KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.05.2014, 14:23 hod.

Já si právě říkám, že nabídka RoS je chvílema až moc velká :D

Mě napadaj nejmíň tak tři další barbové, který bych chtěl zkusit postavit. :D (mám rád gear na postavách, takže + 3x expit 0-70)
K tomu hladově čeká dalších pět ksichtů zaparkovanejch v garáži s čerstvou 70 :D

Vůbec nevim, kde na to pořád brát další čas :cry:
Ale zase dva roky do druhýho datáče je dlouhá doba, tak do tý doby snad stihnu vyzkoušet vše, co bych chtěl 8-)


EDIT: už jsem to jednou psal, ale musím to s radostí zopakovat: připomíná mi to čas D2, kdy jsem měl X barbů, každýho třeba na jinou zbraň. Teď je to celej gear special na každýho jednoho barba.
Úplně přemejšlim, že s tolika možnostma se vykašlu na ostatní chary a budu už se věnovat jen barbům >:D
I :love: Barbarians (ale to už víte :green: )

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 04.05.2014, 14:40 hod.

DrSma: tak aspoň nech DH (kvůli mě) :green:

jinak máte pravdu, RoS nabízí opravdu velký množství buildů a gearů. A to je na něm ta nejlepší věc :love:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.05.2014, 14:47 hod.

Neboj, Lemurku, mazat nebudu nic. :wave:
Jen přece jsem s nima strávil pěknejch pár hodin a nechám si je pro příležitostné použití 8-) :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 04.05.2014, 15:06 hod.

Ja jen co vyslo ROS,tak jsem rozjel Crusadera :) Ten se,ale u me moc neohral.Barb je barb :) Mozna pro zmenu casem rozficim WD.Uvidime.

A musim se priznat : Jmenuji se Martin,je mi 26 a zboznuji sveho barbouse Strechu :oops:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.05.2014, 16:14 hod.

Mno, tak úplně bych tomu nevěřil, ale dneska se mi povedlo provést další změny v buildu, který si vyžádalo nasazení EQ setu. A to velmi pozitivní!

Je to trochu zvláštní, ale EQ set s trojskokem mě docela zpomalil. :shock: (i mi dost oslabil řetěz Maxima) Sice jsem díky vyšší odolnosti a silnýmu EQ mohl přejít na T2, ale něco tomu chybělo. Takže sem otestoval a nasadil opravdu brutální trojkombinaci:

1. výbušnej Cleave (používám ho od patche 2.0)
2. výbušnej Rend (používám ho od patche 2.0)
3. výbušnej Battle Rage (novinka)
4. co jsem mohl, přesunul jsem na plošné AD
5. Ruthless (místo Brawlera)

Výsledek si asi barbaristi umí dokreslit sami, huhehe >:D Na ránu max. dvě (když první nesedne) uberu monstrům přes půl life, pak začnou pracovat všechny ty exploze jak řetězovka a díky Ruthless zůstává všude pěkně čisťoučko :evil: :twisted:
No a na elity je pak zase parádní trojskok se zemětřasem a už to zase lítá jako před tím na T1.

A to už jsem myslel, že jsem si pro sebe postavil něco jako "end build". Stále je co zlepšovat :wave:

Budu tomu říkat "Double Triple EQ HotA Build" >:o >:D >:D >:D


Sákryš, tady se z toho stává úplná vývojová laboratoř na barbaří buildy :P
EDIT: mimochodem, fire Andariela už se mi válí v bedně :) Takže teď bych prosil EQ set ramena a pak se bude dát zvážit, jestli vyměnit Grandeur ring za lepší ring, nebo vyměnit EQ set hlavu za Andarielu s +fire..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.05.2014, 15:53 hod.

Tak vám zase, chlapci, písnu, co jsem v posledních dnech robil.
Protože mi přišlo mrhání potenciálem jet EQ a trojskok na T1, (navíc to bylo pomalejší jak pálení Maximem) tak jsem zapracoval na defense abych dokázal vydržet na vyšším T. Zatím se mi povedlo vše nastavit na přijatelný kosení a velmi jistý přežívání T3.

