MF turnaj vol.4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee
Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Smilee » 01.03.2015, 13:49 hod.

tak ja jsem u counteesky nm, qest drop slusny nagel 20 mf 68 att a hell rune :D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 01.03.2015, 14:02 hod.

Všem držím palce a přeju super dropy! :) Mně se zatím celkem daří :) právě jsem doskládal except. větev Bow :).

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 14:37 hod.

@Maarshjaz: Psychicka dmg v D2 neni, pouze fyzicka...A podle me je ten druhy skill stejne jen o tom, jak se vyporadas s immunne. A navzdory tomu, co DD psal si myslim, ze je lepsi caster skill jako Immo arrow nez Strafe, ten totiz vyzduje odlisny setup...

Ted k tomu memu hammerovi...Mno, dokoncil jsem horko tezko A1NM a musim rict, ze je to hruza...jako kladiva zamerit je fakt z kumstu, zvlast v Katakombach, kde toho prostoru moc neni (hura do Maggot lair :roll: ), a jestli neni upne supr ofenzivne (kladiva maji 1k Magic dmg a prijde Vam, jak kdyby mely max 200 :roll: ), tak defenzivne je to jeste mnohem horsi...Neutankuje prakticky nic, a to ani s HS a ani merc, ktery je defenzive z A2 Normal taky moc nevydrzi...Kazdej totalni trotl, i falleni v kusech 2+ jsou schopny ho pekne serezat, takze v praxi ma neustale okolo 50% life a min :roll:

Je mi jasny, ze s lepsim vybavenim (nemam ani Spirit/y, ani Insight :OXO ) by to bylo lepsi, ale i tak by to nebyla zrovna prochazka ruzovou zahradou...

Co se tyce dropu, tak par useless vecicek padlo (tim myslim sety a unikaty), ale runy jsou furt hruza, padla 1 AMN a 1 SHAEL, k tomu 1 HEL a tot vse...A 4 socketovy mece nikde :OXO

Mno nic, jdem se trapit dal, zase par skorosmrtaku bylo, takhle to je jen otazka casu, kdy jim to vyjde a bude to KO

Arawn
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Arawn » 01.03.2015, 14:41 hod.

Tak jsem dnes dokončil Nightmare - měl jsem už pár kousků od Mefa, takže to šlo dobře a přehoupl jsem se přes 100 bodů. Ještě ho chvilku potrápím, případně zkusím Cow Level a potom se pokusím nějak doplácat do těch AT. Jinak z dropů vcelku potěšil i rare Amulet +2 Cold Skills a 10% FCR.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 14:50 hod.

RIP: 1K dmg ? to se mě snad ani nechce věřit .. :roll:
jinak to co píšeš mě přijde - vzhledem k tomu kolik toho máš nahráno - že prostě ten Hammer chce určitej equip a určitou dovednost a ty tak nějak máš problém po tom všem odehraném se naučit nové kousky..rád ti klidně poradím, i když mě přijde že o to moc nestojíš ;)
dál přeju štěstí a trpělivost, věřím ale že to chytneš do ruky ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 15:02 hod.

Kdyz mas presne 0 +skillu, tak tomu klidne ver...Jinak ja uz par hammeru mel, nekolik i na lvl 92, 93 atd., ale proste tenhle fakt nejede, nic mu nepada (Act 2 NM a presne 0 SOL a jen dve AMN, jedna vyhozena oknem :roll: ) a tak je to zatim vopruz...Ale ted mi padl Hwanina Bill, coz je pro merce obrovskej posun vpred, a hned se zije trochu lip...Pevne verim, ze jakmile neco popada (runy a hlavne socketovatelny veci), tak to bude zase leteckej den :lol: ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 15:04 hod.

RIP: hele měl jsem stejnej problém ..za celej normal a snad do 3 aktu na NM taky po spiritu a Insi ani zmínka..ale potom to byl slušej frčák :lol: :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 15:06 hod.

Ano, a to je presne to, o cem mluvim...Ale diky za nabidku pomoci, kazdej se muze priucit necemu novymu, takze pokud budu nejak tapat, tak se ozvu ;)

Edit: Jupiii , tesne po tom, co jsem napsal, hned padlo Gothic plate ze Sigona a tahle runka ;)

Edit 2: Tak, a je to...Merc 1 hit KO, Mara 1,5 hit KO, ani nevim, co to bylo za mody :roll: Fakt mi neni souzeno proste dat cokoliv posledni dobou

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 15:25 hod.

Tak me napada, kdyz uz nic jinyho, mozna prekonam DD v poctu zabitej charu za turnaj...Hmm, tentokrat zkusim dual soso, uzaviram sazky, kdy cipne, tentokrat uz v Normal: :roll:

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 01.03.2015, 15:36 hod.

