MF turnaj vol.4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od ZOMB » 01.03.2015, 21:20 hod.

Tak já mám MF 185% a resy nejsou v záporu, což je pro mě hlavní :D
...to jen přidávám svou trochu do mlýna, když už se tu řeší MF :D

Konečně mi to droplo!!!. A vzniknul z toho perfektní Spirit 8-) (maximální FCR, mana, akorát ten magic absorb má minimální hodnotu no :lol: )
Jinak jsem párkrát zaběhl Mepha, nejvíc potěšil asi tenhle drop 8-) (ale i merc si přišel na své). Cestou také dropla Ko, takže jsem si složil Harmony, aby to pěkně frčelo (to se mi bude hodit hlavně u Pindla). Hellforge dala Um. No a Diablo teda nic extra nedal. Zatím kempím na začátku actu 5 NM.

RIPe, nechť kladivoun odpočívá v pokoji. Je ale dobře že to nevzdáváš a brzy mě doženeš ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 01.03.2015, 21:23 hod.

Ne, nebyla kamo :)
Tohle je presne realita u me a jak jsem si vybral postavu, s kterou si uzivam zabavu, ale zaroven i chvile strachu. A MF prijde na radu az u Pindla :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 01.03.2015, 23:04 hod.

Tak jsem dnes překročil 800 bodů. A ještě měsíc před sebou... doufám, že to neznamená, že mi teď bude padat 1 turnaj grailer denně :D. Věřím, že budu haluzit dál pojede to furt rychle :lol:.

Všem přeji takové štěstí! :) A hlavně neztrácet naději a trpělivost :).

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Marast » 01.03.2015, 23:13 hod.

A ty hlavně neztrácej moc zkušeností. >:D :P ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.03.2015, 23:57 hod.

Možná některé zklamu, možná si někteří budou klepat na čelo, ale končím s tou Cold/Fire Amou v turnaji. Né že by umřela. Je živá a plná sil. Na svém kontě má krásných 754 bodů, ale nějak mě omrzela.

Začnu od lvl 1, s 0 body s postavou, se kterou si užiju pořádnej progress. Tou vyvolenou bude Zeal Sorceress.

Když vemu v potaz debatu ohledně MF charů, tak toto určitě není to pravé do MF turnaje. Spíš by se tento build nacházel na samém chvostu všelijakých možných buildů. Pro mě osobně to ale bude ta pravá výzva :)
Možná bodově potrápím i nějakej area dmg char, kterých je v turnaji jako máku :)

Aktualizovaná score tabulka

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 02.03.2015, 00:20 hod.

@DD: Me jsi tim nezklamal, jen prekvapil. Ikdyz se musim priznat, ze u Tebe se da ocekavat vsechno :twisted: :D tak hodne stesti a spokojenost s buildem ;)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Marast » 02.03.2015, 00:55 hod.

Tenhle váš turnaj se trochu zvrhává pánové a dámy. Jedna rezignace vedle druhé. Nechcete ten turnaj odpískat rovnou :?: :idea: :{
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 02.03.2015, 01:08 hod.

Ja teprve vykrocim do 4. aktu NM, takze u me to rezignaci nesmrdi a jedno ripnuti uz mam za sebou... Ja se bavim :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.03.2015, 01:27 hod.

Nevidím jedinej důvod, proč by se měl trunaj ukončovat. Drtivá většina lidí hraje a přispívá sem do tématu. To, že se někdo na něčem zasekne ještě neznamená nějakou katastrofu. Spíš by mu to mělo napovědět, na čem má zapracovat.

Já s Amou jednoduše ztratil motivaci. Se Zeal Sorc si určitě užiju mnohem víc srandy. Přijde mi lepší varianta toto, než mít s Amou 800 bodů a další měsíc na ňu nesáhnout. Navíc absolutně nikde přece není napsaný, že turnaj pořád nemůžu vyhrát nebo se aspoň umístit v první trojce. Dnes je dnes, ale za 2 týdny už můžu mít férových 500+ bodů.

Na druhou stranu, pro mě body nejsou hlavní cíl. Hlavní cíl pro mě je to, aby mě hra maximálně bavila.

Vlastně Maro vůbec nerozumím tomu, proč navrhuješ ukončení turnaje, kterého se ani neúčastníš... :roll:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Marast » 02.03.2015, 02:31 hod.