Byl jsem ale trochu šoklej, za jakou cenu. Dvěma passivkama jsem si musel pomoct k opravdu vysokýmu Armor (20k) a k tomu mám +/- 1k AR. Teprv potom jsem začal do Riftů chodit s tím, že vylezu živej. Skoro si "nedovedu představit" jak vysoko by musela jít moje defense, abych byl spokojenej alespoň na T5.

Na solo je to velká porce. No, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Momentálně si užívám pocit, že stabilně a všude můžu chodit sám na T3.



Xentere, jak pokračujou testy Followerů a setu? Koukám, že Enchantra už je immortal 8-)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 12.05.2014, 20:46 hod.

T3 to už je slušné. U mě je to aktuálně T1, ale se současným buildem a vybavením to jde pěkně.

Zrovna dnes jsem dropnul další kousek na Templáře, takže je už taky nesmrtelný a můžu se pustit do vybavování čistě na DPS. Aktuálně mám u pomocníků cca 380K + 380K + 280K DPS a když vydrží na 30s je to určitě znát. Výhodné je to určitě na bosse - pomůže to o něco urychlit. Primárního mám Templáře (380K DPS) na léčení.

Co se týče Křížáka, tak jsem ho poslední dobou celkem obměnil, alespoň co se týče výbavy. Dnes se ještě povedl prstýnek na sety, takže začnu kombinovat (aktuálně chci Asheru a Caina). Mimo to mi padla slušná 2H zbraň, takže jsem ji vyměnil za původní 1H i za cenu snížení + Holy o 18%. Momentálně se blížím k 600K DPS a 20M T, k tomu + 54% Holy.

Mám před sebou plno upgradů, takže se teď budu snažit předělat pár affixů:

Zbraň - zvednout Holy DPS
Přilba - mám právě nachystanou Cainovku, ale chybí socket, jinak má STR, VIT a CC, takže ideálka, vyšla na třetí pokus.
Opasek - Armor na + Life %
Amulet - DMG na CC (už po mě chtějí skoro 300K goldů)
Prstýnek - Vitalitu na CC

Každopádně chvilku to zabere - nemám ani goldy ani Duše >:D.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.05.2014, 15:58 hod.

Na co Caina? Jen kvůli Expům?

Já mám aktuálně rolly +/- OK. Pořád mám ale málo VIT na T4. Ještě jsem to nezkoušel, jestli bych přežil a nějak mě to teď ani neláká, když jsem se čerstvě dopachtil na T3. 8-) Mám čas..
Nesmrtelnýho Templa bych už taky celkem bral :)

Plánů máš dost, tak se snad zadaří. Já mám teď trochu míň času, ale o víkendu mám volno a pořádně tomu naložím 8-)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 13.05.2014, 16:05 hod.

Caina hlavně na lepší AS, ty expy a MF jsou už jen takový bonus. Jak jsem změnil na 2H, tak se mi AS snížila, tak jsem se jí snažil zvednout, aktuálně mám 1,42 a to doboha stačí. Chtělo by to najít další plánky, abych to mohl ještě dotvořit. Uvažoval jsem i o Guardian's Jeopardy.

Jinak se mi konečně povedla CC na Amuletu, takže jsem se dostal už přes 650K. Mimo to mi v patchi posílí skilly co používám, takže spokojenost.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 13.05.2014, 16:32 hod.

Zduř synci :)

Dlouho jsem se neozval,nebyl důvod :roll: Jenže včera se už zadařilo.3hodky v riftu a padly set rukavice,už jsem myslel,že Earth >:D Ale bohužel >:'(

Viz. Můj profil.I tak potěšily.CDR mám dorovnáno na 30% a i nějaká ta dmg se zvýšila.Jinak fičím si T2,ale není to počád ono.Sem tam zařvu.Na T1 je to luxus.Chce to čas,něž bude pro mě T2 efektivní...

Jo a mám 1 esenci do Kapitána :lol: ( plánek stále nepadl ) .

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.05.2014, 19:47 hod.

Jojo, rukavice jsou moc pěkný. Taky chestu jsem poznal novou, nebo hlavu?..teď už nevím. Pěkně se to posouvá každýmu :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 13.05.2014, 19:52 hod.

