MF turnaj vol.5

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Welwet » 28.10.2015, 12:01 hod.

Fraxinus: to si teda "nemyslím", to je fakt, díky kterému má poloviční dmg oproti freezing arrow, a ten má velkou výhodu zastavujícího efektu..
tvrď si co chceš, ale i v tom nejlepším equipu to dosahuje malého efektu plno ostatních charů ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 28.10.2015, 12:04 hod.

@DD: A za tou vetou si stale stojim...A ano, beres to za spravny konec, pokud chces vic gral nez uspech v turnaji, musis proste behat nekde, kde Tyraels dropnout muze...Realne jsou tu v podstate tri moznosti - Pit (ktery preferuju i ja), AT (na to je idealni Cold soso, ale bez teleportu tezko, ta Freeze ama by urcite sla) ci CS (na tu ale potrebujes dobrej euip, takze ta je asi ze hry)...Pak je tu jeste moznost behat WSK 2 a 3, bez Baala, ale je to tam celkem vo hubu a to bych nedoporucoval...The choice is Yours :lol:

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 28.10.2015, 12:05 hod.

Welwet: Exploding je slabší, ale Immolation už dává slušný pecky, já s ním hrál pl3 hell a většina lehala na tři čtyři šípy a to jsem měl equip z nm (harmony v ruce D:) ..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.10.2015, 12:10 hod.

Abuzus píše:- Bodovací tabulka zůstává stejná, jako vol.4 ?
- nechce nějaký admin vyvěsit a spustit na fóru MF Countdown ? Možná si na tu chvilku odskočí i pár lidí z D3, kteří normálně do D2 sekcí nechodí....
Ještě na bodovací tabulku mrknu, ale nejspíš bude stejná...
Info o turnaji je na Facebooku - DiablofansCZ a určitě o něm ví i spousta lidí, co hraje D3, ale prostě mají momentálně oči pro D3 :) Ale kdo ví...třeba se ještě někdo přihlásí. Škoda, že nefungují novinky ohledně D2: http://www.diablofans.cz/diablo2lod/
Maarshjaz píše:Koukám že tu převládá ama a na druidy tu každý "nadává", takže měním svou postavu na druida, ať ho trochu vyšvihnu do topky >:D
Pro mě je Druid nejmíň oblíbená postava ze všech. Navíc mám spíš radši ranged chary s plošnýma skillama, takže Ama win :)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 28.10.2015, 12:13 hod.

Dark_Deamon jj, rozumím, proto beru něco, co tu nikdo asi hrát nebude, protože to je buď sosa, která má teleport a tu by hrál každý, takže zakážeme teleport - každý vezme amu, protože má největší potenciál přežít a zabít všechno rychleji, než ostatní chary (to máš úhyby, crit, 4 elementy, valkyra tank, decoy) a to se mi moc nelíbí :P z 16 hráčů tu bude běhat 14 amazonek. Proto druid, nakopu vám všem zadky
Naposledy upravil(a) Maarshjaz dne 28.10.2015, 12:14 hod., celkem upraveno 1 x.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 28.10.2015, 12:14 hod.

@DD: Mas recht, Druid je proste desnej - nepovedenej mix sosy a Barbara, ale nic neumi poradne...Hrat se da, lovit s nim tezko...To je duvod, proc jsem se mu po leta vyhybal, ale aspon jednou (ci v mem pripade 2x kvuli Avengers :roll: ) ho dohrat chci

Edit: @Maarshjaz: Ja ho pojedu, ale propagacne :lol:

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 28.10.2015, 12:17 hod.

No, RIPe, druid je dle mého hodně povedený, člověk mu musí jenom přijít na chuť, on je výborný hrdina na běhání právě těch těžších lokací jako WSK, protože má absorbci resistů + medvěda co tankuje možná i víc jak valkyra a to nemluvím o životech v řádech tisíců, proto mě tam nepřekvapí soulové ani dollky, které instantně zabíjejí ostatní postavy a já vlastně ani nemusím být nějak moc blízko, stačí když ke mě něco přiběhne a ten můj hurikán jim už dmg dává + tornádka dávaj pecky pomalu stejně jako kladívka u hamra, celý to je vlastně hodně podobné.

