MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 16.02.2014, 15:34 hod.

Tak Andy na první zabití taky vcelku potěšila Grand Charm.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.02.2014, 15:54 hod.

Xenter: Pěkný no :) Mě jako quest drop dala: Scythe, chipped amethyst, flawed topaz, Saphire a 2x Town Portal :green:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 16.02.2014, 17:14 hod.

Tak zrovna Java CB moc nepotřebuje, pokud se nechystá na DC, takže u těch rukavic to ani nechybí :)

Dark_Deamon: Gratuluji k pěknému progresu. A pak že nebude mít čas :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.02.2014, 17:47 hod.

raisen: Díky :D Tak Hell jsem dělal na p1, tak to šlo celkem rychle. Jedinou lokaci, kterou jsem celou proběhl, byla Frozen Tundra. Tam se sešli Zeal Lancerky + pearce oštěpy, takže celkem humus light immune combo. A jelikož se mi WP v Crystalline Passage vygeneroval kousek od Frozen River, tak jsem si počkal, až tam nebudou Soulové, páč jsem už nechtěl prožít to psycho, které bylo ve 3.aktu. Nakonec jsem se spokojil se Sirenama + hadama. Merc ty red stáry vůbec nedával :green:
Vtipnej byl začátek u Pindla. Poprvé jsem ho šel na p1 - padl jak nic, tak si říkám: "Jo...to půjde v klidu na p8" :D Úplně v klidu tam málem ze mě udělali mletý :green: Merc teda pomletej byl :D Tak jsem snížil na p5 - furt to bylo drsný...tak jsem snížil na p3, což se už celkem dalo. Navíc Anya vítězoslavně nabídla 2x +3 Traps, u Pindla jsem našel první 2 soc Circlet => Lore, takže jsem povýšil na p5 a jde to...i když občas musím nad hlavou zamávat Lower Rezist klackem. Musím to ale nějak poladit, abych to běhal v klidu na p8 :)
Jinak v 1.aktu jsem narazil na Über Diabla...tak jsem nasadil Hwanin's opasek, seslal LR lvl 2 a utek do města :green: :green: Asi by ze mě jinak udělal škvarek.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 16.02.2014, 17:52 hod.

:) Tož nevím nejsem si jistý, jestli PMH na DC funguje. Jestli to není stejný případ jako pánové v UT :{

Tak ať to u Pindla padá 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 16.02.2014, 18:12 hod.

To je dobry, pane DD, porad nebudu mit cas a ted uz tu za dobu, co ja dal na lvl 80 jednu postavu uz jsi vyleveloval dalsi tri :lol: :lol: Nu, preju teda hodne stesti, u me je to spis o zucastnit se, nez o nejakym vysledku, dneska mam uz patou dvanactku v rade, zejtra sestou a na D2 fakt neni cas...No uvidime, treba to bude v breznu lepsi :roll:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.02.2014, 20:42 hod.

RIP: Tak třetí postavu....s melee Soso jsem dolezl jen do Mausolea (H), s Light Sosou jen do Arcane Sanctuary (H) a až teď se tomu dá říct nějakej postup :) Navíc jsem všechny 3 chary hrál jak kdyby mě šlo o život. Nikde jsem se nezdržoval a ani jsem pořád nejel na p8. Defacto se všema charama jsem N+NM udělal za 8 hodin, což je prd...spíš je to ještě dlouho. Jen Normal se dá dohrát za 1 hodinu...bez Teleportu.To, že už mám třetí char asi opticky vypadá, že u toho sedím furt :)
Každopádně, pokud najdeš volnej čas, tak ať se ti daří a dropneš něco dalšího do gálu ;)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Bemik » 16.02.2014, 21:09 hod.

Sem jedinej, kdo je zmatenej, když oslovují DarkDeamona "DD" ? :-|
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 16.02.2014, 21:15 hod.

Tak jiný pán, který by měl zkratku DD, už tu není.
HC grál: 537/516 (-21)

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 16.02.2014, 21:30 hod.