Rozumět tomu vůbec nemusíš kámo. Stejně jako já očividně nemusím rozumět slovu turnaj, jehož význam jsem se naučil nějak chápat...
Baví mě sledovat průběh turnaje a komu co padá doufajíc, že HC hráči to natřou těm SC hráčům. ;)
Jinak pokud dáš příště do pravidel, že mohou do "turnajových" vláken přispívat pouze účastníci, tak s tím nemám problém.

Závěrem snad lze jenom dodat, že pokud bude někdo denně vykonávat jistou činnost xy hodin, lehce pak ztratí motivaci a zákonitě to dotyčného přestane bavit. Taky nemakám sedm dní v týdnu neustále v kuse jako nějaký nevolník. Ono by mě to totiž po čase taky napovědělo, na čem mám zapracovat. ;)

Kloubouček pane. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 02.03.2015, 09:08 hod.

Ja bych take rad prispel s trochou do mlyna...

Nejdrive bych rad rekl, ze me moc mrzi, ze nejedes s tou amkou dal Deamone, ver tomu nebo ne, ale moc jsem Ti fandil (stejne jako Welwetovi), protoze jak jsem psal na zacatku turnaje, doufal jsem, ze titul se vrati tam, kam patri, tedy do rukou HC hrace ;) Je to da se rict pro me otazka cti ;) (vim, asi to tu moc lidi nechape, ale pro me je to prestizni turnaj, a tento je z tech, co se tu zatim poradaly, JEDNOZNACNE NEJLEPSI ;) )....Doufal jsem, ze se budu pohybovat nahore (coz se jeste muze stat a ja tomu porad verim) a budu moct do konce bojovat o tento triumf (cemuz uz tolik neverim, ale zazraky se deji ;) ), presto bylo supr vedet, ze Ty jsi nahore spolu s Welwetem a tezce slapete Flammeovi na paty ;) Proto me mrzi dvojnasob, ze tu amu ukoncujes :cry:

Na druhou stranu, jednoznacne chapu Tvou touhu zkusit neco jineho, musim rict, ze ta fyzicky utocici ama to ma nejtezsi z tech charu, co jsem tu zatim jel, ale bavi me jednoznacne nejvic, nuti me premyslet o dalsich krocich, co je lepsi sehnat do lvl 20/50/70 atd :lol: ;) , proste nuti me byt kreativnejsi a to me bavi vic nez mlaceni Javou nebo nejakymi kladivky :lol: Takze chapu i tuto stranku Tveho rozhodnuti...A navic na me dela dojem, ze jsi to na zacatku dost prepalil a ted se dostavilo jiste vyhorenicko...

Proto navrhuju (mozna divne), zkus si dat den dva voraz od hrani a uvidis, na co budes mit chut ;) (ikdyz v skrytu duse doufam, ze se vratis k te ame a budes bojovat o prvni flek ;) )

Thats all folks :lol:


Edit: Tak se jdu vyradit na strongman trening, vdycky me nabudi toto video, asi si budu muset neco najit i na d2, at konecne zaberu :lol: ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 02.03.2015, 09:58 hod.

@RIP: Vystihl jsi to dobře, tj. přemýšlení o jednotlivých krocích, vybavení i rozdělování skills a to nemluvim o HC, což taky ovlivňuje horlivé hraní :) (beru v mým případě). To v předchozím MF turnaji to bylo s Javazon jiné kaffe.

"OT"
Teď jsem koukal 8 minut s pusou dokořán :shock: podobný drobek jako ty :P
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 02.03.2015, 10:19 hod.

tak za mě...
jestliže tu byla řeč o tom proč někoho baví kolečkovat tisíckrát za den pindla, tak za mě je to ze pár důvodů
jeden ten důvod byl zasoutěžit si proti DDmu ..takže mě to mrzí dost ;)
ale chápu to ;)
počítám že brzo budeš brzo zasahovat do prvních míst dál, tak GL ;) :twisted:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 02.03.2015, 11:51 hod.

mimochodem, dlouho se tu nepsalo nic o dropech, tak já přispěju jediným co má dle mého smysl..
Obrázek

a teď mírně provokující
Obrázek
Obrázek
Obrázek
a šup do koše... :green:
..proč se ukazujou normal itemi jako první? :twisted:

edit: přemýšlím že si veškeré dosud nalezené předměty převedu do sdílené truhly, doposud jsem krom té ber měl vše na charakterové ..
tak, hodiny přehazování předemnou :twisted:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 02.03.2015, 12:00 hod.

