První dojmy z Crusadera

Odpovědět
pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573
Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 30.03.2014, 19:15 hod.

Postačí odkaz na tvůj Battle.net, tady je třeba můj - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pavk ... o/38464102 Build znamená, jak máš poskládané skilly, posílal jsi odkaz, jak to máš navolené ty, tak to je ten build :)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Guru » 30.03.2014, 19:24 hod.

Kriznik, vyborna postava ... presne tenhle charakter ve hre chybel a je videt, ze si s nim dali praci ... za mne urcite pochvala ;)
V buildu obcas vymenim Heavens Fury za Condemn podle nalady, na drop v HC moc stesti nemam tak je to stale rozevlate :D ...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Guru ... o/39379711

PhanKorbal
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od PhanKorbal » 30.03.2014, 19:27 hod.

Panove postava naparadu ale jedna otazka nepripada vam ze 2-hand zbrane su sice silnejsi ale ten pomaly utok a hlavne pomale skille strasne znehodnocuju? Proto radci pouzivam 1-hand rychle svine :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 30.03.2014, 19:30 hod.

Rozhodně, dvouručky musí zlepšit, nepoměr mezi DPS 1H a 2H je znát, jak píšeš, 2H + Shield Crus je neohrabaný a pomalý, byť dává celkem rány... Já měním podle nálady, buď Slash + Sweep Attack, nebo FoH, či někdy Blessed Hammer, ale to chce rychlejší zbraň... Aura Laws of Valor na AS + Enchantresska, dá mi to pasivně celkem 11%, což už se dá...
Naposledy upravil(a) pavlas dne 30.03.2014, 19:34 hod., celkem upraveno 1 x.

PhanKorbal
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od PhanKorbal » 30.03.2014, 19:34 hod.

Jinak musel sem prejiz z Valor na Hope protoze sem to nedaval :) Ale mam ted hodne velku dilemu ohladom heaven fury vs falling sword. Kazde ma svoje vyhody ale nevim sa rozhodnu ktere je lepsi :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 30.03.2014, 19:37 hod.

Já jedu na Heavens Fury - Split, tři paprsky, každý s 1440% DMG, celkem jsem si zvykl, zabere to víc mobek... :) Falling Sword se mi líbí s poslední runou, kdy místo dopadu obklopí ještě na pět sekund rotující meče... Možná bych zvolil Falling Sword, pokud máš do něj bonus ve výbavě, Fury má ale nižší cooldown a nestojí Wrath, to za mě výhoda... :)

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 30.03.2014, 19:52 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/moto ... o/38672222

Moje uz jsem to našel poradí me někdo co mam udělat ale požádal bych podrobné jsem novacek...diky moc

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 30.03.2014, 20:01 hod.

Diky moc!!! Zitra testnu kdyby me někdo napsal jak vse mam použivat bylo by super...

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 30.03.2014, 20:02 hod.

Pročti si tohle - http://www.diablofans.cz/crusader-primary.html :) Jsou tam všechny skilly přeložené do češtiny...

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 30.03.2014, 20:31 hod.

pavlas píše:Já jedu na Heavens Fury - Split, tři paprsky, každý s 1440% DMG, celkem jsem si zvykl, zabere to víc mobek... :) Falling Sword se mi líbí s poslední runou, kdy místo dopadu obklopí ještě na pět sekund rotující meče... Možná bych zvolil Falling Sword, pokud máš do něj bonus ve výbavě, Fury má ale nižší cooldown a nestojí Wrath, to za mě výhoda... :)
To jsem původně považoval za nejlepší runu. Těšil jsem se, až na ni budu mít lvl... No bylo to drastický zklamání. Z popisku jsem totiž nevyčetl, že ty tři paprsky nikdy nevlezou na jeden target. Chápu, že by to asi bylo celkem OP :D Ale prostě takhle je to na bosse využitý většinou tak z jedný třetiny, u elitek se to dá, ale i tak jiný runy dávaj lepší poměr dmg/aoe.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 30.03.2014, 20:33 hod.

Někdy se mi podařilo, že to na bosse i nalezlo, třeba dva paprsky, mají to ale asi pošéfované, aby se DMG nenásobila, je fakt, že třeba runa Ascendancy dává víc, pokud jde o jeden cíl.

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 30.03.2014, 20:36 hod.

pavlas píše:Pročti si tohle - http://www.diablofans.cz/crusader-primary.html :) Jsou tam všechny skilly přeložené do češtiny...