Jj Chesta je tez nova :) Padla mi na Normalu,kdyz jsem jel celou kampan od zacatku :) Helma je porad ta stara.Nedari se mi sehnat novou :( Mozna dneska :D Zitra nahodi Patch,tak se i tesim,ze bude vic blood shardu :) A vubec bude asi plno zmen .

EDIT : Tak vcera se povedlo par zmen.Vymenil jsem helmu a dokonce i amulet :) Zvysil jsem to na 58% do blesku.Jenze jsem diky novemu amuletu ztratil 97% CHD.Toz se chci optat,vadi to moc :( ???

Dik za odezvu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 14.05.2014, 17:42 hod.

CHD jsi měl dobrou, ale 97% je docela dost. Prostě koukej, jaký ti s jedním a druhým Amu lítaj crity a všímej si, jestli kosíš s nějakým Amu rychleji. Co říká papír není všechno, důležitější je porovnat to pocitově. Záleží na hromadě okolností, tohle budeš muset otestovat a rozhodnout sám..

Nejsem si teď jistej, jestli EQ a Avalanche (nepoužívám) crituje, ale i to by mohla bejt podstatná okolnost k rozhodnutí ;)
(celková DPS ti šla nahoru, ale nevím, jestli za to může víc Amu, nebo například ta nová čepka..)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 14.05.2014, 18:41 hod.

Otestuju a uvidime ;) Skoda,ze ten Amulet nemel CHD no.Byl by peckovni,jenze to bych chtel uz moc :D Ale padl z krabicky od Tyraela,takze potesil :)

EDIT 1. :
Tak a konecne spat :D Po praci jsem si dal fajne relax u Diabla a byl to
teda poradny narez.Do pulnoci jsem z inkasoval 5 planku vcetne Kapitana.Po pulnoci kdyz se objevila truhla ohlasujici 100% lg drop,tak toho tez napadalo.Za zminku nejvic stoji Elektricky opasek,jeden jsem roztavil :D byli dva.Takze ted jsem na 68% :)

Zkusil jsem i Kapitana a celkem se povedl :) Takze Earth gatky putovaly do uschovny :) Ale zarazila me jedna vec :( Nez jsem pokraftil Kapitana,mel jsem CDR 30.40 % po Kapitanovi mam 37.35 % .Docela to i nechapu no :( Ma to dat prece 10% .Kde je problem :D ?

Kazdopadne za vcera a i dnes,pro me neskutecny posun.Co se tyce killovani,nemam znacne zadrhely.Na T2 to fici krasne a docela i vydrzim.Sance na smrt se snizila :) Jen když narazím na cosik silnějšího,tak to je pak error :D

EDIT 2. :

Tak mi to bylo vysvětleno takhle

- CDR se počítá ze všech zdrojů postupně za sebou.Pokud jsi měl 30,4%. Přidáš 10% ze setu, tak to znamená:(1 - 0,304) * (1- 0,1) = 0,6264 tzn. máš aktuálně 1- 0 ,64264 = 0,3736 tedy 37,36%. Ta setina jinak mi vyšla nejspíš proto, že už vstupní údaj 30,4% byl zaokrouhlený.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.05.2014, 16:17 hod.

No úplnej fešák :D
Kapitánský botky jsou moc pěkný. (to musej lítat klacky jak divý :green: ) No vidíš, jak hezky ti to vysvětlili :) Každopádně CDR už víc, jak významná :!: :) - stále je ale co zlepšovat - třeba na ringách, ale tam se asi momentálně pokoušíš přerollovat Leoric, jestli to chápu správně...taky škoda, že vypadnula CDR z Amu (nevím, jestli ten žlutej měl, nebo ne)

A co ty bracáky od Matláka? Ty by ti taky hodně helfnuly. S WW si pohodlně budeš pěkně postupně jezdit pro globy, určitě by to byla moc pozitivní změna. ;)



Jsem zvědavej, jakej Amulet ti po testech vyjde líp..
EDIT: nepadá v 2.05 víc zlata? Nějak se mi zdá, že to víc sype 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 15.05.2014, 17:40 hod.

