MF turnaj vol.4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 02.03.2015, 16:53 hod.

Flammeus: jasně, titul hcčku, první místo a další důvody.,.neboj ;)

jinak já s tebou souhlasím, voni všichni nadávaj jak to SCčko je nefér, a to i JÁ...
ale to jsou je jen takové remcání, ve skutečnosti je fajn mít koho porážet :twisted:

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 02.03.2015, 17:36 hod.

Nebo mít nad kým prohrát :lol: :twisted: .

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 02.03.2015, 18:01 hod.

Ten chlapik nema 150, ale 185kg pri dvou metrech aneco...V soucasnosti jeden z nejlepsich strongmanu na svete ;) Ja mam ubohych cca 130 - 135kg :lol: , takze je mezi nami dost podstatny rozdil ;)

Tady me muzes videt pri tlakove kombinaci z lonskych amateru strongmanu v Asi ;)

To by bylo co se tyce total OT...Ted k tematu SC vs HC...Asi mas pravdu, ze by ten titul nemel takovou vahu...Vis, u me je ta posedlost asi dana tim, ze kdysi jsem na inc gamers byl jediny, kdo behal s HC postavou v MF turnaji, prakticky vsichni hrali SC, a navic s Barbarem, takze dost lidi me povazovala bud za blazna, nebo snilka...Pote, co jsem v lete 2009 s nim vyhral Pindle kategorii, 2x nasel Stromlash (tehdy nejvice bodovany item) a temer vyrovnal absolutni rekord ve skore me zacali brat trochu vazneji, ale u me ten despekt k SC zustal...Asi tak...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.03.2015, 18:10 hod.

Více méně jsem takové reakce očekával. Nechám to ale tak, jak to je, takže Zeal Soso.

RIP: Fajnový video. Pamatuju si, když jsem vedle tebe seděl na srazu. Jsem si připadal, jak kdybych dostal opušťák z Osvětimi :green:

Flammeus: Nevím, jestli se dneska ke hraní dostanu. Pokud ano, tak stream zapnu :)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 02.03.2015, 18:22 hod.

RIP: :O :O :O. Bože ty si taky pořádnej řízek :D. Tak to klobouk dolů :). Tak ať se Ti v tom daří :). Hele a to prostě jen posiluješ nebo co děláš? To si byl vždy takovej prackáč nebo ses vymakal? :) Že bych na sobě třeba taky zamakal :D. Já jsem momentálně spíš oplácanej špekem :D (né nijak extrémně) ale hnout bych s tím mohl :D. A kolik ty měříš cm? Já jsem oproti vám žebrák :D mám jen 187 cm vejšku a sice 105kg váhu ale svalama to úplně nebude :D. Ale mám takovou podsaditou, ramenatou kostru no :). A navíc, pod takovým chlapem bych si představil spíš hromady hodin cvičení a posilování než hodiny hraní Diabla 2 :lol: .

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Obter!vr » 02.03.2015, 18:30 hod.

Člověk se hodí nachvíli marod a co se tady všechno nestihne :) takové lehčí hádky, dohady o SC a HC a teď ještě modeling :D ... v týdnu už snad budu zdravější, tak už třeba chvíli vydržím u pc a zase budu pokračovat :) zatím přeju hodně štěstí na dropy :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 02.03.2015, 19:25 hod.

Ja mam pri 184cm cca 132kg...Trenuju uz dvacet let, tedy od svych 17 do soucasnych 37let, takze v tom to asi bude...Navic me treningy jsou samozrejme specializovane na silu, takze nataham strasne mnozstvi tun, kdyz jsem delal trojboj, tak taky i 24tun behem jednoho treningu ;) A D2 hraju prakticky od jeho vydani, tedy od roku 2000? :lol:

Jo, a btw, ruce necvicim vubec, uz minimalne 5let, neni to potreba ;)

Edit: A abych to uplne dokoncil, ja delam 4-5 dvanactek v praci tydne, k tomu samozrejme 3x do tydne tezce trenuju, k tomu samozrejme taky rodina a barak a jakesi D2 :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 02.03.2015, 19:59 hod.

A máš někdy čas jen tak se zastavit? :D S tím cvičením to je teda brutus :D. Myslíš, že by i z tintíka mohl vyrůst takovej rambouch? :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 02.03.2015, 20:09 hod.

Muze, z kohokoliv, je to jen o cilevedomosti, trpelivosti, tvrde praci a pevne vire v to, ze dosahnes svych dlouhodobych cilu ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 02.03.2015, 20:10 hod.

Aha... tak v tom je ten problém :D.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 02.03.2015, 22:32 hod.

Řekl jsem si, že to ještě zkusím, co mi padlo hoz a pak runa pul, dneska jsem běhal nájezdy na cryptu a najednou ... nová hra a sem bez věcí, co to jako má být? :( itemy co jsem na sobě měl mi zmizely, brnění, luk všechno, nevíte co s tím?

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 02.03.2015, 23:12 hod.