RIPe v klidu, já naripoval tři postavy a teď mám problémy s další bowou, jsem na hellu v druhém aktu ale mám jenom cold dmg, nic víc a fakt se nehnu, nemám kde farmit, nemám absolutně nic, takže to je jenom otázka kde si lehnu já :)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 01.03.2015, 15:42 hod.

RIP: RIP! Ber to takto, furt máš měsíc a za měsíc se dají nahnat ještě solidní bodíky :). Podívej teprv uběhly tři týdny a já jsem skoro na 800. Takže ty za ty čtyři týdny (s trochou štěstí) můžeš být klidně na 1000 :lol: .

Marsh: Toto se mi naštěstí v turnaji nestalo a vůbec Ti to nezávidím. Ale znám to ze SP her s tím palachem a barbem... zaseknout se v nějakém aktu, nejlépe ve druhém není žádný problém :lol:.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 15:52 hod.

RIP: škoda..se na tebe poslední dobou fatk ty ripy lepí jak mouchy na ho*no.. :cry:

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 01.03.2015, 15:52 hod.

Já hlavně nemám absolutně co dělat, cold imuje ne každém kroku, merce nemám, valkyra tankuje bez dmg :roll:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 15:57 hod.

@Welwet: To ju no, ale tak asi jsem byl v minulem zivote pekna svina...Treba jako dneska v noci NHL, kdy mi vysly 4 zapasy z 5, hold smula...Ale tentokrat to bylo nejaky divny, fakt to bylo jak v Hell, behem dvou sekund bylo hotovo :shock:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 16:10 hod.

RIP: chtělo by to nějakej ..no, já tomu říkám blbuvzdornej char :lol: ..tzn...něco jako řvouna, bladefury assku,
jinak na tom screenu ani moc nejde poznat co tě zrakvilo no, je tam ten Mage, ale tak nějak mě a asi i ostatním to není vůbec jasné
(ehm..blbuvzdorné, protože takové jsou..aspoň podle mě..ty chary..) :)
Maarshjaz: might merc? gudied/strafe, na switchi Harmony, players 1? :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 16:20 hod.

Nevim, jestli mi naznacujes, ze hrat cokoliv jineho nez neco xx kilo life neni pro me, pokud ano, tak by stalo za zamysleni, jestli treba neprestat hrat tu hru vubec...Mage bych rekl mi nedal jednim hitem ranu za 500+ zivotu, ale tak co uz

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 16:39 hod.

RIP: a co ta BF asska, ta nemá xxx životů :)) ale ne, tohle tím nemyslím..ale znám to když se hra prostě snaží vervomocí člověka zabít.. :roll:

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 01.03.2015, 16:41 hod.

Welwet: Might merc umře na dvě rány, nemám pro něj absolutně žádný equip.
Jedu Cold, druhý spec ještě nevím (respec je zakázaný, takže bych nerad něco přemršil).
Na harmony nemám runy.
PL1 jedu celý hell, ale co naplat když cold imune :dead:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 17:45 hod.

Tak nejak zjistuju, ze ta soso neni pro me...Soso bez teleportu proste neni soso...Takze uprimne, ani nevim, co a jestli vubec neco hrat, vsechno jsem bud jel a pohrbil, anebo to hraje nekdo jiny...Pro palu je jedinej logickej hammer, sosa je out, trapku hraju furt a fury me ted zrovna TED nelaka, druid je zase jedinej logickej wind a ten se mi nechce, necro nema build, kterej by me bavil a BYL SCHOPNEJ :lol: , Barbar zase bez FI nema nic konkurenceschopnyho....Takze kdo zbyva?Amazonka :lol: Fury se mi znovu jet nechce, takze nejakej Bow build, ale pokud pojedu freeze, tak si budu pripadat jak Daemonuv plagiator a ostatni me zase neprijdou az tak schopny...Hmmm....Asi zkusim Strafe s necim, zrejme Guided arrow, mno, a PI budu asi obihat :lol: Tedy neco jako Drago...Takze kamo, asi jsme na stejne lodi ;)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 01.03.2015, 17:54 hod.

A to jsem myslel, že rip je jeden z nejznalějších hráčů ale to, co si napsal je dost směšný ;)
pro palu jedinej logickej hammer - cože? zeal je taky dost slušnej, nevo vengeance je kropič .....
druid je zase jedinej logickej wind - werewolf ..
necro nema build, kterej by me bavil a BYL SCHOPNEJ - CE není schopnej no, akorát že je nejvíc op ze hry :lol:
ostatni amy me zase neprijdou az tak schopny - em .. javazon? D: D: nejlepší postava ze hry na samotné bose kámo


každopádně já to vzdávám s tou mojí bowou a končím v turnaji, nepohnu se z místa, na hellu mít fyzickou dmg 200-300 je krutě málo a cold dmg mi je k ničemu když je vše v cestě imuní, trápit se nechci.
hodně štěstí všem

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“