MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 23.01.2017, 23:36 hod.

Flammeus: Gratulace! Nářez! Jsem zvědav, kolik nám jich ještě padne :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 24.01.2017, 00:13 hod.

Asiblbá otázka, ale: Ovlivňujou players šanci na drop klíčů? Páč ten zrádcovskej zmetek ještě nic nedal a nějak se necítím na to chodit ho na nějaké vysoké players bez CtA

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.01.2017, 00:41 hod.

GFFT: A o jakých klíčích se tu bavíme? Jestli myslíš Key of Terror - Key of Hate - Key of Destruction, tak šance na jejich drop je 1:34 bez ohledu na počet players.

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 24.01.2017, 02:27 hod.

@DD: jen jsem se chtěl ujistit. Snad se to někde zlomí.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 24.01.2017, 22:46 hod.

Druhá sur = infinity :twisted:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 25.01.2017, 01:10 hod.

dawemorraless píše:Druhá sur = infinity :twisted:
gratulace, kolikátkový ti vyšlo?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.01.2017, 02:16 hod.

dawemorraless: Gratulace k Infinity. I když těžko říct, jestli ses u toho vůbec zapotil, když ti ty runy defacto samy skáčou do invu :D

GFFT: Je úplně jedno jak se mu Infinity narolovalo, když ho nosí merc. Pro Trapu je důležitá jen ta Conva :)

Aktualizovaná score tabulka.

Jestli mě náhodou bude někdo hledat, tak ať sescroluje na luxusní 31.místo. Celkem sešup ze 4.pozice. Důvod? Zradily mě PlugY stejně jako RIPa a ještě někoho tu v turnaji :( Takže 600+ bodů v kelu. Rozjel jsem pak Avengera, ale kosit monstra po jednom, to není nic pro mě. Nejsem Frax :D Tak jsem založil Strafe Amu a snad ještě nějaký bodiska sesbírám.

RIP: V týmech jsem ten propad čekal horší. Teď to už nejspíš bude na mě, abych nějakým tím bodem přispěl. Jako i kdybych to měl na Hell kosit 2x uplým nějakým rare křápem, tak to do posledního dne nevzdám. V single tabulce bych se chtěl nějak vetřít do top 10, ale to už asi bude utopie.

Pěkná týmová práce je od borců GFFT + Dragonius. Oba máte úplně stejně bodů :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 25.01.2017, 02:28 hod.

@DD: Obrovska skoda no, ale hlavni je nevzdavat se ;)

@dawe: Velika gratulace, ikdyz s Tvou abnormalni rune-klikou to byla jen otazka casu ;)

GL

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 25.01.2017, 03:44 hod.

Trochu jsem zkoušel tu chybu generovat na off charu:

-stav se uloží jen když se normálním způsobem ukončí D2. Pokud ne tak je víc jak 80% šance, že se neuloží nic co jste od posledně nahráli a dokud se nevyčistí data chyba se může generovat dále. Osobně se mi tohle taky už asi 3x stalo. Naštěstí mne to stálo jen pár desítek bodů a většinu jsem už našel znova. Těch pár co ještě ne, nebylo něco zásadně vzácného takže se snad poštěstí.
-plugy nemají normální save a pokud máte z nějakého důvodu změněnou cestu aby se vám postava savevola normálně tak je jen otázkou času než se bugne (šance 6%)
-pokud aplikace (mod/calculator ap) není kompatibilní s plugy je třeba prohlídnout zda aplikace zásadně nepracuje s něčím co plugy mění. Pokud ano je třeba nastavení změnit anebo dopsat vyjimku. Tuhle informaci mám jen z fór jelikož sám radši nic dalšího nepoužívám. Možná po turnaji bude čas na zkouknutí.
-též bych se vyvaroval nějakých automatických updatů a čistek (CC ap) systémových knihoven. Fakt nevím proč musí být aplikace jako plugy tak zažraná a navázaná na systém.

Kdyby někdo chtěl tak na ofiku je ke stažení zdroják. Navíc koukám, že je již 11.01 pro 1.13d a asi začátkem léta bude i pro 1.14

Zatím bych to nebral jako bernou minci protože vzorek nějakých pár tisíc pokusů není nic moc, ale třeba to někomu pomůže.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 25.01.2017, 08:51 hod.

2 DD: to už je epidemie :cry:
2 GFFT : já si taky myslím, že by v tom mohl mít prsty třeba ten počítač nájezdů. jakmile dám save+exit, okamžitě celkou složku i s obrázkama sypu do dropboxu.

jinak mám kopr jak prase. denně max 5 koleček. sem tam padne i to co nemám. holt nejsem mfer(ani nikdy sem pořádně nebyl). ale hlavně mi vadí ten single target only. jen tak pro srandu sem rozjel fury ass (mimo turnaj samo) a to je jiné kafíčko 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dragonius » 25.01.2017, 10:13 hod.

