MF turnaj vol.4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 14:28 hod.

Ja jo, tohle me zajima ;)

Jinak mas pravdu v tom, ze ta ama a vicemene i ten hammer padli jen proto, ze jsem ve skluzu a zenu se dopredu jak magor...Ta nova ama je ted na Inner cloister WP (Normal :lol: ), je to zatim vopruz, ale ono se to rozjede a pak by mohla byt suprova ;)

@Edit: Tak ted jsem chvili sledoval pruchod pres Frozen river a musim rict, ze si taky nedelas hlavu s hitpointama :lol: Spravnej HC, stejne jako obyc rejuvka misto Fullky v pasku :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 14:52 hod.

RIP píše:@Edit: Tak ted jsem chvili sledoval pruchod pres Frozen river a musim rict, ze si taky nedelas hlavu s hitpointama :lol: Spravnej HC, stejne jako obyc rejuvka misto Fullky v pasku :lol:
Něco ta holka přece musí ustát :green: Teď jdu zkusit, jak si bude rozumnět s p8 Pindlem :D Bez Teleportu to jistě bude prča.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 14:54 hod.

Je zabavny Te sledovat, jak mi pises neco v odpoved, dozvim se to driv nez to odesles :lol:

Jinak souhlas, bez tele to bude asi vic vo hubu, preci jen ten merc je tam dulezitej...Bacha na ten charge, ale to urcite vis ;)

Edit: Tak koukam, ze pouzivas stejnou taktiku jako ja s tim sloupem :lol: , jo, a btw, co konkretne hledas u Drognana? Pocitam nejakej chromatic shield of neco ;) a hul?A congrats ke Cleglaws rukavkam ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 15:08 hod.

RIP: Jo, musí to být sranda vidět to dřív, než to odešlu :D U Drognana koukám po 2 socketed Bone Shield(u) na RW Rhyme. Přeci jen zmraženej melee char je napikaču melee char :D I když Shael ještě nemám, tak je lepší být dopředu připraven :) Staff koukám, jestli bych se netrefil do hyper kliky a nebyla tam +1 fire skills, +3 Enchant a 2 socketed :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 15:10 hod.

Chapu, ja pouzivam vetsinou Tower shieldy, jsou snadno dostupny a 70 nebo 75 sily mam prakticky vzdy, jen to volako zpomaluje beh :lol: :lol:

U te hole si nejsem jistej, jestli je vubec mozny koupit u Drognana tohle, aby nebyla magic, a mam pocit ze ne, ale muzu se plest :-|

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 15:27 hod.

2 soc Tower Shield mám, ale právě to, že je heavy mě odrazuje od jeho používání. Přeci jen bez portu tu staminu budu potřebovat....kor s křehulou jako je Sorc :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 15:28 hod.

Tak si uzij to cigo, at to pada, ja predavam kompa mladasovi :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 16:11 hod.

RIP: Díky :) Potěší, když profík sleduje profíka :green:

Jinak mě celkem překvapilo, jak to před barákem u Pindla padá. Za asi 15 runů jsem tam sebral: Ring, Light Belt, Ring, Large Shield a Dol.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 18:58 hod.

Jo videl jsem, a celkem nechapal, proc je zabijis, ale expy to davalo a nejaky itemy taky, tak proc ne ;)

Arawn
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Arawn » 03.03.2015, 20:30 hod.

Ahoj, tak moje cesta pokračovala zdánlivě dobře - Akt 1 Hell jsem proletěl jak drak a zabil Andy. Před katedrálou mě sice obklíčila tlupa posedlých ženských s cold imune, a mně nezbývalo než hodit ESC nebo umřít. Zvolil jsem možnost ESC, protože to byla situace, ze které bych se velmi snadno dostal pomocí teleportu (kdybych jej měl) a nechtěl jsem kvůli tomu přijít o postavu. Tak či onak jsem měl v plánu o tom "útěku" sem napsat - pokud by to někdo bral jako příliš ne-hardcore metodu, tak bych postavu považoval za mrtvou v turnaji, ale pokračoval bych s ní pravděpodobně dál mimo něj.

Dostal jsem se vcelku snadno do AT a po několika desítkách nájezdů mi vypadl Arachnid Mesh. Dotáhl jsem postavu na 85 level a vrátil jsem se splnit všechny úkoly do A1 a pro skill v A2, což se bez problému podařilo.

Rozhodl jsem se vydat na Mefa Nightmare, s tím že zkusím najít nějaké věci, které by mi pomohly v AT - v hlavě jsem měl nějaký ten skiller, lepší Amulet, Ring, War Travelerky, Skullder's Ire nebo The Oculus (tady asi už většina zkušených HC-čkářů tuší, kde je (čti byl) problém). The Oculus sice nepadnul, ale našel jsem Cold Skiller v Cow Levelu, padl pěkný amul +2 to Cold Skills s resisty a vycraftil jsem si lepší prstýnek.

Vrátil jsem se tedy do Hell AT a hned na začátku runování mi padnul The Oculus - radost byla veliká, všechny staty se mi zvýšily - mobky mě stejně výjmečně trefily a kdyžtak to jistila Fullka, krásně jsem si dodělal další půlku levelu na 87 na P5 a najednou pic, teleport mezi elitní zombie a bylo po mě jak po žabě.

Obrázek

Abych řekl pravdu, s tím že se nedožiju konce turnaje jsem tak nějak počítal, ale tahle smrt mě spíš zamrzela než naštvala. Holt za blbost se platí. Ale na druhou stranu jsem se z toho poučil a příště snad umřu na něco jiného než na takovou základní chybu :).