Tak dneska jsem u toho seděl skoro celý den a podařilo se mi dostat do 5. aktu ale ten třetí akt už nikdy více :( quest dropy nic moc Meph dia
alespon cestou toto jinak u kováře lum runa...škoda většinou mi padá gul...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.02.2014, 22:22 hod.

IGNI: Jj, já se ve 3A taky dost natrápil. Kor u Councilů v Travincalu. Tam mi merc lehl aspoň 20x, páč jeden magor byl extra fast + cursed, takže to bylo o jednom hitu. A ty quest dropy máš oproti mě krásný. Mef + Dia mi hodili totální rare šrot. Ale co bych taky mohl chctít, když jsem měl MF nějakých 25% :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 16.02.2014, 22:25 hod.

Bemik píše:Sem jedinej, kdo je zmatenej, když oslovují DarkDeamona "DD" ? :-|
Uprimne, nechapu, co si tim myslel, ten nick si o to primo rika ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 16.02.2014, 22:27 hod.

Dark_Deamon: Pozdravuj ode mě Pindla ;) :D

Bemik: Taky jsem docela zmatenej... taky pamatuju starší časy a pod zkratkou DD si vždy vybavím DamageDeatha...

Já jsem dokončil druhý akt, za ten jsem si připočítal jeden bod... za Eld runu :)
Snad třetí bude úspěšnější :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 16.02.2014, 22:52 hod.

RIP: Tak jako DD tu není jen Dark_Deamon, ale dřív to byl tady taky DamageDeath.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.02.2014, 22:59 hod.

Fraxinus: Jn, taky si pamatuju doby, když někdo napsal DD, tak jsem věděl, že je myšlen damagedeath, ale to je teď už bohužel dávná minulost.

ZOMB: Pozdravovat budu :) Zatím mám za sebou 130 runů a z toho zajímavějšího pustil Shadow Plate, Ettin Axe a Cryptic Axe 1 soc, ne eth :roll: p5/MF 42% Nej runa zatím Ko

Pedro
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Pedro » 16.02.2014, 23:14 hod.

a už aj na mňa došlo, level 65 paladin. akurát som dokončil NM a prevzal som si titul, keď som si hovoril že dám ešte pár runov, pobehám bossov a vypnem to...v travincale ma zabil fire enchanted council :D pričom som mal full hp a full resy. vybuchol a zalahol som :D začínam novú postavu :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.02.2014, 23:53 hod.

Pedro: Ajaj...to je škoda. Tak ať se s novým hrdinou daří líp :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 17.02.2014, 00:37 hod.

TO já jsem taky krapet poskočil...podle ZOMBova vzoru jsem si párkrát hodil pindla na normálu. On ten kluk na normálu fakt dobře expí a háže zajímavý věcičky, což mě fakt dos překvapilo...ale nejvíc čím mi chlapec udělal radost byl tenhle klacík. Vzhledem k tomu že přesedlávám pomalu na fire clawa je to naprostá genialitka...super rychlost a 50%CB, 50%FHR...naprosto super...:-D

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 17.02.2014, 01:11 hod.

tak jsem se nechtěl nechat zahanbit ataktéž jsem zachráníl anyu, z Frozensteina padl IK maul. Měl jsem štěstí na cestu i na potvory, akorát jsem nenašel žádný WP, takže jsem doběhl až do frozen tundry...pořád najdu wp a jdu spát a vždycky jsem našel cestu dál...:)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 17.02.2014, 05:22 hod.

DamageDeath tu pusobil hlavne v dobe, kdy ja mel od D2 pauzu, takze se mi nemuzete divit, ze pro tu zkratku mam jen jedno vyuziti...

Dneska se zadarilo, dodelal jsem aspon Normal a dal nejaky kravky, diky Kingovi mi padl Cows armor a konecne Vidalas brnco, takze dva grailery v 1.13, zbyvaji jen 4setovky (Cows capka a boty, Nats clawy a Gris redemption) a Klasicke setovky mam hotove ;)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“