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Medulin » 28.10.2015, 12:24 hod.

Tak to vypadá ,že sem jedinej pošetilec kterej chce mít zábavu s throwerem :lol:
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 28.10.2015, 12:25 hod.

Tak hammerovi se vyrovna velmi tezko, ten ma prakticky nerezistovanou dmg...Musim se priznat, ze jsem NIKDY nikde nevidel, ze by nekdo DLOUHODOBE pouzival na loveni veci Druida...Ano, neco vydrzi a ma slusny tank, ale i zde si dovolim oponovat, protze Valkyra je jednoznacne lepsi - kdyz uz nic jineho, tak pro ni plati i uhyby a Critical strike atd, nemusi byt ciste jen tank, muze i zabijet ;) Ale proste do utoku je pomaly, Hurricane je pozdeji spis na ozdobu a sorry, asi jsem patlak, ale spolehat se na Tornada, ktera jsou nepresna a delaji si co chteji, to neni muj styl..

Edit: Aproto ho pojedu :lol: :lol: Ale for fun, jednoznacne ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Welwet » 28.10.2015, 12:26 hod.

Maarshjaz: no, polovina dmg je o dost méně..a. netvrdím že je IMMo špatnej...imho reakce byla na explosion...více méně to tak jak ty říkáš hrát jde, hrál jsem ještě o 2 players víc a šlo to taky...v totožném equpu..ale mf už je krapet jiná..

u druida už tak nesouhlasím..kloním se k názoru RIPa..je to hodně nepovedenej mrzák co má od každého něco ;) :lol:

bludičku ti sestřelí kdejakej soul a jsi bez hp..a tornáda reálně ani zdaleka nedosahujou dmg kladiv u palacha.. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Welwet » 28.10.2015, 12:29 hod.

RIP: toš na totok musím reagovat..proč myslíš že cold sosso nebude reálně běhat v tomto turnaji po AT?? to sem zvědavej..sám o ni přemýšlím.. :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 28.10.2015, 12:33 hod.

Ja jsem nerekl, ze to nejde, ja jsem rekl, ze je to idealni s teleportem...Duvod, proc si to myslim, ehmm, ani sam nevim, proste ta ama nei tak krehka a Freeze arrow odvede svoji praci taky...Samozrejme cista Blizzna je v AT velmi zajimava, ale bez toho teleportu proste sosa neni sosa :lol:

Edit: spis by me zajimalo ,jestli se tu najde frajer (ci dama), ktery do toho pujde pekne postaru, tedy nablizko :lol: ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.10.2015, 12:44 hod.

Medulin: Vypadá to tak, ale Abuzus z tebe bude mít velkou radost, protože ten Throwera hraje snad i ve spaní :D

RIP: Už jsem pořádal 2 MF turnaje a ani v jednom nikdo Tyrael's Might nedropl. Pokud ale zapátrám v paměti, tak se jinak snad droplo všechno možný...Zod, Cham, Jah, Death's Web, Asteron Iron Ward, Death's Fathom, Windforce, Griffon's Eye....krom toho prokletýho brnění. Možná ještě Mang Song's Lesson nikdo nedropl. Proto bych chtěl spíš běhat nějakou alvl85 lokaci, než to jen zapíchnout u Pindla. Jako jo...je pořád několik itemů, který mi i on může dát, ale to může stejně tak padnout i v Pitu/AT. Zkoušel jsem přes skill calculator vyladit Cold + Strafe dohromady, ale chybí mi 20b, aby to bylo pořádně hratelný, protože je jasný, že to nechci běhat na p1. Jako dalo by se to, ale buď bych obětoval Penetrate nebo Valkyrii :{ Taky by se mi pak moc nezamlouvala věc, že bych musel mít 2 luky. Jeden na Cold a druhej na Strafe, z čehož vyplívá, že by nebylo místo na CtA, který snad v průběhu turnaje seskládám :)
Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se klaním ke Cold Amě. Můžu s ní do AT, LK a když bude nuda, tak si odskočím na odreagovačku k Pindlovi :D Když by se nějakou haluzí povedlo složit Ice, tak můžu nahodit p8 a lítat si po AT jako doma :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Fraxinus » 28.10.2015, 12:54 hod.

