MF turnaj vol.4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice
Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Marast » 26.02.2015, 10:35 hod.

V noci jsem si před spaním pěkně početl.
Suma sumárum to tady vychází tak, že Miša jenom ukazuje jaký to ďábelský prase je :!: :green:
Že tě to baví mávat ostatním z ujíždějícího vlaku ty prase. :lol:

Jinak. Ty přece nemusíš nikomu nic dokazovat Honzo. Démon se ještě musí hodně snažit, aby byl ve Woodstocku hvězda Hendrixova formátu. :P :D

Welwet zase klasicky tahá všechny luxusní dropy z balíků na poště číter jeden. :D :wave:

Posílám všem soutěžícím pohodové pozdravy z Orlických hor. :) A především přeju hodně trpělivosti a radosti z nálezů. D2>D3 ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 26.02.2015, 11:09 hod.

Tak to dopadlo, jak to asi dopadnout muselo...Preci jen LK na p7 je fakt na ho*no, kdyz je kazda druha mrcha LI...Urcite to slo zachranit, ale tak nejak nechapu, jak muzu s 1,1k life a 69 primou redukci dmg dostavat takhle neskutecny pecky od sracu, ale stalo se...Ono to asi ani jinak dopadnout nemohlo, protoze celej Hell me ta Ama akorat srala...Jak nemate kliku, tak jste v riti, obzvlast, kdyz jedete jeden element...Jo, pri hledani mapy padlo tohle...

Jestli pojedu znova - fakt netusim, protoze jsem totalne otravenej, ten deficit na prvni tri uz by byl propastnej a jen tak si to smrdlat dalsich 14 dni me prijde k prdu...Takze spis ne...Mozna si to do zejtra rozmyslim, ale ted jsem akorat pekne nasranej, a to u odpocinkovy zabavy je vzdy naprd

GL Vam vsem

Edit: Jo, mas pravdu Maro, nemusim si nic dokazovat, to jakej jsem looser uz vim :roll:

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 26.02.2015, 11:29 hod.

Tak jsem si taky udělal kanál na twitch aby jste se když tak mohli mrknou i na nooba jako jsem já :D. Pojedu klasicky jak DD Pindl runy, asi pak i Meph a WSK runy :). http://www.twitch.tv/arcidabel

RIP: RIP :(. To je škoda... teď už mi bude na paty šlapat jen Welvík s DD :{ :lol:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 26.02.2015, 12:18 hod.

RIP: a´t odpočívá v pokoji a mír v duši ..

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 26.02.2015, 12:25 hod.

@RIP: To je nevýhoda HC v tomto turnaji, že na SC při smrti body zůstávají. Ale věřím, že pro Tebe na Hell je to záležitost pár dní a zase sbíráš body. A mj. Tvoje odpověď ze včera Honzo ;)
RIP píše:@Smilee: To je mi lito, treba se jeste pridas, casu je dost...

@Marast: Zdravím a užívej hory :)
Naposledy upravil(a) Dragonius dne 26.02.2015, 13:59 hod., celkem upraveno 1 x.
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 26.02.2015, 12:36 hod.

Heh, presne jsem cekal, ze to nekdo vytahne :lol:

Ono na ucast v turnaji to asi jeste je, na top 3 nejspis ne a ja jsem natolik soutezivej typ, ze me to pak nebavi...Pokud neco pojedu, tak spis uz na relax a k Avengers nez cokoliv jineho

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Obter!vr » 26.02.2015, 13:25 hod.

rip to RIP :-|

Každopádně kdyby si se rozhodl pokračovat, tak bych já osobně byl doopravdy zvědavý na druida v tom tvém projektu :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.02.2015, 13:46 hod.

Obter!vr: A nebo je tu ještě možnost do ruky strčit RW Heart of the Oak a jako brnění použít RW Bramble. Ale to chce už zase lepší runy no. Jinak jako lokaci bych spíš volil Pit než Chaos. V Chaosu mají monstra víc life a je tam podle mě víc nebezpečno.

Marast: Zdar jak sviňa draku :) Na nikoho z vlaku nemávám :D Prostě beru, co padne :) Každopádně užívej hor a vrať se celej, ať zas můžeš mlátit do příšerek ;) Je jedno, jestli v D2 nebo D3 :)

RIP: Ach jo...to je škoda :( Nebudu tě tu přemlouvat, rozhodnutí je na tobě. Ale v minulým turnaji jsem s Trapou chcípl snad 4x. Pokaždé na Pindlovi. Jednou to bylo dokonce tak, že jsem k němu doběhl, udělal 50 runů a pak mě sejmul. A stejně jsem se i přes tyto všechny překážky umístil na 3.místě :) Navíc nikde není napsáno, že já nebo Welwet nemůžem ripnout. Ono je to tak...desítky a desítky runů v pohodě a pak je najednou Pindl Cursed + Extra Fast + Extra Strong...Valkyrie v mžiku kaput a já se třepu jak ratlík, jestli to přežiju. Navíc už to není tak závratnej bodovej přísun jak před pár dny. Začíná padat spousta stejných itemů :-| Jen by to asi chtělo jinou taktiku no. Vím, že to rád hraješ podle svého klasického rozložení 8/8/3. Taky to tak preferuju, ale v tomto turnaji jdou zvyklosti stranou :) A víš jak...dnes je dnes a zítra už může být nové nadšení pro to nás ještě bodově potrápit :)

Nic...jdu zapnout stream a párkrát prohnat Pindla :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 26.02.2015, 13:56 hod.

asi tak nějak jak piše DD no
ehm..a zdravím Marasta ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 26.02.2015, 14:23 hod.