Obecně tu moji pouť ale beru pozitivně. Byla to první HC postava, kterou jsem hrál dál než na Normal - level 86 a okolo 300 bodíků beru spíše jako úspěch.

Každopádně na chvilku si dám od D2 oraz, ale rozhodně budu výhledově pokračovat v HC grálu a možná začnu další Sorceress ještě v průběhu turnaje :wave:.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 20:48 hod.

RIP: Zkoušel jsem vyčistit i "zahradu", kdyby chtěla padnout nějaká runa nebo socketed item.

Arawn: To je škoda chlape :( Toto je ale přesně ta situace, která některým asi nedocházela...Pár lidí se mě ptalo, proč je povolen The Oculus a zároveň je zakázán skill Teleport. Já osobně kdybych hrál Blizz Sosu, tak The Oculus vůbec nechcu, protože to je dřív nebo později jistota ripu.
Ať se příští postavě daří líp ;)

Jinak mám špatné zprávy ohledně Welweta. Dneska mi volal, že mu odešel zdroj, takže pokud to nějak záhy nepoladí, tak asi v turnaji nedobrovolně zkončil :(

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 21:03 hod.

Tak to jsou same spatne zpravy :cry:

@Arawn: Pro me uz by ta prvni situace byla koncova, pokud se z toho nemohu dostat normalne a podle pravidel, pak je mi souzeno zemrit...Takhle ja beru udel HC, nikdy se nezachranuju pomoci ESC, kdyby jo, tak si myslim, ze mezi hranim SC a HC by nebyl rozdil...Ale libi se mi, jak si ferovej, vse napises popravde a toho si ja osobne velice cenim...Jsem rad, ze se Ti HC zkusenost zalibila a ze do toho pujdes priste zase ;) Jinak Oculus, jak psal Deamon, bych v Hellu taky nepouzival, to je pak skoro tutovka :lol: Maximalne je to material na NM, a i tam opatrne...

GL

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Mia » 03.03.2015, 21:36 hod.

Tak konečně Baal na normal hotovej, a zejtra NM :)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Smilee » 03.03.2015, 22:46 hod.

ja taktež začinm znova fail jak svina klepl jsem vdle obazovk neviml jsme si toho vte nejhosi chvilce a nez em stihl zareagovat e mi nejdou skili ze sem prepnutej na plochu tak sem ripnul ..nevího tohraní v okne toto se mi dlouho nestalo a navíc mi tonikdy neprineslo ripXD
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 22:50 hod.

Tak takhle dopadl muj uplne posledni pokus v turnaji...Zase jsem se hnal jak idiot vpred, abych dohnal ztratu, ktera dohnat nejde, a jel jsem stylem hlava nehlava, takze takhle to muselo dopadnout...Co me tesi, padl jsem opet jako pravy HC hrdina, naprosto bez flasek, jak v pasku, tak v inventari, proste se z toho nedalo dostat...

Takze timto dekuju Deamonovi za supr turnaj, moc me bavil, ale ctyri smrtaky jsou na me az moc...Ten posledni build si rad zahraju znova, mam v planu ji jet jakoby postavu z turnaje, ale mimo turnaj, chci rict bude si hledat vse od nuly a sama, moc me zajima, kolik toho za karieru dokaze najit, kdyz bude hrana trochu lepe a svetsim klidem, rozhodne ma potencial na vysoky lvl a spoustu veci...

Vsem zbylym preju hodne stesti, a ja si musim po nekolika mesicich intenzivniho hrani zase oddechnout ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 23:02 hod.

Koukám, že tu máme nějakej černej den :roll:

RIP: Škoda, že to dopadlo jak to dopadlo. Frustrace je asi velká. Já třeba teď totálně ignoruju nějaké body a na klidném a bezpečném herním stylu to jde hodně znát. Člověk se nikam nežene a myslí spíš na life, rezy a podobné vlastnosti, jak MF a být co nejdřív na druhém konci mapy.
Ale víš jak...ráno je moudřejší nad večerem a do konce turnaje je ještě moc daleko. Nejsme ani v polovině :) Třeba ještě dneska večer vymyslíš nějakou postavičku. Co třeba...Strafe Ama? :)

Mia: Gratulace ;)

Smilee: Toto se mi občas stane, když se portuju se Soso (mimo turnaj) v LK při huntění run. Škoda takového ripu :(

Jdu na chvilku zapnout stream...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 23:19 hod.

Diky za nabidku, ale hraju intenzivne uz od toho sveho turnaje, tedy cca od listopadu, a fakt citim, ze po te serii karambolu potrebuju od D2 oddych...Navic brzo zacne sezona strongmanu a venku je hezky, o to vic duvodu si odpocinout, uvidime, na jak dlouho...

Btw., co to mas pusteny za Bumcvacht muziku? :lol: :lol: :lol:

Tak at se dari ty hulici jeden :lol: ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 23:29 hod.

Ta kytarová hudba, co teď hrála byla "Jesse Cook".

Ale Cold nebo Strafe Ama se hraje v podstatě sama. Člověk má před sebou Valku/Decoy a vše je v cajk :) Třeba si s náma ještě zahraješ ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 03.03.2015, 23:53 hod.

@DD: Ty nepouzicas 100% fullky, ze je tam mas ted dobre naskladane v jednom slotu :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 23:58 hod.

Na Normal a větší část NM ne. Fullky nosím až tak od 700+ life :) Hold zvyk.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“