@Drago: Tesi me, ze si myslis, ze je podobnej jako ja, on ten rozdil je minimalni :lol: , skoro 60kilo ma navic, pres dva metry a tim padem je i podstatne silnejsi, ale tak potesils me ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 02.03.2015, 12:10 hod.

@RIP: Stačila mi vánoční úkázka v Černčicích, jak jsi zvedl a držel v jedné ruce Radka a v druhé Světlanu :D
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 02.03.2015, 12:16 hod.

Jo, taky pekne vozralej, ale bylo to easy, vsak nemaji dohromady vic jak 150kg :lol: ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 02.03.2015, 15:29 hod.

RIP: Husté video :). To je dobrej řízek... Ty si taky nějakej svalouš? :D Pak chápu tu hodnost "The butcher" :D. Celkem rád bych vás všechny poznal osobně :).

Welvet: To si mě teda urazil :D, já jsem jen vzduch? :D

DD: Jééé :( ty si trouba. Respektuju tvé rozhodnutí a je pravda, že zábava je to hlavní, ale teď už je za mnou jen Welvet a ten když ripne tak prakticky můžu hrát sám se sebou :D. A to mě taky moc netěší :D. Sice mě to baví a nasbírám si pěkný kus grálu, ale ta soutěživost v tom hraje taky roli. Neříkám, že mně ještě nemůžeš nakopat zadek, to ne... ty, takový pařmen, mě určo doženeš coby dup :D. (v dobrém slova smyslu)

To je hrozné, vy furt děláte jak kdyby prostě SC hráč nebyl hráč... To, že někdo není tak zkušenej, aby si troufl na HC v takovémto turnaji, přece neznamená, že je noob co ani nestojí za řeč ne? Navíc kdyby nikdo nehrál SC tak by ten HC vítěznej titul vlastně neměl žádnou hodnotu ;), páč by byli všichni HCčkaři. A vypadá to, že největší povzbuzení pro vás je to, aby jste vrátili HC titul zpět... takže bez SC hráčů by to pro vás vlastně mělo daleko menší význam. Já jsem poslední dobou taky čistě HC hráč... ale na turnaj jsem si udělal SC postavičku.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 02.03.2015, 16:04 hod.

@Flammeus: Asi takhle, chvílema jsem myslel, že koukám na RIPa :D :)

A k tomu SC a HC... Říct, že mi je to jedno, to nemohu. Za sebe osobně vidím nevýhodu, že při smrti na SC se vlastně nic nestane a i soutěžícímu zůstavají body. Za mě by se to vyřešilo, kdyby soutěžící po smrti na SC musel hrát za jinou postavu, body by se anulovaly, ale postavu by měl uchovanou na jiné chvíle při hraní. Člověku se lépe hraje, když ví, že smrtí ve hře to nijak nekončí. Já jsem rád, že tyhle turnaje jsou a že účast je již více než dobrá (i tím, že někteří hráči hrají SC) a to je pro mě podstatné a to si piš, že titul půjde nakonec do rukou HC :!: :P
A ohledně zkušeností s HC... Zrovná ja Ti můžu povídat. Samotné D2 hraji od 6/2012 (a defakto něco přes rok jsem nehrál vůbec) a za to jsem nikdy nedostal dále než Hell 1. akt a už jsem si to svištěl na hřbitov :wave: ,ale přesto to HC hraji a dokonce "MF turnaj druhý" byl odrazovým můstkem pro hraní HC :) a že si tenkrát všichni se mnou užili, když jsem se na vše ptal :D a co si pamatuji, tak s Javazon jsem došel na Hell >:D :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 02.03.2015, 16:25 hod.

Dragonius: To mi netvrď, že je RIP takovej rambič :D. Tenhle chlap má tak 150kg :D.

Já vím, že HC je prostě náročnější než SC, že si musíš vše rozmýšlet atp... ale to je hold věc hráče kterej si to udělá těžší :). Mně šlo na začátku především o nasbírání většiny grálu... což se zatím daří :).

DD: Klidně můžeš streamovat i jak expíš :), chci se mrknout jak expí HC profíci :D.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“