Ano to uz jsem četl ale nepochopil jak se to ma použit to pravé ze nevím jen zvyšují damage to vím kdyz najdu zbraně

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 30.03.2014, 21:21 hod.

já momentálně hraju http://eu.battle.net/d3/en/calculator/c ... bfS!YaZabb

momentalně mam několik +skill bonus do FoH a slash a +holy dmg . bombardment pouzivam zaroven s low of valor. tato kombinace velice rychle sejme elitky a když ne tak se o to postará pár světýlek z nebe a bowmeni. samozřejmě, že to všechno zapinam najednou aby ten bonus na CHD byl co nejvíc využit. co se týče pasivek tak mam abych mohl mít 2h, pak je tam jeden defensivní (hraji hc, tak to nechci pokoušet), pak je tam snížení CD na bombardment a zvýšený dmg bowmenu (to je taky jeden z důvodů proč používám bowmeny, abych využil pasivku na maximum. steed charge nepoužívám protože CD neodpovídá tomu co to dělá, viz srovnání s WD - skoro poloviční CD stejná doba trvání a je během toho nezranitelný, tohle nevim jistě jestli platí i u crusadera). poslední pasivka přidává str za k aždý gem co mám ( nutno říct, že se to oplatí tak od 7 gemů, aby ten efekt stál za to). a když jdu v partě tak vyměnim pasivku co zvyšuje str za gemy a dam si místo toho zvýšení o 5 sec trvání law, aby boost pro partu byl co největší.

pak ještě zvažuju, že si seženu výbavu na fire build, kde bych změnil jenom runu u slash na crush a sekundary skill na sweep attack s první runou.

pak bych ještě přidal komentář k tomu co používáte za primár a sekundár skill.
mě se nejvíc osvědčil slash a to bud s runou zeal nebo crush, osobně dávám přednost runě crash, když se zaměříte na +fire dmg nebo když nemáte ještě žádný bonus do elementu. při expení jsem používal smite s první runou, ale pak jsem přešl na slash, přeci jen dává znatelně větší dmg proti jednomu cíly, což oceníte hlavně u bossů a elitek a navíc to dáva všem potvorám před váma. ze sekundárních mě oslovily zase dva skilly a to sweep attack a fist of heaven. jinak rotující kladívka taky nemusí být špatný, taky jsem je chvilku zkoušel, ale přeci jen záleží jakou máte výbavu a jaký bonusy do skillů a elementu máte.

poslední postřeh o 1h a 2h co se tady řešil.
já osobně preferuji 2h. aspon co jsem zkoušel craft a co mi zatim padlo, tak se mi jeví 2h lepší volba pro crusadera. rozdíl nárustu dmg mezi 1h a 2h byl znatelně velkej cca 20% a to si myslim, že už za pomalejší zbran se vyplatí. kdyby mi padla 1h s cca o 5% by mi snížila dmg, tak bych si ji asi vzal a uvolnil pasivku na něco jinýho, ale 20% při stejných affixech je hodně, abych to ignoroval a říkal, že 2h jsou k ničemu protože maj špatnou dmg. idealní je mít swordy nebo flaily, protože jsou nejrychleší (1,15). naopak oproti tomu bych se vyhnul mace (1,0).

akorát mam dotaz jak přesně funguje pasivka holy cause. píše se tam, že se zvýší holy dmg, kterou uděláš zbraní. a ted ta otázka, funguje to tak, že všechen holy dmg (myšleno když je skill holy), který udělym skillem je zvýšen o 10% nebo se zvýší affix na zbrani x - y dmg as holy o 10%???

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 30.03.2014, 21:29 hod.

Správná otázka na Holy Cause, taky by mě to zajímalo, něco se řeší tady, ale je to takové nejisté... http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12249565194

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 31.03.2014, 06:13 hod.

Diky moc PAVLAS.....ted to mam nastavene takto muzu nechat?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/moto ... o/38672222

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 31.03.2014, 07:07 hod.

Univerzální mix, nechej tak, pokud ti to sedí... :)

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 31.03.2014, 07:10 hod.

Chtel bych neco silnejsiho ale na to musim mit asik zbrane tak neco najdu a pak zkusim zmenit.....diky moc kdyz tak sem napisu vecer ses hodnej PAVLAS zaslouzis pochvalu moc si me pomohl uz jedu Torment1 :-)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 31.03.2014, 07:18 hod.

Počkej na lepší výbavu, zbraň, potom třeba dostaneš i kousky s bonusem % DMG do určitého skillu, pak to můžeš předělat a zase budeš dávat o něco víc... Hlavně hrej, crafti lepší kameny a hodně štěstí na dobré předměty! :)

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 31.03.2014, 07:27 hod.

Diky a mam davat vyssi DAMAGE ze jo?a muzu se ozvat pomuzes?

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 31.03.2014, 07:50 hod.

Teď přesně nevím, jakou vyšší DAMAGE myslíš, ale obecně, čekej prostě na lepší drop, když to řeknu naprosto laicky, pokaždé, když ti dropne například zbraň, ať máš procenta do damage zelené, tudíž vyšší... :D To jsem řekl strašně jednoduše, co se pak týče % Damage do skillů, to se ti může objevit jako jeden ze statů na předmětu, budeš tam mít třeba napsané - +15% DMG to Fist of the Heaven's, tudíž, přidává ti to další procenta k dobru ke skillu Fist of the Heaven's, který používáš, takže asi tak... :) Pokud by ti bylo cokoliv nejasné, napiš mi PM, případně si projdi fórum, je tu spoustu témat o celé problematice Diabla a ochotní lidé, kteří ti určitě poradí... :)

Odpovědět

Zpět na „Crusader“