Ja se ted vrátil z práce a koukám co se tu rozjelo...Jen bych rád vysvetlil mou zkušenost s HC/SC. Hrál jsem dlouho SC a pak jeden reset, jsem se rozhodl hrát na HC a odté doby jsem prakticky neustále HC. Na předchozím turnaji jsem hrál amu SC prakticky pul turnaje a pak už jen hnila a nebyl n ani cas, HC mě nutí opakovanými starty zamyslet se, kde jsem udělal chybu. Např nyní si myslím, že ten wind je o něco lepší než ten předchozí, takže ta smrt byl vlastně oprávněná. Občas na SC hraju to ale hraju stylem smrt smrt smrt...:) o tom podle mně to SC je.
Navíc na battle netu je to večný boj proti PK a TPK a podobných křiváků, a to jsem vždycky rád, když jim neskočím na špek, a že jsem kolikrát skočil. :(
No nic jdu chvilku zapařit ať mám nějaký body.....

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Marast » 02.03.2015, 23:50 hod.

Maarshjaz píše:Řekl jsem si, že to ještě zkusím, co mi padlo hoz a pak runa pul, dneska jsem běhal nájezdy na cryptu a najednou ... nová hra a sem bez věcí, co to jako má být? :( itemy co jsem na sobě měl mi zmizely, brnění, luk všechno, nevíte co s tím?
Nedám za to sice ruku do ohně, ale pokud používáš Plugy, tak by to mohlo být tím. Matně si vybavuji, že se mi něco takového taky kdysi stalo.
Máš zálohu postavy :?: :idea: Pokud náhodou používáš ATMU a dělal jsi přes ni nějakou změnu, tak se ti automaticky vytvoří záloha v podobě souboru s příponou org.
Pokud jsi na nic takového nemyslel, tak vítej v pekle. :-|
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 02.03.2015, 23:57 hod.

atmu jsem nikdy nezkusil, na xp jsem používal hero editor, na pc na w7 taky, ale na notebooku mi nejde, ani nevím proč a na něm aktuálně hraji.
Záloha mě nenapadla, nikdy jsem jí nedělal, protože jsem nikdy neměl problémy.
Škoda, zkusím tedy to peklo no :(

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Marast » 03.03.2015, 00:06 hod.

Moc rád bych ti pomohl, ale v současné chvíli nevím jak. Snad jediné, co mne napadá je tě pobídnout ten kolotoč roztočit znova od začátku. Jediný pozitivum pak je, že nemusíš expit postavu znovu. ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 06:08 hod.

@Maarshjaz:To je duvod, proc si zalohuju save-y, pokud bys nekde mel zalohu, tak se jedna o ten d2s soubor postavy, d2x je myslim stash a map jsou proste odkryte mapy...Nejsem si jisty, ale myslim, ze kdyz jsem jel bez Plugy, tak ta hra udrzovala vice souboru nez jeden d2s, takze (d2s 1,2 atd) jako predchozi ulozeni a tak se takto dalo vracet, pokud se neco podelalo, ale Plugy to bohuzel evidentne nema :cry:

Edit: Bezbolestna pro merce, na lvl 23 dobry, ne?!

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 03.03.2015, 07:24 hod.

jj, pamatuju si na ty soubory, vím co který dělá, ale bohužel si to nezálohuji :( ..
No dobrá, stejně ta bowa byla ukrutně slabá, pojedu znovu, už asi po čtvrté ..
Zkusím snad potřetí v životě barbara, doporučte mi build se kterým jste běhaly a findily prosím, vím že má pokřiky, to je tak celé 8-)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 07:55 hod.

Barb je hrozne zavisly na zbrani, takze bych Ti doporucil Berserkera - neni tolik na zbrani zavisly, ma hodne ED% ze skillu, tim padem i skvelou kontrolůu davu z pokriku a hlavne magic dmg, na kterou je imunnich jen par monster ve hre ;)

Taaak, a ted Vas asi hodne pobavim, rekl jsem si, ze ta bowa je strasne slaba, tak jako ze to s ni proste co nejvic probehnu, ale tak nejak jsem se vzdalil od merce :lol: a vbehnul do mistnosti s xxx monstrama a Ti me pekne serezali :lol: Mno, aspon pro tentokrat jsem spotreboval, co se dalo ;)

Takze, muj ctvrty a posledni pokus bude opet amazonka, hybrid mezi Freeze arrow a Charged strike, byl to kdysi muj druhy Guardian, tak snad se tentokrat postesti a kdyz uz nic jineho, tak ji snad dohraju :lol: To by mel asi ted byt muj cil ;)

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Mia » 03.03.2015, 07:59 hod.

RIP: GL :)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.03.2015, 14:24 hod.

RIP: Připomínáš mi mě v minulém turnaji, kdy jsem se bezhlavě hnal za cílovou lokací a cestou jsem pohřbil 4 Trapy. Je to takové hraní na hraně, místy až za hranou. S cold/light Amou pokud bude dostatek životů, tak by to mělo být v cajku. Ať se daří ;)

Já se momentálně nacházím na WP před Thresem. Enchant už dává solidní dmg podporu z čehož si libuje merc. Nějaké to bodové harampádí také padlo. Největší radost zatím panuje z RW Leaf, které jsem vložil do staffky s +3 Enchant :) Později by bodl uniq Warpspear na precast Energy Shieldu.

Zapnu nachvilku stream, kdyby chtěl někdo mrknout.

Aktualizovaná score tabulka

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“