeance...to když vypálím naráz, tak udělám v zemi takovej kráter, že skoro rozpůlím jeden akt na dva menší :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 06.08.2014, 21:28 hod.

DD: tak to se ti hlavní hunter vrátil právě včas :green:

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“