No mám z toho velkou radost a ještě toho je spousta přede mnou :) Zkouším kadalu na ramena,chestu a občas helmu :) Chci vííííc a víííííc % do blesků >:D Pravě nevím jestli si můžu dovolit ještě klesnout v dmg,včera jsem díky opasku přišel o 7% AS.A když přeroluju Leorica,tak též něco ztratím.Pořád tomu asi nerozumím nebo mám jen strach z těch ztrát :)

Jedny Matlačky mám schované,musím na nich předělat % do blesků,mají totiž Fire mno.

CDR je krásná no.Ještě poladit ten Leoric no.A klacky budu mít snad pořád :D S tím amuletem to též pořeším,ten žlutý má 72 CHD jsem se splet ( 97 nemá :D ) a CDR nemá,přišel jsem jen o tu CHD.
Jenže co já jsem za testera,poznám to jedině tak,že to budu rychleji krájet,ale to se mi už vede teď.Na T2 se mi to už zdá rychlé.Tak ti nevím no :)


Zlato ? Cosik psali o změně myslím :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.05.2014, 18:48 hod.

OK, tak to je asi jasný pro novej Amu.
Já se pokusím s bonusem dropnout EQ ramena, ty by bodly, protože bych pak měl trochu víc volnosti ve výbavě, pokud bych nemusel nosit Grandeur Ring.
(neměl jsem teď čas sledovat, tak doufám, že bude i na víkend, to na to zas vlítnu 8-) )

Těch cca +100 DMG z Ringu ti nijak zvláť v kosení neubere.
Do budoucna: Co se týče DPS, největší rezervy vidím obecně ringy+amu a hlavně zbraně. K lepší DPS by bodla i Andariela - třeba se Kadala smiluje. :) (chápu, že to nejde hned - i já bych měl raději úplně jiný Ringy a Amu, než mi bylo zatím přáno :) )

Zatím máš co hledat/rerollovat/sbírat a to nás u hry drží, ne? Hlavně, když se to takhle pěkně postupně zlepšuje 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 15.05.2014, 18:57 hod.

Ten bonus je pry az do 22.5. :) Takze z toho musime vytriskat co nejvic :D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 15.05.2014, 19:53 hod.

Pěkně to postupně vylepšujete, tak ať se nadále daří.

Goldy: Ano padá jich víc, teď se začaly Gold Find bonusy násobit.

Co se týče Kadaly, tak ti může po patchi hodit už i ty setové ramena. Padají u ní už i Torment Only předměty.

Co se týče mého snažení. tak jsem dospěl nejspíš k finální podobě "Hammerdina" co se buildu týče, teď už jenom postupně vylepšovat itemy. Uvidíme co s tím půjde ještě udělat. Začaly už pomalu padat i setovky, ale nemám pro ně do současného buildu moc využití, přecejen na HC hraji trochu jinak. Do budoucna bych ale rád vyzkoušel nějakou verzi Thorn buildu.

Posunul jsem se na T2 (elitky mi zaberou tak 5-20s podle typu a tuhosti) a dal jsem pryč jeden Ashera kousek, takže jsem přišel o pomocníky, ale na vyšším T už to zase tak znát nebylo, víc tam využiji Aughild's set. Povedly se mi i solidní trifecta rukavičky. Nejvíce vhod by mi přišel asi SoJ nebo Andarielka, ale zase bych přišel o dost protekce, uvidíme až to bude aktuální.

Aktuálně to vypadá se statama takto.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.05.2014, 20:16 hod.

Moooc pěkný hlášení :D
Fakt slušný. Ty craftěný sety jsou dost znát. (bez buffů moc pěkný parametry) Škoda, že tak nerad craftím a úplně nejvíc nesnáším chodit účelový runy například na matroše, :( ..na tohle se asi nikdy s takovou nezmůžu :{ Jsem zkrátka srdcař dropper :green:

Jojo, že Kadala rozšířila sortiment jsem zachytil jak to vyšlo na hlavní stránce. Však u ní do těch ramen taky hned buším :P

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“