Welvet: Zapomíná se na jeden důležitý fakt. Z mé zkušenosti je fire dmg na předmětech mnohem dostupnější než cold. A tyto položky se sčítají s údaji na skillu. Pokud nakřečkuješ předměty, co dávají hodně fire dmg k útoku, tak zvýšíš nejen normální útok, ale i explozi. A cold dmg se mi vždycky sháněl celkem složitě, na rozdíl od fire. V extrémním případě pak může oheň v účinnosti předčít chlad.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 28.10.2015, 12:59 hod.

@DD: Je to slozity vyladit, protoze jsi napul caster a napul borec na fyzickou skodu...Ja hral takhle kombo Strafe/Plague javelin a byl to vopruz to poskladat...A to uz jsem mel veci pripraveny...Pokud pujdes ciste AT, staci Ti Freeze arrow...Ten ovsem neni uplne vhodny na Bossaky a nez zacnes behat tunely by bylo dobry mit nejakej slusnejsi equip, jinymi slovy, podrancovat Hell Mepha...Proto je idealni ten muj hybrid Freeze/Java, protoze je to na obou switchich kouzelnik, a da seten equip dobre poladit...Ono, kdyz obetujes dva skilly, tak muzes pouzivat CtA na Freeze vetvi jako luk ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Abuzus » 28.10.2015, 13:17 hod.

Medulin, tak tomu říkám mít názor, konečně někdo, kdo ví, jak se má hrát Diablo. Přeji hodně dobrých rollů při craftech !

Abych nebyl zcela mimo mísu, tak:
1) tohle budu hrát
2) tajně budu používat tuto unique weapon
3) tajná kapesní přísada
4) ...

Zde příprava na přípravu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Welwet » 28.10.2015, 13:33 hod.

Fraxinus: ale koho zajímá pár bodů do dmg když máš rovnou skillery a na equipu sháníš většinou další podtatné vlastnosti jako rezistence,ias,MF..?
nemluvě o ice mavina setu... (což si myslím že je další obrovskej zabiják fire větve u amazonky..)

a dodám, že buď máš nějaké rare plečky co přidávaj fire dmg a nic moc víc.., nebo fire charmy a takovej kvalitní, rozhodně není lehčí najít než ten skiller.. ;)

a ke konci, i přes to vše, stejně je myslím nereálné dosáhnout na freezing arrow..i za cenu obrovských proti na equipu.. ;)

RIP: jo souhlasím, ale přes to, když nepočítám průchod hrou na hellu, myslím že blizzna pořád bude dominovat pomocí mrtě dmg..(nebo maxlé FO :twisted: )?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 28.10.2015, 15:04 hod.

Souhlas, ale prave protoze ja beru v potaz ten pruchod hrou, ci loveni ve vice lokacich, tak bych to videl prave na ten FO a spis dual element, ale je to vec nazoru ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Welwet » 28.10.2015, 15:14 hod.

RIP: jop, dual element jde...do 3 players člověk steně asi to AT bude zvládat...tak nevím no...zas na pindla by se pure blizz hodila víc, dual ale znamená že nepotká pindla imune..tak jsem zmatenej :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 28.10.2015, 16:08 hod.

Proto jsem navrhoval ten Frozen Orb, protzer ten na vymaxovani nepotrebuje tolik bodu, a to umoznuje silny druhy element...Na CISTE MF behani se stejne nevyplati chodit na vic hracu jak na p3, a na to bude ten FO vice nez dostetecny...Byt Tebou, jedu FO/FBall nebo FO/Hydra, ta prvni varianta se vice hodi na behani lokaci, ta druha mi prijde bezpecnejsi na projiti hry...Ale v tomto turnaji bych asi preferoval tu prvni...Pridej k tomu SF a muzes behat jakykoliv cil na p3 velmi efektivne ;) Tot muj nazor :lol:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“