Tak nejak nezavisle na tom, co jste psali (presto vsem dekuju ;) ) jsem se rozhodl, ze pojedu jeste jednu postavu, ale druid to teda rozhodne nebude :lol: :lol: Spis mam na mysli palu, ktereho jel Welwet, tedy klasickeho hammera, pred chvilkou jsem ho zalozil a pojmenoval Mara, na pocest jednoho hrace tu ;) Nebude soucasti Avengers, takze se nemusim drzet pravidel, a ani to nebude hon za body a slavou, na to uz neni, ale spis boj o cest...Coz je mnohem dulezitejsi ;)

Jeste jednou dik vsem a at to pada ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od ZOMB » 26.02.2015, 14:32 hod.

Už několik dní to tu sleduju... a Deamone, ty jsi strašný lucker :D

Původně jsem se účastnit ani nechtěl, jelikož přespříští týden budu celý pryč a celkově na hraní nemám moc času... ale protože mi umřela Lady (Mausoleum hell), rozjíždím novou (ano, stále stejný build, protože cítím, že na to má) a říkám si, proč by se nemohla rovnou zúčastnit turnaje... přeci jen jsem si z minulého turnaje odnesl svého prvního Guardiana, proč bych si z tohoto turnaje nemohl odnést druhého? :D
Hlásím se a rozjíždím novou Lady ;)
I když moje účast bude spíš symbolická, jak to tak vidím... budu se snažit, ať zas neripnu a mám alespoň nějaké body :)
Zpětně dopisovat příběh zesnulé Lady se mi zatím nechce, když vidím ty vaše dropy, mám chuť hrát! :twisted:
Přeju hodně štěstí... a hlavně už žádné další ripy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.02.2015, 14:33 hod.

RIP: Paráda :) Ať se ti daří, jak nejvíc může :)

ZOMB: No super :) Ať se daří a pokud možno žádnoj rip. Už jich pár je :(

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 26.02.2015, 14:40 hod.

RIP: m přijde že si děláš pořád jenom ze všeho pr*el, ten palach se oblékne do spiritů a za dva dny je na hellu..navíc ten vigor + charge = mega rychlej nájezdník, touhle postavičkou se dá fest nahnat body :lol:

a ty to vše prostě musíš vědět..! :lol:

Arawn
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Arawn » 26.02.2015, 15:00 hod.

Mám tu na forku nový účet, ale někteří si mě možná pamatují z minulého turnaje (Xenter).

Nakonec jsem se nechal zlákat a pustím se taky do hledání, kor když vidím, jak to tu pěkně padá (mimo to, to chce od DIII pauzu). Tentokrát ale místo SC Javy pojedu HC Blizz Sorceress, tak snad se někam dokodrcám.

Všem účastníkům přeju pěkné dropy.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.02.2015, 15:09 hod.

Arawn: Ahoj. Paráda, že došel i vítěz minulého MF turnaje :) Ať se ti daří s mrazící čarodějkou ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 26.02.2015, 15:25 hod.

Jůůů, nějak se nám to tu množí! :D Paráda! A dorazil i ten ZODista z minulého turnaje :D. TO bude ještě zajímávé.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.02.2015, 15:28 hod.

ZODista :green:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 26.02.2015, 16:15 hod.

Tak to je fajn, zase o hráče víc :)

@Arawn a ZOMB: Vítejte a GL.

@RIP: To je slovo do pranice :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Mia » 26.02.2015, 17:16 hod.

RIP: Když tě to nebude bavit, tak se mnou můžeš soutěžit o první tři - odzadu :)

A ano, přesně to že při ripu se jede odznova i s bodama mě vedlo k tomu že vyrážim na SC... A mezi náma, tady ty diskuze čtu snad dýl než potom hraju :D
"I shall purge this Land of the Shadow!"

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 26.02.2015, 17:29 hod.

No už se cítim trošku lépe, plno lidí začíná jako já, ještě by chtělo aby DD ripnul a zas to bude mít tu štávu jako na začátku :D :D :D :D
Mám zkušenost že jsem RIPnul s 96 hammrem na úplně normální rune na baala, kterých jsem před tím udělal strašně moc, to hell je prostě zrádný.
Jinak pocity chápu.
U mě to bývá po ripu zhruba takhle:
do prr....to jsem ale blbec takhle to hrát, kašlu na to.
stejně ta postava na to neměla..
o cca 2min později. Výmaz postavy, založení nové.
Budu si hrát v klidu, kouknu na 1.akt.
cca 10 min me nabudí jak ty levely rychle přibývají a rikam si, že ted tu postavu udělám lépe a rychleji, když už jsem ji jednou jel ne?

No momentálně jsem v LK na normal a za chvili se to rozjede.
Ten wind ten hell prostě dát musí. :!:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“