@DD: tomu se rika tymova spoluprace, vid GFFT :)

Jinak hodne stesti se Strafkou, to je srdcovka :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Neposunuse » 25.01.2017, 11:59 hod.

Tak já jsem dneska ripnul, na Nightmare, v Travincalu, oblopili mě dotěrní zakarumite s těmi jejich léčiteli (nějací šampioni + jeden boss) a podcenil jsem situaci :(

Takže se s turnajem loučím, mám velmi málo času na hraní a jet znovu už to nemá smysl. Gratuluji všem úspěšným a těm méně úspěšným držím palce, aby to vyšlo.

Zároveň se omlouvám parťákovi (Antabus), že už další body nepřidám. Ať se daří. :wave:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 25.01.2017, 12:45 hod.

GFFT -51%ale jak psal DD je to pro merce. Jen tak pro zajímavost kolečka v LK sem nepočítal ale víc jak 500 jich nebylo ze superchest v LK sur + mal z ostatních objektu 5x mal 2x ist +vex ohm sur ber. V UK sem chodil jen super chesty ale až po rerolu cca 40 runu a tam 1 mal.
BTW AKTUALIZUJTE SI SKORE a neserte mě :green: ať víme jak sme na tom žádný sudlani za bukem.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 25.01.2017, 14:02 hod.

@davemorraless: se pak jeden může snažit jak chce něco v LK najít když jsi to tam už vybral :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 25.01.2017, 15:26 hod.

@slw: Ja nemel stazenej ten soubor a kleklo mi Plugy taky, takze to nutne nemusi mit nejakou souvislost...Na druhou stranu, kdyz jsem to chtel zaktivovat, tak mi to sejmulo cely D2, ale to uz se tu taky resilo a diky Mie snad vyresilo...Jinak preju hodne stesti se vzteklou zadnici :lol:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 25.01.2017, 16:04 hod.

@GFFT je to risk jak prase ale vyplatí se opravdu pootvirat v LK vše co jde s assou je to asi nejlepší protože burst od speed mind blast a shadow. Sice mě DD furt za něj peskuje ale mobove si s ním rádi hrajou a já můžu otvírat a zdrhat. Btw hodně mi pomohl tal rasha belt,bez něj bych pravděpodobně pr*el do hlíny.
Jinak k těm UK superchestam narazil sem na ně nedávno nemám až tak zkušenosti co z nich padá ale sou relativně bezpečný a dá se tam slušně mamevrovat oproti LK.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 25.01.2017, 20:13 hod.

1 bod v něm taky mám. Primárně kvůli Nihlatakovi jsem ho teď dodělal. Zajimavý je, že Nihlatak na 8pl se kosí pohodlněji. Nesundám totiž tolik mobů najednou a díky tomu je stihnu odprásknout zavčasu. Možná pomohla i změna na NM def lancera i když si častěji ustele.

Kvůli LK bych si naroloval jinou mapu protože tam mám jen jednu dlouhou budovu s dvěma chestama a jen jednu s chestou a stojanem na zbraně. Zase ale mám nejlepší mapu na Nihlataka, jednu z nejlepších na Mefa, k Baalovi je to taky sakra rychle a Icy Cellar je též blízko. Jak mám Andarielku a Baronku to teď nevím.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 26.01.2017, 11:53 hod.

RIP píše:@slw: Ja nemel stazenej ten soubor a kleklo mi Plugy taky, takze to nutne nemusi mit nejakou souvislost...Na druhou stranu, kdyz jsem to chtel zaktivovat, tak mi to sejmulo cely D2, ale to uz se tu taky resilo a diky Mie snad vyresilo...Jinak preju hodne stesti se vzteklou zadnici :lol:
jj, čert ví co tam bude :green: furysin sem rozjel proto, jelikož thrower nadropoval vícero geniálnch katárků od lvl 20 do 54. na tři katary mi s ním vypadla 1 bar helma :roll: jinak taky plním archívy na odreagování d1 v d3 (už mi zbývají 3 bossové a je to :D )
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 26.01.2017, 13:03 hod.

@slw: Zajimavy, preju hodne stesti

Co se tyce meho snazeni, tak se asi taky pochlubim...Nejdriv bych vzal runy, takze

Hellforge dala GUL, spolu s predchozi GUL z LK to dalo na HoTO...Nejhorsi all res roll, but who cares...Dale, v Pitu padla MAL, diky ktere bylo na Sanctuary RW...A pak dve nejlepsi runy, LO v Pitu a SUR cestou k Mephovi

Co se tyce itemu, pak nejlepsi dropy byly Death cleaver, Gargoyles bite, Griswolds Valor, Griswolds redemption, potesilo da se rict i Horizons tornado

Pak jeste bizuterie, Metalgrid a Highlords - ty uz padly dokonce dva...A to je vse, pratele

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.01.2017, 14:12 hod.

RIP: Pěkný obrázky, jen co je pravda :) Ať to padá i dál. Hlavně nějakej ten grailer ;)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“